Jump to content

vinyl upgrade


andreart
 Share

Recommended Posts

A ko ta ņēmi to aparātu? Tev mājās vinilgaldiņu trūkst?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andreart

    8

  • JJP

    9

  • Tornis

    18

  • Long John

    10

Top Posters In This Topic

mainīt visu strēli, ja reiz tā tesla tik laba lenco kopija

nu nebuus taa izeja no situaacijas...jaameegina no rokas uztaisiit headshellu,tik jaadabuu kaads vecs shells,nu teiksim kam ligzda salauzta jaunu gluzi negribas sacakareet

viss p0aareejais vinam perfekti straadaa

Labots - makatins
Link to comment
Share on other sites

Long John

Es varu iedot SME tonarma daļu ar oriģinālo SME headshell stiprinājumu galā.

Ja izdomāsi, kā viņu piestiprināt pie sava tonarma, varēsi skrūvēt klāt jebkuru SME headshell.

Link to comment
Share on other sites

Man, laikam, arī viens technics SL-1500 tonarms mētājas, vau uzdāvināt. tiesa, salauzts. un bez headshell. bet ar stiprinājumu. DUCT TAPE!!! ;0

Link to comment
Share on other sites

ko variet ieteikt lai uzlabot esošo plašu atskaņotāju ? http://www.project-audio.com/main.php?prod=debutcarbonesprit&cat=turntables〈=en

 

Kādu galvu paņemt ? saprotu ka nav vērts neko dārgu uz šāda likt , bet kāda būtu optimālais variants ? pašlaik ir ortofon RED MM. Varbūt kādu MC ? vai MM ?

 

vai ir vērts vadus tonarmā nomainīt ?

 

kādi ieteikumi ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms tu liec MC galvu, painteresējies, vai tev ir MC priekšpastiprinātājs vai arī vai tai MC galvai ir High Output, tad var slēgt pie MM ieejas. Pieļauju, ka izmaiņas varētu būt arī uzliekot vienkārši citas cenu kategorijas vai cita ražotāja galvu - Rīgā pieejamas arī Grado, Denon, AudioTechnica.

Link to comment
Share on other sites

a es, a es.

es vkrd tomēr izdomāju, ka man Tā AT-91 pagaidām pat diezgan apmierina :)

un pilnīgas muļķības!, ka AT-95 būtu stipri labāka par to manējo - viņas ir aptuveni vienas klases.

jēga tad ir uzreiz ieguldīties/apgreidoties uz adatu virs tiem 100-150EUR, kā jau Tornis saka.

 

es vienkārši vēlējos izzināt. man tie "č" tomēr ir reti kurai LP. un cik es pakonsultējos, ne es te Tāds vienīgais ar vairākām tādām platēm :)

labāka galva/adata vienkārši iedos skanējumam papildus tīrību, detalizāciju, panorāmu - bet ne jau tiks galā ar sliktas LP "č" burtiem.

how!, esmu runājis.

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

 

 

ka AT-95 būtu stipri labāka par to manējo - viņas ir aptuveni vienas klases

galvenā atšķirība - 95-tajai tomēr ir eliptiskā adata kamēr 91-jai koniskā. Ko tas nozīmē, vari pats sameklēt netā. Vari taču pasūtīt no ebaja to 95- to + piepirkt headshell tepat uz vietas un būs iespēja notestēt un salīdzināt. Kopējie tēriņi ~30 EUR + kādi 7-8 EUR par headshellu.


 

 

vai ir vērts vadus tonarmā nomainīt

Protams, ka ir vērts ... pēc tam, kad būsi uzlicis MC galvu pa 500 EUR un salasījis adekvātu pārējo aparatūru :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Diemžēl esmu nolēmis pamest šo forumu, kamēr šeit valda bezatbildība un patvaļa, no tādiem kā drunk_lizard lietotājiem. Esmu sapratis ka administratori šeit uzspiež savu viedokli un savu pasaules sapratni, neredzot un negribot saprast citus. Mierīgi bez iemesla dirš virsū bez pamata. Šis forums manās acīs ir zaudējis foruma jēgu, kur cilvēki dalās ar savu pieredzi un viedokli. Nevis bezjegā ver ciet tēmas kuras nepatīk. Šeit mīt man neizprotami likumi, kas balstās un simpātijām un antipātijām pret leitotāju grupu un to viedokli, kas nesakrīt ar konkrēto adminu viedokli.  Varbūt mana rīcība liks aizdomāties ne tikai man, bet arī citiem... 

 

Grisha, savaldi savus suņus..

 

drunk_lizard.jpg

Link to comment
Share on other sites

Un tāpēc visi posti ar savu ziņu jāaizstāj? Admini ir tādi, kādi ir, neko darīt, bet, IMHO, vecais alkašs ir sakarīgāks nekā Grisha.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...