Jump to content

Windows 8.1 jau iegustams sodien.


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

laikamTak

 

 

nu tā, tikko paliku dusmīgs

Kā tev dzīvē neiet...dēļ vienas pogas tāds stress, ka tūdaļ fōrumā jāraud kā zīdainim...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • raiviic

    13

  • Pirkss

    11

  • vvv

    25

  • Volters

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

nē, maldies, dzīvē man iet ļoti labi ;) . Bet par pogu gan nevaru saprast- kā tagad var nomainīt vpn'am vai wifi paroli neiejot adaptera settingos?, vismaz, pirmīt pamanīju vēl vienu kļūdu, ja vpn'a otrā galā tiek nomainīta parole, tad - win.8.1 pasaka, ka parole nepareiza un lūdz ievadīt jauno - kuru vēlā vispār neņem vērā..

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Skydrive šai vindows laidienā kopā ar M$ kontu ir kļuvis par kaitinošu lietu, ja sistēmu gribas tikai pamēģināt uz virtuālās. Lai nevajadzīgi nenāktos lieki visus failus kopēt, nācās izdarīt šādi: http://www.howtogeek.com/167058/how-to-disable-skydrive-integration-in-windows-8.1/
 

Ķas attiecas uz logiem, nevajag strēbt karstu, un necensties tūlīt uzlikt svaigāko versiju, ja reiz iepriekšējā bija normaļčiks.

Tas gan attiecās uz citām sistēmām ar.

Link to comment
Share on other sites

Man laikam smadzene nevelk.

Storā neatradu atjauninājumu. Pat searčā neko neatrada.

Izmantoju tieši win8 enterprise versiju.

Link to comment
Share on other sites

Daļai lietotāju (ar legālo os) ar upgrade uz 8.1 ir tieši tādas pašas problēmas kā vispār ar pēdējā laika microsoft updeitiem.
http://www.askwoody.com/2013/users-hit-blue-screen-0xc1900101-0x40017-error-windows-81-update/
http://www.infoworld.com/t/microsoft-windows/users-hit-blue-screen-0xc1900101-0x40017-error-windows-81-update-229058
Tāpat kā Windows 8 arī Window 8.1 lietotājiem, lai padarītu sistēmu sev lietojamu, nākas veikt virkni darbības, kuras microsoft nez kāpēc nesaliek by default praktiski lietojamas ("... make the changes necessary to defang the new version: use local accounts; turn off SmartSearch; turn off Automatic Update; rebuild your libraries if need be; set to boot to desktop; disable the Metro hot corners on the desktop; install apps that will keep you out of Metro Hell (VLC media player, one of the PDF viewers, IrfanView); and install a third-party Start menu replacement.")
http://www.askwoody.com/2013/windows-81/
http://podcasts.infoworld.com/t/microsoft-windows/beyond-windows-81-228947
Abus izlasīju un daļēji tas ir praktiski "izbaudīts"
SmartSearch - ja neuztrauc viena no vairākām vietām win 8.1 , kur win ziņo microsoft'am par lietotāja darbībām, tad var ignorēt.
AutomaticUpdate izslēgt - manuprāt obligāti, ja paskatās uz pēdējā laika microsoft murgainajiem update.
Libraries - tā kā microsoft kopš win 7 un win 8 ir būtiski mainījis šo konstrukciju, tad der ielūkoties, pārdefinēt, bet ja neinteresē kur default piedāvā likt failus, tad arī var ignorēt (tikai nebrīnamies ja pēkšni iepinamies kaut kur mākoņos).
Metro krāms un Start menu lietojamība, nelietojamība ir it kā katra paša gaumes un lietojamības darīšana - bet manuprāt praktiskam darbam tie abi ir jāmaina.

Link to comment
Share on other sites

Mans Win 8 Pro noapgreidojās bez sāpēm. Vienīgais uz diska palika 5GB folderis Windows.old kuru caur disk cleanup var notīrīt.

Pēc apgreida veicu vēl vienu restartu, pēc kura windows update atvilka vēl 5 apdeitus un viss. Plus ielīdu storē, kur arī jams avilka kādiem 20 apšiem apdeitus.

Nekādu problēmu pagaidām.

