Jump to content

Dynavoice akustika


kurmis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tornis

    24

  • nnoname

    47

  • kurmis

    49

  • Luke

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

Viens jau IMHO tikai tirgo, bet nu es ne par ko nebrīnos, ja skandas nav uz vietas, tad, ... ražotas tās tiek Ķīnā, stoks Zviedrijā, ja atnāk konteinerā pasūtītais modelis mazāk, kā gribējās, tad LV dīleri parasti ir pēdējie, kam tiek. Par provi, zināmos KEF LS50 Audiostars pus gadu nevarēja dabūt - tikai 2 pārus... protams, ka komunikācijas problēma ir vispārzināma sērga, bet nu es negarantēju, ka tās skandas i vēl pēc mēneša būs.

Labots - Tornis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ak, es tak biju iedomājies, ka tās Dynavoice gan jau tirgo ap pārsimt interneta veikaliem (izrādās tā nav), kas visi kā viens kaut ko sola, bet preces ne vienam (ar retiem izņēmumiem) reāli nav. Pie tam, kas mani visvairāk ir izbrīnījis, apzvanot interneta veikalus- tie piegādes termiņi būtiski atšķiras atkarībā no tā vai pasūtītājs ir fiziska vai juridiska persona..

Link to comment
Share on other sites

Torņa aprakstītā loģistika ir skaidra, BET:

pirmkārt, nesolām 2-3 nedēļas, ja zinām, ka būs 2-3 mēneši,

otrkārt, neņemam avansu, ja termiņi variē un garantiju nav nekādu.

 

kaut kā tā būtu civilizēti, jo pieļauju, ka process beigsies ar mani esot lūdzēja lomā.

Link to comment
Share on other sites

otrkārt, neņemam avansu, ja termiņi variē un garantiju nav nekādu.

 

nu bet redzi veciit, latvijas tirgus tomeer ir saliidzinoshi mazinjsh un veikali nevar atljauties tureet uz vietas pa katra razhotaaja modelim , lai kaads peec 3 gadiem to atnaaktu un apskatiitu. tpc jau arii ir taas probleemas ar sagaadi. Nenjemt avansu ? ok, tu uztaisi pasuutijumu ar peecmaksu, es ( paardeveejs )  pasuutu mantu no hvz kurienes, par kuru man tpt jaasamaksaa, attransportee man to nez kaadu iemeslu deelj peec 2 meen, tu pa to laiku jau esi nopircis citas tumbas, vai aizskreejis zheeloties uz PTAC. Un ko tam tirgotaajam ar taam kasteem dariit ? Un 100% tu taads neesi vieniigais. Gribi kaadu savaadaaku neshirpotreba mantu latvijaa, brunjojies ar pacietiibu vienkārši .......

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, komunikācijas problēmas starp pārdevēju un pircēju Latvijā ir, un proaktīvu rīcību reti no kura pārdevēja var sagaidīt, bet nu bieži ir iznācis arī ar pircējiem - gnīdām sastapties, centpisējiem un "I am the king of the mountain" sludinātājiem. Par konkrēto jautājumu nevaru komentēt, neesmu sarunu dzirdējis. :)

Par biznesa pusi Arnis nule jau visu pareizi izstāstīju.

Starp citu, man līdzīgi gāja ar SEAS wooferiem no Intertechnik - pats vainīgs, gribēju lētāk, gaidīju , kad SEAS jamiem piegādās, sanāca teju 3 mēneši....

Link to comment
Share on other sites

Vai es saku, ka jātur uz vietas? Ja tas ir tavs bizness, tad ir jāzin vai prece būs vai nebūs konkrētā laikā un ar pircēju ir jāstrādā tā, lai attaisnotu tā gaidas.

Biznesa specifika ir skaidra, bet nav skaidrs kāpēc ir jāmelo, lai ievilinātu savos tīklos un pēc tam mēģināt novilkt laiku līdz piegādei? Ja man teiktu 2-3 mēneši, tad iespējams pat gaidītu, bet izpaliktu sarūgtinājuma moments, nebūtu savas esošās skandas aiztransportējis prom utt. Galu beigās pirkums nerada prieku, bet gan stresu un nepatīkamas emocijas.

