Jump to content

Nexus 5 apspriešana


martinno
 Share

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andza

    17

  • martinno

    49

  • Fruzz

    24

  • kicker

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tad vienīgais, kas man ar D820 nestrādās ir 4G?

 

Jo principā vienīgais, kas mani uztrauc ir tas, vai man strādās viss ar "Bite", t.i zvani, sms, mobīlie dati? 4G neizmantoju.

Labots - emilz23
Link to comment
Share on other sites

Kopš vakardienas, ir parādijies akumlatoru noēdoss process: "mm-qcamer-daemon". Es neesmu vienīgais tāds, tur pieminēto app-u nekad neesmu lietojis. Un arī neko citu it kā neesmu klāt instalējis.

 

Telefona restart nepalīdz, bet Factory Reset vēl negribu taisīt.

 

https://productforums.google.com/forum/#!topic/nexus/c__1mTUbOIE


Izskatās, ka atradu vainīgo. Tas bija PayPal apps, kuram izrādās arī piekļuve kamerai ir vajadzīga. Un vakardien tieši nokārās.

Labots - andza
Link to comment
Share on other sites

Tā negluži ir PayPal aplikācijas problēma. Problēma domājams ir iekš paša Android, Google par to jau sen ir informēta, jāgaida tikai bugfix.

Labots - MasteR's
Link to comment
Share on other sites

Nu diez vai tas ir globāls gļuks, jo neesmu tādu novērojis. Man pēdējā laikā visi procesi strādā kā nākas.

Link to comment
Share on other sites

Pēc PayPal izvākšanas, gļuka vairs nav.

 

Bet nu Google cilvēciņa ieteikums pārstrartēt telefonu "safe mode", lai redzētu, ka tā nav sistēma, kas tērē bateriju, neiztur kritiku. Ērta veida kā atrast "vainīgo" nav.

Link to comment
Share on other sites

Iekš 4.4 ir fīča taagad ielādēt pēc restarta tikai sistēmas aplikācijas. Nospiež "Power pogu" un tad ilgāk paturo pirkstu uz "Powwer off" var izvēlēties iebūtot Safe mode.

Link to comment
Share on other sites

heterozaurs

Cik maksātu nomainīt displeju N5? Stikls iešķaidīts, displejs kārtībā,viss darbojās.
Ebayā skatijos 80-90Ls robežās ir, LV var iekļauties līdz 150 eiro, kādi vēl piedāvājumi?

Link to comment
Share on other sites

O_O

manējais Samsung Galaxy Nexus ir kritis uz linoleja, uz flīzēm pāris reizes plakaniski - viss OK (ptfu-ptfu-ptfu).

 

Kuri vispār ir mūsdienās tālruņi, kuri drīz vien nesaplīst, izņemot Xperia Z1 vai Samsung Galaxy XCover?

Link to comment
Share on other sites

heterozaurs

Man pirmā mēneša laikā tik ļoti bieži viņš krita, bet nesen tomēr bija liktenīgā reize kad palidoja kādu gabaliņu uz priekšu un ietriecās ar stūri asfaltā , un rezultāts ir tāds kāds viņš ir.

Dzirdēts ka 4tais Nexus ir diezgan izturīgs.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, tā nu esmu kopš vakardienas esmu Nexus 5 D820 (US) īpašnieks. Tātad, kā jau kārtīgā telefonā vajag arī kādus savus datus ielikt - t.i. dziesmas, filmas utt. 

Tad nu slēdzos ar usb kabeli (HTC orģināls) klāt pie sava portatīvā, dators sainstalē draiverus, itkā viss ok, bet nevar attaisīt - neparādās iekš Datora mapītes. Kaut arī pie Devices & Printers ir un Device Manager uzrādās.

Mēģināju gan abos 2.0 portos, gan 3.0 portā - nekā. Pamēģināju pie citiem datoriem (ASUS abi) - viss iet, vienam ir Win7 Ultimate 64bit, otram Win 8.1 Pro 64bit (tāds pats kā man). Abiem pēc pieslēgšanās un draiveru ielādes viss aiziet, notiek "AutoPlay".

Android - 4.4.2 telefonam, ir iečekots, lai ver vaļā kā multimedia ierīci (lai rada mapi).

Dators ir DELL INSPIRON N5110 ar Win 8.1 Pro 64 bit. 

Kādi ieteikumi?

Labots - emilz23
Link to comment
Share on other sites

@emilz23 - google par šo tēmu daudz var atrast. Man bija tas pats, bet piedabūju strādāt beigās.

1)Atinstalē jamu no device manager (pirms tam atslēdzot no datora).

2)Storage settingos iebaksti lai caur USB pievienojas kā kamera (nevis MTP)

3)Slēdz klāt, vajadzētu atrast ierīci kā Nexus 5, atrast draiverus utt.

4)Tālāk jau vajadzētu varēt pievienot arī kā MTP.

 

Man pašam D821, bet domāju, ka vajadzētu strādāt arī ar D820.

Link to comment
Share on other sites

Nestrādā, kā kameru atrod, bet MTP neatrod.

