Jump to content

Windows 8.1 jau iegustams sodien.


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

BWyBkY_CUAASUq_.jpg



Ehhhhh, atgādina vecos Win3.1 un Win95 laikus :D :D :D



~ 2600 gab. diskešu vajadzētu būt :D



Labs humors kādam izdevies!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • raiviic

    13

  • Pirkss

    11

  • vvv

    25

  • Volters

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

@CAP - ja redzu, ka tur noradīts 3711, bet vai ta nevajadzētu būt ap 2600. (vismaz Windows 8.1 Enterprise 90 dienu ISO ir ap 3,7GB)

Nez, neesmu gan pētījis savus Windows 8 Pro diskus, cik tur GB.

Link to comment
Share on other sites

Es no Windows 8 pārliku uz Windows 8.1, bet man nekādi neizdodas dabūt nost folderi Windows.old. Viens otrs te rakstīja, ka to var izdarīt ar Disc CleanUp palīdzību, bet man nekādi neizdodas. Vai kāds datorguru nevarētu šeit uzrakstīt pa soļiem, kā var atrisināt šo problēmu?

P.S. Lūgums bez uzbraucieniem :)

Link to comment
Share on other sites

Diska tīrīšanā ir papildpoga - Iztīrīt sistēmas failus. Jānospiež tā, tad jāieķeksē, kur tie lielie GB. Varbūt šo vēl neesi mēģinājis. Notīrījās bez problēmām.

Viena no W8.1 priekšrocībām - krietni mazāk vietas aizņem uz cietā diska, salīdzinot ar W8.

Link to comment
Share on other sites

URĀĀĀ!!! Aptaurētie mikrosoftā beidzot izlaiduši updeitu, kas noņem to debīlo uzrakstu virs pulksteņa desktopā. Šodien parādījies mājaslapā pie lejupielādēm, kā updeits vēl nav. Uzinstalēju, pārstartēju datoru, "Rīks SecureBoot nav konfigurēts pareizi" pazuda. Tak padomājiet, kāda pipsa pēc man viņš rēgojas. Negribu to secure boot sev. Kam tā pārspīlētā drošība. Iedomājos, vai, ja man būtu iespējots tas secure boot, vai es varētu iebūtoties datorā no būtablas fleškas (bija tāda vajadzība reiz)? Ja pareizi izprotu secure boot ideju, tad jau, nē. Dažs varbūt sev uz datora tur divas OS, vai secure boot ļautu iebūtoties otrā, tak, nē. Kauns tiem no mikrosofta, kas izgudroja to uzrakstu, gandrīz divas nedēļas lielai daļai W8.1 lietotāju nācās raizēties par šito herņu. Saite: http://support.microsoft.com/kb/2902864



 

 

No darvas karotēm - šķiet, ka Microsoft ir kaut ko sabojājuši drošības parametriem - padaudz sūdzības par vienu konkrētu kļūdu: "Secure Boot isn’t configured correctly. Build 9600". Runā, ka īpaši smagi šajā jomā ejot ar Asus datoriem.
  Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Nez, man tāpat nekāda uzraksta nav

Link to comment
Share on other sites

ivo, šis uzraksts bija ne visiem. Cik palasīju, pārsvarā tas bija tiem, kam UEFI bios un Windows instalēts UEFI modē. Pats izeksperimentējos ar savu datoru. Jaunākais bios - uzraksts bija, vecāks bios - uzraksta nebija. Vecākajam bios nav secure boot iespējošana iestatījumos vispār, jaunākajam biosam ir. Pie jaunākā bios nelīdzēja nekas, ne secure boot enabled, ne secure boot disabled. Palasīju internetā, daļai ļaužu secure boot iespējošana biosā atrisināja problēmu, daļai ļaužu, tostarp man, neatrisināja. Tā tas uzraksts man atrēgojās, kamēr šodien neuzliku to Windows update.

