Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

Vai tad izskatās ka es krītim pret zemi?


Es krāju vecās LV filmas, viņu ir tik maz, man ir ap 30 veco gabalu, gadiem ir meklēts kvalitāte ir jautājums, labie veci ir krievu LV, kā viņi tika uzņemti orģinālā!


mana kolekcija:

 

post-97578-0-36537800-1416614990_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Nu 30 tur nav, bet par labām no visām es uzskatu 7 no tām!

Pašam kolekcijā, no pieminētajām (7), ir tikai divas. Parējās arī nesmādētu! (dzirdētas, bet arī labprāt noskatītos) Vēl ir saraksts pašam ar filmām, kuras būtu vērts saglabāt un iegūt īpašumā!(nu, piemēram, limuzīns, saulespuķe, z-jampadracis, emīls, vella kalpi arī..)

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Labi manas emocijas, ja tev ir citas filmas padalies!  Teātri sievietes sievietes desmit gadus meklēju , kamēr kāds puika negadīgi LV bildi neierakstīja!


Tev bez tā saraksta, vēl ir filmas mainamies, man ir super atjaunotas, velna kalpi, un full  Limuzīns! Man ir daudz LV filmas, kas tika uzņemtas pēc RU pasūtījuma, un  tādēļ vietējā tirgu tika dublētas uz LV!

Link to comment
Share on other sites

varbūt šo   (wrong turn - soviet style )


 

 

tīri tā neko (nosacīti) skatāms bij Alien Abduction

 

 

nekas tāds īpaši labs tur nebij,    Interstellar ir lapāks

Labots - MarisO
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No jaunajām - Theory of Everything (bik atgādina Beautiful Mind) un Interstellar.

 

 

 

Kas tas tāds? Mēģināju sazīmēt, bet neizdevās.

K-Pax

Link to comment
Share on other sites

Tomijs123
Bet, kā ir ar, piemēram, "Izlaiduma gads"

 

Noskatījos valsts svētkos, noteikti iesaku 

 

Papildus iesaku

 

What if http://www.imdb.com/title/tt1486834/

Let's be cops http://www.imdb.com/title/tt1924435/

Edge of Tommorow http://www.imdb.com/title/tt1631867/

Lucy http://www.imdb.com/title/tt2872732/

Labots - Tomijs123
Link to comment
Share on other sites

 

 

The Man from Earth

Pavecs jau, bet labs gabals

Tikko noskatījos.

Nezinu, man nepatika.

Viena vakara stāsts paziņām, atklāj savu noslēpumu, ka šis dzīvo jau 14000 gadus.

Un tas, ka bijis Kristus, vispār filma iebrauca auzās.

 

Fufelis!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Solnečnij udar 2014   Mihalkova veikums par to kā sarkanie baltos nomušīja, filma ievērojama ar to ka galvenajā lomā ir Liepājas teātra aktieris

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet, kā ir ar, piemēram, "Izlaiduma gads"

 

Biju pirmajā nedēļā uz kino. Skatīties jau var, bet jēgas nekādas, oriģinalitātes nekādas, ticamības nekādas. Šai filmai ir die hard fani - tipa oi surovaja pravda utt, bet tikpat daudzi uzskata, ka zemē nomests laiks un naudiņš. Vispār krievu un anģlu valodā viņai ir daudz piemērotāks nosaukums - The Lesson/ Urok.

Sižets tur apmēram tāds: Dienā, kad jaunajai skolotājai jāuzsāk mācīt jaunā skolā no viņas aiziet vīrs pie citas tipa. Skola itkā normāla (āģenes tipa), bet kontingents kā no palīgskolas/cietuma. Nu viņai tur jāiepatīkās, viņa izdara apšaubāmas izvēles. Tad kaut kāds biezais puikiņš piesit kanti - šī palaužās, bet pēc tam piekrīt, protams viņiem ir plikbildes, kuras izplata greizsirdīgā klasesbiedrene, kurai tas čalis patīk, viss eskalējas, notiek kautiņš, tipa tas biezais puikiņš nosit savu klasesbiedru (nu katrā gadījumā smagi satraumē), viņi abi tipa aizbēg uz Krieviju pie puikiņa babuškas, tā izrādās mirusi, viņiem nav kur palikt, šis samīžās un aizbēg. Učeļniece paliek kaut kādā Krievijas pilsētas nama poģikā, pa kura logu paverās industriālais skats ar dūmeņiem. Nu pa vidam tur vēl bija pāris nenozīmīgi personāži, kas ir tipa side-story un sajūta, ka vienkārši pielipināti klāt, lai drusku ir saturs - nu zin, kad students raksta referātu - vajag drusku sadzejot kaut ko. Aktierspēle...nu kā jau latviešu teātra aktiriem. Skolnieki, kā personas bez pieredzes, nospēlēja pieklājīgi....

