Jump to content

Apavu atgriešana


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Tāpēc, cilvēki mīļie, ģērbjam sevi, sievas un bērnus tikai un vienīgi kerzavniekos!

 

HI-TEC waterproof botas un zābaki iet ilgi. gadiem.

 

dabīgās ādas kurpes priekš Rīgas sāļajiem dubļiem ir sūdīgākā izvēle. Sintētiskie materiāli ir daudz izturīgāki.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Baigais Janka

    8

  • Fruzz

    4

  • marrtins

    4

  • Žaks Noriss

    5

Reiz - tas ir 90-to vidū?

 

 

Nu jā, apmēram.   Viņam tās kurpes neapmainīja uz citām. 

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

No kā tad baidies? Ja jau esi pārleicināts, ka taisnība tavā pusē, rīkojies attiecīgi likumam un pēc tam visi zaudējumi tev tiks nosegti. Vai arī jautājums ir tajā, kā apčakarēt veikalu?

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa
No kā tad baidies? Ja jau esi pārleicināts, ka taisnība tavā pusē, rīkojies attiecīgi likumam un pēc tam visi zaudējumi tev tiks nosegti. Vai arī jautājums ir tajā, kā apčakarēt veikalu?

Piereģistrējies, lai pēc 5 minūtēm komentētu tieši šo tēmu. Interesants cilvēks.

 

 

Janka ir normāls, mierīgs, cienījams speciālists, nez vai tērētu laiku muļķību izdomāšanai.

Labots - wersa
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

e=d

"HI-TEC waterproof botas un zābaki iet ilgi. gadiem.".

 

Un kā tavi HI-TEC uzvedas sāls jūrā (Rīgas ielas)?

Link to comment
Share on other sites

a nekā neuzvedas. sāls šamos neieēdas un balti nepaliek, kā tas ir ar ādas zābakiem.

Link to comment
Share on other sites

Man bija gadījums, nopirku Timberland kurpes Spices sporta veikalā, uz zoles rakstīts Waterproof, paši apavi pēc skata visurgājēji, pēc neilgas staigāšnaas sāka atlīmēties dekoratīvās uzlikas no zoles... uzraksytīju pretenziju, bet veikals lika nest uz ekspertīzi, tā ar neaiznesu, pats pielīmēju atpakaļ :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Viens puisis reiz strādāja skolas vasaras brīvlaikā ļoti hard, lai varētu jaunas nike botas tirgū nopirkt. Kurām, pēc nedēļas lietošanas, pārlūza zole.

 

Pēc tam viņš sāka fanot par Apple un devās uz citām zemēm laimi meklēt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varu padalīties ar savu pieredzi un NS King

 

Biju nopircis puszābakus (50 lati), divus mēnešus pastaigājos, zole aizmugurē atplīsa, aiznesu pie viņiem uz veikalu un viņi paņēma tos un teica ka paskatīsoties. Pēc divām nedēļām zvans un no viņu puses paskaidrojumi kā ierasts: valkāšanas dēļ viņi arī saplīsa, piedāvāja paši taisīt ekspertīzi vai arī es pats varu nest uz ekspertīzi.

 

Izvēlējos otro variantu, aiznesu uz SIA "Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras firma EKSPERTĪZE, no sākuma samaksāju 2 latus par konsultāciju, pēc tam 30 vai 35 latus par pašu ekspertīzi. Pēc 2-3 nedēļām zvanīja un teica, ka eksperta slēdziens gatavs, varu iet pakaļ.

Saņemot zābakus, dabūju arī eksperta slēdzienu (2 eksemplāri), viens man palika, otru atdevu NS King kopā ar zābakiem, un čeku par ekspertīzi, par zābakiem naudu uzreiz atgrieza, par ekspertīzi pārskaitīja uz kontu.

 

Eksperts bija uzrakstījis ne tikai par saplīsušo zoli, bet arī par iekšējo vilnu, par ko pats nebiju domājis, jo tā jau arī pa diviem mēnešiem bija izdilusi neatbilstoši tam kā būtu jābūt, vienīgais, ka uzrakstīja, ka apavi ir par 25% nonēsāti, tādēļ arī veikalā naudu par zābakiem dabūju atpakaļ 75% no to pirkumu vērtības.

