Jump to content

Apavu atgriešana


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Tika nopirkts sīkajam apavs, kas pēc nedēļas saira, kā nebijis. Aiznesu uz bodi atpakaļ, zibenīgi atnāca atbilde - protams, kā jau gaidīju - apavam viss i bijis OK, tas esot mechānisku bojājumu rezultātā radies utt. utjpr., standarta frāzes, un pats vainīgs. Protams, varot veikt ekspertīzi, bet tas, redz, maksāšot 35 Ls un būšot jāsedz vainīgajam. Tad nu jautājums - ko tālāk? Čerez PTAC tas tiek risināts, jebšu pašam jāmeklē ekspertīzes veicēji (uz bodes izvēlēto, ko viņi laipni piedāvā, jau nu es nepaļaušos)? Kas, ko, kur? Tobiš - tas i brāķis vienos vārtos, un par ekspertīzi maksāt nebaidos gan :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Baigais Janka

    8

  • Fruzz

    4

  • marrtins

    4

  • Žaks Noriss

    5

riebeklis2012

 

 

apavam viss i bijis OK, tas esot mechānisku bojājumu rezultātā radies utt

ir bijushas 2 liidziigas situaacijas! peec tam, kad sho man nober paardeveeja, veershos pie veikala vadiibas un tad jau parasti viss atrisinaas ...

Link to comment
Share on other sites

Žīdi Tirgotāji ar izlaidušies bezjēgā. Ta brīnās, ka daļa iepērkas neLatvijas interneta bodēs.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

peec tam, kad sho man nober paardeveeja
Nē, man rakstiski atsūtīja atbildi, jo prece tika paņemta atpakaļ, lai atrādītu saviem "ekspertiem".
Link to comment
Share on other sites

 

 

Čerez PTAC tas tiek risināts, jebšu pašam jāmeklē ekspertīzes veicēji

 

Vislabākais variants - griezies pie PTAC, lai viņi tev iesaka ekspertīzes veicēju ( no veikala piedāvāt loģīski, ka kategoriski atsakies), noskaidro no ekspertīzes veicēja precīzu cenu. Pēc tam aizraksti veikalam rakstiski, ka esi izvēlējies PTAC ieteikto ekspertīzes veicēju un noteikti piemini izmaksas - nu un tad jau skaties pēc situācijas. 90% gadījumu pārdevējs, redzot ka tu patiešām esi gatavs iet uz ekspertīzi, tomēr atgriezīs naudu.

 

( Par ekspertīzi - pirms pusotra gada vismaz kārtība bija sekojoša - nododot preci uz ekspertīzi tev, kā pieteicējam, nāksies to sākotnēji apmaksāt, ja ekspertīze iedos atzinumu par rūpniecisku brāķi , pārdevējam ir jāatgriež tev nauda par preci + nauda par ekspertīzi)

Link to comment
Share on other sites

paprasi vispirms rakstisku slēdzienu no veikala. daudziem ar to pietiek, lai atdotu naudu  ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dzīvē saskāros ar identisku gadījumu. Citreiz tā tirgotāju bezkaunība iet pāri visām robežām.

Veikali neievēro labās komercprakses principus, tāpēc vērsie PTAC!

Man beidzāss viss ar divām vēstulēm, bez ekspertīzēm.  Vienīgais nepatīkamais ir tas, ka gan pārdevēs, gan PTAC izmanto visu tam doto procesuālo laiku un atbild tikai termiņa beigās. Ja ir vēlme varu nosūtīt Tev tās paraugam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Iemet tepat kā pielikumus vai iedod man, pievienošu pats.

Link to comment
Share on other sites

  • pateretaju_tiesibu_aizsardzibas_centram.docx

    Tev nav atļauts augšupielādēt šāda tipa failu

     

    nedrīkstu.

Labots - constrig
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

PDF? ZIP?

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Paņem no biedra e- pastu un nosūti šim. Vienkārši. Jāsaka gan, ka ir izdevies tikt galā ar elektronikas, audumu, pat instrumentu tirgotājiem,

elektrotehnisko preču pārdevējiem utt, bet ne apavu tirgotājiem.

 

Ekspretīze, ja pareizi atceros, kaut kur 50-115 lati. 

Ja izdosies, ieliec visos sīkumos. Ar viņiem tikt galā ir grūtāk kā ar cementa lieltirgotavu vai uztura bagātinātāju tirgoņiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

To 15 latu ekspertīzi vajag ielikt šeit, ar kontaktiem, pielikt sekot tēmai un cilvēki varēs izmantot :) .

