Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

dainis61

Es tanīs bildēs neredzu ļaudis maskās(kas parasti gāž,demolē un dedzina).Redzu fričus brieduma gados,kuriem ir pajāt par karu Ukrainā,ja tas sit pa viņu maciņiem. Un tādu būs arvien vairāk un ne tikai Vācijā. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Jurkins teica:

Drīzāk vairāki desmiti nevis miljoni. A tiem pārējiem vienalga par/pret ko iziet pademonstrēt. Ja vēl var kādu miskasti apgāzt un autiņu aizdedzināt, vispār super. Pārtikušās Eiropas slimīgās blaknes.

 

To apgalvoja vāciešu mēdiji, personīgi negāju un neskaitiju.

Pirms 34 minūtēm , dainis61 teica:

Es tanīs bildēs neredzu ļaudis maskās(kas parasti gāž,demolē un dedzina).Redzu fričus brieduma gados,kuriem ir pajāt par karu Ukrainā,ja tas sit pa viņu maciņiem. Un tādu būs arvien vairāk un ne tikai Vācijā. 

 

Aha vācieši vārdā Denis un Ivans

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Laxe teica:

Aha vācieši vārdā Denis un Ivans

Ne tikai. Es jau teicu - pārtikušās Eiropas slimīgās blaknes. Ne pirmo, ne pēdējo reizi. Kad "sīriešu bērni" sturmēja Eiropu, velkamistu bija vairāk kā pietiekami. Tagad tāpat.

Pie mums arī tādu ir pietiekami. Tikai pie mums nav pierasts iet demonstrācijās.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Loģika jau tiem protestētājiem visai saprotama, jo vairāk dod ieročus, jo vairāk karo, jo varāk iznīcina un iet bojā.

Tam kam tas Donbass vai Krima, nevienam Vācijā  ne silts, ne auksts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pareiza vai nepareiza loģika, tas jau kā no kuras puses skatās.

Rēķini ka Francijā/Vācijā/UK/utt nevienam no krieviem nav bail, nav nekad no tās puses kāds uzbrucis, un nekad visdrīzāk arī neuzbruks, ne tur resursi, ne varēšana apdraudēt. WW2 sekas var neskaitīt, kad kautko var teikt ka 'na haļavu' dabuja.

 

Labots - AndrisBB
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Krievi pat Amerikas politikā jaucās, par Vāciju un Franciju var nešaubīties. Šis karš jebkurā gadījumā krieviem mazliet rokas pataisīs īsākas. Tu tur savā salā vari gudri sprēgāt. Atbrauc padzīvo Latvijā. Zinām, ka negribi dzīvot vienā no atpalikušākajām Eiropas valstīm. un viss tikai tāpēc, ka no visām Baltijas valstīm pie mums piebrauca visvairāk krievu. Pirms kara Latvija daudzos rādītājos līdzinājās Dānijai.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

nav nekad no tās puses kāds uzbrucis, un nekad visdrīzāk arī neuzbruks,

Slikti vēsturi zini. Derētu palasīt kādas zvērības krievi veica pret civiliedzīvotājiem Berlīnē. Cik sieviešu un meitenu tika izvarots. Pēc tam visur mētājās līķi ar dzimumorgānos iespraustām pudelēm. Ja saprastu krieviski, varētu iedot saites uz viena veterāna atmiņām.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Sanāk ka es esu vainīgs, ka tāda loģika tiem protestētājiem :D

Pietam vācieši paši nezin, kas notika vai nenotika Berlīnē, jāmeklē veterānu atmiņas krievu saitos.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Vāciešiem iepotēja vainas apziņu, par kara izraisīšanu. Starp citu Ukraina tajā karā cieta vairāk nekā Krievija, jo no Krievijas tika okupēta salīdzinoši neliela daļa.

Starp citu Vācija ir pilna ar krievu emigrantiem.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tā jau ir, visi vācieši jūtas tik vainīgi un pa lielam krievu emigranti tur protestēja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , AndrisBB teica:

Rēķini ka Francijā/Vācijā/UK/utt nevienam no krieviem nav bail, nav nekad no tās puses kāds uzbrucis

Mnjā...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

Mnjā...

Man vēl šis arī patika 😀

pirms 10 stundām , AndrisBB teica:

Pietam vācieši paši nezin, kas notika vai nenotika Berlīnē, jāmeklē veterānu atmiņas krievu saitos.

🤡

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 2 stundām , Racer teica:

Mnjā...

Ko tad tu izcitē vienu teikumu no konteksta? Nu un kad tad krievi uzbruka Francijai vai UK? Vai tai pašai Vācijai? Tas ka ieradās pēc WW2 jau sakautajā Vācijā, tas neskaitās. Pecizāk, gribēt varbūt ir gribējuši, bet nekad nav varējuši vai spējuši tik tālu tikt. Kas tagad savādāk?