Link to comment
Share on other sites

Nez, es uzliku uz virtuālās mašinkas, nekādus uzrakstus pat nemēģināja demonstrēt

x3zlgwhcz0t0tn722plo_thumb.jpg

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Diez cik ilgi Microsoft turpinās zem saukļiem "jauns", "moderns", "progress" un "pārmaiņas" patiesībā visiem bezviedokļa papagaiļiem stūķēt rīklē neergonomisku un bezgaumīgu divu lietošanas paradigmu frankenšteinu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kamēr desktop mode ir pilnvērtīga, lai tak ir tur tā otrā - metro mode. Nepatīk, neskaties. Cik jau, gads apkārt kā ir tas metro, neko sev noderīgu tur neatrodu, nelietoju un viss. Tagad pavisam labi, ieslēgt var pa tiešo uz desktopu, var aizmirst par to metro UI.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tur jau tā lieta, ka arī Desktops ir ar krietni samazinātu ergonomiju. Gan ar dizainu, gan elementiem.

* Krāsu toņi netiek izmantoti un tādēļ GUI elementi vizuāli nav viegli atšķirami.

* Start poga bija nevis jāaizvāc, bet jāuztaisa ar regulējamu izmēru līdz pat maksimizētai, nevis fullscreen milzu kluči, kas vēl ir priekšā visam, arī Taskbar.

* Konfigurācijas herņa labajā malā nekādā gadījumā nav pieļaujama pāri visam un vēl arī ar tik nelietojami milzīgiem elementiem.

* Daudz kur kaut ko nospiežot, Tu tiec izlidināts no Desktop bez variantiem - FAIL!

* Daudz kur ir jāveic vairāk klikšķu kā bija Windows 7.

 

Un nē - klaviatūras kombinācijas nav aizstājējs. Klaviatūra ir priekš komandrindas. GUI desktopā tā vēl labi noder kā papildus aksesuārs priekš teksta drukāšanas un vēl šur tur, bet GUI Desktopam IR JĀBŪT ērti lietojamam arī TIKAI ar peli, jo tas ir radīts priekš peles!

Labots - Inspektors Caps
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt, ja to vien darītu, kā caurām dienām sēdētu un bakstītu OS interfeisu, atrastu, kur piesieties W8, W8.1. Bet pamatā taču darbs pie datora ir saistīts ar strādāšanu aplikācijās. Tās griež labi. Tas ir galvenais. Man, piemēram, ļoti iepatikās W8.1 failu pārlūks. Viss kopā - diski, mapes. Labāk, kā līdz šim. Ir bažas par to, ka tie tur (microsoft), par daudz aizrāvušies ar savu metro uzlabošanu un attīstīšanu, neatstāj novārtā desktop modi. Kopumā nav nekādu neērtību, strādājot W8 vai W8.1, salīdzinot ar to pašu W7. Ir dators mājā ar W7, teikšu, ka minimāls ērtuma trūkums ir jūtams, ja pēc strādāšanas W8.1 jālieto W7. Pieraduma dēļ, laikam.



Par "tikai ar peli". Negribu piekrist. Domāju, ir kaut kāds optimālais darba stils, kā sadalās tavas darbības starp peli un klaviatūru. Vērots dažādi - vieni pārsvarā izmanto peli, citi klaviatūru. Biju kādu laiku atpakaļ kursos, kur apguvu vienu programmu. Mācīja daudz tur klaviatūras saīsnes, lai arī programmā viss izdarāms tikai ar peli. Silti ieteica pie tā piestrādāt, jo ražībai tas nāk par labu. Taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tur jau tā lieta - strādā ar aplikācijām. Un OS ir tā visa menedžeris gan tehniski, gan interfeisā. Jā, GALVENAIS ir, lai strādā programmas, bet tās W7 strādā faktiski tāpat. T.i. ar W8 interfeisu VAR DZĪVOT, bet vai tas ir arguments to lietot, ja eksistē labāks? Vai VAR DZĪVOT ir arguments pasliktināt W7 versijā sasniegto? Attopieties beidzot - jūsu VAR DZĪVOT vispār nav arguments, jo dzīvot var arī, ja nocērt roku. Nu, cirtīsiet nost ar argumentu, ka tāpat taču VAR DZĪVOT?