 

Glaunos apavus es pērku ārpus LV vai pasūtīju ( agrāk, kurpnieks miris no vecuma, ja kāds var ieteikt, lūdzu PM). 

 

Pārējo preču problēmu risināšanai, ja pārdevējs nav atsaucīgs, izmantoju veiklalu direktorus vai, ja neveicas, īpašniekus, kuram vairāk kā 50% sijā pieder.

Link to comment
Share on other sites

Viens puisis reiz strādāja skolas vasaras brīvlaikā ļoti hard, lai varētu jaunas nike botas tirgū nopirkt. Kurām, pēc nedēļas lietošanas, pārlūza zole.   :) 

Link to comment
Share on other sites

Ekspertīzi ir tiesības izvēlēties patērētājam no PTAC DB. Vispār var palasīties par visu padarīšanu iekš http://www.ptac.gov.lv

 

Pamata shēma ir šāda:

shema.jpg

 

 

Skatos iesniegumā ir NSKING. Pats gada laikā 3 apavu pārus uz turieni nesu. Kaut kāda tirgus kvalitāte tur parādījusies.

Link to comment
Share on other sites

Domā tirgū kopš tā laika daudz kas mainījies? :D

Nu vismaz tagad nav (vismaz nebūtu) baisi jāmočī, lai tiktu pie kārtotajām Nikel vai Abibas bōtām :grin:
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu ja, kā pateicu, ka ņemu apavus un nesīšu uz ekspertīzi, tā sašļuka un atklāti pateica - "nu jā, ekepertīzi jau mēs zaudēsim". Mēsli, ibio - uzreiz tik standarta atbildi atšķūrē, cerībā, ka cilvēks sabīsies no minētās ekspertīzes summas - 30 Ls (un tāda viņa arī ir, zvanīju uz PTAC db minētajiem kantoriem, vietām pat dārgāk - 37 Ls bij rekordsumma). Bode piedāvāja salabot par savu naudu - salaveči :) Bļin, es jaunu apavu pērku, galu galā. Tad piedāvāja citus vietā dot, bet es jau bij sašūmējies - naudu atpakaļ un cauri. Atkal neraža - naudu atgriezt viņiem esot stingri aizliegts - pavēle no augšas. Tagad nu zvanīšot lielajiem priekšniekiem, tad atzvanīšot. Un jā - kantoris NS King :) Ar līkumu turpmāk šitam apkārt.

Link to comment
Share on other sites

Es jau nu gan ieteiktu šajā situācijā vairs nepaļauties uz telefona zvaniem/mutiskām sarunām - bet vislabāk jau uzrakstīt rakstisku iesniegumu ar lūgumu atgriezt naudu tavā kontā likumā noteiktajā 7 darba dienu laikā, vēlreiz norādot, ka pretējā gadījumā jau esi izvēlējies ekspertīzes veicēju un esi gatavs pieteikt ekspertīzi no savas puses :).

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Es ar NS kingam līkumu metu. Dažus gadus atpakaļ atšuva, ka redz ziemas zābaki dēļ mitruma izjukuši (rakstiska atbilde, pēc veikala ekspertīzes. Mana kļūda, ka viņus nākamajā dienā aiznesu, nevis pirms tam izkaltēju, jo mitri viņi tiešām bija - tad bija slapdranķis). Cūkas... tobrīd nebija laika/vēlēšanās čakarēties ar ekspertīzēm, tagad vienkārši visiem stāstu par viņu attieksmi pret klientu + pats metu līkumu. Beigās domāju, ka jau tagad viņiem sen būtu bijis izdevīgāk bijis man tos ~50 Ls zābakus samainīt/saremontēt. Ar citiem apavu veikaliem nav bijusi tik čakarīga saķeršanās.

Link to comment
Share on other sites

Ziemas zābaki laikam domāti tikai, lai ar viņiem pa sausu ozolkoka parketu pārvietotos.

Link to comment
Share on other sites

Savukārt, mani CITĀ apavu veikalā pirms gadiem ~7 darbiniece mēģināja atšūt ar tekstu: "Nav ko pirkt tik lētus apavus, ja gribi, lai ilgāk par mēnesi kalpotu!" :rus_roulette::sarkasms: .
Tā kā tas bija ļoti sen, neatminos vairs nedz cenu, nedz arī kāds un cik laikietilpīgs bija kopējais process, bet naudu toreiz atguvu.



 

 

Ziemas zābaki laikam domāti tikai, lai ar viņiem pa sausu ozolkoka parketu pārvietotos.

Tāpēc, cilvēki mīļie, ģērbjam sevi, sievas un bērnus tikai un vienīgi kerzavniekos! :spruce_up::sarkasms: .

