Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
24.06.2023. , 01:16, jema teica:

JA kādam patīk fantastika, tad SILO neidziļinatos detaļās, nav slikts!

 

Yup būs jāievērtē, dzirdētas labas atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Luckystrike

čau, vēlējos uzzināt filmas nosaukumu, pasen redzēju kautkādu treileri feisbukā, no fb izdzēsies esmu, tākā variants atrast tur - nav :D

respektīvi - kkāda sieviete sēž pie pc, rediģē kautkādu savu bildi, un kkas noiet greizi, viņa piemēram tur ar dzēšgumiju vai ko nobrauc sev gar muti, un realitātē viņai pazūd mute , lol :D pēctam tur vēl aiz stresa sāk sevi kropļot caur to programmu, tipa šausmene, karoč tāds patups atstāstījums, precīzi neatceros baigi, nu ganjau kāds zin, te tak daudz kinomānu 😁 filma ja nemaldos ~pāris gadus veca

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ieteiktu noskatīties jauno Zāģi, desmito daļu, tur atkal Krištopanu Vilis galvenajā lomā!

  • Ļoti patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Luckystrike teica:

čau, vēlējos uzzināt filmas nosaukumu, pasen redzēju kautkādu treileri feisbukā, no fb izdzēsies esmu, tākā variants atrast tur - nav :D

respektīvi - kkāda sieviete sēž pie pc, rediģē kautkādu savu bildi, un kkas noiet greizi, viņa piemēram tur ar dzēšgumiju vai ko nobrauc sev gar muti, un realitātē viņai pazūd mute , lol :D pēctam tur vēl aiz stresa sāk sevi kropļot caur to programmu, tipa šausmene, karoč tāds patups atstāstījums, precīzi neatceros baigi, nu ganjau kāds zin, te tak daudz kinomānu 😁 filma ja nemaldos ~pāris gadus veca

Tā būs bijusi īsfilma, ne filma:

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

točna :D nu labi, paldies, vismaz nepavadīšu bezjēdzīgi laiku kautkur meklējot itkā ''filmu'' ,  thanq 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Tuubijs

Vakar tika noskatīts tas “Kokaīna lācis”. Nu bļin, ir redzēti visādi Wtf pēc kuru noskatīšanās tiek uzdots sev jautājums, ko es tikko redzēju, bet šis jau bija next level :D sajūta, ka kāds ir par daudz saskatijies “happy three friends” vai kaut ko līdzīgu 🤷‍♂️

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Noskaties- Strays :)

 

 

Vai Sisu

 

Arī radīsies tāda pats jautājums 😄

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Es tieši to kokaīna lāci gribēju noskatīties iekš go3, bet pārdomāju. Labi ka tā :D

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
(labots)

Ja nu kāds vēl nav noskatījies 2022. gada labāko filmu Oskara nominācijā, tad LTV1 (!!!) arhīvā latviešu tulkojumā to vēl ir iespējams noskatīties.

https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/314628/viss-visur-vienlaikus-zinatniska-fantastika

 

Filma pamatīgi atgādina hiperbolizētu Matriksa troloģiju ar ironijas un komēdijas elementiem, un parodijas epizodēm no citām filmām. Es Oskaru tai filmai nedotu, bet piektdienas vakarā var skatīties.

 

"Everything Everywhere All at Once"

https://www.youtube.com/embed/wxN1T1uxQ2g

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Racer

Jā, mani ieintriģēja, novilku no replaya, bet vēl nav sanācis laiks apskatīties.

Link to comment
Share on other sites

osscar

no ēdējā laikā redzētajām:

 Indiana jones 2023 - klasika, viegla vakara filma :D

Bastarden ( aktieris ok, bet tā nekas pārdabisks);

Openhaimers - baigi garā likās....un par maz action,

rindā šis krimiķis: A Haunting in Venice

Link to comment
Share on other sites

M@R$$
Pirms 6 minūtēm , osscar teica:

Openhaimers - baigi garā likās....un par maz action,

Pilnīgi piekrītu, uz beigām jau bij mocīšanās ar sevi un velmi pamest kino :)

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
2.01.2024. , 20:24, Tuubijs teica:

Vakar tika noskatīts tas “Kokaīna lācis”. Nu bļin, ir redzēti visādi Wtf pēc kuru noskatīšanās tiek uzdots sev jautājums, ko es tikko redzēju, bet šis jau bija next level :D sajūta, ka kāds ir par daudz saskatijies “happy three friends” vai kaut ko līdzīgu 🤷‍♂️

Kokaīna lācis ir labs, radinieks no Latgales teica, ka Balvos tiek uzņemta līdzīga īsfilma par Latgales kandžas lāci.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

mafijs
5.01.2024. , 00:18, _dunduks_ teica:

"Everything Everywhere All at Once"

Izturēju 35 min, pie tam ar divim piegājieniem.

Nu nezinu par tur Oskaram nominēt, manā skatījumā pilnīgs sviests.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

M@R$$
Pirms 4 minūtēm , mafijs teica:

Izturēju 35 min, pie tam ar divim piegājieniem.

Nu nezinu par tur Oskaram nominēt, manā skatījumā pilnīgs sviests.

Šo noskatījos līdz galam. Uz beigām bij labi fighti, protams sviests konkrētais.

Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 5 stundām , mafijs teica:

manā skatījumā pilnīgs sviests.

Man patika, bija ļoti izklaidējoši, bet tos Oskarus es arī nesaprotu. Normāla fantastika, tad jau tas pats Matrix bija daudz spēcīgāks.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

HBO šoviem nav ne vainas, The White Lotus, Barry un protams Silicon Valley 😂

Link to comment
Share on other sites

osscar

noskatījos to Puaro, ok klasisks krimiķis, bet biku pa drūmu fimēts, pa tumšu - saprotu - tāda doma utt 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Noskatījos Openheimeru. Sākumā likās, kā kārtējais sūc, bet tad ievilka un varu droši apgalvot, ka labākā no pēdējos gados (10?) skatītajām filmām. Neteikšu, ka ģeniāla, bet tuvu tam.

Link to comment
Share on other sites

5.01.2024. , 00:18, _dunduks_ teica:

"Everything Everywhere All at Once"

Noskatījos, kaut kur pie puses jau gandrīz atmetu. Pēc tam jau bija OK. Nav šedevrs, bei beigās jau bija labi.

Kurš jauno Midsomeru noskatījās?

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

iesakiet kādu šausmeni, vai labāk kādu psiholoģisko trilleri kā augstāk minētais Get out :):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Smile, Last night in Soho, Black Swan

Link to comment
Share on other sites

osscar

https://www.imdb.com/title/tt5302918/

 

Ir ok par cēlo un tā..nu protams biku lgbt..bet netraucējoši. labāka nekā biju domājis...un uz reāliem notikumiem....liekas, ka netflix filmas labākas par hollijvudu.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

noskatījos to smile - nu teikšu tā.. skatīties var, 6/10, bet vsp nafig tās šausmenes psihiku tikai p.is, filmā ieraudzīju aktieri no ''Harolds un Kumārs'' , atcerējos par tiem zāles pīpētājiem, būs tas djermo jāpaskatās kautkad :D 

Link to comment
Share on other sites

base7

Klau, neziniet, kur var noskatīties to dokumentālo filmu par 90to gadu projektu Milli Vanilli? Man viņi vienmēr asociējas ar to klipu, kur tā meitene ar saldējumu (ice ice baby).

Uzreiz saku, no tiem strīminga servisiem varu tikt klāt tikai Netfliksam, bet tur laikam nav.

https://m.imdb.com/title/tt14666592/

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...