Aizņēma kādas min 50 ar visu atvilkšanu (man ir tikai 10mbit dsl), instalēšanos, optimizēšanos un restartiem.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
nu tā, tikko paliku dusmīgs- izskatās, ka ir pazudusi noderīga poga - nav iespējams izdzēst ne wifi ne vpn informāciju 0_o, iepriekš uzspiežot uz ssida/nosaukuma parādījās 2 pogas- savienoties un rediģēt(aizmirst) datus, tāpat arī otra pele nostrādāja kā ieiet papildopcijās, tagad ne viens/ne otrs - tikai savienoties

 

Ir pazudusi arī datu uzskaites opcija,bija iespējams smuki redzēt cik lielu trafiku patērēju lietojot mobilonetu,tagad jāmeklē būs kāda fona programma tam. Or.. atpakaļ uz 8.0

 

/Negribas ieberzties uz 1000ls rēķinu,jo paņēmu 0.001ls/mb trafiku pēc 15GB./

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

 

 

/Negribas ieberzties uz 1000ls rēķinu,jo paņēmu 0.001ls/mb trafiku pēc 15GB./

LMT piedāvā flatreitu.

Link to comment
Share on other sites

Legāls windows 8 viss atjaunojās labi laiks rādīs kādi prusaki līdīs ārā.

Jāsaka gan ka labāk patiktu no microsoft iso failu, nevis caur di...... no windows veikala.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
LMT piedāvā flatreitu.

0.5mb/s galīgi garām.  post-95003-0-30992600-1382209165_thumb.jpg - nav vienīgais mērijums. Te tik bite un tele2 pa hi-end linkam. :)

 

Ja kāds zin kādu precīzu datu uzskaites fona programmu,kura darbojas 8 vidē var pateikt. :)

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

Mikus Raķis

 

 

Ir pazudusi arī datu uzskaites opcija,bija iespējams smuki redzēt cik lielu trafiku patērēju lietojot mobilonetu,tagad jāmeklē būs kāda fona programma tam. Or.. atpakaļ uz 8.0

 

Angļu versijā pie settings (Win+W) meklē "wifi settings" tur var ieslēgt

 

 

 

Izmantoju tieši win8 enterprise versiju.

Enterprise versiju caur veikalu atjaunot nevar.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

Mikus Raķis, on 20 Oct 2013 - 00:59, said: Angļu versijā pie settings (Win+W) meklē "wifi settings" tur var ieslēgt

Jā,nebiju vel ieskatījies,nesen uzliku. /Diezgan stulbi,vajadzīgākās opcijas paslēpt/ Un tagad šitā man ar katru tīklu čakarēties? mjā... /Man wifi tīkla nosaukums periodiski mainās - jo te ir vairāki wifi + data konekcija/

Jautājums NR.2 : Kādā veidā var pielāgot orģinālās metro aplikācijas,lai tās atjauninātu info un to uzrādītu?post-95003-0-07284800-1382221722_thumb.jpg saņemts jauns ēpasts,paziņojuma nekāda,stāv lejupielādes zīme blakus logam,tā arī visiem orģinālajiem appiem - viss pārējais sen atjaunot un updati arī bez problēmām. Man kkur būtu jainstalē appi no jauna? Vai arī tas atkal iebāzst mistiskos uzstādījumos.

 

 

/Neko negribu dzirdēt par manu metodiku ar ekrānšāviņiem - Nemāku es metro taisīt screen capture,vismaz opciju tādu nezinu/

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Microsofts vienā lapā teica apmēram tā: Lai izvairītos no neparedzētiem izdevumiem, mobilā interneta lietotājiem Windows Store lietotnes neatjaunināsies automātiski, kā arī tiks atslēgta "flīžu" datu atjauninošanās un tiks liejupielādēti tikai kritiskie Windows Update atjauninājumi.

 

Un skrīnšotus taisa tā pat, kā kādreiz - Print Screen poga, Win+R, ierakstam mspaint, spiežam Enter pogu, Spiežam Ctrl+V pogas, ja vajag apstrādājam attēlu, spiežam Ctrl+S pogas, izvēlamies saglabāšanas vietu, ierakstam nosaukumu un spiežam Enter.

Link to comment
Share on other sites

Vēl ievēroju - pēc apdeita no 8.0. uz 8.1 homegroup bija disablēta. Tik vien jāizdara kā jāieiet atpakaļ Network settingos un jānospiež "join network". Viss aktivizējas atpakaļ. 

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Un skrīnšotus taisa tā pat, kā kādreiz - Print Screen poga, Win+R, ierakstam mspaint, spiežam Enter pogu, Spiežam Ctrl+V pogas, ja vajag apstrādājam attēlu, spiežam Ctrl+S pogas, izvēlamies saglabāšanas vietu, ierakstam nosaukumu un spiežam Enter.
 

