Jump to content

vinyl upgrade


andreart
 Share

Recommended Posts

Esmu jau šajā forumā 9 gadus, bet diemžēl esmu nolēmis pamest šo forumu un vairs nepiedalīties ne diskusijās, ne savas pieredzes apmaiņā, kamēr šeit valda bezatbildība un patvaļa, no tādiem kā drunk_lizard lietotājiem. Esmu sapratis ka administratori šeit uzspiež savu viedokli un savu pasaules sapratni, neredzot un negribot saprast citus. Mierīgi bez iemesla apvaino citus. Savā šaurībā verot ciet sev netīkamas tēmas, pat neaizdomājoties ka informācijas apmaiņas rezultātā rodas daudz noderīgas informācijas, kas noder turpmākajiem apmeklētājiem. Šis forums manās acīs ir zaudējis foruma jēgu, kur cilvēki dalās ar savu pieredzi un viedokli. Nevis bailēs no tirāniem atbild uz tēmās uzdotajiem jautājumiem privātās vēstulēš. wtf ? Šeit mīt man neizprotami likumi, kas balstās un simpātijām un antipātijām pret leitotāju grupu un to viedokli, kas nesakrīt ar konkrēto adminu viedokli. Šis ir izmisuma kliedziens, kas varbūt kādā veidā pievērsīs šai senai problēmai uzmanību.  Varbūt mana rīcība liks aizdomāties ne tikai man, bet arī citiem... 
 
Manā izpratnē moderators vai admins ir persona ar respektu no lietotājiem, cilvēks kurš ir spečuks konkrētajā nozarē, persona ar lielāko pieredzi konkrētajā jomā, nevis ....
 
... amorāls indivīds, kura pienesums forumā pedēja laikā pat nav mērojams ar 0, bet balstās uz draudzību ar foruma īpašniekiem.
 
Grisha, savaldi savus suņus.
 
drunk_lizard.jpg
P.S. Diemžēl esmu spiests izdzēst visu savu "saražoto" kontektu, jo tam izrādās nav jēga.
 
Labots - andreart
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andreart

    8

  • JJP

    9

  • Tornis

    18

  • Long John

    10

Top Posters In This Topic

 

 

Varbūt šaurā vieta bija tas resis

 

par to jau neviens nešaubās :) te jau divkanālu addikti savākušies :)

Link to comment
Share on other sites

varu piedāvāt paklausīties savus diy phono preampus. Par orofonu nemāku komentēt, pats klausos AT 440mla, ir ok manaii gaumei.


nad jau tād pats opampu risinājums vien ir.  Pamēģini Jfetu silto skaņu :) 

Link to comment
Share on other sites

Denons lētāks :) bet AT 440 man arī patīk. Pabeigšu to Paradise preamp, nopirkšu vai nu vienu vai otru galvu no šīm abām :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

par to jau neviens nešaubās te jau divkanālu addikti savākušies

Bet te jau citādi sanāks, ka uzliku auto Ferrari bļembu, bet redz ātrāk neiet. Nu čuč čuč jā :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad kaada jeega tam ekraanam, ja to nomizo?
 

Tas ko tu redzi ir kabeļa gals, kurš pieslēdzas kartridžam un atrodas metāla tonarma caurulē. Gadījumos, ja caurule ir zemējama ar atsevīšķu  vadiņu (tikpat tievu kā pārējie četri, taad tam ir pieejams 33AWG melnas krāsas vadiņš teflona izolācijā..

Šajā gadījumā vads tikai atkārto esošo, bet bez dažiem starpsavienojumiem.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

JJP, tas, ka tas "tikai atkārto", nenozīmē, ka vajadzēja ņemt nost vada oriģinālo ekrānu, jo, atstājot to, rezultāts būtu labāks.

 

Man tajā blogā labāk patika šis raksts. Īpaši:

Nākošo nolēmu pieslēgt Audioquest Sky XLR , jo tad nu varētu paklausīties šo pašu CD atskaņotāju arī caur balansēto slēgumu. Tai pat laikā tas nedod iespēju apgalvot, ka tieši Sky bija par iemeslu vēl skaidrākam, fokusētākam un skatuviski dziļākam skanējumam. Katrā ziņā kļuva skaidrs, ka pieslēdzot  CD pie priekšpastiprinātāja ar simetrisko Sky kabeli skanējums bija jūtami baudāmāks par nesimetrisko slēgumu ar MIT, līdzīgas cenas  RCA kabeļiem.