Ja pārdevējs ar meliem pārliek savas problēmas uz pircēja pleciem, tad es tajā negribu piedalīties. Ja vēl domāju par NAD vai Denon pastiprinātāju, tad tagad NAD vairs nav sarakstā.

 

Un jā, klients ir galvenais šajā spēlē, lai cik tas arī daudziem var nelikties dīvaini. Nav klienta, nav naudas, nav biznesa. Un kļūdaini ir domāt, ka ir svarīgie un nesvarīgie klienti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Es īsti nesaprotu, kur ir problēma aizbraukt klātienē un visu izrunāt normali. Ja sākumā neiedeva nekādu atlaidi par to pasūtījumu, tad tagad klātienē būtu īstais laiks apspriest atlaidi, vismaz uz tādu %, lai sanāktu skandu vadi!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kāds tām tumbām budžets, bet Stokholmā kaut kāda lielveikala pagrabs bija piekrauts ir visu ko vien var iedomāties. Austiņas es nopirku lētāk nekā LV interneta veikalā, tā ka cenas nav savādākas par LV. Visu uz vietas var aptaustīt, paklausīties un uzreiz nopirkt. Tātad - mašīna, prāmis, draudzenīte, nedēļas nogale ar šopingu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tiesa, iespējams mana un Tava iztēles spēja un tas , ko varam iedomāties, tomēr atšķiras? ;)

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Nu pazust jau šamie nepazudīs, bet kopumā apsveicu ar iepazīšanos ar Unisons biznesu. Un galu galā, nu aizej tak uz veikalu Ģertrūdes ielā 38 un pajautā čaļiem, kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā man dzīvē līdz šim pietrūka - vazāties pa veikaliem un lūgties, lai man par brīvi konvertējamu valūtu iedod preci. Ir rakstīts, ir zvanīts, informēju par gala termiņu, līdz kuram gaidīšu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Akustika ir mājās! Par skaņu neko pagaidām nevaru pateikt, jo mans Pioneer resīveris blamējas vēl vairāk kā ar S90 F pirms tam. Augšas ir skaidrākas, vidi ir beidzot dzirdami, bet basa neesamība uz tā visa fona kopainu piebeidz fundamentāli. Nākamais solis ir pastiprinātāja iegāde.

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

Apsveicu ar akustikas iegādi un beidzot piegādi mājās!

 

Par pastiprinātāju, vispirms sarunā no biedriem pastiprinātājus, ko pamēģināt, lai apzinātu, kas nepieciešams un ko vēlies.

 

Labu laiku atpakaļ arī PM piedāvāju iespēju pamēģināt bez maksas dažādas jaudas pastiprinātājus, viss atkarīgs no paša!

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs, ka resis kuram max slodze 6 omi...nevilks akustiku kurai zemajā/vidējā gala impedence 4 omi vai pat biku mazāk. Nošiem imho švakākais nad....pārējie garantē 80W @ 4 omi.

Tumbām, lielu jaudu nevajag - imho ja atceros jūtība 93 vai 93 db. Būtu jāskan labi pat ar pāris W ja nav pārāk liela telpa.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja atceros jūtība 93 vai 93 db

 

Negribas būt uzbāzīgam, bet tomēr - kāda atšķirība starp "vai un vai"?

 

P.S. Neuzmanība reizēm liek sasmieties par labām idejām.........

Link to comment
Share on other sites

nu literāti, 92 biju domājis. tāpat , kā par pastūžiem , kurus jams skatās otrā topikā.

Link to comment
Share on other sites

Kuram pastiprinātājam manuālī rakstīs 6- 16 Om?

 

 

Tornis, speciāli priekš Tevis 

post-57831-0-42114000-1410368395_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ivo, tev gads pagāja, līdz atradi, un pie tam neprecīzi - es tak neprasiju, kuram uz pakaļas vēkšpēdīgi rakstīts, bet gan manuālī! :-p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
andreart

Nedaudz tomēr par tēmu - Dynavoice.

