Jump to content

Android 4.4 aļa KitKat


martinno
 Share

Recommended Posts

Paskatījos demonstrāciju video - SMS integrācija Hangouts izskatās izpildīta neticami dranķīgi. Redzēs, kā būs dzīvē. Ja nu kas, alternatīvu tiešām netrūkst.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andza

    20

  • martinno

    58

  • Pirkss

    22

  • Žaks Noriss

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šodien jau tika piegādāts, vispār diezgan ātri. :)

 

Izskatās, ka no rūpnīcas šis ir iznācis ar 4.3 vēl virsū, jo pie pirmās ieslēgšanas paprasīja uzlikt 140 MB apdeitu. Cik nu tagad paskatījos, vizuālais ir uzlabots, strādā viss protams ātri, bet man arī Galaxy Nexus nelikās lēns. Aizmugurējā plastmasiņa viegli taukojas.

 

gstgtx9o9qq1a0di1gls.jpg

 

b5yy1i6mreewvmo5e4n.jpg



Visus appus sāka pats instalēt virsū, interesanti, kuri tiks uzlikti, jo man 3 android iekārtas.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Vari pārbaudīt, kas notiek, kad slēdz iekšā GPS? Vai pieprasa tā pat kā 4.3 versijā piekrist vai nepiekrist google atrašānās vietas pakalpojumam vai tomēr to tizlību var izslēgt, lai nejautā vairāk? 

Saucas "Location consent".

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Var izslēgt, 4.3 jau varēja. Tagad var arī katram apam norādīt vai tas lieto precīzo, neprecīzi vai vispār neizmanto.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Iespējams, ka nesaprati par ko es jautāju. 4.2 versijai, ieslēdzot GPS, neleca ārā logs ar jautājumu piekrist vai nepiekrist. Varēja uzlikt automātisku GPS ieslēgšanos un nebija jādomā par GPS ieslēgšanu.

 4.3 versijai viņu nevar atslēgt, lai katru reizi, slēdzot iekšā GPS, jautājums neuzlektu, vismaz es neesmu atradis.

 

Runa ir par to izlecošo logu 0:52

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=M7IIBgX4Anw#t=50

 

P.S. hmm, 4.4 ir iekļauts screen recorders. Supper. :dance4:

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Sapratu, lec tas logs.

Labots - andza
Link to comment
Share on other sites

Visus appus sāka pats instalēt virsū, interesanti, kuri tiks uzlikti, jo man 3 android iekārtas.

tu tak ielagojies ar google akount... Tik daudz pretenziju un izsaukumu, bet pat tādus pamatus nezin :)

 

 

Un? Man visās 3 iekārtās viens un tas pats konts?

Ne nu pilnīgs antons... Ar ko tu ielagojies telefonā?

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Un? Man visās 3 iekārtās viens un tas pats konts? Un izskatās, ka liek visus appus pēc kārtas, un vēl pamanās pa vidu apdeitus taisīt. Dīvaini.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tas ir nevis dīvaini, bet vajag lasīt ko pie pirmās ieslēgšanas un pirmās Google konta ievadīšanas prasa. Ja tev ir jau bijusi ierīce, kas bekapojas Google kontā, tad jaunā ierīce arī prasa - vai atjaunot saturu. Un šajā saturā tad arī ir aplikācijas no vecākās ierīces. Vai no 3 vecajām ierīcēm, nezinu un šaubos vai no 3, bet no vienas pēdējās toč atjauninās, ja neizņem ķeksi.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka visas 3 ierīcos bekapojas. 2 telefoni (viens ikdienai, otrs klejojumiem, kur ir iespēja samērcēt vai sabojāt telefonu) un 1 tablete. Uz katras man ir atšķirīgi softi, jo atšķirīgas prasības un lietošana. Bet beigās kaut kādu vidējo no play savilka. 

Un tas ka novelk appu un uzreiz pēc tam taisa adeitu nav dīviani ja? :)

Link to comment
Share on other sites

atjaunijāmi gan jau bija visām google aplikācijām, kas jau bija telefonā, man ar šodien ienācās, bet neesmu vēl paspēlējies, tik cik atbloķējis boot loader, root un pārlicis plikācijas un datus no vecā

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet beigās kaut kādu vidējo no play savilka.

šito palaidi garām? vēlreiz atkārtošu, varbūt tur anglijā retināts gaiss. 

Link to comment
Share on other sites

Ir kāds informēts - no USA var ņemt? Nav tur ar tīkliem problēmas?

Pats diemžēl neesmu skatījies, bet varbūt kāds no Jums jau to ir paspējis izdarīt...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cik nopratu no @@Kams, tad laikam ir 3G nesakritība.



 

Link to comment
Share on other sites

Nebūtiski, jeņķu 3G ir viena frekvence (800MHz) vairāk. Tas neko nemaina.

Galvenās atšķirības ir LTE frekvenču joslās.

Un tā kā LTE pie mums pagaidām baro tikai viens operators, tad pie kājas. LMT pašreiz izmantotie 1800MHz ASV modelim ir.

Godīgi sakot, es neredzu īpašu jēgu no LTE telefonā, ja vien to neizmanto kā modemu/WiFi tetheringam.

Link to comment
Share on other sites

Nu LTE nav prioritāte nevienā brīdī...