 

Katrā ziņā, ja nav slinkums un žēl to 1-1.5 mēnesi, tad ir tomēr vērts par sevi pastāvēt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Baigais Janka

Nu, vot - apavus nešanai uz ekspertīzi nedabūju - nedod :) Es saku, ka taisīšu neatkarīgu ekspertīzi, kā to, kā saka - zakon trebujet, skuju - nē, vot, viņi vispirms savu ekspertu pieaicināšot, lai tas dod slēdzienu, tad skatīsies. Nu skaidrs - to iepriekšējo slēdzienu, ko viņi man pa meilu atsūtīja, tātad krāvējs Vasja bij uzekspertizējis :) Zvanu uz PTAC, ko darīt, ar plāta rokas - lai zvanot pēc 10 dienām, ja neesot nekādas kustības no bodes puses.

 

EDIT - nē, nu, tas i vienkārši pizģec :) Viņu eksperts (kā noskaidrojās - kaut kāds tips no viņu ofisa) esot bijis. Tur esot sists un berzts, un plēsts, un vēl nezi kas ar to apavu darīts - neesot viņu vaina. OK, lai nu tā būtu, gatavojiet papīrus, tad es stiepju to apavu uz ekspertīzi. Nē, jo viņi ekspertīzi zaudēšot (kolosāls arguments :) Tad naudu atpakaļ? Nē, jo to nedrīkstot - lielais ofiss neļauj. Varot saremontēt, nu, galu galā - savu dāvanu karti varot iedot. Da joh, es pie viņiem iepirkties vairs netaisos, kur es to dāvanu karti šķūrēšu! Vārdu sakot - viens riktīgs pedarastu kantoris, un savus vārdus atpakļ ņemt netaisos :) Nūūūū... šodien naudu nu nekādi, nekādi atdot nevarot, rīt viņa atzvanīšot (lieku rubeli, ka skuju - šodien ar nācās pašiem viņu trobelēt, neatzvanīja jau, kā bija solīts). Nu, jāskatās, 10 dienas, kā PTAC teicis, jāpacieš...

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

 

 

EDIT - nē, nu, tas i vienkārši pizģec :) Viņu eksperts (kā noskaidrojās - kaut kāds tips no viņu ofisa) esot bijis. Tur esot sists un berzts, un plēsts, un vēl nezi kas ar to apavu darīts - neesot viņu vaina. OK, lai nu tā būtu, gatavojiet papīrus, tad es stiepju to apavu uz ekspertīzi. Nē, jo viņi ekspertīzi zaudēšot (kolosāls arguments :) Tad naudu atpakaļ? Nē, jo to nedrīkstot - lielais ofiss neļauj.

Manā gadījumā veikala eksperta slēdzienā lapā jau uz reiz bija norādīts, ja nepiekrītam, paši varam veikt savu izvēlēto ekspertīzi. Ko arī izdarījām. Pēc mūsu eksperta papīra iesniegšanas, naudu veikals atgrieza pēc pusstundas.

Link to comment
Share on other sites

Paga, te jau sanāk - naudas nav un apavu arī ... kādu kvīti vismaz iedeva, par to, ka apavus viņiem nodevi? 0_o , mož šamie paši tūlīt plēsīs puši, lai tava izvēlētā ekspertīze neko nevar noteikt

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Manā gadījumā veikala eksperta slēdzienā lapā jau uz reiz bija norādīts, ja nepiekrītam, paši varam veikt savu izvēlēto ekspertīzi.
Norādīts tas, protams, bija, tā jau droši vien standarta frāze, kas "must be". A kad gribi apavus dabūt un nest uz savu izvēlēto ekspertīzi - tā skuju :)

 

->HTC

Nu ja - ne apavu, ne naudas :) Nē nu, papiruss uz rokām, protams ir, ka viņiem apavs nodots uz vērtēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Turi lietas kursā. Ar apavu tirgotājiem es neko neesmu spējis padarīt, viņi bijuši vienīgie, kas mani uzvarējuši.

