Jump to content

Dynavoice akustika


kurmis
 Share

Recommended Posts

Konstatators

 

 

s90 ar dziļiem, paplūdušiem basiem)

 

Jā, nu tavas prioritātes skaņā visiem jau sen ir zināmas, ka tik riktīgi pa bašku dolbī, bass lai tukšās alus bundžas tricina, jā, pats šmigā un skaņa ar zaibis, etalons, mļin...

 

Autors kaut kur ir minējis, ka viņam vajag dziļu paplūdušu basu s90 gaumē? Tas ka tiem ķīņu/zviedu brīnumiem tā basa diez ko nebija nenozīmē, ka tā ir vienīgā skaņas mēraukla...

 

man ir Yamaha NS555 sajūgtas ar Marantz PM4200. Basa 90% gadījumu normālam cilvēkam pilnīgi pietiek. Tak što nepird.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tornis

    24

  • nnoname

    47

  • kurmis

    49

  • Luke

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

alusbundza

kurmis citāts:

Mana pēdējo 20 gadu pieredze ir sākot no RRR Y-101, RRR Y7111, kā arī ar estonia 001 komplektu (priekšpastipr.+jaudas pastr.). Skandas S-90F, D, pēc tam Monitor Audio (modeli neatceros). Tālāk sekoja Kenwood resīveris, kas, manuprāt, nebija ne labāks, ne sliktāks skaņas ziņā par iepriekšminētajiem PSRS ražojumiem, bet, protams, programmēšana, pults utt bija lietas, kas atbilda laikmetam. Pēdējais mans pirkums ir Pioneer VSX 821, kas skaņas ziņā ir mēsls pēdējais un manai ausij nesniedz tik daudz prieka kā y7111, kurš, protams, ir štrunts, par ko nemaz nestrīdos. Bet sanāk, ka mūsdienu pārkruķītais labi zināmas firmas ražojums ir nespējīgāks Stereo skaņas atskaņošanā kā Y7111 štrunts.

 

Konstatator, es taču neiesaku s 90, 

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

cilvēks štuko par divām sistēmām, pāris postu augstāk skaidri gaiši uzrakstīts

karoche,te viss aiziet bezfilma...es sapratu,ka people mekle "vintage" audio+jaunas skandas?Budzets 200 LS par audio?A shis jau vandas pa veikalu ar 400 Ls vertu pastiprinataju un skatas uz skandam par 800 ls,kuram izradas skana nevisai?Ieteicu lielisku komplektu Marantz 7200+Mission 782,bet gan jau atkal nebus labi...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Ja jau tik apgraizīts budžets, tad viennozīmīgi labāk būs viena, dārgāka sistēma + 50_ls_muzikas_centrs_no_elkora

Link to comment
Share on other sites

Nuuu čaļi jūs gan dodat...

Kā meksikāņu seriālā - visu sajauc vietām, paši izvirza hipotēzes un pēc tam aizbrauc auzās un izveido oftopiku par to, ko autors var/nevar atļauties, kā arī nepagurst piedāvāt risinājumus, kas balstīti uz pašu izvirzītiem pieņēmumuem (budžeta apmērs).

 

Budžets manā izpratnē ir summa, kuru cilvēks vēlas (dažādu iemeslu vadīts, bet nebūt viena vienīga iemesla "vairāk nav" vadīts) tērēt vienai vai otrai lietai. Abos topikos (nesaprotu, kāpēc jūs tos jaucat kopā) ir minētas konkrētas summas par konkrētām lietām. Vintage komplekts līdz 200Ls, jauna akustika līdz 300Ls (abas šīs lietas netiks savienotas!!!). Pastiprinātāja budžets nav minēts nekur, bet tika pieminēta cena tam pastūzim, kurš darbināja unisona skandas, kas iekļāvās 300Ls budžetā. Jozhix te ieminējās, ka NAD nav 400Ls vērts, savukārt es izrādīju interesi, kas tad ir tāda paša kalibra līdzinieks, bet par mazāku summu, lai tā tikai nebūtu tukša salmu kulšana no sērijas - kņigu nečital, no mņeņie imeju.

Man liekas, ka viss diezgan skaidri no manas puses, kā jums?

Link to comment
Share on other sites

NAD nav 400Ls vērts, savukārt es izrādīju interesi, kas tad ir tāda paša kalibra līdzinieks, bet par mazāku summu

tāda paša kalibra nebūs, vaaarbūt var mēģināt finiera a-a9-j, ja kādam vēl viņš noliktavās aizķēries, par labu pastiprinātāju viņu nesauktu, bet pieņemams būs

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Nu vispirms saaksim ar to, ka autors grib skandas resim. Tas automatiski prasa peec 5.1 sistemas. Attiecigi, ja grib tikai stereo[labu], tad resis ir jatirgo nost, jo jeega tapat nebuus tureet. Bet ja grib 5.1[arii labu], tad jaskataas pusliidz cilveciga sistema, cenaa ap 300Ls domajams ka nebuus problemu tadu atrast.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet ja grib 5.1[arii labu], tad jaskataas pusliidz cilveciga sistema, cenaa ap 300Ls domajams ka nebuus problemu tadu atrast.

