Jump to content

Dynavoice akustika


kurmis
 Share

Recommended Posts

Nu kāpēc uzreiz nestandarta, haiends taču un skan smuki un izskatās. Un kosmosu tagad prasa praktiski par visu, kam var piekarināt birku vintage klāt (un tas ir praktiski par jebko, ražotu pirms 1995. gada), tas gan nenozīmē, ka nevar nopirkt normālas lietas par adekvātu ciparu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tornis

    24

  • nnoname

    47

  • kurmis

    49

  • Luke

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

nu es tā uz aci atceros, ka pa 500 viņi gāja, varbūt tas bija Latos - sen tas bija

Gāja tie latos pa 900 pie JJP..

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka  klabāk autors būtu ņēmis auhgstā gala pionieri (piem a 717 ) vai sony ( kād nu tur bija 850 vai kāds bija Rude wolf)

 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kuram pastiprinātājam manuālī rakstīs 6- 16 Om?

Ir gadījušies, bet neatceros modeli, vai tik vienam luxmanim ar nebija 

Link to comment
Share on other sites

Šajā topikā gribēju padalīties atziņās par akustiku, jo pastiprinātājs apspriests pastiprinātāju topikā, bet lai nu paliek.

 

Jebkurā gadījumā izvēle krita uz konkrēto pastiprinātāju tieši dēļ vizuālā izskata un 10+ gadu vecas pieredzes, kad biju dzirdējis šo dzīvē un atcerējos kā labu esam. Kas viņam vēdērā man īsti neinteresē, kamēr vien tas apmierina manas ausis. Jā, un skaļuma poga grozās, kad skaļumu regulē ar pulti... :)

Savā dzīvē neesmu nokurinājis nevienu pastiprinātāju, jo lietoju tos atbilstoši to paredzētajam pielietojumam un attiecoties pret tiem kā pret savu, nevis svešu īpašumu,

Izvēle bija starp šo un jaunu budžeta pastiprinātāju, un nekad nebūtu iegādājies jebko lietotu, kam nav vizuālās pievilcības komponentes. Kāpēc būtu jāpērk vecs Pioneer a717, ja var nopirk jaunu Denon? Abi ar piecām melnām pogām un izdveš vienu un to pašu.

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

tas pio bija 100W, denons jauns būs labi ja 50. Pio ir no tā laika augstā gala, smags liels, un nav plastmasas. bet ja neinteresē, kas tam iekšā - tad var pirkt to kas labāk patīk, ja apmierina skanējums.


pio sver 19.6  kg, denons vērs labi ja 5 :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un autoram vajag 100, nevis 50W jo?

 

Jautājums vietā. Esošās jaudas pietiek un vēl ir rezerve. Doma ir vienkārša, ka uzņemties risku par vecas aparatūras iegādi ir vērts tikai tad, ja tajā ir kaut kāda odziņa, kuras nav šodienas tehnikai - vismaz saprātīgas cenas ietvaros. Vecu, melnu kasti viegli var aizstāt ar jaunu melnu kasti, kur nav vecuma kaišu risks, un tas ir arī viss. 

Link to comment
Share on other sites

jo mūzikai ir pīķi un telpa nav maza. turklāt tam pio DF ir krietni lielāks un THD mazāks.  Bet man tču nekas nav jāpierāda, man tas tehnics nav jāklausās. es vienkārši uzskatu ka tas aparāts ir max 150 EUR vērts - un tad tikai par tiem pulksteņiem . Tehniski tur no viņa nekā nav.

Link to comment
Share on other sites

Tātad tu uzskati, ka pastiprinātāja/sistēmas skaņas kvalitāti var noteikt pēc izejas jaudas, kropļiem un dempinga? Forši tev.

Link to comment
Share on other sites

JA man būtu jāizvēlas es salīdzinātu visu:

 

uzbūves kvalitāti, pamatīgunu;

 

tehniskos parametrus;

 

izskatu;

 

cenu.

 

šim ir tikai izskats un neadekvāta cena. Kā jau minēju - preamps ir pilnīgs černis. pēc visa.

