Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

osscar

noskatīts "Biškopis" , nu parasts grāvējs , kur viens sit visus :D sestdienas atslodzei ok, noskatījos/aizmirsu apm. tā.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Tarantino tajaa ;;reiz holivuda diemzel;; atteloja brusu li ka kautkadu klaunu, par to daudz diskusijas bijushas joe rogan podkasta utml, vel var ja nav ko darit paskatities UNHINGED ar raselu krovu, go3 ir latvieshu valoda.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Iesaku noskatīties, ja vien nav redzēta - Kur vēži dzied (Where the Crawdads Sing)

https://www.imdb.com/title/tt9411972/

 

Pats kaut kad plānoju otrreiz noskatīties, jo šī ir viena no filmām, kur beigās atklājās filmas nianses, kam īsti nespēj noticēt/izprast vai tiešām tā var būt patiesība. Bet ja tā domās kaut pārskata filmu, tad sāc pieļaut varbūtību, ka tiešām tā arī varēja būt patiesība.

Labots - GanX
Link to comment
Share on other sites

Vēl arī laba manuprāt ir "Trijstūris" (angļu: Triangle), arī beigās atklājās filmas nianses, ko varbūt nevar saprast… Pats filmu gan skatījos vairākus gadus atpakaļ, bet laikam tā arī īsti nespēju saprast, ar ko un kad īsti tas "Trijstūris" sākās (pirmā reize).

 

https://www.imdb.com/title/tt1187064/

Link to comment
Share on other sites

martinno
pirms 1 stundas , Pukinens teica:

"Mediators"

 

O, paldies! Pirmās divas sezonas noskatītas, biju palaidis garām, ka jau trešā tiek raidīta...

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike
Pirms 22 minūtēm , GanX teica:

 

 

Pats kaut kad plānoju otrreiz noskatīties, jo šī ir viena no filmām, kur beigās atklājās filmas nianses, kam īsti nespēj noticēt/izprast vai tiešām tā var būt patiesība. Bet ja tā domās kaut pārskata filmu, tad sāc pieļaut varbūtību, ka tiešām tā arī varēja būt patiesība.

 

Tas jau atgaadina ''Fight Club'' :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Luckystrike teica:

Tas jau atgaadina ''Fight Club'' :)

Nu tik traki nav, bet arī liek domās pārskatīt filmas notikumus 🥸.

Link to comment
Share on other sites

M@R$$
pirms 2 stundām , base7 teica:

Laba ir Tarantino veidotā "Reiz Holivudā" Ar Bredu Pitu un Dikaprio. Filmas beigas ir neaizmirstamas..... Vismaz hipijiem.

Laikam vienreiz skatījos, likās smags sviests...

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Nelikas, tas ir totals sviests.. bet tarantino zem koksa jau pofig.. 😁:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Nav gluzi filma bet atcerejos par legendaaro - 4tankisti un suns.. )) ehh atminjas.. pie coma sencis kaadreiz kad siiki bijaam skatiijaas muuzdien uz apli... tagad gan choms gan vinja sencis mirushi.. atminjas gan palikushas..

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
biomass979
(labots)
23.02.2024. , 18:00, raiviic teica:

Nē, bet kādu psihiatru/psihologu gan derētu apmeklēt. Vienīgais ko no krieviskajiem kanāliem kādreiz kamēr varēja, skatījos, bija МАТЧ TV un tikai 1 formulas dēļ (ko tur rādīt vairs neļauj), nekas cits tur nav skatāms.

A kur tad ir kas skatāms!?Visur rāda tos pārspīlētos kriminālos seriālus ,kā krievs tā aamerikānis tā UK,,,, Joki vis čotkākie ir krievam....Amerikānis tik pats savus jokus saprot,otro vietu dodu UK!      Frančiem-Defines kā nolika karoti,tur vairs nav ko redzēt,ciknu vecos pekstiņus! Itālim ar  leģendas tik...Jaunie tik fufeli dzen! Latvietim ar neviena jauna  filma-tik tos aplamos seriālus tur muļā vienā repertuārā.....Kad bija zem padomsavienības -tad ar bija filmas!