OK, būs jāpapēta, bet izskatās, ka būs jāņem no USA... kā nekā garantija nebūs arī LV ņemtam :)



Tik jāpagaida kad pirmās partijas aizies un visi hw gļuki tiks salaboti.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Kā var nebūt garants? Ja LV veikals tirgo, tad viņam jāveic garantijas nodrošināšana 2 gadi neatkarīgi no ražotāja un punkts. Varbūt vienīgi neņemt no kaut kāda kaktu kantora.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

P.S.
Tikko pameklēju xda - izskatās, ka toč ar 3G viss ir ok - viss strādā :)



 

 

Kā var nebūt garants? Ja LV veikals tirgo, tad viņam jāveic garantijas nodrošināšana 2 gadi un punkts.

Unlockotu, roototu un savādāk sačakarētu trubu neviens garantijas remontā neņems :) 

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jātaisa backupi :)

Savam tabletam varēju uztaisīt full restore (pat CWM recovery pazūd)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Custom recovery pazūd, bet tas nenozīmē, ka nepaliek pēdas no visām darbībām.

 

Lielos vilcienos tā ir laimes spēle - var jau mēģināt visu aiz sevis satīrīt, bet, ja nu pēkšņi, piemēram displejs atsakās - nu neko dižu tāpat nevarēs satīrīt :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu tad lai kāds zinātājs uzraksta te Latvijas operatoru 3G un 4G frekvences. 4G arī nākotnes frekvences. Ar 2G tā kā būtu skaidrs - 900 un 1800.

 

3G ir 900 un 2100, bet kuram ir kurš?

 

4G ir 1800 un potenciāli arī 800???

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

 

 

4G arī nākotnes frekvences

Tik tālu nākotni tas telefons, man liekas, ka nemaz nesagaidīs :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

roototu un savādāk sačakarētu trubu neviens garantijas remontā neņems

 

es saprotu, ja piesienas pie unlock. Bet kādā veidā viņi pamato garantijas atteikumu par root uzlikšanu? Tieši kā skan punkts noteikumos, kas to aizliedz darīt?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Tieši kā skan punkts noteikumos

 

"Nesankcionēta iejaukšanās ražotāja uzstādītajā programmnodrošinājumā" vai kas uz to pusi.

Link to comment
Share on other sites

Manam tabletam, lai visu pa 0 uzliktu pat ekrāns nebija nepieciešams.

Ka tik power un - poga strādā. Pēc tam caur APX mode ar PC visu varēja izdarīt.

 

Tas tik tā informācijai - nav jau visiem vienādi.

Link to comment
Share on other sites

sanāk, ka viedo aparātu tad izdevīgāk pirkt no ķīniešiem. šiem tādu ierobežojumu nav.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Šiem arī nav garantijas kā tādas :D

Link to comment
Share on other sites

Šur tur gan gadu dodot, bet pašam par šippingu esot jāmaksā.
Nezinu gan nevienu, kas to būtu izmantojis :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es arī gribētu paspiest roku tam, kurš no ķīnieša būs izsitis nomainītu planšeti vai atgrieztu naudu.

Link to comment
Share on other sites

Tas labi.

Nespēju iedomāties kam man varētu vajadzēt vairāk par 10Mbit/s telefonā?



P.S.
Kāds var pastāstīt - to google search no desktopa vispār var aizvākt? Tad, kad biju uzlicis to N5 portu, tad ilgi baksītjos pa homescreenu un nekādi nespēju to mēslu likvidēt :D

Link to comment
Share on other sites

Varētu vispār visu googli izvākt no android.

 

Es tagad domāju, manai lāpstai būs 4.3 vai uzreiz 4.4?

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

note2.

 

Tā vismaz vietējie android ziņu pārpublicētāji raksta, ka Galaxy s3 sāk saņemt 4.3 versiju. Turpat arī note 2 ar jābūt.

 

Vēl izbrīna tas, ka, ja play storē grāmata ir par brīvu, tad kāda velna pēc google grib zināt manas bankas kartes datus?

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka 4.3, ja reiz darbs pie tā ir sākts...

Un Samsūdam ir izdevīgi neizlaist jaunākās droīda versijas... kaut kā taču jaunie telefoni ir jābīda :)

Link to comment
Share on other sites

DAFUQ kādi ir varianti lai paņemtu no USA? cik saprotu tik vienkārši nemaz nav, jo ja caur proxy aizej, maksāt tāpat neļaus.

 

Pat ja PVN jānomaksā (~40Ls) tas jebukrā gadījumā ir visizdevīgākais (kopā zem 220Ls ja nerēķina piegādi)

 

Skatos LGsaitā arī runā par US VS EU modeļiem un izskatās, kas US modelī Diapazons/Joslas ir atšķirīgas, un spriežot pēc komentāra LMT LTE nestrādās

http://www.lgblog.lv/2013/11/05/lg-nexus-5-bus-pieejams-latvija-sakot-jau-no-sis-nedelas/

 

Labots - unknovn
Link to comment
Share on other sites

Mana versija, diemžēl, būs savā veidā ekskluzīva, tāpēc sīkumos neieslīgšu.

 

Bet lielos vilcienos - vajag kādu tajā galā, kurš iegādāsies un atšipos uz LV.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...