Jump to content

Nexus 5 apspriešana


martinno
 Share

Recommended Posts

Esat jau tikuši pie 4.4.3 atjauninājuma? Es neko citu kā izmainūtu "Contacts" logu pašlaik neesmu pamanījis. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andza

    17

  • martinno

    49

  • Fruzz

    24

  • kicker

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vakar tiku pie apdeita, arī izmaiņas tikai pie kontaktiem, bet pa lielam pilnīgi vienalga bija labi kā bija. Lielāka bēda par austiņu caurumu kurš vairs nestrādā. Jāsaņemās kkad un jānes taisīt.

Link to comment
Share on other sites

Esat jau tikuši pie 4.4.3 atjauninājuma?

Man gan ir Nexus 4 - vienkārši novilku OTA netā un ar adb iedzinu iekšā.

Nexus 7 2013 LTE planšete pagaidām gaida - tai 4.4.3 nav vēl izlaists.

Te pilnie imidži:

https://developers.google.com/android/nexus/images

Un te

http://www.androidpolice.com/2014/06/03/heres-the-nexus-5-android-4-4-3-ktu84m-ota-zip-url-youve-been-waiting-for/

Nexus 5 OTA, turpat links uz pamācību kā to izdarīt.

 

Uzreiz saku - ja kaut kas saiet greizi, es nav vainīgs :mrgreen:

 

Esot salabots Nexus 5 kameras daemons, kurš kārās.

Un protams, "Miscellaneous improvements and bug fixes".

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

martinno

Par 4.4.3 lasīju, ka diezgan pamatīgi uzlabota kameras ātrdarbība un vēl šādi-tādi sīkumi,

 

Imidžs jau dažas dienas ir pieejams, bet īsti nav laika pieķerties un pāršūt firmwāri no 0... Diemžēl OTA man nekādi nesanāk, jo sistēmas faili diezgan sačakarēti.

 

P.S.

Pirms pāris dienām ir izlaists MIUI priekš N5 - patreiz baigā dillema - MIUI patīk, bet gribās tomēr arī atjauninājumus saņemt laicīgi...

Link to comment
Share on other sites

Jautājums, pirms kāda laika jau pamanīju tādu lietu, ka, telefons ar darbojošos waze izlādējas mašīnā, brīdī kad piesprausts pie lādētāja (toreiz bija 1a un nespēja lādēt) izslēdzas un sarkans indikators mirgo.

Tgd pie kompa diezgan ilgi stāvēja pielikt, skatos charging 0% un sāk mirgot tas pats sarkanais indikators.

Skatījos googlē, bet neviens nekā konkrēta nepateica, kapēc tā, sprāgst nost? Varbūt kādam arī tā ir un varēs rast atbildi uz manu jautāju.

Paldies

Link to comment
Share on other sites

martinno

Google saka tā - šis tā mēdz darīt , kad ir pilnīgi sausa baterija. 30 min palādē un viss pāriet. Ja?

Link to comment
Share on other sites

Atvienoju uz pāris minūtēm, piespraužu atkal tad lampa nodziest un kaut ko sāk lādēt :)

Bet interesanti tas, ka nez kādēļ viņš vispār nelādēja kad bija pie portatīvā piesprausts ilgāku laiku, rādīja- 0%

Bet tā jau aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

kad bija pie portatīvā piesprausts ilgāku laiku
Dotais usb ports nenodrošina pietiekošu strāvu.Man datoram tikai uz usb3 zilo normāli lādē.(ceru)Uz pārējiem tieši tāpat kā Tev.

 

Esat jau tikuši pie 4.4.3 atjauninājuma?
Trīsas dienas atpakaļ arī nopirku nexus 5 un šī bij praktiski pirmais atjauninājums,ko piedāvāja pēc konta reģistrēšanas.Tākā nepaspēju palietot 4.4.2 un nevar salīdzināt.Vispār normāls telefons,nopirku jo salasījos šo topiku.Tā kā paldies Jums.
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Nezinu,man U.K pirktais no googles play veikala vēl updeitu nepiedāvā.Baterija uzlādēta wifi ieslēgts bet nekas...japagaida vel kādas pāris nedēļas...

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Ko tur gaidīt, paņemat ota .zip, ja ir stock kernel un nemainīta sistēma un uztaisat caur recovery update. Var arī ar fastboot, google-> "ota fastboot nexus 5" Bet interesanti, ka vienam nexus 5 saimniecībā jau update bija  vakar.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

martinno

Man, ja kas, vakar no rīta "atnāca" OTA... nedaudz besī tā ikona notifikāciju bārā :) Nevar kaut kā likvidēt?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
martinno

Nav jau jāmeklē :) Viss jau pieejams.

 

P.S.

Vai tikai man ar 4.4.3 baterija sāka ātrāk tukšoties?


EDIT:

Tomēr, izskatās, ka neesmu vienīgais - daudzi sūdzas par to...

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Man liekas,ka atkal nedaudz uzlabojās bačas dzīves ilgums. 4.4.4 vēl nav atnācis.Iepriekšējais updeits atnāca tikai, kad reset uztaisīju.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Šodien atnāca pa mobilo netu piedāvājums uzinstalēt 4.4.4. Pa baču vel neko nevarēšu spriest bet pirmais,ko pamanīju ir ātrums it visās funkcijās,viss notiek manāmi ātrāk,plūstošāk itsevišķi chrome lido.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu - cik sver N5 apdeits no 4.4.3 uz 4.4.4?

