Jump to content

Apavu atgriešana


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Baigais Janka

    8

  • Fruzz

    4

  • marrtins

    4

  • Žaks Noriss

    5

Baigais Janka

 

 

Vo manta, tik kur atrast Latvijā?
Nu, pašam man vājība ir uz militārajiem apaviem. Bet - reāli militārajiem, nevis paramilitārās parodijas, ko var nopirkt Patriot utml. bodēs :) Kādreiz jaunībā rāvos pa militāro mašinēriju, šādi tādi gali bija, tagad, diemžēl - čušs. Ar ungārijas armijas zābakiem nostaigāju, nu, kā minimums 7 sezonas :) Vot, tas bij apavs - ielūztot līdz celim ūdens šļurā - slapja josla uz kājas tikai no zābaka stulma uz augšu līdz celim. Eēh...
Link to comment
Share on other sites

Kur tad var vispār LV nopirkt sakarīgus apavus (vai kur pērkat internetā?), kas gan izskatās labi, gan kalpo? ~20 gadu laikā, veikalā LV esmu nopircis tikai vienu pāri apavu, kas gājuši vairāk par vienu gadu, za to Tukumā uz tirgus, paviljonā pirktie, visi ir kalpojuši godam (ādas apavi), tiesa gan, šaurā klāstā un maksā ~25Ls.

Esmu vismaz 4 pilsētu lielveikalus izstaigājis, tajā skaitā Rīgas, neesmu redzējis nevienu veikalu, kurā būtu smukas kurpes, klasiskā stila, gan balles gan ejamās. Visu vienādas kā no vienas bāzes nākušas un maksā tā, it kā sudraba zoles būtu piesistas.

Link to comment
Share on other sites

centrāltirgū tur iekšā lupatu daļā makšķernieku būdiņā pirku tipa krievu zābaki (gan parastos gan ziemai ar silti oderi).

nogāju piecus gadus, tad gan bij zole nodilusi, pie kurpnieka pa 15ls nomainīja zoli un apšuva riņķī pa jaunu un atkal jau 4o gadu eju bez problēmām.

protams nevaig aizmirst par kopšanu.

Link to comment
Share on other sites

personīgi es apavus pērku ļoti reti un cenšos tos pirkt ārpus rīgas, piem. pēdējās ziemas `botas` kuras nopirku tukumā- tikko sākās tām 4 sezona, izskats drausmīgs, bet toties nekas nav saplīsis, rudens apavi izjuka jau pie pirmajām lietavām - bija pirkti augusta beigās :/ . Vasaras laikā arī viens apavu pāris pie pirmajām lietavām izjuka - zamša ķediņas :( , savukārt otrs ķediņu pāris - no tās pašas partijas nokalpoja visu lietavu laiku - laimes spēle ar tiem apaviem neskatoties uz cenu kategoriju. To pašu varu teikt par kurpēm - vienas kurpes pa ~70Ls izjuka jau pēc pirmās sezonas, bet cits pāris kalpo jau 4 vai 5 sezonu - vienīgais izskats tāds, ka bail vilkt (saberzta virsma+krāsa nogājusi). Tagad doma, pa ilgiem laikiem, ielīst lielajos zābakos: http://arsenal-lv.com/zae-baki-un-apavi/armijas-zae-baki/cat_128.html

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...