Man pašam darbā stāv Dynavoice Magic F-7 EX, Dynavoice Magic C-4 EX un Dynavoice Magic S-4 EX

 

Diezgan prasīgas pret pastiprinātāju. Lētā gala reciveri atrubās nevelk 4ohms pie lielas jaudas. Ļoti basīgas skanējumā. Tā vien liekas domāti disenēm. Bass tā skan ka otrā plānā aiziet pīkstulis un vidējie. Tumbas vairak domātas kino un skaļai mūzikas klausīšanai, bez īpašas detalizētības. Cena draudzīga  un izskats labs. Iesaku pirms pasūtīt uzzināt vai tie kas ir pasūtīti atnās gludi bez caurumiem priekš sietiem (kā bildē) vai ar caurumiem (nesmuki). Teikšu ka radiotehnikas gianti ir labāki par F-7 EX.

dynavoice-magic-f-7-ex-high-glossy-whitedynavoice-magic-c-4-ex-high-glossy-whitedynavoice-magic-s-4-ex-high-glossy-white

Labots - andreart
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lētā gala reciveri atrubās nevelk 4ohms

Škiet, lielākā daļa kino rešu nav paredzēta kaut kam zem 6omi. Tā ka par to nav jābrīnās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tumbas vairak domātas kino un skaļai mūzikas klausīšanai

 

 

 

Diezgan prasīgas pret pastiprinātāju. Lētā gala reciveri atrubās nevelk 4ohms pie lielas jaudas.

 

 

Škiet, lielākā daļa kino rešu nav paredzēta kaut kam zem 6omi. Tā ka par to nav jābrīnās.

 

Tumbas domātas priekš kino, bet lielākā daļa resīveru tās tumbas nevelk.. Hmz, tāds tā kā apburtais loks sanāk, ne?  

Link to comment
Share on other sites

Tas jau jautājums Dynavoice inženieriem, kāpēc tā, ka uztaisījuši 4omu skandas priekš kino.

Link to comment
Share on other sites

Oftopikam reiz Upacieris iekš BB Brokastīm, kad vēl strādāja SWH, stāstīja vienu piedauzīgu anekdoti pa tēmu. Jau iepriekš atvainojos tiem, kam šī anekdote liksies pārāk prasta!

 

Atnāk sieviete pie daktera. Dakteris jautā, kas par sūdzībām.

Šamā stāsta: "Problēma tāda, ka pumpains ģīmis. Ne ko nevar izdarīt lai to pumpu nebūtu. Ir jau pienākuši tā kā precamie gadi, bet pumpu dēļ neviens vecis negrib "mīlēt". Ko tagad darīt?"

Dakters sēž, visu pieraksa un saka pie sevis: "Tā, tā, tā, pumpains ģīmis, tāpēc neviens šamo "nemīlē". Neviens šamo nemīlē, tāpēc pumpains ģīmis. Gluži kā tāds apburtais loks sanāk.."

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Beidzot ir iespēja izteikt kaut cik, necik adekvātu vērtējumu par akustiku, jo tā ir pieslēgta jaudas pastiprinātājam, nevis resīverim.

 

Pastiprinātās 90to gadu beigu Technics SU-C800UM2 + SE-A900SM2, Saprotu, ka nav nekāds high end, bet akustika beidzot skan! Ir pārstāvēti basi, vidi un augšas. Ir skatuve, ir jaudas sajūta. Vairāk kā 30kvm telpa tiek apskaņota pilvērtīgi. Nerodas ne mazākās aizdomas par sub woofer nepieciešamību vai citiem ulučšaizeriem.

 

Mans secinājums - akustika ir labāka par cenu ko tā maksā, un būtisks faktors ir akustikas + pastiprinātāja kombinācija.

Link to comment
Share on other sites

Lai labi skan un kalpo , pats gan šo neņemtu:

 

preamps ir parodija - 1 lēts opamps PHONO sadaļā , otrs tone control. TAuta saka, ka bez preampa skanot labāk. JAudinieks, plastmasīgs, ar ventilatoru...nav diskrēts, bet gan ar 1 mikreni. Tipisks 90 produkts. Tādi bija daudziem ražotājiem. ceru, ka nemaksāja 300 EUR .