Tas ka nepārtraukti terorizē kaimiņus, tas gan skaidrs, tur arī pārsvarā baidās un cita attieksme.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , AndrisBB teica:

Tas ka ieradās pēc WW2 jau sakautajā Vācijā

Tavā vikipēdijā 🤣 laikam ir nedaudz neprecīza informācija.

 

Bet, tas, ka Vācijas, Francijas, UK u.t.t. indigo paaudze neko nezina par vēsturi, tas gan varētu tā būt.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tad pēc ne-vikipēdijas datiem būtu kautko baigi izdarījuši, ja anglo-sakši no otras puses jau faktiski nebūtu piebeiguši un amerikāņi nebūtu palīdzējuši krieviem palīdzību visvisādā ziņā (kā te patīk uzskaitīt).

Jeb, vai viņi būtu kāds īpašais drauds bez amerikāņu palīdzības?

 

Nu ja nav gadsimtu laikā terorizējuši rietumeiropu, tad arī nav visādas folkloras par sliktajiem krieviem utt. No kurienes viņa radīsies?

Ja uzprasītu vidējam anglim, tad lielākie naidnieki būtu francūži, vācieši, spāņi un visi pārējie no kontinenta ar kuriem mūžigi par kautko karots, reti kurais par tādiem krieviem iedomātos.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

anglo-sakši

Bļe, kā man riebjas šis apzīmējums.., un nez kāpēc viņu pielieto tieši tie, kuri ir vattes aizstāvji.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ak tad amerikāņi uzveica vērmahta tanku divīzijas austrumu frontē?🤣 Jeb vācieši bija tik morāli sagrauti pēc sabiedroto buumbvedēju uzlidojumiem, ka tūlīt padevās? Palasi varbūt vācu ģenerāļu memuārus 😉. Apmēram tāpat kā padumjajā laikā visi nopelni bija sarkanajai armijai, tā tagad tiek maukts uz otru grāvi. Deja-vu 😉.

Link to comment
Share on other sites

Jurkin, es tev ieteiktu ignorēt šo apdāvinātu personāžu, kurš uzskata, ka vēstures patiesība jāstudē "krievu saitos".

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ko tu man piedēvē kautko tādu ko es neesu teicis? @Aigars piedāvāja studēt krievu saitus.

Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

Ak tad amerikāņi uzveica vērmahta tanku divīzijas austrumu frontē?🤣 Jeb vācieši bija tik morāli sagrauti pēc sabiedroto buumbvedēju uzlidojumiem, ka tūlīt padevās?

Visdrīzāk nebūtu izticis viens, bez otra.

Link to comment
Share on other sites

Fak, jā. Aplauzos. Kaut kur man tas Aigara komentārs izkrita no konteksta. Sorry

Bet tas lietas būtību nemaina. Vates mīlis esi anywei

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu tak visi ir vates mīļi, kam viedoklis vai piedāvātie fakti nesakrīt ar Stasa uzskatiem :D

Nedod dies kautko mazliet apšaubīt.

Tas tāds aizsargmehānisms.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

mazliet

🤡
Tu vati esi aizstāvējis, cik es te zinu tevi.

Labots - Stasss
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

Ko tad tu izcitē vienu teikumu no konteksta?

Es vienkārši uzrakstīju "mnjā". Saproti kā gribi. Ar tevi ir samērā bezjēdzīgi diskutēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu alkoholiķi, ko dzersim piektdien?

 

 

ā un vel krievi tagad pasākuši mest vairākus video twitter un citur internetā, kur tie sprāgoņi griež nost Ukraiņu karavīriem galvas un citas ekstremitātes.

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

Absolut vodka arī atgriežas krievijas tirgū. Nu ko, pirmās bezdēlīgas. Pizness ir pizness 😉.

Link to comment
Share on other sites

https://www.apollo.lv/7753403/video-lielveikala-riga-skali-skanejusi-krievijas-himna-veikals-skaidro-notikuso

Izpētot notikušo, vēlāk informēja, ka konkrētais skaņdarbs neskanēja no lielveikala skandām, bet gan no tirdzniecības zālē pārdošanai izliktas lielas skandas ar "Bluetooth" savienojumu.

Nez, cik reāli tagad no tās lielās skandas izvilkt info par konkrēto (pieņemu, ka) telefonu un pēc tam to atrast? Laikam jau nav nekas nereāls, bet līdzinās adatas meklēšanai siena kaudzē…

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Nez, cik reāli tagad no tās lielās skandas izvilkt info par konkrēto (pieņemu, ka) telefonu un pēc tam to atrast?

Domāju, ka vienkāršāk un produktīvāk būtu caurskatīt novēršanas kameru ierakstus.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...