Nu tā stāsta morāle vispār ir tāda - manuprāt - pašsaprotama kaut cik pieaugušam cilvēkam un neprasās to ietērpt mākslas filmā.

Link to comment
Share on other sites

Bonifācij, ko tu visulaiku visādu krievu trešu reklamē. Viņiem takš ir arī normālas filmas, tiesa gan, maz - "Неадекватные люди", "Граффити", "Граффити".. "Дикари"

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Manā izpratnē tas nav gluži trash (aūū patrioti, tas tak Liepājas teātris!!!), katra filma ko iesaku ir ar kaut ko īpaša, es gan vairāk vērtēju kino kā mākslu, tāpēc man piemēram pilnīgu neizpratni izraisa šeit plaši ieteiktie ikdienišķie seriāli, es tādus neskatos principā, tāpat nevaru saprast kā var ieteikt tādus Holivudas mēslus kā Lucy, Terminātors utt., jo tie kas tāda veida filmas skatās tāpat jau būs viņas 56x reizes pa TV redzējuši. Nu šausmenes arī, nu nezinu, es jau nu neskatos

 

Nu var jau būt ka es neizprotu šī topika jēgu, man liekas ka te būtu jāiesaka īpašas filmas ko nerāda katru otro dienu TV PIK stundā, kuras to cienītāji varētu būt elementāri palaiduši garām, kuras būtu speciāli jāmeklē lai noskatītos, kuras ir saņēmušas kinofestivālu balvas, vai vienkārši ir neparastas un nav masveida produkcija.


 

 

- "Неадекватные люди", "Граффити", "Граффити"..

 

Uzliku šitās kačāties, vismaz pēc ekranšāviņiem liekas ka neesmu redzējis , tātad palaidis garām, forši ka uzrakstīji par tām

Link to comment
Share on other sites

@@MaurI, aizmirsi piebilst, ka tā greizsirdīgā skolniece dzīvoja pie skolotājas jo patēvs viņu sitot. Konflikts īsti tā pat netiek ne pasniegts ne atrisināts, tikai skuķim ir zilums zem acs un patēvs pieminēts. Pēc tam viņa atgriežas mājās. Laikam. Beigas norautas. Visu filmu tāds iespaids, ka grib kaut ko pateikt, tikai līdz galam nesanāk, viss paliek tāds pusvārdā aprauts. 

Modris - nu tas ir smagāks. Daudz tuvāks realitātei nekā Izlaiduma gads.

Vai tas ir pluss vai mīnuss - neņemos spriest.

 

@@Bonifacijs, liec mierā Terminatoru. Klasika. Vismaz attiecīgā žanra un laikmeta. Abi pirmie. Otrais vispār bija videosalonu ēras hits.

Tālāk labāk nevajag.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu OK, lai jau šeit kāds ar lielu pompu iesaka Terminator, teiksim 2. daļu, principā tad uzreiz var likt sadaļā humors :party:

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu paskatīties kādu anime - vienkārši daudzveidībai:

 

Shinsekai Yori

Katanagatari

Kill la kill

Puella Magi Madoka Magica - filmas

Usagi Drop

Steins;Gate

 

Šie ir bikiņ labāki par vidusmēra animi, kautko var dabūt arī ar eng dub, bet nav nekādu problēmu lasīt subtitrus.

 

Atrast var, piemēram, nyaa.se, bakabt.me.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Terminator, teiksim 2. daļu

Tie bija kompūtergrafikas vizuālo efektu pirmsākumi, revolūcija, ar ko tā filma arī paņēma. Saturs - sūds.

 

Tālāk labāk nevajag.
Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

Edge of Tomorrow

The Signal

The Fault in our Stars

Pēdējā pērtiķa planēta ar bija laba

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzliku šitās kačāties, vismaz pēc ekranšāviņiem liekas ka neesmu redzējis , tātad palaidis garām, forši ka uzrakstīji par tām

Sorry, "Граффити".. "Дикари", tas "Граффити" 2x netīšām iekopēju. Filma par Visocki man arī patika.


 

 

bikiņ labāki par vidusmēra animi
Interesanta frāze...
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Thanks!  To pērtiķu planētu tā arī nespēju noskatīties līdz galam pat ar viskiju, nu dikti garlaicīga likās, padomāju ka pilnīgs provals, a kādam izrādās patīk... 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu droši vien ka redzēju, bet nu pilnīgi nearko nav palikusi atmiņā

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Abas pēdējā laika Pērtiķu planētas redzētas ar nelielu pārtraukumu un salīdzinājumā ar pirmo - otrā ir pilnīgs štrunts.. Tad jau labāk noskatīties to pašu Lucy vai arī Guardians of the Galaxy )

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Man nez kapēc patīk filmas, kas filmētas turpat Enģeļu pilsētā, goļivudā un kur uzsvērts un jūtams tas pilsētas un piepilsētas pakalnu fīlings... Nē, tupi mordoboji šinī stāstā neietilpst, jo tur pilsēta filmas sižetā ir kaut ka pastarpināti, galvenais kurš nu kuram ar zābaku pa mūli iedos. Komēdijas arī neskatos principā. Bet ir divas filmas, kas perfekti parāda to, par ko es domāju. Viens ir Linča Mulholland Drive un otrs ir Soderberga The Limey. Žanri, protams atšķirīgi, bet abās ir tas iekšā, ko aprakstīju.