 

Interesei, kolēģes studiju biedrene bijusi apmaiņā Vācijā, nopirkusi gaiši brūnas kurpes, pēc divām dienām atnesa uz veikalu, pateica, ka grib tumši brūnas. Cena viena, pēc 3 min dabūja citu pāri, bez neviena papīra rakstīšanas. Kaste, ideāli tīras, smukas kurpes  atdota un čeks uzrādīts, cita kaste ar kurpēm dabūta.Vidējas cenas vidējs veikals, nekas sevišķs.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Nop, viņiem birokrātija ir dulnāka kā jebkurā Baltijas valstī utt fīčas. Apavnieki gan atšķiroties uz labo pusi – veikali nāk pretīm, jo konkurence liela, klienti lai panāktu savu, ļoti neatlaidīgi, ar labu atmiņu utt.

Link to comment
Share on other sites

Nu pareizi ka tā, Vācijā apavu veikali uz katra stūra :) pie mums konkurence zemāka , vienīgais dīleris utt.

Link to comment
Share on other sites

sanfrancisko

latvijā tak arī var samainīt bez iemesla - pats esmu mainījis krāsas dēļ. viss atkarīgs no pārdevēja

Link to comment
Share on other sites

Autor, turpini informēt par notikumiem, vispār paldies par šo info, zināšu, ka uz NS King nevar iet iepirkties.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ir brīnums noticis, un nauda atgriezta :) Nekādi zvani gan netika gaidīti, vienkārši pa taisno uz turieni, un miers.  Drūmu seju, pilnīgā klusumā, izpildīja to papīru blāķi, kas nepieciešams, šodien vairs arī nepiedāvāja ko mainīt vai remontēt. Nu, pretējā gadījumā - es bij saskaities, ta ietu līdz galam un taisītu ekspertīzi, pofig, cik tas maksā.

Sieva aizšķūrējās pirkt sīkajam apavu, šoreiz metot acis uz Timberland, ar jau kāda negatīva atsauksme lasīta tika, ka apavs sabrucis, bet visumā izskatās n galvas tiesas pārāks variants. Nu, kā saka - tfu, tfu, tfu...

Link to comment
Share on other sites

es jau aplauzos ar tiem "firmīgajiem" veikaliem, nospļāvos, nopirku darba kurpes "Verona" 1 pa Ls 12, un staigāju jau 2 gadus pa sāli un salu.

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Ir negatīva pieredze ar veikala Gabi ziemas zābakiem. Bija silti, labi, bet pēc mēneša zole atdalījās, pērkot izskatījās, ka nošūta pa perimetru, bet izrādījās "feikais" šuvums. Es pa taisno uz veikalu, krauju galdā - biju jau sagatavojies kašķim, ierubījis jau telefona kameru:D,  bet šie atdeva uzreiz naudu - 100% apmērā, bija tikai kaut kāds papīrs jāaizpilda!

Link to comment
Share on other sites

Slikti nebūtu, ja visiem tiem s...da apaviem, minētu ražotāju-firmu, jo reizēm jau veikals  nezin, kādas kvalitātes apavus tirgo. Un tie apavi var būt dažādu firmu veikalos.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

 

 

latvijā tak arī var samainīt bez iemesla - pats esmu mainījis krāsas dēļ. viss atkarīgs no pārdevēja

Vēlams kaut kā apkopot atsaucīgos veikalus. Citādi tikaii negatīvisms vien forumos aktuāls. Imho, vērtīga tēma un informācija.

 

Ir bijis, kad, piemēram, blenderi samainīja dažu minūšu laikā - izskats bija kā jaunam, vink, negāja - viņi vienkārši iedeva citu tā paša modeļa preci un savāca atnesto. Iepakojumi gan tām precēm jāglabā, instrukcijas utt, lai ir kā svaigs. Viņi tad vieglāk tiek galā.

