Jump to content

Android 4.4 aļa KitKat


martinno
 Share

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andza

    20

  • martinno

    58

  • Pirkss

    22

  • Žaks Noriss

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Žaks Noriss

Vari īsumā apskaidrot saturu un galvenos labojumus?

Link to comment
Share on other sites

Lielos vilcienos apdeits divām lietām:

1. Interneta uzstādījumu saņemšanai no operatora

2. Google Backup Transport uzlabojumi

 

Vēl kaut kas piečubināts kernelī, par tiem KFD īsti nieebraucu, bet arī kaut kas ar apdeitu saņemšanas verifikācijām...

Link to comment
Share on other sites

Nexus 4 IR PIEEJAMS Updeits uz 4.4 taka ejam visi uz settings un liekam virus :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko savam Nexus 4 dabūju atjauninājumu. Vizuāli vairs nav nekur tās zilās krāsas. Bet augšējā josla, apakšējās pogas un izvēlne nav caurspīdīgi. Vēl kaut kā nepārāk tagad kontakti. Pirms tam bija ērtāk. Ar laiku gan jau vēl kaut ko atradīšu. Gribējās jau caurspīdīgumu :(

Labots - KBoy
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kboy

 

Novelec launcheri un serch  appu un bus tev viss tieshi tapat ka nexus 5

 

 

 

video pamaciba ka uzlikt un kur novilkt

Video uz LG g2 joslas nav caurspidigas, bet uz nexus 4 tev bus

Labots - playback
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nexus 4 gadījumā nianse ir tāda, ka caurspīdība strādā ar NE visām fona tapetēm. Ja uzliec GEL un neredzi pārmaiņas caurspīdīgumā, tad pamaini tapetes un viss būs OK.

 

Uz N4 GEL sacūko oriģinālos vidžetus un tagad, piemēram, laika apstākļi un savienojumu pārvaldīšanas vidžets aizņem 3x1, nevis 4x1.



Vakar tomēr pārvarēju slinkumu un uzliku KRT16S apdeitu - redzams tiešām nekas nav, bet ir sataisīts iepriekš minētais dialera gļuks, kā arī uzmetot aci RAM piepildījumam šķiet, ka ar visu veco, trako Dalvik ir vēl kādi 70 MB brīvāks RAM. Bet tas nav pārbaudīts fakts, tikai aptuvens novērojums.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka Google apdeitus dod pa reģioniem vai arī mūsu reģionam ir savs apdeita serveris :)

Man arī vakar vakarā gan Nexus 4 gan Nexus 7 planšete abi ieraudzīja apdeitu.

Dīvaini tikai tas, ka kā jau te min, izskata ziņā atšķiras no Nexus 5. Iespējams vēl nav līdz galam uzkodēts?

Būs vēl kāds apdeits.

RAMu tiešām ēd mazāk. Fikss, bet nu 4.3 arī nebij lēns. Skatīšos kā jūtas baterija.

Derdzīgo Hangouts uzreiz pasūtīju bekot pa SMS tēmu, atstājot chompSMS kā defaulto SMS apsi.

Vēl ievēroju, ka Google Currents tiek aizstāts ar Google Play Newsstand.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Google Currents tiek aizstāts ar Google Play Newsstand

 

Jā, tur apvienoja Currents un laikam Magazines vai ko tādu. Tikai man ir aizdomas, ka Play apdeiti tev to agrāk vai vēlāk tāpat uzspiestu, ja vien lieto kādu no samērdžotajiem apšiem.

Link to comment
Share on other sites

No kā ir atkarīgs tas, kad atnāk update? Tiko nočekoju savu Nexus 4 - nekāda updeita nav. Tīkls LMT.  

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neviens nezina kā tiek padoti apdeiti - varbūt pa reģioniem kur atrodas, varbūt pa iegādes reģioniem, varbūt pēc IMEI vai vispār random.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Vakar atnāca manam Nexus 7 3G (2012), nu forši.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Par SMS appu, nesaprotu, ko sūdzaties. Es izmantoju tagad Hagnouts, jo vienkārši dizains labāk patīk. Oriģināla Ziņapmaiņas aplikācija palika. Pats pat manuāli pārslēdzu. Uzliku kaut kādu KitKat launcher bezmaksas versiju. Patīk viss, izņemot to, ka, lai iegūtu caurspīdīgu apakšu, vajag maksas versiju. Nekas, kaut ko izdomāšu.

Link to comment
Share on other sites

Man arī SMS integrācija iekš Hangouts patīk un liekas ļoti ērta. Pie jaunajiem kontaktiem gan ir jāpierod.

Link to comment
Share on other sites

Katram savs. Es jau teicu - man Hangouts derdzas. Gan dizainiski gan principa pēc - nevelku ārā virtuves kombainu lai nomizotu vienu burkānu.

 

Vispār skatoties uz KitKat interfeisa atšķirībām starp Nexus 5 un Nexus 4/7 rodas tāda nepabeigtības sajūta. 