Varbūt kāds vēl ko var ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

 

 

ieteiktu paskatīties kādu anime
No "multenēm" patika tādas kā Cars, Madagaskara...

Japāņu kaut kā nevelk.

Link to comment
Share on other sites

@camel - ja iesaki kādu animi ne-otaku publikai, iesaki labāk laika pārbaudītu klasiku - GiTS filmu, Mijadzaki, Grave of the Fireflies utml.

Japāņi tomēr ir specifiska sfēra un ne visiem iet iekšā. Pat pasaulē atzīta klasika. 

 

 

Komēdijas arī neskatos principā.

Murkšķa diena (Groundhog Day) ir laba. Ne jau visas komēdijas no Holivudas ir tupas pēc definīcjas.

Tas žanrs nesākas un nebeidzas ar pīrāgu.

No jaunajām komēdijām - Neciešamie Bosi (Horrible Bosses) un tās turpinājums, kurš laikam ir vecākas filmas Ruthless People sižeta ekspluatācija.

Par 3 draugiem, kurus jāj (tiešā un pārnestā nozīmē) viņu priekšniecība.

Viņi sadomā atriebties - derdzīgos bosus nomušīt, un kas no visa tā sanāk. 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Japāņi tomēr ir specifiska sfēra un ne visiem iet iekšā.

 

Čurika piedzīvojumi, KinDzaDza, briljanta roka nav mazāk specifiski. Nav tādas lietas kā normālas filmas, nespecifiskas tēmas taču būs garlaicīgas. Reibumā laikam arī čuriku var skatīties. Un ja reibumā/paģirās iet uz darbu, visa diena čurika piedzīvojumi.

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

Johaidi, atkal tu ar to japāņu kujņu uzbāzies. Jābūt ļoti jocīgai pasaules uztverei (nu es tā maigi izsakos), lai pielidzinātu specifiskumā Anime briljanta rokai, kindzadzai, nacionālo medību īpatnībām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

camel - kā ex-otaku vēlreiz saku: necenties kādu pievērst animei, īpaši jau ārpus attiecīgās mērķauditorijas portāliem.

Protams, ja esi mazohists un patīk saņemt sūdus uz galvas, tad vari turpināt.

Godīgi sakot, nekad neesmu sapratis dažu otaku slimīgo vēlmi visus "pievērst savai ticībai".

Lai tak neskatās, mums vairāk paliks :)

 

Anime nav nekas tāds, vienas valsts popkultūra, ar šai valstij atbilstošu specifiku. Un tikai. 

Ne ar ko ne labāka, ne sliktāka par Latvijas, Krievijas, ASV utt popkultūru.

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Gluži tā pat kā japāņu animācijas, arī Padomju Savienības filmas gan jau atrod savu skatītāju ārpus tās robežām. Bolivudai tas pats..

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai saprotamas tiem, kas auguši ārpus padomijas telpas, nezinu

Pieņemu, ka saprotamas daudz labāk par anime un bolivudu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

anime ir tās japāņu multenes, kur 10 gadīgu meitenīšu sejiņas ar milzu zilām acīm piekabinātas seksuāli izaicinošu, knapi apģērbtu sieviešu ķermeņiem?

Meh. Tas ir tipiskākais ko parasti zina.

Pie mums publiski pieejamajā telpā sakarīgi šī žanra darbi praktiski nav pavīdējuši. Televīzijas tikai dragā visādus pokemonus, digimonus utml.

Bet jā, tas ir tipiskais anime dizains, jo mērķauditorija ir pusaudži. Taču ar to tas žanrs nebeidzas. 

2001. gadā Arsenāla laikā tika rādīti šī žanra tiešām izcili darbi. Tas aizsāka otro lielāko anime bumu Latvijā.

Līdz tam šo žanru zināja tikai atsevišķi fanātiķi.

 

Padomju telpā kā reiz sakarīgi, bērniem domāti, japāņu animācijas darbi bija pieejami - atceros, 80-jos kino rādija Baskāji Genu (nevājš nervu pārbaudījums 10 gadīgam puišelim, kad tiek detalizēti parādīts kas notiek ar cilvēku Hirosimas atomsprādziena laikā) , tad Spoku Kuģis. Runcis zābakos un Runcis zābakos apceļo pasauli kaut vai.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...