Labots - biomass979
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 47 minūtēm , biomass979 teica:

Visur rāda tos pārspīlētos kriminālos seriālus

Ja televizors vajadzīgs tikai lai lētas filmas, idiotiskus šovus, stulbus jokus skatītos, tad tas tikai liecina par skatītāja stipri zemo IQ.  

Cita lieta - sports, zinātniski pētnieciski raidījumi, nopietnas diskusijas nu kāds sakarīgs koncerts, laba teātra izrāde. 

Skatāmākie - visi dažādie National Geographic, Historie, Animal Planet, protams sporta kanāli, kuros rāda interesējošos sporta veidus, sevišķi auto/moto, hoķi, basīti.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic nav jēgas tur kaut ko mēģināt izskaidot.

Es jau ilgi domāju, ko tas mūžības ķertais ir tā aktivizējies pēdējās dienas.

Nu pareizi, pilnmēness. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, biomass979 teica:

Latvietim ar neviena jauna  filma-tik tos aplamos seriālus tur muļā vienā repertuārā.....Kad bija zem padomsavienības -tad ar bija filmas!

Izlien no rašistu informācijas *irsas, ieraudzīsi ne tikai latviešu jaunās filmas.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
pirms 3 stundām , base7 teica:

Latvijā vairs nav pieejami Lielbritānijas FTA mūzikas TV kanāli "That's TV" un "That's 70". Viņi tagad pārcelti uz UK stara (Astra, 28.2E). 

Uz Eiropas stara palikuši konkurenti "Now 70", "Now 80" un "Now Rock". Savukārt "Now 90" jau sen atrodas uz UK beam.

Gan jau internetā viņus tā pat var redzēt,kārtējo reiz jamāk tik paņemt! Ja ir hobijs "mācēt paņemt ko piedāvā" tad tā nav problēma ! 

pirms 8 stundām , maize teica:

Izlien no rašistu informācijas *irsas, ieraudzīsi ne tikai latviešu jaunās filmas.

Tādu nav,seriālus neuzskatu par filmām!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , biomass979 teica:

Tādu nav,seriālus neuzskatu par filmām!

Ieskatam dažas: "Mātes piens", "Janvāris", "Svingeri", "Mans mīļākais karš", "Klases salidojums", "Nameja gredzens", "Džimlai rūdi rallallāā" pat žanri dažādi.

Katru gadu ir vairākas jaunas latviešu filmas, neatceros nevienu gadu, kad nebūtu vairākas jaunas skatāmas filmas.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ir tak pat par viņējiem - Kolka cool.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Par gaumēm nestrīdas. Sorry, bet mūsu filmas nav reāli skatāmas. Praktiski visu laiku ir sajūta, ka tūlīt aizvērsies piekškars un jāiet uz bufeti gaidīt zvanu otrajam cēlienam. Par seriāliem tas ir īpaši zīmīgi. Jā, jā, zinu, kritizēt jau ir viegli. Bet nu ja nav fīlinga tad nav.

 

p.s. pilnīgi noteikti, ka neesmu visas nemaz redzējis. Un, iespējams, ka ir kāds briljants, bet nav ne mazākās vēlmes pārlāpstot tukšus iežu slāņus. Līdz šim viss, ko ir, piemēram, darba kolēģi ieteikuši un par ko šie ir bezmaz vai sajūsmā... nu tā... kad man vajadzēja šiem atskaitīties par "Fati" noskatīšanos, nācās ilgi meklēt atbilstošus neitrālus vārdus. 🤣

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Uz mūsu vietējiem seriāliem, filmām manuprāt ir jāskatās ar "mazliet savādāku, ironiskāku aci" nekā uz ārzemju šedevriem. Nav mūsu kino entuziastiem ne tādas naudas, ne tādu tehnisko līdzekļu, lai varētu uztaisīt baudāmu kino.

No savas puses, kas man no pēdējā laika šķitis interesants - tas ir KEF, arī šobrīd ejošais Nelūgtie viesi. Cits nekas laikam nav bijis tāds atcerēšanās vērts.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 11 minūtēm , Stasss teica:

manuprāt ir jāskatās ar "mazliet savādāku, ironiskāku aci"

Varētu piekrist. Bet šajā gadījumā tad labāk tomēr skatos šedevrus nekā tēloju auseklīti.😉

 

Link to comment
Share on other sites

Pateikšu godīgi, latviešu filmas, kuras man patīk skatīties vairākkārtīgi ir tikai dažas. Uz sitiena, kas nāk prātā:

Limuzīns Jāņu nakts krāsā, Meklējam solisti,

Mans draugs nenopietns cilvēks un KEF. Pirmās trīs uzņemtas padomju laikā. 