Iečekojam Audioquest Sky XLR. Ups, kas tad tas - vienā galā RCA! :D Balansētais viņam, ibio... Tā ir, kad ne absolūti necērt tēmā...

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Inspektor Cap, ātrumā "uzmetot aci" internetā var saprast, ka tajā bildē tas ir nevis viens vads, bet gan divi dažādi vadi- viens ar XLR uzgaļiem, otrs RCA. Izstrādātājiem, acīmredzot, nav ienācis prātā, ka kāds varētu izdomāt, ka tas ir viens vads ar dažādiem konektoriem katrā galā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

JJP, tas, ka tas "tikai atkārto", nenozīmē, ka vajadzēja ņemt nost vada oriģinālo ekrānu, jo, atstājot to, rezultāts būtu labāks.

 

Caps- tonarmā iedabūt šo ekranēto vadu  ar ārējo apvalku var būt arī var, bet kā tas ietekmēs tonarma, kā smalkas mehāniskas ierīces darbu, tev paskaidros Long Jon vai Tornis.

 

 

 

Balansētais viņam, ibio... Tā ir, kad ne absolūti necērt tēmā...

caps- tā ir bildīte, lai cilvēks saprastu, ka kabelis ir pieejams gan ar RCA spraudņiem, gan arī ar XLR. Viss vienkārši! Bet ņemšu vērā, ka ir iespējams, ka kāds , tālāks no audio tēmas pārprot bildi.

Link to comment
Share on other sites

andreart?

Te nav minēta 1 būtiska komponente. Uz kādas akustikas tas viss tiek klausīts. Varbūt tās ir austiņas.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

JJP, es biju domājis tikai ārējā apvalka nodīrāšanu, atstājot ekrānu. Nu bet labi, masa protams pieaug gan. Par to AQ vadu tad skaidrs, bet nu... tas tāpat ir akmens AQ dārziņā, jo viņu mājas lapā ir vesels makaronu raksts, bet pat tik elementāras lietas nav skaidri norādītas.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

i

 

tas tāpat ir akmens AQ dārziņā,
Ko var gribēt no marketologiem, kas valda pār pasauli!:)

 

bet vadam, patiešām, nav ne vainas! (Tikai cena :( )

Link to comment
Share on other sites

Long John

JJP, es biju domājis tikai ārējā apvalka nodīrāšanu, atstājot ekrānu. Nu bet labi, masa protams pieaug gan.

Laikam jau dižajiem elektroniķiem vienkāršas mehāniskas lietas nedalec... :(

Domā, velti konstruktori veido tonarmam smalku un precīzu piekares konstrukciju, liek smalkus gultnīšus utt utml, lai viens "gudrinieks" tur oriģinālo, supersmalko vadiņu vietā ievilktu iekšā rupju ekranētu drāti. Runa takš ne tik daudz par vadu masu, cik par mehānisko pretestību tonarma kustībām!

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

sūds tur no pretestības kustībai. Vienīgais pienesums, ko tādi Kardāna vadi var (teorētiski) dot - viens lodējums mazāk starp tonarmu un izejas stepseli. Zeltīti galvas kontakti arī palīdz pret oksidēšanos, bet - no otras puses - nevajag pagrabā vai kūtī vinilu klausīties.

Link to comment
Share on other sites

Long John

sūds tur no pretestības kustībai

Torni, tiešām domā, ka četri pietiekami resni ekranētie vadi locījuma vietā nekādīgi neietekmēs tonarma kustību? Sanāks otrs "antiskating"... :)))

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

tonarma kustība tur notiek labi ja 45 grādi, bez tam es runāju par to konkrēto Kardāna vadu, kas ir visnotaļ tieFs un lokans. AFAIR tur viens akrāns apkārt tiem 4 iekšējiem, kas paši ir neekranēti. Cita lieta, ka, ja vien neizmanto oglekļa tonarma kātu, tad jēga ekranēt tur neko nav - bleķa caurule pati ir ekrāns.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

 

 

visnotaļ tieFs un lokans

Torni -2.7mm ārējais diametrs un nav jau tik lokans....tu mani pārsteidz...

 

jā un tev kaut kas ar dikciju -nevis kardāns bet Cardas;

www.cardas.com

Link to comment
Share on other sites

Long John

Te ir kāds kas var šo subjektu nomierināt!?