 

Windows Explorer iekš W8 atšķiras ar Ribbon. Nekāda "diski un mapes kopā" tur nav. Vismaz nekā savādāka kā W7. Manos iepriekš nosauktajos punktos W7 ir ergonomiskāks par W8, bet pretī ir tikai banālais spriest nespējīgo arguments - var dzīvot. Un pieradums ir tāda paša līmeņa "arguments".

 

Tu saki, ka negribi piekrist par peli, bet pats raksti tieši to, ko es rakstīju - ka klaviatūra Desktop vidē ir labs papildus aksesuārs, jo daudz vietās ir produktīvāka. Tagad izlasi rūpīgi ko es saku - Desktop videi ir jābūt ērti lietojamai ARĪ tikai ar peli. Jālasa ir VISI vārdi teikumā un jāuztver to vienotā doma! Un vārds "arī" nav tikai bezjēdzīga trīs burtu kombinācija... Loģika, spriestspēja... trenējamies lasīt un saprast, trenējamies! ;)

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Man šodien sievastēvam jāpērk lapsis. Bail iedomāties, ja viņš izvēlēsies ar W8. Nekad ar to zvēru neesmu sastapies. O.k. mans bračka, kurš opersistēmas pērk tais iepriekšpārdošanās, to jau lieto. Ja būs probza, būs kam uzvanīt. Mēģināšu sievastēvu atrunāt no laptopa ar OS iegādes. W7 uzstutēt pratīšu pats.

Link to comment
Share on other sites

XP ir smukāks par W2000, taču W2000 ir ergonomiskāks par XP. Jo tālāk, jo sliktāk.

Tā kā w8 lietoju tikai 1-2 aplikāciju dēļ (uz Virtualbox uz Ubuntu), tad var iztik, bet pilnvērtīgi strādāt nespēju. Daudz jāmācās laikam, bet it kā man cita nav dzīvē navko darīt.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Kaut kādi penči laikam nolasījušies, ka W8 rada tādus sarežģījumus. Nez, ikdienā lietoju gan W7 gan W8, tad reizi mēnesī sanāk XP. Nekādu problēmu nav, t.i. nav tā, ka no viena uz citu pārsēžoties justu kaut kādu diskomfortu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu cik var ņemties, ir taču OK gan w8 gan w8.1 Uz 2 mājas kompjiem w8 jau gandrīz gadu griežas, nesen uzliku uz abiem w8.1. Darbā lietoju w7. NEKĀDAS BŪTISKAS ATŠĶIRĪBAS NEJŪTU. Nekas tur nav neērtāks, ir tikai sīkas atšķirības, kas kādam var patikt vai nepatikt, bet tie ir ŠTRUNTA SĪKUMI, kurus pat nav vērts pieminēt.

Ir jau mūspusē tirliņi, kas joprojām uz 10 gadus veca ofisa sēž, jo reāli nomīzuši, ka nemācēs vairs darboties ar jauno interfeisu, kas tika ieviests ar 2007 ofisu. Žēl man viņu vienkārši.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Eu kas zin kur var dabūt W8.1 pa free? Iemetiet, lūdzu, linku jo dikti jua gribās pamēģināt uzlikt :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir kada atskiriba starp sim versijam? vai ari tas ir viens un taspats, tik cenas atskiras? http://www.microsoft...uctID.288533400 http://www.microsoft...uctID.288532900

 

This student-only discount requires verification of student status prior to purchase. Limit five (5) copies of this item per 12-month period.*

 

Viena versija ir studentiem, otra parastiem pircējiem, kas studentu papīrus uzrādīt nevar. Sīkāk lasi tajā pašā lapā.

 

 

 

Man šodien sievastēvam jāpērk lapsis. Bail iedomāties, ja viņš izvēlēsies ar W8. Nekad ar to zvēru neesmu sastapies. O.k. mans bračka, kurš opersistēmas pērk tais iepriekšpārdošanās, to jau lieto. Ja būs probza, būs kam uzvanīt. Mēģināšu sievastēvu atrunāt no laptopa ar OS iegādes. W7 uzstutēt pratīšu pats.

