Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

DeepSpaceMonkey

Cik cilvēku, tik arī viedokļu. Šausmu filmas parasti liek vilties, bet ir pāris, kas skatāmas tik pat labi kā citi žanri:
Paranormal Activity
The Ring
Sinister
The Blair Witch Project
The Conjuring
Un vēl šis tas.. Diemžēl šajā žanrā nekad nevar paļauties uz filmu turpinājumiem.

Runājot par japāņu animācijām - tie darbi nav domāti vienai publikai (kas parasti ir pusaudži), bet gan daudz plašākam lokam. Ja ir laiks, ieteiktu paskatīties kādu no šiem darbiem.
Monster
Ghost in the Shell

Grave of the Fireflies

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja runājam par šausmenēm, tad man patika Cabin in in the woods. Anotācija un treileris varbūt jums liks padomāt, ka tas ir kārtejais Wrong Turn X stila gaļenieks, bet neļaujieties sākotnējām expektācijām, viss ir citādāk... Par to liecina arī IMDb reitings 7,1, kas priekš mūslaiku šausmenes (ar humora elementiem) ir labs sasniegums. :)

Link to comment
Share on other sites

Pirkss!

Lai te nebūtu bezjēdzīgu strīdu par un pret anime, tad izdari labu darbu un ielic šeit top 5 Animē filmas kuras ir Tu personīgi iesaki noskatīties nezinātājam. Pieļauju, ka šai žandrā ir kaut kāda klasika. Nu kaut ko tādu ko spētu sagremot arī īpaši animē nenorūdīts prāts.

 

Esmu gatavs pamēģināt, kādā garā ziemas vakarā.

Uzreiz saku ka Pokemoni man nepatīk, bet Spoku Kuģis ir iespiedies atmiņā no bērnības kad rādīja pa TV.

Link to comment
Share on other sites

Reku te ir 20, lielākajai daļai no kurām es arī piekristu.

http://www.imdb.com/list/ls000058378/

Ghost in The Shell - tās iespaidā Vačovski radīja Matricu.

Matricas faniem ieteicams arī ir Animatrix - Vačovsku vadīts projekts ap, gar un par Matricu.

Uzreiz saku, ka ir diezgan pasmaga nosliece uz SciFi un Fantasy.

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

 

 

Reku te ir 20, lielākajai daļai no kurām es arī piekristu. http://www.imdb.com/list/ls000058378/

 

Tajā japāņu animāciju sarakstā laikam vieglāk būtu sākt ar Howl's Moving Castle un Spirited Away (abi ir Miyazaki darbi, kas paredzēti visiem vecumiem, gluži kā Pixar animācijas), un ja iepatīkas, tad papildus noskatīties My Neighbor Totoro. Akira, Ghost in the Shell un Cowboy Bebop ir reāli Sci-Fi un diezgan smagi. Varētu vēl sarakstam piemest kaut ko jaunāku: The Girl Who Leapt Through Time, Sword of the Stranger, Summer Wars, Millenium Actress un Paprika. Vieglākiem vakariem varētu ieteikt pagājušā gada The Garden of Words, vai arī The Place Promised in Our Early Days, jo gan jau kādam patīk arī romantika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

anime ir tās japāņu multenes, kur 10 gadīgu meitenīšu sejiņas ar milzu zilām acīm piekabinātas seksuāli izaicinošu, knapi apģērbtu sieviešu ķermeņiem?
 

Krievu filmas ir tas žanrs kur pacani brauc ar bembjiem un šauj ar šaujamieročiem ?

Nav jau viss tik balts un melns. Protams, lielākā daļa 'ķīniešu multeņu' ir neskatāma caureja. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Emīra Kustoricas filmas , piem,, Melnais kaķis , baltais kaķis,, .  

,,All invisble children,, tur iekšā arī ir Kustoricas īsfilmiņa .

,,City of God ,,

..Requiem for a dream,,

,,The Fisher King,,

Tas tā .. ja jautā , ko vērts , nevis laika nosišanai . Kaut gan pirmā gana ņirdzīga :)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja runājam par šausmenēm, tad man patika Cabin in in the woods
Uj, šī tiešām bija laba. Bet šausmene viņa ir ļoti nosacīti. 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trīs pēdējā laikā redzētie - ,,labie,, seriāli ( nav bezgalīgie) Breaking bad jau katrs droši vien ir noskatījies , tapēc šo neminēšu . Minēšu Rome , The Pillars of the Eearth un Vikings . Ak jā - tas pats Kustorica - Gipsy time

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Pelēci mēs te pavasarī sēdējām ar sarunām, ,it kā labi gājā, kas tev tā interesē, jo ed LV TV  neskatos jau 4 gadus, patīk velku, skatos krievus uz urā!  

