Jump to content

Windows 8.1 jau iegustams sodien.


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

richslv, tas viss tāpat kā ar belašiem. Ir mājas belašs, ēdnīcas belašs, stacijas belašs,... Katram cits sastāvs atkarībā pēc gaumēm un vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • raiviic

    13

  • ivo

    11

  • vvv

    25

  • Volters

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Butu pateicigs, ja varetu siikak paskaidrot ar ko atskiras

Core, vl , n.. jo es tpt neiebraucu taja visa. Gribu uzlikt w8.1 pro 64buit, het nqk klat viens no sim belasiem

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tik gudrs, ka šādus terminus vai apzīmējumus esi atradis, tad jau googlē atradīsi, ko tie visi nozīmē. VL bija volume license,  un tas attiecas uz Windows 8 Enterprise, nevis tavu Pro. N bija versija bez Windows Media Player. Nesaprotu, ko tu iesāksi, kad iebrauksi šajā visā, vieglāk būs uzlikt W8, vieglāk būs ar viņu strādāt, vai vispār dzīve tev kļūs viegla un saulaina?

Link to comment
Share on other sites

Volume License - VL (Uz vairaakiem datoriem aktivizeejas ar vienu product key.

VL N - N(Noziimee ka nav Windows versijaa iekljauts Windows Media Player u.c. ar to saistiits.

WMC - Windows Media Center, naak klaat media centrs.

Core nav vairaakas lietas, kuras ir Pro versijaa.

Enterprise tas pats kas pro, bet papildus ir Windows To Go.

Link to comment
Share on other sites

Piebilde. Pro ir vienīgā versija, kas reizē var būt gan retail, gan vl. Atkarīgs no ievadītās atslēgas. Nav ko filozofēt par to, ko likt un ko nē. Jau iepriekš teicu, ka 8.1 nekādi kreisie zāļojumi pat uz vl nestrādās. Jāliek tas, ko esi iegādājies oficiāli!

Ja tikai tagad pirksi, pietiks ar core, jo pēc jautājumiem, ko uzdod, dators Tev ir gana tumša bilde.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

8.1 nekādi kreisie zāļojumi pat uz vl nestrādās. Jāliek tas, ko esi iegādājies oficiāli !
 

 

Strādās strādās  :grin:    Ahmads jau gaida !  :diablo:

 

Link to comment
Share on other sites

iRaichijs

Cik es par Windows 8.1 esmu dzirdējis tad ar viņu esot nedaudz vieglāk strādāt nekā ar Windows 8. Es viņiem atšķirību nemaz nejūtu, bet ja grib paspēlēt kādu plēli tad ir ziepes, jo diezgan maz spēles atbalsta Windows 8. Tā kā neēsmu baigais spēļu fans, tad Windows 8.1 ļoti labi noder programmēšanas un grafikas apstrādes programmām. Tā kā daudzi sūdzas par Start pogas neēsamību tad es iesaku izmantot Classic Sheel programmu lai iegūtu Start pogu uz displeja. Iesaku Windows8 vai 8.1 izmantot tiem kuriem neinteresē spēlēt spēles, bet gan patīk programmēt, pārveidot bildes vai ir jāraksta izmantojot Microsoft Office, jo jaunajam Windows 8.1 jaunais Office 365 iet ļoti labi pie sirds. ja jums ir pastāvīgi jāraksta dokumenti uz datora tad iesaku izvēlēties Windows 8.1 un pieinstalēt klāt Office 365. Viennozīmīgi Windows 8.1 ir paigaidām labākā operētājsistēma.  :wave:Ja izvēlaties Windows 8.1 instalējiet Windows 8.1 with Media center

Labots - iRaichijs
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

jo diezgan maz spēles atbalsta Windows 8

Pats lietoju Windows 8, ar spēlēm nav bijušas nekādas problēmas, nezinu, kur tu izraki par kaut kādu neatbalstīšanu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet ja grib paspēlēt kādu plēli tad ir ziepes

Nosauc kaut vienu spēli, kas nedarbojas. Man pagaidām strādājušas visas, pat tik vecas, kā 1. Starcraft.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mēģinu uzzlikt Windows 8.1 uz Oracle VM VirtualBox, bet tur man izmet kļūdu http://www.bildites.lv/images/04in8q5vrejv5kgnn0am.jpg.

Dators man šitāds http://www.cpu-world.com/CPUs/K8/AMD-Athlon%2064%20X2%204400%2B%20-%20ADO4400IAA5DD%20(ADO4400DDBOX).html cik saprotu viņš atbalsta to virtualizācijas paātrinājumu.

Kā tad ieslēgt biosā?

Labots - j.m
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Rokijs - a kam Tevi tur vajadzētu uzrunāt, lietotājam pa lielam nekādu īpašu atšķirību, ja neskaita dažas nebūtiskas nianses. Toties sistēma kā tāda ir optimālāk veidota, tādēļ neredzu iemeslu speciāli sēdēt uz vecas windozes.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Ehh, man ar 8.1 sanāca šaize.