 

1. Windows 8 Desktop ir gandrīz identisks W7

2. Tās mazās izmaiņas, kas ir pavisam vienkārši ir mazas izmaiņas - pie tām pieradīs jebkurš

3. Veiksmi uzlikt W7 pēc W8, jo cik zinu ir ražotāji (Packard Bell), kas šo procesu diezgan sarežģī un nemaz tik viegli tas nebūs, kamēr iekš Desktop neuzliksi pareizos uzstādījumus, pēc tam BIOS jāuzliek Legacy BIOS.

 

 

 

Eu kas zin kur var dabūt W8.1 pa free? Iemetiet, lūdzu, linku jo dikti jua gribās pamēģināt uzlikt

 

Google vai torrentos bans??

 

Es pilnībā piekrītu ivo - bļaušana ne par ko. Pats lietoju W8.1 un esmu priecīgs. Tādās programmās kā Lightroom un Photoshop ir jūtams ātruma pieaugums, Lightroom 300 bilžu eksports ir palicis ātrāks par vismaz 20%.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Google vai torrentos bans??

Nevajag ne vienu, ne otru. Vajag lasīt, links jau sen kā ''iemests''.

Link to comment
Share on other sites

nopirku to Windows 8.1 Pro Students, jo vajadzeja Pro, lai varetu Windows Phone Emulatoru lietot. Figushki, tapat neiet :D kad megini palaist emulatoru, dabon smuku error

Link to comment
Share on other sites

Cik palasīju, pārsvarā tas bija tiem, kam UEFI bios un Windows instalēts UEFI modē.

  Nekā tamlīdzīga. UEFI BIOSs, legāls W8 un legāls W8.1 (tīra instalācija un aktivizēts ar legālo W8 key) - nekādi uzraksti. Protams, ja instalācijas laikā arī lasa un domā, nevis tikai spiež Next, next.  Tā kā nekādus mākoņus u.c. M$ akkountus netaisos lietot - jau instalācijas laikā attiecīgi izvēlamies Off (pēc noklusējuma ir ieslēgti) - un nekas nerādīsies.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nekāda "diski un mapes kopā" tur nav. Vismaz nekā savādāka kā W7.

Nu kā ta nav. Uz W8.1 failu pārlūks atver ko savādāku, kā uz W7 un W8.

 

 

Man šodien sievastēvam jāpērk lapsis. Bail iedomāties, ja viņš izvēlēsies ar W8. Nekad ar to zvēru neesmu sastapies.

Ja pietiekoši ilgi lasīt W8 nolicēju tekstus, protams, bail paliks. Te nu rezultāts - tiks čakarēts sievastēva jaunais dators. Tač, lai tam sievastēvam ir tas W8, pamēģinās sievastēvs, patiks sievastēvam.

 

ivo teiktajam pievienojos.

Link to comment
Share on other sites

Amizanti, ka visa paukošanas ap un gar Windows 8-8.1 absolūti ignorē tehniskās inovācijas.

Nu jā, tās jau "zem kapota", nav jau tā kā GUI - visiem acu priekšā, un ja acīs nelien, tad jau "tur apakšā nekā jauna nav" :sarkasms:

Labots - Pirkss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

legāls W8 un legāls W8.1 (tīra instalācija un aktivizēts ar legālo W8 key)

raiviic, kā tu tiki pie legāla W8.1 diska, ja varēji to tīro instalāciju veikt. Tak ne jau par pilnu naudu pirki veikalā W8.1, ja ir updeits par velti paredzēts. W8.1 rezerves kopijas disks noderētu man ar, tikai neatrodu, kā viņu dabūt. Varbūt vēlāk, Microsoft piedāvās. Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

 

 

tikai neatrodu, kā viņu dabūt

Tač "lielveikalos" ir, pie tam jau sen un arī lokalizētās versijas. Speciāli novilku, lai, ja kādam vajag pārinstalēt no ripuļa vai kā savādāk, būtu pie rokas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Figushki, tapat neiet