Link to comment
Share on other sites

nē nav slikts. bet ja nobeidzas, tad ir problēmas. Un neskan tās mikrenes neko ūber. Lukem bija kaut kāds šāds Sharp vai Marantz ar mikreni , liekas pat 2 gab. Viņš ar nebija sajūsmā. Apgraizīts es teiktu - domā par velti  tur tas ventilators ielikts. Dzeses problēmas arī jamās nokauj. Viņš  iekšā izskatās pilnīgs lētucis. viena plate un viss. preamps vispār čau. Kā kāds teica - dārga mēbele, kura neskan, ne par velti Luke abus savus izķidāja.


esmu redzējis, ka džeki pārtaisa to preampu - ieliek barošanas bloku + izmanto tikai kā komutatoru. lūk kas tajā preampā ir iekšā ( var teikt - tukša kaste ) :

 

 

 

post-57155-0-77662300-1424256947_thumb.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Nu tas Luke šarps ir parodija, piekrītu, turklāt ne tikai tehniski, bet arī vizuāli, bet tehniķim 4 traņi iekšā, no kuriem 2 lauķi, un tu taču nepērc pastiprinātājus ar domu, ka viņus nokurināsi? (zinu, ka nepērc pastiprinātājus vispār, bet nu) Tikko atdevu vienu sataisītu 15W nīkuli uz stk, nevarētu apgalvot, ka viņš skanēja sūdīgi.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

nē nu cilvēks jau nopircis, tagad jau par vvēlu padomu prasīt :-)


nē nu viņam tak tipa 80W jauda @ omi..skaidrs, ka mikrenes laukums ir mazāks un siltuma atdeve sliktāka, kā tranim, tapēc ar ventilatoru jādzesē piespiedu kārtā.


uz 4 omi - vispār čau,,,

Link to comment
Share on other sites

Man kāreiz aizdomas, ka mikrenēs lielākoties bāza iekšā, lai termorežīmi labāki, tas ventilators protams nav nekāds hi-fi, bet ja cilvēkam patīk..

Link to comment
Share on other sites

 

 

nē nav slikts. bet ja nobeidzas, tad ir problēmas. Un neskan tās mikrenes neko ūber. Lukem bija kaut kāds šāds Sharp vai Marantz ar mikreni , liekas pat 2 gab.

Man bija divi Sharp 7700 pastiprinātāji, kas, IMHO, tik tiešām skanēja sūdīgi. No tiem izrāvu ārā trafus, kas šobrīd kustina L25D.

Vēl man ir Sharp 8800, kas gan, IMHO, skan krietni labāk par 7700tajiem.

Link to comment
Share on other sites

cik lasīts to 600 mikreni vēl var salabot ( tur smd lauktranzistori iekšā)...bet SVI nē. Man domāt, ka mikrenes lika, lai atvieglotu ražošanu + nekas nav jāregulē noņem no konveijiera un viss.


man tādā kastē prasītos kārtīgs 200W pastūzis nevis 2 x70 W 2 kanālos ar 0.1% thd. izskats ala high end - bet iekšas - low end :-(


varēja to premapa mazo platīti likt tajā pat kastē...citādi abas kastes neaizpildītas, tāda māžošanās sanāk. radiators ar plāns kā skārdene, tāpēc arī ventilators.

Link to comment
Share on other sites

Nu ir strīpa ar traņiem, kuriem mūsdienās nav aizvietotāju, tā ka tas mikrenes arguments nu tāds. Kārtīgi 200W maksās arī attiecīgi un nebūs ražoti 90-ajos :D

Link to comment
Share on other sites

nu traņiem ir opcija, kaut ko piemeklēt,,,

 

jā bet tur jā tā lieta, ka par šo ar tiek kosmoss prasīts cik atceros :D


nu ja šie palstamsnieki  maksā 500EUR (atrā google ebajā) , tad jau labāk tie xinadx monobloki kurus JJP tirgoja ...nez vai vēl tirgo.

Link to comment
Share on other sites

nu ja šie palstamsnieki maksā 500EUR (atrā google ebajā) , tad jau labāk tie xinadx monobloki kurus JJP tirgoja

Tiesa gan, es par saviem Xindak monoblokiem lietotiem samaksāju stipri lielāku summu par tiem 500eur.. (tas gan, protams, avtomatom nenozīmē, ka tie Tehniķi ir 500eur vērti..)

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

vfet dažus var atrast - tik cena būs kosmoss.  nav ko pirkt nestandarta aparātus.

nu es tā uz aci atceros, ka pa 500 viņi gāja, varbūt tas bija Latos  - sen tas bija.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...