Vai arī vienkāršāks variants - Win + PrintScreen un screens jau ir saglabājies mapē Pictures/Screenshots

Link to comment
Share on other sites

Nu vēl jau ir ALT+PrintScreen - tkai aktīvo logu capturē. Bet nu kopš Vistas ir jau minētais Snipping Tool.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Vispār es nošāvu greizi, pareizi ir: ALT+SHIFT+PrintScreen

Tagad tieši ir greizi, Alt + PrintScreen uztaisa aktīvā loga screenu, Alt + Shift + PrintScreen piedāvā ieslēgt High Contrast mode

Link to comment
Share on other sites

Vārdusakot, :user_localis: kārtējo reizi būs pamatīgas galvassāpēs kāpēc nestrādā tas un šitais, un ādmiņiem papildus income :>

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

ALT+PrintScreen

Jap,paldies,nezināju ka metro pusi var screenot. :)

Atgriežoties pie jautājuma. Esmu pie WIFI un flīzes netiek apdeitotas(orģinālās - pasts uc.),kā tas notika 8.0 versijā. 

 

Problemātiskā bilde post-95003-0-28120900-1382282185_thumb.jpg,pie visiem orģ. appiem download zīme,bet kā to var salikt/salabot/ielādēt? lokālo kontu lietoju un ar 8 visas aplikācijas atjauninājumus rādija flīzēs.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Tā bultiņa uz flīzes rāda to, ka šī lietotne nav instalēta. Uzspied uz bultiņas un skaties, kas notiek. Iespējams, kārtējais gļuks. Man tā nebija.

 

post-90889-0-72375700-1382283890_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

Tā bultiņa uz flīzes rāda to, ka šī lietotne nav instalēta
ok. Tikai atverot pastu,skaipu viss strāda - bet metro neuzrāda.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tagad tieši ir greizi, Alt + PrintScreen uztaisa aktīvā loga screenu, Alt + Shift + PrintScreen piedāvā ieslēgt High Contrast mode

Tas ir dēļ ieslēgtajiem Accessibility, nostrādā uz kreisā SHIFT. Vai nu atslēdz tos, vai arī lieto ALT+RIGHT_SHIFT+PrintScreen Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Uzinstalēju arī es Windows 8.1. Viss process aizņēma aptuveni stundu. Neiztiku bez čakara ar kontiem. Nemācēju uzreiz saveidot lokālo kontu, kā muļķis uz pieprasījumu pēc Microsoft konta savadīju konta e-pasta adresi, paroli. Vēlāk izrādījās, ka tāds konts pie katras datora ieslēgšanas prasa paroli, ko atslēg nav iespējams (neatradu). Beigās atradu kā izveidot lokālo kontu bez paroles. Pats galvenais, par ko sapriecājos pie W8.1, BEIDZOT IR IEBŪVĒTS LATVIEŠU VALODAS KLAVIATŪRAS IZKĀRTOJUMS, KAS ĻAUJ RAKSTĪT GARUMZĪMES CAUR MĒMO TAUSTIŅU APOSTROFS. Saucas latviešu (standarta). Šausmīgi daudz gadu pagāja, kamēr tur tiem Microsoft pielēca, ka šādi raksta lielākā daļa pie mums. Ar šo, domāju, sākušās beigas lāča apostrofa slavas gadiem.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

konts pie katras datora ieslēgšanas prasa paroli, ko atslēg nav iespējams

Strādā vecais labais control userpasswords2. Gan uz M$, gan lokālā konta.

Pa lielam jau nekas īpaši nav mainījies, pat ja kā izejas punktu ņem uz NT bāzētos logus - ja nedaudz loģiski padomā, var ātri atrast, zem kā kas paslēpts, bet te jau lielākajai daļa kā tai sakāmajā, par aitām, kas blenž uz jauniem vārtiem...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Tagad man ir problēma - droši vien kāds zinās kā izrediģēt to ārā !

 

Ja agrāk pierakstījos ar datora lietotājkontu User1 un paroli PWD2, tad tagad man jāievada MS konta parole, kura ir tizli gara un ielogojoties datorā vairs neesmu User1, bet gan example@gmail.com !

Kā tikt atpakaļ pie Sava lietotājvārda un savas ērtās paroles ?

 

*****ATRADU!!!! Lokālais konts!!!****

Labots - ColorPulse
Link to comment
Share on other sites

Tas pats, kas biedram ColorPulse, mani arī izbesīja, kad uzinstalēju W8.1. Uzspiež tas MS tos savus kontus par visu varu. Diezgan mulsinoša lieta. Ja darīt pēc viņu prāta, pie mana datora nevarēs pieiet kāds cits, ja nu tāda vajadzība rastos, kamēr es viņam nebūšu savu konta informāciju iedevis - e-pastu, paroli. Vai tad tas ir droši? Nedomāju.

Link to comment
Share on other sites

. Uzspiež tas MS tos savus kontus par visu varu. Diezgan mulsinoša lieta

Šis man arī nepatika, šķiet ievadīju 2x nepareizu user/password un viņš vairāk neuzmācās atļava lietot local useri...bet nu par user friendly šo fīču nonosauksi...

 

P.S. Taisīju upgrade no Store...