Sorry, nemu savus vardus atpakal, pec serviss pakas uzliksanas aizgaja

Link to comment
Share on other sites

Jūs gudrinieki pastāstiet man pencim kā uz W7 un W8 ērtāk strādāt, ja piemēram rakstot diplomprojektu vajag regulāri pārslēgties starp 3 word dokumentiem un vēl kādām trim programmām. Ar peli sanāk liekas kustības un nevadzīga spriedze. Ar taustiņu kombināciju var ērti pārslēgties starp diviem logiem. Plus vēl Office jaunais interfeiss.  Vecajam viss bija zināms. Ja jāuzraksta viena lapa. Nav problēmu. Ja diplomprojekts- tad nu tērē laiku meklējot, kur visas vajadzīgās fīčas ir iebāztas. Pēc kāda laika jau protams atrod.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Pats lietoju 8.1 - patīk kopš Win8 iznākšanas ieviestais plakainais un kantainais logu stils. Patīk arī tas kā izskatās Start izvēlne.

Bet uzskatu, ka PC paredzētajai Windows 8 versijai vajadzētu apgriezt visu metro saskarsmi - lai paliek tikai flīžu Start izvēlne un viss. Savādāk nesaprotu priekš kam man ir vajadzīgs Windows Media Player un Video un Music aplikācijas metro vidē. Priekš kam man ir vajadzīgs FullScreen Skype`s ? Pagaidām ir liels bardaks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vajag regulāri pārslēgties starp 3 word dokumentiem un vēl kādām trim programmām.

Ja pareizi atceros, tad pārslēgšanās starp logiem notiek precīzi tāpat kā iekš xp. Visērtāk ar alt+tab. Ekseļa grāmatas laikam varēja slēgāt ar ctrl+tab, varbūt kļūdos.



 

 

Ar taustiņu kombināciju var ērti pārslēgties starp diviem logiem.

Pilnīgs bulšits. Ērti arī starp 10 logiem slēgāties. 



p.s. Tikko notestēju ar wordu - atvērti 2 dokumenti, lejā taskbārā worda ikona, uz kuras uzbraucot ar peli, smuki parādās abi atvērtie dokumenti. Klikšķini uz kura vajag. Kur vēl ērtāk?

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Uzliku 8.1 tikko kā bija pieejams. Patērētais laiks 1 stunda 40 min. Pirmās divas datora ieslēgšanas bezmaz vai iedzina panikā - nenormāli ilgi bija jāgaida... Vēlāk gan startējas ļoti ātri

Link to comment
Share on other sites

Droši vien, ka varēja uztaisīt lai ar peli varētu pārslēgt kā XP. Atkal jāmeklē.

 

Cilvēk, jāuzinstalē pdf skatīklis, attēlu kskatīšanai jānomaina programa, kāds apgalvoja, ka var uzinstalēt parasto Skaipu..

Link to comment
Share on other sites

 

 

varēja uztaisīt lai ar peli varētu pārslēgt kā XP

Paga, bet vai tad nevar??? 

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Zinu jau zinu, un visu to sen jau esmu izdarījis - bet jautājums paliek - priekš kam tas vispār ir vajadzīgs? Tagad skatos monitorā - ekrāna apakšā redzu vienu joslu ar atvērtajām programmām, ievelku peli ekrānam stūrī - izlec vēl viena ar pavisam citām programmām - paralēlās realitātes jopcik :D

Pagaidām viss liekas nelīdz galam pārdomāts.

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

 

 

kāds apgalvoja, ka var uzinstalēt parasto Skaipu..

 

Pilnīgi mierīgi var, tikai nekačā no Microsoft, bet pa no citas mājaslapas.

 

Uzsviedu to, ka lai startējas uz Desktop pa taisno un Metro vispār nelietoju. Nekādu problēmu. 

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

kāds apgalvoja, ka var uzinstalēt parasto Skaipu..
 

Skype mājas lapā vienkārši jānovelk versija kas domāta desktopam (nevis tā, kas domāta Windows 8) links

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, nevareju izveidot jaunu topic, tpc rakstisu seit.

Kada vispar ir nozime siem - win8 core, N, VL , N VL un WMC ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...