Apavnieki ar pozitīvismu - reta lieta, interesanti, kurā veikalā?  

Link to comment
Share on other sites

sanfrancisko

wersa - nereklamēju, bet, ja gribi zināt, tad CCC. atsaucīga bija pārdevēja, ne veikals. es kad gāju mainīt, paķēru veikalā arī rafaello drošības pēc

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Es teiktu taa, apavus jaapeerk Ecco vai Kamielii.Cenas protams druumaas, bet kvalitaate laba un izturiiba kaa krievu kamazam. Man vienas Ecco sandales jau sesto gadu iet. Protams, ja kaaja aug 2 izmeerus gadaa tad... :(

 

Visiem tiem Kingiem, Daanijaam, Gerkeniem un citaam gumijas bodeem gribas ar liikumu iet. Es neesmu tik bagaats lai tur apavus pirktu.

Link to comment
Share on other sites

Man laba pieredze ar Rieker arī (vismaz 4 dažādi pāri), tik vienas bijušas kaut kādas ne tādas. Priekšā rudens kurpēm bija vertikāla šuve, nāca slapjums iekšā.

Ir Alfā tāds Chester (ja nejaucu), kā tadas labas kurpes, bet ātri zole nodila.

Protams, Ecco rullē.

Tagad ir vieni kamieļi, ir OK. Vispār kaut kad pasen bija vēl vienas, tik bija ar Salamander zīmolu, un kaut kur tas Camel bija pieminēts.

Ir, ja nejaucu, Vaude (no Gandra katrā gadījumā) ziemas zābaki, vienu ziemu ir izturējuši, un nekas neliecina par to, ka otru neturēs. Arī paši tādi var teikt plāni, bet pamatīgi silti.

Ir arī kaut kādas Lafuma tipa krosenes, arī turās jau vairākus gadus.

Tādos CCC un tml. cenšos neiepirkties, un esmu reāls, jo pieredze tiešām rāda, ka zem 50Ls diemžē labi apavi nebūs.

Link to comment
Share on other sites

+ no manis par Rieker un Ecco - labi apavi. Ecco ziemas kurpes laikam kādi 6 ziemas nogājušas, arī tagad vēl ir velkamas, vienīgi āda gar zoli saplaisājusi. Zole gan gandrīz kā jauna.

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Biju nopircis Timberland zābakus viņu firmas veikalā, dažu mēnešu laikā āda sāka saplaisāt un par spīti normālai kopšanai, izskatījās dranķīgi. Aiznesu uz veikalu, 2 nedēļas "pētīja" līdz atšuva mani ar parastajām runām, ka pats vien vainīgs. Pa ekspertīzēm nestaigāju, zābakiem pakaļ nemaz negāju, bet Timbeland izsvītroju no turpmāko pirkumu saraksta - sliktu apavus var nopirkt arī lētāk par 100Ls.

 

Vienām Lloyd's kurpēm zole atlīmējās, aiznesu uz veikalu un salaboja bez ierunām. Kopumā gan tas uzticību šai markai nevairo, bet imho tāda problēma ir visiem apaviem ar līmētām zolēm. Ādas kvalitāte un ērtums gan ir līmenī.

 

 

 

 

 

Man bija gadījums, nopirku Timberland kurpes Spices sporta veikalā, uz zoles rakstīts Waterproof, paši apavi pēc skata visurgājēji, pēc neilgas staigāšnaas sāka atlīmēties dekoratīvās uzlikas no zoles... uzraksytīju pretenziju, bet veikals lika nest uz ekspertīzi, tā ar neaiznesu, pats pielīmēju atpakaļ
 

Pirms gadiem ~5 biju regulārs Camel apavu pircējs, bet vairāki pāri pēc kārtas izrādījās diezgan štruntīgi - čikstēja zoles, ātri nonēsājās. Pirms 2 gadiem ilgi izmeklējos normālus siltos ziemas zābakus un atradu kaut ko pienācīgu tikai Camel, 1.5 ziemas ir izturējuši ļoti labi. uz viņu apaviem ar "ne gumijas" zolēm gan vēl joprojām skatos ar aizdomām.