Link to comment
Share on other sites

Jūs te ar tādu nostāju, it kā holivudā no vairākiem simtiem ik gadu uzņemot filmu visas būtu perfektas :D

Ja par ī seriāliem domāju, ka Pansija pilī arī šejienes izlasītajiem kinomīļiem varētu patikt :beer:

Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
pirms 10 stundām , maize teica:

ka Pansija pilī arī šejienes izlasītajiem kinomīļiem varētu patikt :beer:

Jā pagaišo gad viņi tur visu vasaru ņēmušies,bloķējuši ceļus un tādā garā!  Rūdolfa mantojums vēl bija skatāms...

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 12 stundām , base7 teica:

Limuzīns Jāņu nakts krāsā, Meklējam solisti,

Mans draugs nenopietns cilvēks un KEF. Pirmās trīs uzņemtas padomju laikā. 

Vot,no šā klāsta vel var piemest Emila nedarbus,Saulessvece,Vellna kalpi,tāpat Melnā vēža spīlēs....

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , maize teica:

Pansija pilī arī šejienes izlasītajiem kinomīļiem varētu patikt

Var šito kaut kur nopirkt, nepērkot abonentu tam sviesta go3?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , saf teica:

Var šito kaut kur nopirkt, nepērkot abonentu tam sviesta go3?

Pagaidām, kamēr rāda kino nav šķiet nav, Vimeo var nelatvijas skatītāji, bet tur bija dārgi. Go3 liek vienu sēriju nedēļa, vēl jāgaida kad būs visas.
Savākt no go3 pēc drm izmaiņām laikam pagaidām nevar.
 

Link to comment
Share on other sites

 Skaidrs, paldies. Sliktākajā gadījumā jāgaida kad visas sērijas būs, tad arī būs vērts mēneša maksu nolocīt tam go3.

Link to comment
Share on other sites

darklight
25.02.2024. , 22:16, Stasss teica:

kas man no pēdējā laika šķitis interesants

Man patiešām ļoti, ļoti patika Aģentūra. Tādas reāli forša Twinpīkas noskaņa gāja cauri no sākuma līdz beigām. Bet tas jau arī gaumes jautājums. Man Twinpīka ir šedevrs, bet zinu cilvēkus, kas to uzskata par totālo murgu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 22 minūtēm , darklight teica:

Twinpīka ir šedevrs

līdz brīdim, kad starp sarkanām planckām sāka dejot mazais kroplītis.:haha:

p.s. mūzika forša

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , maize teica:

Pagaidām, kamēr rāda kino nav šķiet nav, Vimeo var nelatvijas skatītāji, bet tur bija dārgi. Go3 liek vienu sēriju nedēļa, vēl jāgaida kad būs visas.

Nu vispār jau caur ASV VPN rāda, ka visas sērijas pa 6,5 $. Nav diez ko dārgi, bet nu es nesteidzīgi skatos Go3, jo tāpat ir noabonētas filmas pa 6.99.

 

pirms 23 stundām , maize teica:

Savākt no go3 pēc drm izmaiņām laikam pagaidām nevar.

Nevienkārši, tas tiesa, bet man ir niķis saglabāt, tad nu ar pačakarēšanos tomēr vācu. 

 

P.S. Pirmā sērija bij švakāka kā Nelūgtie viesi, bet otrā jau ok, trešo vēl neesmu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Es ar pamazām pa Go3. Tik jāatceras, ka grāmata un filma ir dažādi mākslas darbi. Būs jāpārlasa :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Nu vispār jau caur ASV VPN rāda, ka visas sērijas pa 6,5 $. Nav diez ko dārgi,

Nu tas normāls cipars, es tik tur nesaprotu, vai katra sērija, vai visas,.?

Un novilkt var, vai jačakarējas skatoties caur web...?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man izskatās, ka katra sērija 6.01eur un var skatīties 48h.
image.thumb.png.ed567e1d42d8d25d557bbd6def73fb73.png

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...