Bija 8pro, bet caur veikalu atjaunoju uz 8.1 un tagad ir enterprise - kaņešna key neņem pretī 

Un visam tam bonusā esmu īsts vecis un bekapus netaisu  

Ā un vēl: instalējot 8 izveidoju maikrosofta akauntu, kuru protams esmu aizmirsis, ir kāda iespēja atrast ar kāds ēmails ir tam akauntam?

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Caur Mārket upgreidoju 2 oficiālos Win8 uz win8.1. Viens paziņas lapsis, otrs darba desktops

 

Novērojumi:

1) uz abiem bija problēma ar skype (desktop versija) nevēlēšanos korekti startēties pēc upgrade. Pēc parunāšanās ar google atradu risinājumu - zem ad/remove windows features bija jāsaķeksē framework lietas. Slinkums skatīties precīzi kā saucās, bet nu pēc tam aizgāja skaips rūkdams. Bet nu sorry, kā var uz 2 kastēm pēc kārtas neiet kopā 2 aktuāli M$ produkti?

 

2) Pēc ugrade win8 uz win8.1 M$ wirelless network management utilīta vairs neredz adhoc networkus.... Neredz un viss. Risinājums: tika novilkts un uzlikts wifi kartiņas ražotāja utilīts, bet nu sorry M$, kāpēc? Nu Kāpēc?

 

Solījumi par start rindas atgriešanu ar tādas puspatiesības. Mēsls tas Win 8.1, mazāks mēsls kā Win8, bet tāpat mēsls, vismaz uz desktopiem, laptopiem, kuriem nav tač skrīna, tas interfeiss un milzīgās izvēlnes ir vienkārši podā laižamas no lietojuma viedokļa. Pēkšņi jāmeklē risinājumi elementārām lietām ar kurām gadiem nebija problēmu. Piemēram, tas pats skype app uz 19" ne tačskrīn monitora man izsauca domu WTF? Kurš pieļāva kaut ko tādu?... OK, priekš 4" telefona - saprotu, bet kā var aizmirst par joprojām valdošo ne tačskrīn ierīču lietotājiem?!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona

 

 

Bet nu sorry, kā var uz 2 kastēm pēc kārtas neiet kopā 2 aktuāli M$ produkti?

Ļoti daudziem aktuāliem M$ produktiem un ne tikai M$ produktiem nepieciešams net.frameworks, kas tur tāds, par ko brīnīties. 8.1 versijā pēc noklusējuma izslēgts, lai ātrāk skrien, tas viss.

Link to comment
Share on other sites

 

 

instalējot 8 izveidoju maikrosofta akauntu, kuru protams esmu aizmirsis, ir kāda iespēja atrast ar kāds ēmails ir tam akauntam?

Nujā, neslikta lieta ir ieviest kaut vai vienu .txt failu, kurā visus akountus un paswordus pierakstīt, lai pēc tam nav brīnumi. Citādi ej nu atceries visus gmail.com, me.com., hotmail.lv utt. e-pastus, ko esam spiesti izveidot.

Atbildot uz jautājumu - kā atrast nezināšu, bet vajadzētu būt @hotmail.lv

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

... instalējot 8 izveidoju maikrosofta akauntu ...
 

Un kāda vella pēc izveidoji, ja tas Tev nav vajadzīgs?!

Nevarēji atrast kur nospiest, lai to nedarītu?

Vai pazīsti tikai Next, Next, Next....?!

Link to comment
Share on other sites

Vai ta tiešām, kad ko instalējat, Windows 8, kādu programmu, jūs tā viegli visu par sevi sarakstat, kā sak, dvēseli uz oderi izgriežat, jo redz tur prasa. Skype arī prasa visu pēc kārtas, mājas adresi ieskaitot, rakstiet tik, jo, redz, prasa. Windows 8, 8.1 var instalēt nedodot savu e-pastu, neko neraksti, un nebūs problēmu ar aizmirstām parolēm. Protams, ja tas ir kaut kādā veidā noderīgs - rakstīt savus datus, tad, jā. Bet ja to negribi darīt, nedari.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Nav viss tik vienkārši ar tiem M$ kontiem, kad upgreidoju to pirmo PC ar nobrīnījos, jo tai vietā, kad prasa vai ir M$ konts nepiedāvā redzamu pogu next vai skip.

Brīdī kad tiek instalēts W8.1 un tiek prasīta izveidot kontu no tā var izvairīties rakstot

User: bill

Pass: sux

:)

spiežam enter un parādīsies maģiskā poga izlaist online konta veidošanu.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Instalējot W8.1, tur kur prasa ielogoties M$ kontā, jāspiež uz "taisīt jaunu" un tur varēs izvēlēties, vai taisīt jaunu M$ kontu, vai jaunu lokālo

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Man bija cerība, ka kaut kur dziļi kompja zemapziņā tas ēpasts ir atrodams, tālāk jau paroli vainu mēģinātu atminēt, vai arī caur M$ mājlapeli atjaunotu.