Arī mobilā tīkla un wifi ikoniņas nu ir statiskas, pirms tam rādīja aktivitāti un tās virzienu.

Link to comment
Share on other sites

@@Pirkss, man īstenībā žēl N4un N7 lietotājus dēļ tā UI... BET - kaut kur lasīju, ka ar laiku tiks arī tie modeļi pie transparentajiem bāriem... Tjipa tagad izlaists tikai dažiem telefoniem, lai dzirdētu atsauksmes... 

Link to comment
Share on other sites

Tagad uzliku kitkat launcher prime. Ir visi transparent joslas. Ir izskats vēl vairāk kā nexus 5. Šo es iesāku. Google play veikalā 1 lats vai arī torrentos bez maksas.

Labots - KBoy
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

vispār dīvaini, ar tām caurspīdīgajām joslām - iOS gadījumā tas ir saprotami, ka iPhone 4 nesaņem visu to, ko saņem jaunākie modeļi, jo telefona iekšas tādas pat kā Galaxy Gear ( :D ), bet šajā gadījumā, tas tiešām ir dīvaini

Link to comment
Share on other sites

 

 

mobilā tīkla un wifi ikoniņas nu ir statiskas, pirms tam rādīja aktivitāti un tās virzienu
 Ikoniņas esot statiskas, jo katrā tās kustībā nākas pārzīmēt visu joslu. Tas bezjēdzīgi dzenot CPU un GPU.
Link to comment
Share on other sites

Nexus 4 ar OTA 4.4 un portēto Google Expirence Launcher strādā lieliski, nav manīta vēl neviena problēma pāris dienu laikā. Pilnīgi vai neredzu jēgu upgreidoties uz N5 :)

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Ja tev ir 4 kodoli un 2 GB RAM, tad nav jēga upgreidoties, lai kāds arī būtu mobīlais. Gailīti pastiept var atstāt mētelīšu virinātājiem.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Notestēju es to Nexus 5 stila launčeri uz sava Nexus 4.

Izmetu. Ikonas paliek bezjēdzīgi lielas uz homescreeniem, tomēr taisīts fullHD aparātam nevis 720p Nexus 4.

Tracina ka defaultais ekrāns ir malējais kreisais, nevis vidējais un nav iespējas to izmainīt.

Pāris bik smukāku vizuālu vijibonu dēļ tikai? Garām.

Link to comment
Share on other sites

Pāris bik smukāku vizuālu vijibonu dēļ tikai? Garām.

 

No rīta pamosties ar modinātāju, izslēgt to, tad pārdomāt un pateikt "Ok Google, wake me up in 10 minutes" :D Jaunais launcheris klausās visu laiku. 

 

Par gaumi jau nestrīdās, bet man personīgi ir acij tīkamāki tie "vijiboni", nekā stock launcherim.

Labots - janisis
Link to comment
Share on other sites

Uz Motorola Razr I uzlikts Nova Launchers ar kitkat piesitienu ir ok. Pagaidaam gljuku nav.

P.S. Androidam izmeginaaju Dolphin, defaulto un veel kaut kaadu browseri, visiem boot.lv zinu lapa raadaas hujova bez css. Preciizaak atgaadina kaa wap versiju. Ir kads normals brovseris kas raada boot mobile versiju pareizi?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir kads normals brovseris kas raada boot mobile versiju pareizi?

 

Kas vainas Chrome browserim? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Esmu saskāries ar problēmu iekš Android 4.4.2. Tagad fona bildei nav tādi iestatījumi, kādi bija 4.3 versijai. Nevar vairs uzlikt, cik daudz bildes gribi, lai rāda sākuma ekrānā. Kā ir citiem. Un kā to varētu novērst?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

jautājums! vai uz xperia arc s ir jēga likt šo 4.4? tgd ir 4.0... interesē vai būs labāk un kur to varētu kvalitatīvi izdarīt vidzemē, pats negribu!

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu, tad patreiz Arc S ir pieejams tikai neoficiāls CM beta.

Baigi Tev tādu vajag?

Link to comment
Share on other sites

Manam Galaxy S plus ļoti labi developeri, esmu ticis jau pie 4.4.2.(CM based). Baterija tura par kādiem 25% labāk kā stock 2.3.6 un visi citi izmēģinātie romi, GPS un Wi-Fi ārā slēgt vairs nav nepieciešams, jo viņi kaut kā viltīgi nelietojot neko netērē. Kontakti konkrēti kretinē, lai izlabotu kādu ierakstu, jāspiež reizes 5 dažādās vietās, Tā vietā izmantoju eXDialer, viss notiek 5X ātrāk un ērtāk.

Kopumā iespaidi tikai tie labākie, vienīgais gļuks, ka sākumā atskan zvans, un ekrāns iedegas kādas 2-3 sekundes vēlāk, bet ceru, ka nākamajā relīzē tas būs izlabots.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...