Jump to content

Nexus 5 apspriešana


martinno
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

 

 

245,-

 

Nesliņķo un ieliec linku! 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andza

    17

  • martinno

    49

  • Fruzz

    24

  • kicker

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

ir vairāki varianti

1. Vācija, ja ir kas braukā - 349Eur = 245 Ls

2. Uz Firmu bez pvn 315Ls - PVN = 260.33 Ls

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Nexus 5 brālēnam (LG G2 D802) interneta plašumos ir rakstīts ,ka ir mūzikas uzlabotāji (LG has also worked hard on the quality of audio output. The phone can reproduce Hi-Fi 24 bit/192kHz. LG has also collaborated with the Vienna Boy's Choir to freshen up the available sounds and ringtones on the device.) Kāds ir dzīvē viņus ir salīdzinājis tieši atskaņojot mūziku mašīnā un uz mājas stereo caur austiņu izeju? Pēc specenes G2 ir labāka kamera,lielaks displejs,IR lodziņš par ko arī cena augstāka bet tikai par muziku neesmu pārliecināts.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kremt, ka nav šitādi skaļruņi iebūvēti :(

 

nautilus.jpg



Tas taču 101 reizi pārmalts, ka Nexus vienmēr būs vismaz 1 pakāpi zem flagmaņiem daudzos aspektos, apgraizīts bez FM, bez microSD utt. Ka tik var svaigāko Androīdu uzlikt un tvīkot pēc savas patikas.

Link to comment
Share on other sites

labi, ka viens biedrs atrunaaja no nexus 5 iegaades. Tiiri interesei uzlikaas uz sgs2 cyanogenmod 10.2(kaa es saprotu +/- kkas liidziigs ir uz nexus5), nu i nah*j! Pierasts pie visaam taam samsung fiichaam, kas saakumaa likaas "nah*j taada hernja vajadziiga" Bet ikdienaa lietojot, padara lietoshanu daudz eertaaku.

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd tā FM neesamība ir vienīgais kas uztrauc. Kaut kā pieradis pie radio esmu.

 

Kāds tos interneta radio ir klausījies telefonā?

Link to comment
Share on other sites

Man kolēģis uz S3 vakar uzlika CM - telefonam otra dzīve sākās - viss lido :)

 

Protams, nav visu to ultra kruto fīču, bet toties viss strādā ātri.

Link to comment
Share on other sites

CM ir viens no labākajiem ROM ko uzlikt savam telefonam. Pat vecam un vājam.

Link to comment
Share on other sites

Kā ir ar maciņiem vai bamperiem? Kāds jau ir iegādājies? Google produkts man nepatīk pēc izskata. Pasūtīju no amazon, īstās ādas maciņu ar vietu kredītkartēmu un pāris banknotēm arī. Redzēs kāds būs izpildījums.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kāds var dot padomu, vai ar tiem 12 brīvajiem gigabaitiem var ikdienā iztikt?

 

Un LMT vienkārši plēš 13 ādas par tiem neksusiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas tak atkarīgs no tā, ko Tu dari ar to telefonu.

Teiksim, skatoties hd video no youtube kādās 2-3 stundās var ap 500MB nosvilināt mierīg.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju tieši storage atmiņu.

 

Par netu jau zinu, ka 2GB būs ok.

Link to comment
Share on other sites

atkarīgs ko tu glabā... man tie 12gb pietiek atliektiem galiem. filmas uz telefona neskatos, ar spēļu spēlēšanu ar nēesmu aizrāvies un visu savu mūzikas kolekciju ar nenēsāju līdzi :D kā navigāciju izmantoju google maps, tur ar atkrīt lielie apjomi.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav specifiskas vēlmes... Nu, kā piemēram, glabāt filmu vai bilžu vai mūzikas kartotēku, tad ar tiem 16GB (13 reāli pieejamajiem) pilnībā pietiek. Otra lieta, kas jāskatās - ko ar spēlēm darīsi? Ja spēlēsi tikai niknās vistas, tad viss ok... ja tomēr gribēsi dažas nopietnākas spēles, tad tās sver 1+GB...