 

Citādi pēc 8.1 upgrade nekādas baigās izmaiņas neredzu, tā kā lietoju Classic start menu, tad par jauno Start pogu nav ko komentēt...

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

@@vvv, Guest uztaisīt tā kā galīgi nevelk? Man, piemēram, ļoti nepatīk šārēt savu lietotāju ar vēl kādu - kaut vai dēļ tā, ka man tur ir automātiskie logini lapās, ko viesis noteikti sačakarēs pārlogojoties ar saviem.

No darvas karotēm - šķiet, ka Microsoft ir kaut ko sabojājuši drošības parametriem - padaudz sūdzības par vienu konkrētu kļūdu: "Secure Boot isn’t configured correctly. Build 9600". Runā, ka īpaši smagi šajā jomā ejot ar Asus datoriem.

Link to comment
Share on other sites

Par to kļūdu "Secure Boot isn't configured correctly" es arī esmu ļoti neapmierināts. Man ir Gigabyte mātesplate un videokarte, bioss jaunākais. Šitais parādījās, sāku meklēt vainu, velti tik laiku izšķiedu - nebija iespējams novērst. Rimos meklēt, kad izlasīju internetā, ka tas ir daudziem, un ka risinājuma nav. Biosā iespējots secure boot, biosā nav iespējots secure boot, viss viens, rādās tas paziņojums. Pamēģināju pāršūt biosu uz vecāku versiju (vecāko UEFI). Pie vecās bios versijas, kur vēl nebija iespēja secure boot aktivizēt, tas paziņojums desktop labajā apakšējā stūrī virs pulksteņa pazuda. Kā citiem biedriem? Vai jums arī ir uzradies šis paziņojums pēc apdeita uz 8.1?

Link to comment
Share on other sites

maaverick

SVeiki kadam vel ir problema ar garumzimen, mekleju info par so bet neko neatrodu, uzliku 8.1 un tagad garumzimes nav tikai sads errors.

1zb6kg4.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pats galvenais, par ko sapriecājos pie W8.1, BEIDZOT IR IEBŪVĒTS LATVIEŠU VALODAS KLAVIATŪRAS IZKĀRTOJUMS, KAS ĻAUJ RAKSTĪT GARUMZĪMES CAUR MĒMO TAUSTIŅU APOSTROFS. Saucas latviešu (standarta). Šausmīgi daudz gadu pagāja, kamēr tur tiem Microsoft pielēca, ka šādi raksta lielākā daļa pie mums. Ar šo, domāju, sākušās beigas lāča apostrofa slavas gadiem.
Link to comment
Share on other sites

Pats vairākus gadus lietoju paša izveidoto izkārtojumu, ar Microsoft Keyboard Layout Creator izveidoju, toreiz lāča apostrofā kaut kas nepatika. Nu jau dažas dienas iztieku ar Windows 8.1 iebūvēto jauno klaviatūras izkārtojumu. Latviešu (standarta). Ir viņam mēmais taustiņš apostrofs, un paralēli var lietot arī AltGr (ja nu kādam to savajagas). Viena lieta gan, uz numpada tikai komats, nav punkta, bet ar komatu skaitļi latviskāki. Savu izkārtojumu pat neliku vairs. Drīz par šo jaunumu ļaudis uzzinās, nevajadzēs nekādus pianistus vairs, visu cieņu lācim, arī viņa apostrofs kļūs mazāk nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

Jazznfunk

"Secure Boot isn't configured correctly"

 

Jā, jā, vienai svaigai darba kastei (Capital salikts) arī tāds rādās. Manam privātajam HP Probook 4350 nav - viss bumbās. Vispār ar tiem loginiem viņi ir bišķi pārspīlējuši. Būtu devuši iespēju strādāt bez piesaistes Microsoft kontiem, e.t.c. Tāpat jau lietotu to 8.1 Bet tāda viņiem politika. Nu neko, laika gaitā gudri ļaudis publicēs "how to" pilnvērtīgi strādāt bez piesaistēm.

 

BTW. automātiskais logons ir aprakstīts linkā, manā iepriekšējā postā.

Link to comment
Share on other sites

Tai piesaistei tomēr ir arī savi plusi. Un mode tagad tāda, android un ios jau arī bez piesaistes nekā. Problēma ir vairāk mūsu galvās.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Būtu devuši iespēju strādāt bez piesaistes Microsoft kontiem
 

Es uz virtuālā instalēju, sākumā ar likās, ka nesanāks bez logošanās uzinstalēt, a tur vajadzēja uzspiest "Taisīt jaunu kontu" un lejā varēja izvēlēties "nelietot Microsoft kontu" (nu tjip local)

Link to comment
Share on other sites

Lasot šo visu manī ir stingri nocietinājusies pārliecība, ka uz desktopa kastes paliks w7

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...