 

 

 

vai Kamielii.Cenas protams druumaas, bet kvalitaate laba un izturiiba kaa krievu kamazam
 
Link to comment
Share on other sites

Kaut kādos kamieļ puszābakos kājas svīda. Phe, tā arī turpinu staigāt kerzās.

Link to comment
Share on other sites

Ar Camel slikta pieredze- palasiet to lapeli ko iedod kā lietošanas instrukciju. Ja nav Goretx, tad ... drīksti nesāt tik pa istabu, jo laukā jau nu noteikti apšlakstīs ar ūdeni :( . I tad istabā nedrīkst svīst. No manas pieredzes: nopirku Spices Camel veikalā tādas kurpes, kas līdzīgas krosenē, tipa aktīvai atpūtāi . Panēsāju mēnesi un sāka plīst zole. Aizstiepo pie šiem, ekspertīze, neesot ievērojis lietošanas instrukciju, reku sāls traipiņš. Vislielākā škrobe , ka tās kurpes nebija redzējušas ne peļķi , ne lietu ( nu bija bezlietus periods). Bet šals traips bija no sviedriem . Pēc šitā es tie Camel eju garām ar līkumu. Ja negribāt iegrābties, paprasiet lai iedod palasīt lietošanas instrukciju , pirms pērkat. Citiem ir +/- , bet Camel ir viennozīmīgi ka būs vainīgs klients. Ja neticāt, aizejat uz viņu bodēm un apskatāt tas instrukcijas. Ecco - tie ir dārgi, bet ir vēri ikviena santīma, kas par tiem izdoti. Pašam kaut kādas ziemas augstās kurpes. Nostaigāju 4 (četras!) ziemas un nekas , ja neskaita skrāpējumu uz virsmas, ko pats uztaisiju nejauši ar dzelzs durvīm. Vēl jau problēma, ka ja plata kāja , tad īsti normālus , Latvijā nenopirkt. Nu , jāsaka , ka izturīgākus un izskatīgākus jāmeklē darba apavu bodē ( piemēram šitie http://www.grif.lv/prod_image.php?pid=1357&w=600&h=600〈=lv laikam pa kādiem 60 Ls, bet domāju ka kalpos labāk kā daži labi parastā apavu bodē pa 120 Ls ), nevis mūsu tirgoņu veikalos. Nu lielas aizdomas, ka puse no tiem '' brenda'', ko tirgo Latvijas ''brendu'' veikalos ir vistīrākā ''krutka''. Vismaz dažreiz kad apčamdu apavus ārzemju veikalā un pēcāk tā paša brenda šeit.

Nu par garantiju un nekasīšanos: kādreiz Domina bija Salamndras veikals. Nopirku kurpes- atlīmējās zole. Bēz vārda runas ņema atpakaļ . Tik apjautājas vai gribu naudu vai kurpes remontēt ( nu nebija šiem vairāk tas modelis) Tā ka bija ērtas , tad teicu lai remontē. Nu pēcāk nostaigāju ar tām kurpē nez cik gadus, līdz zolē izdila caurums. Tas par to ka visiem var gadīties brāķis, bet svarīgi, ka pēcāk nemēģina visu novelt uz klientu, ka to dara Camel.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Vo manta, tik kur atrast Latvijā?

http://youtu.be/8rZ4gflGaKs

 

Humors. Kundzei vajadzēja uz Spici, aizvilkos es ar. Iegāju Clarks veikalā palūrēt zabākus ziemai. Tur jau tiem zābakiem veikalā šuvums irst valā. Aizdoma, ka tas nav īstais Clarks ko te tirgo.

 

Humors. Kundzei vajadzēja uz Spici, aizvilkos es ar. Iegāju Clarks veikalā palūrēt zabākus ziemai. Tur jau tiem zābakiem veikalā šuvums irst valā. Aizdoma, ka tas nav īstais Clarks ko te tirgo.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...