Es pat netērētu laiku lai šo klausītos.


Bet kā jau te tika teikts, katram savas ausis un savas maks, un sava gaume. Ja cilvēkampatīk, viss ok. man nav iebildumu.

Link to comment
Share on other sites

Man jau šķiet, ja pat atmetam vizuālo, tad klausīšanās ir darbība numur viens, nevis parametrs - "pamatīgums" :).

 

Bet lai nu paliek, jo man patīk, esmu apmierināts, tāds nebūtu ar jaunu, melnu Denon kasti, kur nu vēl vecu melnu citu kasti.

Link to comment
Share on other sites

Nubet ja nezini, tad par ko iebildumi? Ok, mani uzskati arī nesakrīt ar autoru, un ir daudzas melnas kastes, kas man šķiet lieliski dizaina paraugi un šādu tehniķi sev visticamāk nepirktu, bet manuprāt šinī gadījumā tu piesipies un ar vāju argumentāciju.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu par ko tu cepies :D nu tak ja mint tad varbūt vēl virs 500EUR, ir aktieri,kuri ss.lv šito par 4 ciparu skaitli mēģina notirgot. Iespējams, ka notirgo ar kādam. Tapēc jau te ir forums, kur izsaka viedokļus. Protams ja arguments ir  , ka patīk vizuālais, tad par pārējo nav vērts diskutēt. Uz vizuālo šis arī ir uztaisīts. Tas arī viss.


kāda vāja argumentācija: lētāki un tehniski daudz labāki citi  integrētie saliek  šo vienos vārtos pēc visiem rādītājiem. Kādi vēl argumenti - šim ir siltā skaņa vai vēl kas īpašs ? parasta plastmasas kaste ar lieliem rādītājiem...un vēl ventilators....Tādu brīnumu kā preampu bez barošnas bloka un ar diviem opampiem laikam taikai tehnics spēj izdomāt, viņam pat ausu stiprekļa nav. preamps ar 1 V svingu izejā ta sir spēcīgi. normāls preamps var 10 V izdot un kustināt da jebko. phono ir tikai mm galvām.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Necepies pats, ne visi klausās pastūžu shēmas un ne viss, kas neder tev vai man neder nevienam.

 

 

 

phono ir tikai mm galvām.

 

Šis patiešām ir reāls trūkums, kā tev šķiet, cik procentiem šajā sadaļā rakstošajiem/lasošajiem ir plašu atskaņotāji? Un cik procentiem no tiem ir mc galvas?

Link to comment
Share on other sites

tas nav svarīgi, bet tas preamps/control amps ir izgatvots tā , lai praktiski būtu nelietojams kopā ar citiem jaudas pastūžiem (var nepietikt izejas V ) . Viņam pat nav  divas izejas. reāli viss upurēts tiem pulksteņiem. parasti control ampus/preampus taisa nopietnāk - ar biampinga iespējām, normālu izejas spriegumu, lai var izmantot universāli vai paplašināt sistēmu. apgreidot, te tu neko neizdarīsi. vienkārši tehniks tās pāris detaļas negribēja likt tajā kastē - lai nav 5 melni kloķīši :D tas arī viss. un lai nomārketētu to par baiso aparātu.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Iecēlu par nedaudz virs 300eur. Tajā nedēļā bija liels piedāvājums, bet cenu amplitūda ir 300-450eur, par ko tiek nosolīts. Kondīcija ir laimes spēle, piekam ne vienmēr korelē ar cenu.

 

Ja kas, skaņa ir silta :)

 

Osscar, tu nu gan brauc auzās!!! Nopirkt šādu setu, lai kombinētu ar citiem pastūžiem...

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

Kapec gan kads negribetu divas sadas kastes izmantot biampingam?

tavām tumbām ir tāda opcija + 4 pulksteņi būs vēl lielāks bling bling , nekā 2 :D

Link to comment
Share on other sites

uzbūves kvalitāti, pamatīgunu;

...vakar nejauši nopirku Tangentu. Piecdesmito. Tikai pēc tam paskatījos, kas jamam iekšā. Labāk būtu ēdis... :)

Bet tak TANGENT ! :)

Starpcitu šim modelim ir divas izejas, tā kā ceijeru skaitu var dubultot

Tu troļļo vai tu TIEŠĀM nesaproti?