Krievam ir noderīgs teiciens, kas labi apskaidro šo situāciju... :)))

 

"Я начальник, ты- дурак"

Link to comment
Share on other sites

drunk_lizard, on 10 Jan 2014 - 18:35, said:snapback.png


peerku audio vadus permaloja izolaacijaa!

 


laba doma, bet materiālu ražošana spērusi soli uz priekšu. 


 

Pisec. Tu saprati ko tev piedāvā?

 

Un tagad nolecam nost no tēmas:

Vadu ekranēšanai gadījumos, kad nav iespējas pieslēgt sietveida ekrānu pie zemējuma lietoju sendasta līmlenti:


 


Sorry, ka nav ievrapots citātos, bet tas ir no šīs pat tēmas. Kāds nakuj sakars permalojas izolācijai ar sekrāna pievienošanu? Ko tev vispār prasīja?


Link to comment
Share on other sites

Fons no vinila atskaņotāja.

Nu piemēram fono korektors barojas no 40V maiņstāvas adaptera un kā izrādījās fona iemesls bija oriģinālā adaptera  vads (neekranēts).

 

Ja  to mainīt pret ekranēto, kur būtu jāpieslēdz ekrāns? pie 230V rozetes zemes spailes? ja rozetei nav zemes, tad  pie "0"?? 

 

redz neiedomājamies tev forumā pajautāt kā rīkoties, vienkārši notinām to vadu ar minēto lentu un nekāda fona...

Link to comment
Share on other sites

Bļin! Žēl ka tika es varu novertēt tavu raisinājumu. :D

Pārējie nesapratīs.

 

Maladis! Tā tik turpini.

 

Oi, jopta. Atkal ironija un sarkasms, kuru tu nesaproti.

Link to comment
Share on other sites

nu paskaidro, kā tu būtu risinājis šo problēmu un cik beigu beigās tas būtu izmaksājis (naudas un laika izteiksmē)?

   Bez spriedelējumiem, ka tāds ražotāja risinājums ir galīgi līks(varēja taču no adaptera padot arī līdzspriegumu fonokorektora barošanai) un kā būtu pareizi jākonstruē un jāražo.

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Janvāris 11, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Janvāris 11, 2014 - Herņa

 

 

es vairs nekuja nesaprotu.

 

nez kāpēc mani tas neizbrīna :)

ko tur daudz zīmēt- problēma atrisināta dažu minūšu laikā!

 

labi, atslābsti piektdienas vakarā! tikai pārāk neaizraujies ar šmigu! :)

Link to comment

domāju, ka šis tev patiks.

 

Mani korektori(2 no 3 ) atdoti uz testu, tā kā jāklausās kas ir + atnāca jauna plate :

 

DSC00612a-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

par Pro-Ject Tube Box S salīdzinot  ar Yamaha rx-a2020

 

IMG_0001.jpg

 

atšķirība ir, un jūtama. nevar teikt labāka vai sliktāka, tas ir gaumes jautājums

 

man likās skaņa izteiktāka, asāka, ar izteiktām detaļām, jūtamākiem troksnīšiem. var teikt tāda, kādu es to gaidu no platēm. manai sievietei vairāk patika no iebūvētā, kā izteicās plūstošāka un mierīgāka skaņa. 

 

jau pareizais virziens. varbūt būs vēl kas uz šo pusi jāpaņem patestēt. varbūt kādi ieteikumi ?

Labots - andreart
Link to comment
Share on other sites

un nevajag aizmirst, ka mm korektori ir ļoti jūtīgi pret kapacitāti ieejā - te kā reiz var ar vadiem eksperimentēt , ne velti labiem  korektoriem var ieejas C un R mainīt. Galvenokārt izmaiņas ir augšējā F reģionā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

atnācu vēl pie viena secinājuma, ko īsti neviens neminēja. tad kad ir uzbūvēta laba sistēma, sākas problēmas ar kvalitatīvu vinila ierakstu. secināju ka daudzas jaunas plates kas pieejamas veikalos ir širpotrebs kur kvalitāte jau ir aizmirsta vienība. 

Link to comment
Share on other sites

ee...? Piemērus studijā! Bez tam - galva jauna? Adata jauna? Adata tīra? Adatu vispār tīri kādreiz? Piespiedspēks, antiskeitings saregulēts? Galva stāv pareizā vietā?

Link to comment
Share on other sites

nu nez man jaunie vinili visi skan pieņamami.

 

biku offt:

 

rakajotie spa netu uzgaju šādu lampinieku - iederētos tavā baltajā interjerā :D

 

CIMG3581.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...