 

I found a solution at xda, in case others need assistance: 1. Enable USB debugging: Go to phone settings -> About -> Tap build number repeatedly until developer menu is enabled. Go there and tick USB debugging.
2. On your PC, go to your device manager (when the Phone is plugged in and set to MTP), locate the phone, right click on it -> properties
3. go to the Driver tab
4. click Update Driver
5. click Browse my Computer for driver software
6. click Let my pick...
7. select USB Composite Device
8. finish up with the assistant

 

 

Atradu.

 

Paldies. :)

Labots - emilz23
Link to comment
Share on other sites

elxnis

Vai kāds ir saskāris ekrāna maiņu un varētu apgaismot par kādām naudām ir runa?

Link to comment
Share on other sites

elxnis
(labots)

Tas ir LV? Tad jau nav tik traki kā domāju. BTW, telefons diezgan izturīgs, bet, ja brauc ar velo un tevi notriec (manā gadījumā atvēra durvis priekšā), visdrīzāk neizdzīvos. Vēl varu pateikt, ka bez vizuāliem defektiem ir arī mirušās zonas un dažkārt izdomā, ka tiek spaidts visu laiku. Nekad pašam nav bijis sasists ekrāns, bet kaut kā bija iespaids, ka visiem citiem ir tikai vizuāli defekti.


Tātad izdomāju, ka neremontēšu. Telefonam ieplīsis stikls un liekas diezgan beigts digitizer (zonas kur nereaģē uz pieskārieniem un bieži domā, ka kāds spaida), iespējams čerkst skaļrunis vai arī tās ir manas iedomas, visādi citādi liekas viss strādā. Varbūt kāds vēlas iegādāties un pats saremontēt vai izmantot rezerves daļām? https://www.dropbox.com/sh/61shazher6kr9pm/G0D5cIm5R3

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

elxnis
(labots)

Nu jā tā arī praktiski ir(teorētiski gan skaitās atsevišķi), tas bija domāts ar uzsvaru, ka digitizer nestrādā, jo bieži gadās, kad stikls ir saplaisājis, bet turpina strādāt. Nexus 5 gadījumā gan priekšējais panelis, stikls, digitizer un LCD viss praktiski ir kopā un jāmaina reizē.

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

elxnis

Principā interesētu arī maiņa pret kādu mazāku andrīti (1GB RAM un ekrāns 4-4.3"), ja kaut kas lieks mājās mētājas. Es gan LV būšu tikai marta beigās.

Link to comment
Share on other sites

Pieķēros lietai,kur maz saprašanas un iznākums ir likumsakarīgs-Nexus 5 tagad ir pusdzīvs.Gribēju iegūt root tiesības,iešūt modificētu ClockworkMod Recovery un paķēmoties ar dažādām custom Mod,bet rezultāts ir...nekāds.Telefons ir vakar pirkts un vajag vismaz atdzīvināt līdz telefona statusam...pārējais pagaidīs.Uz doto brīdi ir šāda bilde http://www.bildites.lv/viewer.php?file=0t8fnimgctpjqs9y2o.png

un ir instalēta Team Win Recovery Project v2.7.0.0.

Jautājums,vai Android 4.4 nevar piemontēt kā atmiņas karti vai tikai ar OTG kabeli un zibatmiņu vai kā citādi to elles mašīnu atdzīvināt?

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@doms, tur nekā traģiski grūta nav - galvenais uzinstalēt adb un novilkt firmwāri - palaid .bat un gatavs.

 

P.S.

Ja vajag kaut kā palīdzēt, droši prasi. (PM) 

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Bišku iejaukšos!Pamocīju nexusu ar izslēgtu mobilo netu bez lādēšanas...iet jau ceturto diennakti un vēl 35% ir iekšās.Esmu patīkami pārsteigts!

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Pastāsti mums ar savu panākumu.

Vienkārši palietoju N5 kā nokiju 13 gadus atpakaļ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
spainiss2

Šodien kamera apdeitojās,,liekas bišku ātrāk viss notiek un ir šādi tādi jaunumi izvēlnē.

Link to comment
Share on other sites

Man vakar vai vel iepriek`s kkad apdeits bija, ērtāk fočēšanas pogu uz ekrāna nospiest, par ātrumu grūti pateikt, bet tās opcijas vienkāršāk tgd saspiest..

Link to comment
Share on other sites

Man uz Nexus 4 arī jaunā kamera. Kaut kā kameras vizuālais dizains nepārāk. No jaunās miglošanās funkcijas gandrīz nekādu jēgu neredzu. Nav tā, kā HTC One M8 (jau sagribējos :D)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Man austiņu izejai "kirdik", 7.dien nobeidzās, cepām gaļu pagalmā, biju izstiepis tumbas un piespraudu telefonu, kamēr aizšāvu līdz bodei pēc alus kkas bija telefonus pārspraudis, spraužu atpakaļ savējo, bet tā vai tā telefonā skanēja ne tumbās, itkā netraucē, jo reizi mēnesī vrb nepieciešamība tāda. 

Un palicis lagains kkā arī pēdējā laikā.., laikam saulē pārkarsis :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...