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Man arī pirms gadiem 2 NS Kigs atšuva. Rudenī pirktās rudens kurpes līdz pavasarim bija jau izjukušas. Pie kam, es ar viņām katru dienu nestaigāju, jo pa vidu bija ziema, kuras laikā es nereti staigāju ar zābakiem. Bija sarakste, bet uz ekspertīzi tā arī neaiznesu. Kurpes maksāja ~40Ls, tā kā galīgais lētums nebija.

Link to comment
Share on other sites

vienīgi kerzavniekos

Arī tiem gadās, ka pēc gada atplīst kautkas. Bet vispār jā - ar iepriekšējo pāri nogāju sausām kājām vairākus gadus diendienā valkājot.

 

Kurpes maksāja ~40Ls, tā kā galīgais lētums nebija

Jāskatās uz 2Ls pašizmaksu :grin:
Link to comment
Share on other sites

Man ir tikai viens jautājums - ko Jūs tajā NS Kingā pērkat?! Tur taču nekā normāla nav  :mrgreen:  Un es ne jau par kvalitāti, bet gan par izskatu - tur visi apavi kā no... pat nezinu kā izteikties...

Link to comment
Share on other sites

Neatceros bodi, Alfā, bet arī līdzīgs gadījums, ne man, bet procesā piedalījos. Pēc dažu dienu nēsāšanas, zole pabira, lētas laiviņas meitai. Būtu nostaigājusi mēnesi, divus, viņam būtu pofig, bet te 3 dienas. Es šim saku princips, ejam naudu ņemt atpakaļ. Veikala ekspertīze vainu novēla uz lietotāju. 3 dienās zole čau, laba ekspertīze. Aizgāju palamāties, bet tur pārdevējas nostādītas pēc saviem noteikumiem. Viņiem pat po, ka mēs tās kurpes nesīsim uz savu ekspertīzi, lūdzu uz priekšu.

Par cik Tērbatas ielā Euroskorā strādā paziņa, mēs uz konsultāciju. Paskatījās, rūpnīcas brāķis viennozīmīgi. Vēl arī viņu ekspertam iedevām, lai uzraksta slēdzienu.

Tikai ar šo papīru naudu atdeva, un ta ne uz reiz, pieņēma izskatīšanai, bet pēc pusstundas pazvanīja, ka varot piekāpt un sanemt naudu atpakaļ.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

->DAFUQ

 

Kā tad - es tagad sīkajam \m/ \m/ apavus pirkšu par baiso naudu, nākošo sezonu jau tāpat būs izaudzis no viņām, un citas vajadzēs  :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

+1

Ja kāja aug pa 2 izmēriem gadā, tad ar timberlandu vai nike īpaši neaizrausies :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Redz, par ielas ikdienas, sevišķi sporta apaviem sūdzas mazāk. Pērk uz īsu laiku un tā. 

Vairāk sūdzas, ja iegrābjas ar ofisa utt tipa apaviem ( laķenes, klasikas kurpes ut), augstpapēdenēm sievietēm utt. Cenas tur arī parasti lielākas utt.

Cik es atceros, laķenes no it kā labām firmām dārgāko veikalu dārgākā galā savulaik bija bik dārgākas ( Rīgā), kā pasūtīt kurpniekam.

 

Piekrītu Jankam, bieži bērniem pat gada vidū vajag lielāku apavu utt. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet gan par izskatu - tur visi apavi kā no... pat nezinu kā izteikties...

Mīļo cilvēk, tev vēl joprojām liekas, ka, ja kaut kas nav pa tavai gaumei, tad uzreiz sūds?

Vecumā >15 jau vajadzētu saprast, ka gaumes atšķiras un visiem nav jāstaigā vienādos apavos/drēbēs.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Protams ka nav jāstaigā. Vides ir dažādas, profesijas arī. Mākslinieks, dizainers, u.c radošās profesijas var daudz brīvāk kā bankas finansists utml.

Visp, pats varbūt uzrakstītu to ko viņš, bet padomāju par vidi utt, sapratu.

Link to comment
Share on other sites

@, nez.. es tagad priekš sevis atradu veikalu vienu iekš Riga Plaza.. lēti.. un vismaz atbilstoši kvalitātei cena.. manai pēdai/kājai apavi uzmanīgi jāizvēlās.. pats vienmēr pievēršu uzmanību zolei.. Problēmu ar apaviem, lai nestu uz garantiju it kā nav bijis..

Link to comment
Share on other sites

 

 

veikalu vienu iekš Riga Plaza.. lēti..

CCC? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...