Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

 

 

True Detective ir dikti labs seriāls.. jāgaida vien otrā sezona.

Otrā sezona, būs nesaistīta ar pirmo. Jauna filma, pat aktieri būšot citi. Žēl, no Makonija lielisks alkāns sanācis :)


 

 

Bet nu grāmata tomēr ir grāmata ...Bet ar viņnu tā ir - vai nu paņem līdz kaulam , vai atstāj pilnīgi vienaldzīgu
Drīzāk tā, vai nu paņem līdz kaulam vai nepatīk.
Link to comment
Share on other sites

Sanāca noskatīties redirected

Kinī skatījies? Bez brutāli, humors arī ir?

IMDb reitings ahūnais 9,0!!!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

The Maze Runner būs jānoskatās.

Ar ne visai patika, nav tā, ka slikta, īpaši uz nenormālā daudzuma sūdu, ko tagad rāda. Pie alus aiziet.

Link to comment
Share on other sites

Jā melnais (laikam) humors dominēja :) Jā varētu teikt ka arī es piešķirtu 9 balles, lai gan grūti pateikt kas vēl trūka :) Ļoti rekomendēju kamēr iet kino, tomēr leišu valodu netulkotā veidā varētu būt grūti saprast nezinātājam  ;)  LV kinoindustrijai laikam pēc šīs filmas apskatīšanās būtu jāaiziet un jānokaunās stūrī.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

IMDb reitings ahūnais 9,0!!!

Un cik daudz nobalsojuši? Bet anyway būs jānoskatās.

 

 

The Maze Runner
Nav kaut kāds Hunger games stila tīņu fantastika? Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, neesmu redzējis HG, bet kā jau te kolēga teica, velk drusku (nu tiešām drusku) uz cube.

Link to comment
Share on other sites

kāds Hunger games stila 

Es tikai vienu, laikam pirmo, esmu redzējis, bet nē.

 

 

Runājot par Redirected.

Ko tie leiši "zamudrījuši", paši šī gada sākumā (janvārī) kinī palaiduši, pie mums novembrī. A ta es domāju, ko netā nav, pie krieviem, vispār, nākošgad!

Kini nemaz neapsvēru apmeklēt, jo šito gabalu gribās kādā pazīstamākā mēlē dzirdēt, nevis lasīt.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es tikai vienu, laikam pirmo, esmu redzējis, bet nē.

Ā, nu tad var mēgināt skatīties to Maze Runner.

Link to comment
Share on other sites

 

 

I origins

Ir novilkts, tik jāatrod laiks noskatīties. Pašlaik "Fizruk" 2. sezonu skatos 

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

Fury (2014)!

Aizrāva līdz brīdim, kad B.Pits & Co ar vienu neejošu tanku gandrīz pievārēja veselu SS pulku!  :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

The Maze Runner grāmata bija interesantāka. Gaidīsim triloģijas turpinājumu. Tiem, kam patika, varētu interesēt arī šis: http://www.imdb.com/title/tt2661044/
 

 

Filmas beigas mazliet norautas bija. Pārāk ātri viss atrisinājās. Bet tā diezgan laba.
Cerams, ka turpinājuma divas daļas būs labākas par šo pirmo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

100debija

Man patika dokumentālā filma (2012) Samsara. Filma bez vārdiem. Par pasauli. Par visu.

 

Režisors Ron Fricke, arī pārējās viņa filmas ir vērts noskatīties:

Koyaanisqatsi (kā operators) (1982)

Chronos (1985)

Baraka (1992)

Labots - 100debija
Link to comment
Share on other sites

Briljantu Roka, Garāža, KinDzaDza, Vieglu Garu ir izcilas komēdijas vai saprotamas tiem, kas auguši ārpus padomijas telpas, nezinu

Nedrīkst likt vienā maisā Kindzadza ar tām pārējām filmām. Ja Kindzadza ir un būs aktuāls vēl ilgi visā pasaulē, tad tās tikko no sādžas izlīduša jaunā padomju pilsoņa apdziedātājas filmas nosprāga reizē ar PSRS. Kindzada ir analogs Orvelam un tik pat labs. Tā ir antiutopija tādam vecmodīgākam totalitārismam. Ļoti laba rietumu Kindzadza versija ir "District 9" un "Elysium". Pirmā ir superīgs mokumentarijas un distopijas apvienojums, otrā tāda holivudiskāka antiutopija. Vispār Kindzadzas režisora gruzīna Danieljas ir labas un skatāmas mūsdienās.

