Jump to content

Android 4.4 aļa KitKat


martinno
 Share

Recommended Posts

priekš kam telefonā vajadzīgs tas LTE? nu izņemot pagarināšanai.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andza

    20

  • martinno

    58

  • Pirkss

    22

  • Žaks Noriss

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Full HD filmu straumēs uz 5 collu ekrāna.

 

Bet laikam jau dēļ kapacitātes vajag.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Nu, ņemot vērā, ka man datu plāns ir 2GB, tad īsti neredzu jēgu no tā LTE.

Vot ko ko, bet ātrāku netu trubā galīgi neprasās.

Link to comment
Share on other sites

Tautietis tur ir, tika atgriežas maijā, tad arī par piegādi, muitu un pvn nebūtu jāmaksā. Piemetu, kad muita + pvn + piegāde = DE cena (349eur) no turienes un uz turieni braukā vairāk paziņu

Link to comment
Share on other sites

 

 

Custom recovery pazūd, bet tas nenozīmē, ka nepaliek pēdas no visām darbībām.   Lielos vilcienos tā ir laimes spēle - var jau mēģināt visu aiz sevis satīrīt, bet, ja nu pēkšņi, piemēram displejs atsakās - nu neko dižu tāpat nevarēs satīrīt

var var mierīgi unroot un uzlikt lock, iespējams pat soft-bricked telefonam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Izskatās, ka no rūpnīcas šis ir iznācis ar 4.3 vēl virsū, jo pie pirmās ieslēgšanas paprasīja uzlikt 140 MB apdeitu.
Tu uzreiz uzliki, jeb vēl paspēji paŗliecināties, ka tas ir 4.3?
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vienīgā vajadzība ir hotspot, kad tiešām jūt telefona lēnumu uz planšetes vai datora. 

 

 

kam man varētu vajadzēt vairāk par 10Mbit/s telefonā
 
Link to comment
Share on other sites

Nav gluži Nexus 5 topiks, bet redzēju te vairākus jautājumus par tām frekvencēm un pirkšanu ASV, tāpēc padalīšos ar to ko esmu tiktāl izpētījis un uzzinājis.

Principā ir pieejamas divas Nexus 5 versijas - "North America" un "Rest of the World". Atšķiras tikai ar atbalstītajām tīkla joslām.

  1. Nexus 5 D820 model (North America)
    • GSM: 850/900/1800/1900 MHz
    • CDMA: Band Class - 0/1/10
    • WCDMA: Bands - 1/2/4/5/6/8/19
    • LTE: Bands - 1/2/4/5/17/19/25/26/41
       
  2. Nexus 5 D821 model (Rest of the world)
    • GSM: 850/900/1800/1900 MHz
    • WCDMA: Bands - 1/2/4/5/6/8
    • LTE: Bands - 1/3/5/7/8/20

Nopērkot trubu ASV, to varēs normāli izmantot Latvijā (sarunas, 3G utt.), bet Latvijā nedarbosies 4G, jo trūkst tieši vajadzīgās joslas atbalsts. Cik zināms, tad Latvijā vienīgais kas nodrošina telefoniem 4G ir LMT un viņi izmanto LTE 1800 Mhz (Band 3). Kā redzams sarakstā - D820 modelim šī josla nav atbalstīta. Pārējie operatori visticamāk izmantos arī 3. vai 7. joslu, tāpēc arī nevarēs lietot 4G. ASV var iegādāties tikai D820 modeli un to var izdarīt tikai pasūtot uz ASV adresi un maksāt var tikai ar karti, kura arī sakrīt ar piegādes adresi. Īsāko sakot - no Latvijas pats to īsti izdarīt nevar.

 

 

Tad nu tālāk var domāt kā pats vēlas:

  • Caur galiem iegādāties no ASV, Latvijā nelietot 4G, bet maksāt lētāk (16GB modelis ~182 Ls, 32GB modelis ~207 Ls)
  • Caur galiem iegādāties kādā citā valstī, Latvijā lietot 4G, bet maksāt dārgāk (piemēram Anglijas un Vācijas gadījumā - 16GB modelis ~248 Ls, 32GB modelis ~282 Ls)
  • Sagaidīt Latvijā (šķiet jau šonedēļ), Latvijā arī lietot 4G, bet maksāt vēl dārgāk (16GB modelis ~320 Ls)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kams, neko nevarēja pārbaudīt. Ieliku SIM karti, šis pameklēja tīklus, paprasīja vai gribu piešķilt WI-FI un uzreiz sāka instalēt atjauninājumu. Pašu google kontu un visu pārējo tikai pēc tam prasīja.



 

 

Kāds var pastāstīt - to google search no desktopa vispār var aizvākt?

 

Nevar, tikko pabakstīju. Tāpat arī pirmais desktop ir "Google Now" tagad un nevar pa riņķi šķirstīt darbvirsmas. Bet nu laika ziņu vidžets tagad ir lieks, jo to Google Now var parādīt.