Tā kā man laikam šodien pēdējā diena to 8.1 piereģistrēt, tad tas konts paliek mazsvarīgs.

Nēsmu skatījies, tas 8.1 atjauninājums ir noņemams?

Link to comment
Share on other sites

 Nekādi nevaru saprast, ko un kā jūs tur visi instalējat ???   Kādi konti, kādas paroles un tel. numuri ???  Bija man legāls W8 (kas akcijas laikā meta pakaļ pa padsmit Ls, grēks būtu nepirk), tagad ir tikpat legāls W8.1 - instalējot vienmēr ir iespēja atteikties no visa, kas nepatīk , neko obligāti neprasa un smuki sistēma uzinstalējas. Varbūt tomēr instalējot vajag lasīt un lietot smadzenes, nevis visur spiest Next, OK ???

 Nē, nu ja kāds tiešām vēlas mākoņus, skype u.c. drazu - tad varbūt savādāk nevar, nelietoju un netaisos lietot neko tādu, tādēļ nepateikšu.

Link to comment
Share on other sites

@@raiviic, piekrītu.. win 8 var taču nesaistīt ar kontu.. un izveidot lokālo.. gluži kā iepriekš ar w7/xp utt.. tobiš.. tas nav obligāts pasākums.

Link to comment
Share on other sites

snukurins, atvainojos, ja pateicu tā, ka varēja pārprast. Es par to slimo puisi bildē, ko drunk_lizard ielika savā komentārā. Nedomāju, ka tas slims cilvēks, vai viņa radinieki būtu sajūsmā, ja redzētu kādā kontekstā tā bilde ir šeit parādījusies. Nepadomā tik, ka es te kādu no foruma biedriem par slimu uzskatu.

Link to comment
Share on other sites

@@vvv, neliedzis un neglaimo slimam cilvēkam.

 

@@snukurins, tu pēc definīcjas esi debīls idiots. Tas nav apspriežams. Kaut tevi vēl uz kādu mēnesi nakujizētu no šejienes. Man patika, ka nebija jālasa šnukuriņveidīgie debīlismi forumā. Tas pat attiecas ur Divlsu (wersa). Kaut jūs komentētu vietējās ziņu miskastēs. 

Link to comment
Share on other sites

JDat, nē. Nevajag te forumā medicīniskus terminus vienam otra virzienā. Varam pazirgoties, pavilkt uz zoba viens otru, pasmīnēt vai paņirgāties, bet te jau tiek kaut kādas normālā robežas pārkāptas. Biedrs drunk_lizard izskatās daudz maz gudrs puisis, bet ar to dauņa bildi gan pāršāva pār svītru. Tam cilvēciņam no tās bildes ir pamatīgi nepaveicies šajā pasaulē, bet te viņš tiek ievilkts apsmieklam, nav labi. JDat, tu esi dzīvē idiotu redzējis, medicīniskā nozīmē idiotu. Tas nepavisam nav tas, ko izmantot foruma biedru apsaukāšanā.

Link to comment
Share on other sites

ko jus te tak Microsofta accountam uzbrukat, manuprat loti deriga un erta lieta, pievieno savu esoso gmailu un miers, nekas jauns nav jataisa. Plusi varetu but:
-Kad noperk windows, nav jachakarejas ar visadiem serial key un aktivizesanam- viss aktivizejas automatiski
-nav jatceras 100 parles un accounti, der prieks skype, skydrive, dreamspark un windows phone
-taka koledza kura macos lieto kkadu microsoftisku risinajumu, tad ari koledzas accounta varu ielogoties ar savu microsofta accountu
-nav jasttaipa lidzi visadas fleshkas, iesaki rakstit savu darbu koledza - pabeidz majas, viss lieliski sinhronizejas.
-koledza tur visus dokumentus uz skydriva, un tad kad tiek pievienots jauns uzdevums vai labaratorijas darbs uzdevumu mape, tad tas automatiski paradas ari manaa accounta

-var darit tiesi tas pasas manipulacijas no telefona, apskatit uzdevumus vai kad izlabots, redzet piezimes
-ari nav vajadzigas visadas aktivizacijas prieks Office 365

- koledza ir prieksmets ka "mobile app development", tur ja4akarejas at tadu brinumu ka TouchDevelop, ari tur noder sis pats accounts, lai varetu publicet applikacijas prieks telefona un Windows Store
- un vel dazadi sikumi

var teikt ka uz microsofta adatas uzsedinats, bet nu produkti ir labi un atvieglo dzivi

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ir iespēja automātiski ielogoties desktop režīmā, apejot metro, vai tad ar to nepietiek?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...