 

komēdija vispār tāds žanrs, kur grūti atrast kaut ko labu var līdz asarām ņirgt par pīrāgu pazemošanu, var gardi smīnēt par Montipaitonu, katram savs

Man otrādāk. No Montipaitona rēcu gar zemi krizdams, no pīrāgiem - stulbi smīnu.

Labots - nrs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gluži neatbilst topika uzstādījumiem (2012+) bet iesaku noskatīties klasiku,par kuru maz kas zin vai atceras: One Flew Over the Cuckoos Nest 1975.gads Dž.Nikolsons jaunībā. IMDB 8.7

Labots - m2tv
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

bet es par vienu episku seriālu: Sons of Anarchy http://www.imdb.com/title/tt1124373/kas tikko reāli izbeidzās galīgi un pilnīgi manuprāt labākais seriāls, ko esmu redzējis

Skatāms jau ir, bet nu baigā ziepju opera sapīta + visa tā labo bandītu tēma mēreni kretinē tāpat, kā Bumer un tamlīdzīgi. Par to, kas ir tuvāk realitātei SOA vai Star Wars varētu vēl pastrīdēties. :sarkasms: Nu Holivudas slikti-labo-depresīvo zēnu šaujamgabals.

Labāk iesakiet kādas zinātniskās/viegli uztveramās filmas/seriālus.

Nu apmēram:

* How the Universe Works

* Extreme Universe

* Through the Wormhole

* The Universe

* Stephen Hawking's Universe/Universe with Stephen Hawking

un tādā garā.

Ancient Aliens un Danikens arī skatīti. Redzes loka paplašināšanai der, bet pilns rublis tur nav un tagad jau baisi maļ vienu un to pašu.

 

"Ufo findings" un citas sazvērestības teorijas nesaista.

Ps. Zeitgeist ir zināms.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet es par vienu episku seriālu: Sons of Anarchy

Neteikšu ka episks sūds, tas būtu par skaļu teikts, vienkārši nothing special, vairāk par pusi sezonas nesagremoju. 

Link to comment
Share on other sites

Ja par seriāliem, tad labākais ko esmu redzējis ir - La Femme Nikita

Link to comment
Share on other sites

 

 

Toreiz, pirms 15 gadiem, nevienu sēriju nelaidu garām, bet tagad, nez vai skatītos.

Da ladna, Twīn Pīka, vot tas bija seriāls. Interesanti, vai tagad paķertu? Vajag mēģināt skatīties... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

La Femme Nikita

Mani tajā laikā fascinēja tas, cik efektīvi iespējams vadīt un motivēt cilvēkus. Noderīgi vadītprasmes uzlabošanai :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Da ladna, Twīn Pīka, vot tas bija seriāls. Interesanti, vai tagad paķertu? Vajag mēģināt skatīties..

 

Tvinpīka bija riktīgi labs. Tāds spēcīgs kreizī fīlings visu laiku. Gribētos vēlreiz to izjust, bet diemžēl nevaru 2 reizes skatīties vienu un to pašu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gribētos vēlreiz to izjust

Viens no labakiem īs seriem ever "True detective" - šizīga sajūta garantēta.

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz par seriāliem, tad viens, kas tagad patīk

 

http://www.imdb.com/title/tt1637727/

 

the killing

 

smags, drūms, bet interesants, tagad iet otrā sezona, pirmajā sezonā risināja vienu lietu, tagad ir cita, bet vienalga, vajag pirmo sezonu redzēt, lai iebrauktu otrajā.

Link to comment
Share on other sites

Kad mazs bērns.. tad i pat seriālus laika nav paskatīties.. bet nu mēģinu no saviem top30 arī kādam ik pa brīdim atrast laiku.

 

Topā.. Bones, Forever, The 100, Castle, The Blacklist.. ir vēl citi, bet nu.. krājās folderīšos līdz labākiem laikiem :D ak jā.. vēl nesen paskatījos Gotham.. nu dikti tāds vardarbīgs.. bet ir ok.. kaut kas jamā piedur.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

 

 

filma par Ukrainas notikumiem Maidan laukumā
Es nez, otreiz to visu skatīties negribās. Tak, vai tad nepietika toreiz ar ziņām visos TV kanālos un pilns internets bija.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Igauņu - Klase (2007).
LV - Amatieris (2008), Nerunā par to (2007)

Beavis and Butt-Head Do America (1996)

Splice (2009), Spun (2002), Trainspotting (1996), Limitless (2011)

Šausmenes pašam nepatīk un neiesaku nevienam skatīties CRADLE OF FEAR (2001), ja nu ir žanra cienītāji, kas nebaidās traumēt psihi.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...