Link to comment
Share on other sites

Nu .. man arī nav tik daudz laika , lai to izšķiestu uz reklāmu skatīšanos . Bet pārējo jautājuma daļu nesapratu .. Tu domā , kas no krievu filmām iet pie dūšas un šķita labs? Kaut ko , kas ir paticis , varu iemest . Nedaru to , jo pieņemu , ka daudz kas no tā , kas man šķiet interesanti ( jo saprotu kontekstu) jaunākiem tāds varētu arī nešķist . Tad vēl valoda ...

Link to comment
Share on other sites



Warehouse 13 - ja patīk fantastika ar domu, ja nu āpkārt tā notiek, filmēts labā līmenī, dažreiz pietrūkt idejas, bet līmenis labs 4/5! 


Link to comment
Share on other sites

Mani laikam vairāk piesaista jautājums - kā mēs līdz šitamam esam nonākuši , nekā - kas varētu notikt , ņemot vērā mūsu šizas . Paskatos jau , protams , bet ne ar baudu , bet ar bažām . Esmu savā dzīvē daudz reizes piedzīvojis to , ko sauc par domu vizualizāciju . Nu nevēlos es vizualizēt šādas domas .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mani laikam vairāk piesaista jautājums - kā mēs līdz šitamam esam nonākuši
Būšu pretīgs, aizbrauc uz Kairu, un nostājies pret Heopsa piramīdai, un pacenties pateikt kaut ko pret! Mani rāva jūtas uz pusēm!!!!
Link to comment
Share on other sites

Te nekā pretīga nav ... vismaz man tā šķiet . Šī nav vienīgā vieta , ar tādām izjūtām . Bet sajūtas - kas es esmu , kopējā kontekstā ... tās ir tādas , kas spēj raut uz pusēm . Bet paliek variants - būt idiotam , un nedomāt :)

Link to comment
Share on other sites

Tu aizbrauc, sajūtas, fantastika, un vēl vietējais arābs, tev pārdot sudu ar 50x uzcenojumu! Kaifs! Ļoti patīk arābu domāšana, tu zini ka 2x2 ir 4, viņi runā pēc otrā LV tūristā LV valodā, tas ir kaifs skatīties, kā notiek tirdzniecība!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Labākais tas , ka viņi nešaubīgi atpazīst , no kurienes Tu esi :) . Un kā Tu domā - tas ir iespējams , koncentrējoties uz savu EGO? Labi , viss - pietiek spamot - es eju uz dussu , un arī Tev saldus vēlu ;)

Link to comment
Share on other sites

Piedot, laikam šoreiz aura nepavilka, es gribēju par cilvēces teorētisko šūpuli, pamuldēt!

Link to comment
Share on other sites

 

 

izskatās, ka būs episks ķinis:

 

Pirmais iespaids redzot traileri - iepriekšējo Terminatoru apvienojums / emikss pokemoniem.

Link to comment
Share on other sites

Babysitting

Kam patīk franču komēdijas. 


The maze runner - arī neslikta.

Link to comment
Share on other sites

Es gan sen jau vairs neko nekačāju, visu onlainā.

The Maze Runner būs jānoskatās. Vēl svaigs gabals, tāpēc maz kur jau ir onlainā rus, bet labi, ka visur ar dublēto tulkojumu, citādu nemaz neskatos, bet pagaidām tikai vienā saitā atradu ar bildi labāku, kā SD kvalitātē.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

The Maze Runner

Noskatījos, noskatīties var, bet es tik augstu vērtējumu nedotu, kā IMDb ir.

 

Kaut kur vietām Cube atgādināja, kas arī labāks.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Мастер и Маргарита , visi saka ka vajg nosktīties, Kura gada meklēt? Ar angļu val problēmas, vajag krievu, Patīk ezotērika un tamlīdzigas divainas lietas. Nnm un rutr ... pirdāvā daudzus variantus. Vai par grāmatām ir topiks?

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

@@androidz, True Detective ir dikti labs seriāls.. jāgaida vien otrā sezona.

Link to comment
Share on other sites

Labi paņešu šo . Kolēģi runāja par 50. gadu versijām.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Klass korrekcii 2014  - invalīdu grupensex, a tā filma kas liek aizdomāties par to ka invalīds arī garīgi ir invalīds nu vai kaut kas tādā garā

Link to comment
Share on other sites

Par Meistaru un Margaritu - nezinu, man nav kauns atzīties, ka nesaprotu, priekš manis vispār Bulgakovs nav nedz lasāms nedz skatāms, Sorry.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Missioner 2014 - reliģiska fanātisma, rasu naida un sexa pilna filma, īpašs veltījums tiem kam kaimiņos ir Labās Vēsts krustašķūņi

Link to comment
Share on other sites

Мастер и Маргарита , visi saka ka vajg nosktīties, Kura gada meklēt?

http://kinogo.net/1777-master-i-margarita-2005.html

 

Laikam labākais no ekranizējumiem . Bet nu grāmata tomēr ir grāmata ...Bet ar viņu tā ir - vai nu paņem līdz kaulam , vai atstāj pilnīgi vienaldzīgu

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...