Ta beidz, labs resis jau vien ap štuku velk.

http://www.denon.ee/?op=body&id=53&cid=509&cgid=

Link to comment
Share on other sites

Pag, resis vinjam jau ir. Un prieksh taa pioniera dargak par 300Ls nav jegas atveezeeties.

 

Bet stereo sistemai skandas japerk kopaa ar pastuzi, kas to kustinaas. Tas manupraat.

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Kaapeec autors negrib njemt mazlietotu ampu?

 

Es izveeleetos kaadu labu, lietotu ampu (to pashu Marantz 7200 ja vajag mazlietotu) un izmantotu esosho resiiveri kaa priekshpastiprinaataaju (vsx521 ir pre-out). Varbuut nemaz nevajag daargu integreeto pastiprinaataaju. 

 

Saprotu, ka vajag stereo, nevis 5.1. sisteemu.

Link to comment
Share on other sites

Eu, tā nav slikta doma! Varbūt pielikt esošajam resim jaudas pastūzi, un lieta darīta! Nezinu tikai vai tas ir lētāks risinājums, un kurš mūsdienas ražo amp, pre-amp komplektus, no kura varētu iepirkt jēdzīgu amp.?

Link to comment
Share on other sites

vispirms pārliecinies, vai tavam resim ir pre-amp izeja (par ko mazliet šaubos)

un labu power amp nopirkt ir vismaz 10x grūtāk, kā labu integrēto

Link to comment
Share on other sites

bet tu saproti, ka jauns jaudinieks maksās dārgāk par to 400-latīgo nadu, ja?

Rūdi, viņam konfigurējamas tās izejas uz front vai surround

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Īsti nesaprotu, kāda joda pēc saglabāt to pionieri kā preampu? DAC vietā vai taisies šamo izmantot? Man šķiet, tēma kaut kādā swiescā aizbrauc. Ja visu gribas jaunu, un dikti labi skanošu, tad budžets būs visai ievērojams, un autoram būtu vēlams atskaņot summu, kuru viņš maksimāli ir gatavs izlikt par šo komplektu. Katrā ziņā 300Ls par tumbām neļauj cerēt kaut ko tiešām labi skanošu.

Vai arī jāņem ciet Partymen ieteiktais Marantz 7200 - gana labs pastiprinātājs, kurš tiks galā ar lielāko daļu akustiku. Un tad meklējam par ietaupīto naudiņu akustikas ;)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Ja visu gribas jaunu, un dikti labi skanošu, tad budžets būs visai ievērojams,

tieši tā

par to jau ir tas stāsts...... 

Link to comment
Share on other sites

Gribās jaunu un dikti labi skanošu, bet budžeta ietvaros :) ! Vēlme ir iegūt vislabākās skandas, ko var iegūt pa 300Ls, bet doma par jaudas pastiprinātāja pieslēgšanu ir vērā ņemama tikai tad, ja uz tā rēķina var ietaupīt salīdzinājumā ar integrēto pastiprinātāju ar līdzīgām spējām. Pastiprinātāja budžets man pašam nav skaidrs, jo doma ir svaigi radusies. Nākamajā nedēļā došos uz Barona kvartālu klausīties Jamo skandas, varbūt tur konkretizēšu savas vēlmes.

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

man ir neliela skepse par taviem panākumiem, jo par 300 ar ne mazām pūlēm var atrast skanošas plauktinieces, un zem 400 labu pastiprinātāju diez vai, jaudinieku ne tik

Link to comment
Share on other sites

Autor, salonos tu vari klausīties dikti daudz, bet tas kā skanēs mājās tu neapjautīsi, kamēr tajā salonā nenoliksi blakus savas s-90, vai kas tev tur bija. Vai otrādi, no salona aiznesīsi mājās.

 

Pārskrēju pāri tēmai, bet tā arī konkrēti neieraudzīju ko tu vēlies dzirdēt tādu, ko pašlaik nedzirdi no esošās sistēmas ?

 

Varu piedāvāt arī šo to, jo pats tomēr vairāk sliecos uz austiņām, tām vēl varu laiku atrast, ar stacionāro sistēmu ir tā kā ir. Vairāk tomēr pūst, viena diena nedēļā ir pārāk maz, lai turētu.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

kāpēc tāda pārliecība, ka tas ir tas, kas tev vajadzīgs? liela daļa mūsdienu pod-vintāž dizaina eksemplāru neattaisno ne savu cenu, ne izskatu

Link to comment
Share on other sites

Hmz, skatos ļoti interesants topiks ir izvērties! Ar lielu interesi sekošu kā jūs atradīsiet ļoti labi skanošas tumbas, kurām vēl kā nākas var iegriezt ručkā, pie tam jaunas un (pats interesantākais) pa 300(!), t.i. trīs simtiem latiem!