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

nu nav jau trakākais variants, skaidrs, jaudas tur nav, bet šis jau nemaksā kosmosu, vismaz man tā liekas. šis laikam bija Ķīnas aparāts ar pieteikumu uz "augsto galu". Cik lasīju jauns pa 260 USD gāja savlaik. bet tā  viss protams izskatās pa vienkāršo :D  pāris opampiņi , toties rezistori smuki rindā.jaudinieks ar tāds vienkārš izskatās.  Kaut kā tas trafs ar liekas pa tuvu ieejas ķēdēm, vieta tak ir, es trafu biku tālāk liktu. Toties viegli apkalpojams - visam tiek klāt.


bet mārketings strādā, 2 x30W @ 8 omi = 2x40@4, a davai nosauksim par 50 , nu gandrīz jau ir 50 W :D.  Ir redzēts, ak atādiem mazjaudīgiem izejniekus skrūvē pa taisno pie korpusa bez radiatora, tad gan vajadzēdu biezāku alumīnija dibena plāksni...ganj aka radiators šajā gadījumā lētāk .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu troļļo vai tu TIEŠĀM nesaproti?

 

Es tikai konstatēju faktu, ka šim modelim ir divi pre-out, lai atbildētu kritiķm. Ko ar viņiem iesākt mani neinteresē, jo lietošu šo oriģinālajā formā. Ko man citu atliek darīt kā ja ne troļļot, ja cilvēks pārdzīvo, ka Technicsu nevarēšu saslēgt bi-ampingā. Katrai lietai ir savs pielietojums, nevis viss ir sū, kas sver zem 20kg, kam Phono nav MC, kur nevar saslēgt bi-amping utt. :)

Vai visi auto, kam nav ksenona un navigācijas ir sū? A ja nu man pēkšņi nevajag ne ksenonu, ne navigāciju? Ko nu?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Paspēlējos ar savu Dinavoisu midreindža korektoru. Uzliekot to uz pozīciju +4db, akustika lieliski sadzīvo ar Tehniksu un šķiet, ka kombinācija ir ļoi saderīga. Skan labi, gan klusi, gan vidēji, gan arī ne tik klusi.

 

Nākošajā topikā, kur kāds meklēs akustiku, noteikti ieteikšu Dinavoice kā opciju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Gads apkārt kopš pēdējā ieraksta. Akustika darbojas lieliski un skaņa vēl joprojām patīk - tātad nebija sākuma eiforija.

Tagad skatos uz vēl vienu setu citai lokācijai un šoreiz izvēlēšos no šī ražotāja piedāvājuma. Labprāt ņemtu to pašu m65ex (v3), bet akustikas izvietojums būs tuvu sienai, kur viena būs stūrī, tāpēc konstruktīvi šis modelis laikam nederēs. DF5 izskatās piemērotāks dēļ fāzu inventoru izvietojuma. Vai es domāju pareizā virzienā?

 

Pārsteidz, ka netā nav nekādu izmaiņu atsauksmju ziņā attiecībā uz Dynavoice produkciju. Daži apskati, kas bija divus gadus atpakaļ un nekas vairāk. Nav iemaksāts žurnālistiem?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Kā cilvēks, kurš strādā audio industrijas uzņēmumā un nodarbojas ar dažādu uzņēmuma produkcijas apskatu kūrēšanu, varu tikai teikt, ka žurnālistiem maksāt nevajag. Tavam produkta pitch ir jābūt interesantākam par pārējiem un žurnālistam ir jāsaprot, ka sanāks tīri pozitīvs apskats. Un, ja arī konkrēts laikraksts ir ieņēmis pierē, ka par brīvu neko par tevi nerakstīs, tad neba ir jāmaksā žurnālistam. Parasti piedāvā noslēgt reklāmas dīlu un tad Tava produkta apskats tiek daudz agrāk ielikts publicējamo rakstu listē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...