Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

Es būšu sava rajona patriots, tapēc Priekuļi ze best.

No bērnības  atceros, bija tādi Sulev, Olev, Laimdota, Vita, hvz, kur tas viss pazuda, kopā ar serinka ābelēm.

Nuja, tas nav par  kino, Krimināllieta iesācējam tīri neko,skatāms. Man Kolberga grāmatas skolas laikā ļoti patika, viegli lasījās

Link to comment
Share on other sites

darklight

Gala vislabākā - nejūk ārā.

Krimināllieta iesācējiem - noskatījos divas pirmās sērijas, vispār neaizķēra, sapratu, ka netērēšu savu laiku.

Nesen ar ģimeni nobliezām visu Stranger Things - tā gan ir manta! Kaut gan pirmās divas sezonas vislabākās, tālāk kaut kā komēdijas elementu sāka palikt par daudz, līdz ar to arī bija grūtāk nopietni uzvert to, kas domāts nopietni.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , inteens teica:

Snowpiercer

Nopietni? 😲 Tas par to vilcienu, kurš brauc visu laiku, lai nesasaltu? Par gaumēm nestrīdas, pilnīgi noteikti 😉. Bet ja sižeta pamatā ir pilnīgs bulšits, nu pilnīgi absolūts 🤣, tad tālāk par 1.sēriju, labākajā gadījumā tikt nevar.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

pilnīgs bulšits, nu pilnīgi absolūts 🤣

Neesmu skatījies šo seriālu, bet pilnmetrāžas filma bija baigi labā. Tiešām aizraujoša un iespaidīga. Jā, nu no zinātniskā viedokļa varbūt baigi ticami nav, bet tas bija gadījums, kad pārējās filmas kvalitātes ļāva pievērt acis uz sižeta nepilnībām. Par seriālu tik tiešām nav viedokļa.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , darklight teica:

Nesen ar ģimeni nobliezām visu Stranger Things

Es arī - meita ievilka, prikolīgs pasākums.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , inteens teica:

Gaidu turpinājumu Snowpiercer

Velti gaidi, nebūs. 

 

Meloju, tomēr būs. Tie arī kā tādas sievietes, nevar izlemt, tad teica, ka būs, tad atcēla, tagad atkal saka, ka būs 😄

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , darklight teica:

Tiešām aizraujoša un iespaidīga.

Nu es jau saku. Par gaumēm nestrīdas. Vienkārši kaut kā nevaru vairs skatīties tipa krītošos mēnešus, dzelzs vīrus, kaut kādus bruņiniekus u.t.t. Ja nu vienīgi kā komēdijas. Bet tad sāku komentēt un mani aizdzen prom😁.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Jurkins teica:

Par gaumēm nestrīdas.

Pilnībā piekrītu. Tā vai nu ir, vai nav... :D

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai esmu te licis, bet kādu 5. reizi noskatījos savā kolekcijā saglabāto "THE MEN WHO STARE AT GOATS ". Riktīgi jautra filma ar labiem aktieriem un noder tiem, kam ar humora izjūtu viss kulē... ;) 

 

 

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Racer teica:

jautra filma ar labiem aktieriem

biju palaidis garām... izskatās cerīgi...

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Athlons teica:

biju palaidis garām... izskatās cerīgi...

Ceru ka neesi palaidis garām visām filmām filmu! :D 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nu kāds/a ir palaidis garām, Paramount+ (arī iekš GO3 iptv) piedāvā HALO seriālu - tīri neko, jāgaida otrā sezona.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Racer teica:

neesi palaidis garām visām filmām filmu!

actually... 😅

neesi pirmais, kas man iesaka ar šo materiālu iepazīties...

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Racer teica:

visām filmām filmu!

Sorry, bet Tu visticamāk gribēji teikt - visām huiņām huiņa.

Kaut kad skatījos - nu sūds pilnīgākais.

pirms 20 stundām , aoma teica:

Pulp Fiction

Jap, šī ir laba! Kaut gan The Shawshank Redemption tomēr būs pirmā. Un pēc tam seko visas filmas ar Tomu Henku, sākot ar Zaļo jūdzi.

Labots - ivo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , ivo teica:

Sorry, bet Tu visticamāk gribēji teikt - visām huiņām huiņa.

Kaut kad skatījos - nu sūds pilnīgākais.

Ne visiem lemts uzķert labu humoru, nepārdzīvo... ;)

Link to comment
Share on other sites

Visiem jau nav vienāda humora izjūta: pie šīs smejas rikai daži

 

— Как по-татарски холодно? — Салдын. — А, очень холодно? — Салдын, бл*дь!!!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

8.11.2022. , 11:06, Jurkins teica:

tipa krītošos mēnešus, dzelzs vīrus, kaut kādus bruņiniekus u.t.t. Ja nu vienīgi kā komēdijas

Fantastika tajā seriālā ir vadlīnija, BET, tur ir detektīvs, savstarpējās intrigas, attiecības, tapēc es negribu šo nolikt vienā čupā ar plēsoņu , svešo un spidermeniem. Es par Snowpiercer.

Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 1 minūtes , inteens teica:

vienā čupā ar plēsoņu , svešo un spidermeniem

Es gan gribētu teikt, ka arī šīs trīs nekādi neliekas vienā čupā. Nu labi: plēsoņa ar svešo pa lielam liekas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , inteens teica:

Fantastika tajā seriālā ir vadlīnija, BET, tur ir detektīvs, savstarpējās intrigas, attiecības

`Vot, tā kāreiz "fantastika" traucē :(.