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

@@nnoname, nu, pazaveroties datašītā, rodas iespaids, ka izskatu tas varētu attaisnot. Cena gan nav lietotājam īpaši draudzīga %5Burl=


Jā, atgriežoties pie akustiku tēmas, varbūt varētu paklausīties Klipsch rf-62. Pa 319Ls šķiet tirgojas. Varbūt patiks %5Burl= Sorry, cena ir par 1 gab. :( Bet Yamaha NS-555 gan varētu sanākt.

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

varu tikai apskaust tevi, ka pēc datašita spēj noteikt skanējumu :mrgreen:

neapgalvoju, ka konkrētais eksemplārs ir nelietojams mēsls, bet runa bija par mārketinga tendencēm, kas vairumā gadījumu nerezultējas skaņā

p.s. un neteiktu, ka tas onkyo dizains mani uzrunātu atšķirībā no autentiskiem luxman vai pat sony '79 eksemplāriem, labi dizaineri mūsdienās kā rādās ir diezgan deficīts :(

p.p.s. ilgāk blenžot tam priekšējam panelim virsū man šķiet ka galvenā problēma ar viņu ir proporcijas, kuras ir galīgi dir$ā

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar lielu interesi sekošu kā jūs atradīsiet ļoti labi skanošas tumbas, kurām vēl kā nākas var iegriezt ručkā, pie tam jaunas un (pats interesantākais) pa 300(!), t.i. trīs simtiem latiem!

...bet,ludzu,no problem,sir!

http://www.amazon.com/Mission-MX4-Floorstanding-Speaker-Black/dp/B00AOQ59X8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1379715253&sr=8-1&keywords=mission+mx4

Link to comment
Share on other sites

Nu jeedziens ljoti labi skanoshas katram buus citadaks. Ruchkaa griezt maajas apstaakljos arii diez vai reaali notiksies. Attiecigi par tiem 300 var piemekleet labaako, kas pasham patiik. Nu un ja liekas pa iisu, neko dariit, naaksies staipiit budzhetu.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Es tev, alusbundža, jau augstāk paskaidroju, ko domāju par taviem klausīšanās paradumiem un prioritātēm skaņā. Tak što ielikt tu vari sev vel kādu aliņu iekšās...

Link to comment
Share on other sites

Es īsti nesaprotu, kur tās s-400 liek ? 

 

krāsnī siltumu noteikti vairāk dot, tam es piekritīšu, tomēr vairāk skaidu un mazāk plastmasas.

 

Viss pārējais ir subjektīvi no klausītāja vēlmēm: bass pret vidiem un augšām. 

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

vari sev vel kādu aliņu iekšās..

klausu tavam padomam... prozit 



Konstatators

a kādu muzonu tu klausies?

es klasisko neklausos, bet priekš disko man ir pietiekoši, kopā ar alu

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Es klausos pārsvarā nelielā skaļumā dzīvos instrumentus, džezveidīgos novirzienus - kvarteti un visādi citi -teti. Arī sieviešu vokāli. Patīk arī smeldzīgās ģitāras - Knopfler, Moore. Kad uznāk, kaut kādu atmosfērisko ambient elektronisko fonam. Ja gribas ko agresīvāku, no tancmuzīk vai roka - nu tad ieslēdzu subi, bet tas ir reti. Toties ar pamatmateriālu manām ausīm tās Yamahas tiek galā ļoti labi. Tas subs top ieslēgts 10% no klausīšanās reizēm, līdz ar ko jāsaprot ka diži man viņš vajadzīgs nav.

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Konstatators

nu lūk, mums ir dažādas muzīkas klausīšanās gaumes, 

es kā lauksaimnieks nevaru atļauties sēdēt mājās skaidrā prātā un jūsmot par šādu muzonu,

nu Knopflers man arī patīk

parasti klausos pēc kārtīgi padarīta darba un , kad sieva netraucē pie alus kausa, un tad gribas kaut ko jautrāku 

 

kaspars 12, nevajag pārspīlēt

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk, tad beigās abi pāri ir labi, jo saimnieki ir priecīgi!

 

Neko nepārspīlēju, pie attiecīgā muzona ir traki. Konkrētāk uzmeklē lietotāja Kevins apskatu pēc operācijas.

 

Ne man vienam nepatīk...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Ne man vienam nepatīk...

zinu, ka tev nepatīk, un Kevins gandrīz  bija ar mieru taisīt tjūningu,

bet es pārdomāju, lai ir kā ir

netaisos ieguldīt naudu  pagaidām kvalitatīvākā audio sistēmā, ja man prioritāte ir jauns traktors 



bet gribēju tev ,Konstatatator, drusciņ iekost, man subi nevajag klāt pieslēgt 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...