Ir pazudusi "Google Play" šortkats no aplikāciju loga augšējā labā stūrā (es to vienmēr izmantoju). Vidžetus arī atkal pievieno ilgāk uzspiežot uz ekrāna nevis no taba pie aplikācijām.

Tā nekādas citas izmaiņas neesmu pamanījis.

 

Akumulators, pēc 13h mērenas lietošanas rādīja vēl 50%.  



labiitis, visu cieņu bet tu nemāki lasīt un mētājies ar apvainojumiem. Kā jau rakstīju, uz katras iekārtas man ir savādāki softi salikti, man būtu paticis ja Google paprasītu kuras iekārtas profilu tad instalēt. Nevis kaut kādus appus randomā, kas labākais tad appus, kurus es noinstalēju pēc tam, šis pa nakti vēlreiz sainstalēja. :)

 

Google telefoni man ir bijuši vairāki, restore iestatījums vienmēr ieslēgts, bet šitāds bardaks pirmo reizi.

Vai tagad tavām neretinātā gaisā audzēt smadzenītēm pieleca vai nē?

Link to comment
Share on other sites

 

 

paprasīja vai gribu piešķilt WI-FI un uzreiz sāka instalēt atjauninājumu.

Man arī tas pats variants. Sāku domāt, ka šie moš telefonus ar nepilnīgu OS bildu tirgo, lai saņemot tam uzreiz uzliktu jaunāko bildu. Bet tās var būt tikai manas fantāzijas.

Gaidu atsauksmi no kāda, kurš telefonu ieslēdza, nedeva tam pieeju pie neta un tad paskatījās, kas tam ir uzlikts :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nevar pa riņķi šķirstīt darbvirsmas.

Nevienam stoka androīdam defaultais launcheris to nevar. To var atsevišķu ražotāju customizētie buildi un custom launcheri. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

kā aķis vēlk un kā tika lietots

 

To tak pēc kādām 3 nedēļām var redzēt. Aķim jāiestrādājas. 

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau akumulators nav iestrādājies, bet tur tīri OK. 

 

Wi-Fi ieslēgts visu laiku.

GPS ieslēgts visu laiku, aktīva lietošana ar My Tracks prograamu 2h tajā dienā.

Fonā darboja "Beautiful Widgets" kustīgais fona attēls, kas ari padaudz ēd.

Kādas 12 minūtes sarunu.

Un kādas 2h WWW lietošana un citas figņas.

 

i33bz68zws4u1fzk3x91.png

 

e7v6je5pqaxs89ava244.png

Labots - andza
Link to comment
Share on other sites

Zona laba visu laiku un kā jau teicu 2h visādas figņas, tas arī ir screen time. 

Link to comment
Share on other sites

Nu tikko interese pēc pārslēdzu uz ART, 175 appu pārkompilēšana pēc pārstartēšanas aizņēma minūtes 10-15. Viss strādā, vai ātrāk grūti pateikt.



Starp citu man vienīgajam tā IMEI uzlīme uz aizmugurējā vāciņa ir sākusi lobīties nost jau? Kur Nexus 4 IMEI bija pielīmēts?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

N4 arī uz aizmugures uzlīme, tāda diezgan izcelta no kopējā stikla virsmas. Nost nenāk, bet jau stūri balti nodeldēti.

Link to comment
Share on other sites

IMEI uzlīmi es noplēsu uzreiz - tā nāk nost tik pat viegli, kā ekrāna ļepene. Jeb to arī atstāji? :D

ART režīmā nestrādā WhatsApp - atpakaļ uz Dalvik :)

Manam N4 pakaļas uzlīme nonāca ļoti viegli un smuki.

Link to comment
Share on other sites

Es biju iedomājies, ka tā IMEI uzlīme nav paradzēta plēst nost, tagad viss skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Gribēju šodien no USA google stora ņemt, bet viņiem out of stock - būs pieejami tikai pēc 3-4 nedēļām :)

 

Šodien N5 ienācis LMT noliktavā... Jāsagaida pirmdien cena... Ja nebūs skaista, tad jāņem tomēr no USA, bet pa dārgo :D

Link to comment
Share on other sites

Nu... man gan nav 100% pārliecības...

USA 430-450 USD 16GB... Man ir aizdomas, ka noraujot PVN te iekš LV, sanāks tikai dažus desmitus latu dārgāk...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

16 GB no USA nebija 350 dolāri?

Link to comment
Share on other sites

Vācijā tikai balti 32GB 399eur

Citus nemaz izvēlēties nevar, i to vienīgais pieejamais Leaves wearhause 22NOV :(

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tata problēma, pārdod tagad, pastaigā līdz jaungadam ar 15Ls Nokiju no RImi kasēm.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...