Link to comment
Share on other sites

Spaidermenu neesmu skatījies sen.. varbūt.. tur ir attiecības, vairāk komēdijas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

`Vot, tā kāreiz "fantastika" traucē

Manai sievai ar, bērnībā no bibliotēkas bij atļauts tik atnest mājā tās grāmatas, kas obligātā literatūra, mājās grāmatu neesot bijis vispār, un šai laikam baigi līdz ar to neinteresēja.

Es tai pat laikā lasīju visu, ko vien varēja dabūt, fantastika kau kā aizķēra :)

Laikam bez labiem gēniem ir svarīga arī laba audzināšana :D

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Mana mamma vairāk kā 40 gadus bija ciema bibliotekāre, bet ar to nepietika, maucu uz rajonu. Bet kad atklāju, kāds vecaimātei šķūnītī krājums ar "Lata bibliotēku", mani vispār gulēt nevarēja dabūt, senči izslēdza elektrību, bet es zem segas ar bateriju :)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau "fantastika" pēdiņās. Ja skaidrā 😁 padomā, kas var būt vēl stulbāks kā braukāt ar vilcienu apkārt Zemei, lai paglābtos no sala. Tā nav fantastika, tas ir delīrijs 😁. Līdz kādiem gadiem 10, nu labi 15, ir ok, bet saprātīgā vecumā es tādas filmas cenšos  nesākt skatīties. Jā, atzīstu, ja sāc, tad kaut kā ievelk. Tā ir bijis arī ar "fantastikas" seriāliem. Un pēc tam morālās paģiras 😁 par pa3,14sto laiku.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

pirms 2 stundām , M@R$$ teica:

Šodien sanāca aizsēdēties pie šī.

Nu cmuki, bezgala, skarbi, arī bezgala

Ļoti laba, ļoti

 

Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

padomā, kas var būt vēl stulbāks kā braukāt ar vilcienu apkārt Zemei, lai paglābtos no sala.

Tu

Zinu, ka ne visiem ( it īpaši neefaktīvajam), bet nu spriedzei labs 

 

https://youtu.be/aa5MXOMN1lM

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Tu

🤣 Nu re. Te atkal skaidri redzams, kā debīls indigo tusnis pāriet no tēmas uz personīgiem apvainojumiem 😉.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

A Tu iedomājies, ja mērkaķi iesēdina raķetē un palaiž uz pretējo pusi, Luiss Ārmstrongs būtu varējis tikai ūdeni pienest. Uz fantastiku var var skatīties arī savādāk :)

Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

padomā, kas var būt vēl stulbāks kā braukāt ar vilcienu apkārt Zemei, lai paglābtos no sala.

Neatceros vairs ne autoru, ne nosaukumu, bet ideja bij tāda, ka, pietiekoši daudz apriņķojot zemi uz vienu vai otru pusi, var "izgrozīt laiku" :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, laikam jau tas nav "oficiāli", bet literatūrā pastāv zinātniskā fantastika un "fentezī".

Pat tajās filmās, kuras varētu ierindot zinātniskajā fantastikā, specefekti lielākoties sabojā tēmu. Nē, skaidrs, ka jāsacenšās, kurš uztaisīs krutāk. Viss ir ok, Tas ir tikai un vienīgi mans viedoklis.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

traucē

Lielākā vai mazākā mērā tā ir visur. Ja ne zinātniska, tad sociāla.

Jebkurā filmā, cītīgi analizējot, var atrast visādus 'ljapus'"/

Un tad , kā teica Valters Krauze, ticamības moments ir zudis.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, Tev taisnība. Man visu izšķir proporcijas. Netā tak ir veseli saiti, kur analizēti visādi ljapi. Tipa darbība notiek 1975. gadā, brt autiņš, ar kuru brauc, sākts ražot tikai 1981. gadā. Nu tā jau tāda paranoja 😁. Tas paliek nepamanīts.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , aoma teica:

ciema bibliotekāre

Ļoti daudz grāmatu bija krievu valodā, Beļajevs mazam puikam bija medusmaize.

Link to comment
Share on other sites

Te mēs par filmām, vispār Tēvs Teds ir labs :)

Loģiski, tai laikā man krievu valoda bija praktiski nulle, ksd iemācījos, atvērās pilnīgi cita pasaule, jo latviski tulkoti bija tikai daži darbi no plašās Rietumu fantāzijas pasaules, vispār jābrīnās, ka kaut ko tādu laida iekšā aukstā kara gados, laikam tāpēc, ka fantastika...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Zin... teica:

spriedzei labs 

Noskatījos, neko, vienai reizei.

600 m tornis, jebaķ, Zaķusalai tik 300.. jeb tas bija domāts pēdās, vienalga dahuja.

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

No fantastikas filmām man patika Passengers. Pat biju gatavs piedot to reaktora "remontu"😁.

 

Un bija vēl viena filma, neatceros nosaukumu un nevarēju reiz atrast, kad izdomāju atkārtot skatīšanos. Startē līdzīga kosmiskā "paaudžu" ekspedīcija. Viss kas tur notiek, bet beigās izrādās, ka tā "raķete" stāv uz Zemes.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...