N4 bija tikai 2.5MB

 

P.S. Beidzot ir parādījies arīo 4.4.3 factory imidžs priekš 2013. gada Nexus 7 LTE versijas. Par OTA un 4.4.4 pagaidām ne vārda.

Link to comment
Share on other sites

Vakar atnāca, 2.5MB. Nekādas dižās izmaiņas neesmu pamanījis.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kaadas domas par Google I/O? Kads noskatiijaas arii? Buushu skarbs, bet Android dizains kljust tuvaks MetroUI. Ar ieziimeejumu iOS stilaa. Driiz vares jau izmeeginaat Nexus 5 lietotaaji.

Link to comment
Share on other sites

Skarbi vai ne skarbi, bet pārmaiņas ir diezgan lielas. Un tās ir labas - novecojis dizains (un pagātnē iestrēgusi funkcionalitāte) var būt OS klupšanas akmens.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Lai arii prasaas jauns wow efekts Android lietotaaju virzienaa, bet kaada jeega, kaa pats raksti (un pagātnē iestrēgusi funkcionalitāte), tad sheit vajadzetu saakt ar pashu sistemas paarrakstiishanu. Ja nenjem veeraak ka indieshu runaashana angluvalodaa nebija daudz, bet ar to cik vinjsh tur bija tas bija drausmiigi, ka vienkarshi nahrenizeju skanju liidzz kameer nokaapa no skatuves. Citaadi viss keynote ok.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Te ir neliels kopsavilkums - http://www.mobile-review.com/articles/2014/google-io.shtml

 

Lielos vilcienos - nepatīk tikai pogu izskats (bet tas ir tikai laika jautājums un būs labojams). Pārējais ir ok. Un liels pluss, manā skatījumā, ir jaunais notifikāciju panelis uz lockscreen'a - nu man baigi patika iekš iOS tā fīča, tāpēc arī "mīžu karstu", ka beidzot tas būs arī droīdiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Varbūt lai nav jācep jauna diskusija:

Tātad jānes mans nexus uz garantiju, neiet austiņu ieeja, problēma, kur likt visus datus, ok bildes kompī samet, kontaktus sim kartē, bet aplikācijas un visi pārējie dati lai nepazustu, kur viņus likt?

Ar tām sinhronizēšanām utt esmu uz JŪS, neko nesaprotu. Varbūt kāds var īsumā izstāstīt ko un kā labāk šādā situācijā.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Pēc būtības jau tās aplikācijas varu atstāt, bet negribas lai mani tur esošie dati būtu pieejami svešiem pirkstiem. Jo biju domājis uztaisīt pilnu reset viņam lai paliek tukšs tas telefons, tikai nu jā, kā ar app pēctam būs, pa jaunu nebūtu problēma iedzīt iekšā, neērti gan +save šis tas jau palicis tur ir..

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi factory reset un nekādi dati nepaliks. Ja gribi būt 100% drošs uiec Čīles system encryption. Un pēc tam 4 reizes nepareizi ievadi PIN. :)

Uztaisi factory reset un nekādi dati nepaliks. Ja gribi būt 100% drošs uiec Čīles system encryption. Un pēc tam 4 reizes nepareizi ievadi PIN. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, pēc reseta aplikācijas ta pazudīs, bet vai ir iespēja kkur viņas nošērot vai ķa savādāk. app store neatceras kādas apliķacijas esmu iepriekš dzinis iekš telefona? Vrb pārdzīvošu. nekad neesmu saksāries ar garantijas remontu, kādu maiņas telefonu dod parasti? [bite]

Link to comment
Share on other sites

 

 

app store neatceras kādas apliķacijas esmu iepriekš dzinis iekš telefona?

Protams, ka atceras. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Protams, ka atceras.

Forši, tad jāpārkopē bildes, visas nav dublētas iekš google+ un kontakti jāsamet sim un jātaisa factory resets.

Moš vel kādam ir jack caurums nobeidzies?  

Link to comment
Share on other sites

labiitis

 

 

Nu ok, pēc reseta aplikācijas ta pazudīs, bet vai ir iespēja kkur viņas nošērot vai ķa savādāk. app store neatceras kādas apliķacijas esmu iepriekš dzinis iekš telefona? Vrb pārdzīvošu. nekad neesmu saksāries ar garantijas remontu, kādu maiņas telefonu dod parasti? [bite]

Atceras, bet aplikāciju dati būs zuduši, tiešām tik grūti nolādēt titanium backup uztaisīt apps+data backup un parkopēt uz datoru? 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kas jums tur pazūd, bet programmu dati paliek. :)

 

Kā tu nobeidzi to austiņu pieslēgvietu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nezinu, kas jums tur pazūd, bet programmu dati paliek. Kā tu nobeidzi to austiņu pieslēgvietu?
 

Tad es varu taisīt resetu un pēctam ieejot ar savu kontu telefonā būs viss pieejams+savi app dati?

 

Grūti pateikt, bet visdrīzākais, pie drauga bija pasēdēšana, iznesa viņš ārā tumbas un jack štekeris bija tāds papliks, bet izolācijas jebkādas, teiksim, homemade pa lielam.., pēc tās reizes man tā ieeja vairs neiet.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...