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Nu man galvenais ar to trubu būs monitorēt soc. tīklus, sērfot netu un kādu e-pastu aizsūtīt. Reizēm arī kādam piezvanīt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
spainiss2

Sveiki,Jums arī power poga grab? Liekas ,ka ir tukšums izspiedējmehānismā. Moška uzrakstīt gūgliem,lai maina?

Link to comment
Share on other sites

Kāds gadījumā uz sava Nexus 5 nav uzstādījis Cyanogenmod? Pašam stāv, bet jau otro reizi gļuki ar telefonu. Gadās tas pats kas šajā attēlā, bet līnijas ir horizontālas, problēma parādās pēkšņī un ik pa laikam uz kādu sekundes desmitdaļu nomirgo ekrāns(tā kā attēlā, bet līnijas horizontālas), kamēr telefonu lieto, spaida utt. Pēc restarta nekādu problēmu pāris dienu nav. Kāds ar ko tādu ir saskāries? Attēls informatīvs. 

P.S Ar stock ROM nekādas problēmas netika novērotas. Frekvences, voltāžas, kerneļi - cynano defaultie.

dsc_2929_small-58060.jpg

Labots - MasteR's
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sveiki,Jums arī power poga grab? Liekas ,ka ir tukšums izspiedējmehānismā. Moška uzrakstīt gūgliem,lai maina?

 

Jā grab, bet tikai ja stipri to trubu krata. Man netraucē, bet Google it kā ar šo "defektu" mainot.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vai Nexus 5 vispār var mainīt zvana un SMS toni, izvēloties kaut ko no savām dziesmām? Vai arī neesmu vēl atklājis šo opciju!

Link to comment
Share on other sites

Viena no iespējām to izdarīt:

Trubas atmiņā uztaisi mapi Ringtones un saliec tur interesējošās dziesmas/toņus, tad tie parādīsies arī toņu izvēlnē.

Link to comment
Share on other sites

Kāds var dot padomu, vai ar tiem 12 brīvajiem gigabaitiem var ikdienā iztikt?

var iztikt kādu gadu. Pēc tam video + bildes savācas tik daudz, ka tajos 13.3 GB grūti iekļauties. It sevišķi, ja vēl kāds trance sets novilkts (250..500MB/gab.)

Lietoju 10.5 mēnešus divas paaudzes vecāku neksusu (ķipa mazliet pagraizīts Samsung Galaxy S2, tikai ar lielāku izšķirtspēju). Video lielākais ir 500MB, vēl vismaz 3 gabali katrs pa 300MB - ja tādus glabā telefonā, tad paīsi. 2.5GB šobrīd brīvi no 13.3 kopējiem pieejamajiem, . Kaudze bilžu, 42 video ( 4..500MB ), 1GB trance.

 

Kā biedri tiek galā ar to, ka kaut ko garāmejot nobildēt gribas, bet vieta ierobežota?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai tas ir risinājums, bet pirku es 32gb versiju, jo zināju, ka 16gb tomēr būs par īsu kaut kad. Pašlaik brīvi kaut kādi 20gb. Ja daudz vietas brīvas tad var iemest iekšā flacus, vieta ātri pazudīs...

Link to comment
Share on other sites

Play veikalā ir parādījusies sarkanā nexus5 versija...bet gribas , lai viņi uztaisa mini versiju ar 4+ collu ekrānu. Standarta izmērs tomēr bišku pa lielu ir priekš sievietes.

Link to comment
Share on other sites

Ir doma tuvākā nākotnē sev uzdāvināt Nexus 5, bet ir tā, kad atradu labu piedāvājumu Nexus 5 (D820), bet skatos iekš Latvijas veikaliem tirgo Nexus 5 (D821). 

 

Vai šis D820 strādās "Bite" tīklā? Kāda atšķirība tam no D821 modeļa?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...