Jump to content

Bitcoin


GaGlets
 Share

Recommended Posts

Normāls flash-crash drops šodien, hmmm

El Salvadorā šodien stājas spēkā likums par BTC kā maksāšanas līdzekli.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kas teica ka pie iepriekšējā krituma ar Bitcoinu būs cauri?

Šodien visu laiku augstākā cena - 66k amerikāņu bakši. Interesanti cik augstu uzaugs šajā vilnī?

Varbūt sasniegs solīto pus miljonu?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

2021.09.4. , 23:39, AndrisBB teica:

bij iepirkuši nedaudz ETH/BTC

Klau, bet kā vispār ir ar tiem bitkoiniem un pārējiem? Lai kāds šamos nopirktu, kādam ir jāgrib pārdot. Jeb tajās biržās šamos tirgo apmēram tāpat kā zeltu un sudrabu, kura apgrozībā esot pēc dažādām aplēsēm vismaz divciparu skaitli reizes vairāk nekā vispār pasaulē ir fiziskā metāla. Nez, var jau būt, ka tā ir sazvērestību teorija.

Link to comment
Share on other sites

Kā kur, citur biržās reāli nopērk BTC tokenus, citur tie vienkārši ir CFD (Contract for Difference), jeb tu vienkārši spekulē uz cenas maiņu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Kas teica ka pie iepriekšējā krituma ar Bitcoinu būs cauri?

Visi, kam nav slinkums. Un tā pie katra krituma :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2021.10.20. , 22:24, Jurkins teica:

kā vispār ir ar tiem bitkoiniem un pārējiem?

Tak reģistrējies Binance.com un pamēģini. Nekāda ātra un liela peļņa nesanāks, bet ja ar prātu sapirksi pareizo monētu portfeli, tad ir iespēja sagaidīt cenas kāpumu un pārdot. Ņemot vērā, ka tendence kopumā ir augoša, tad mīnusos gan jau nepaliksi, ja darbosies ar saprātu.

Tāpat ir iespēja darboties Futures tirgū un pelnīt gan cenai kāpjot gan krītot, bet nu tur daudz veinkāršāk pakāst piķi kā nopelnīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ivo teica:

Tak reģistrējies Binance.com un pamēģini.

Nez vai tas būs mans aicinājums. Vienkārši radās jautājums - vai visās tajās platformās tiešām pērk un pārdod bitkoinus vai tikai iedomātos bitkoinus. Ņemot vērā transakcijas "energoietilpību", pirmais variants kaut kā nešķiet reāls.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

bitkoinus vai tikai iedomātos bitkoinus

Vai pārskaitot tev atalgojumu uz bankas kontu, tur tiek ieskaitīti reāli eiro vai arī tikai informācija par to, cik eiro ir novirzīti uz tavu kontu?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Šobrīd BTC neliela korekcija.

Runā ka šajā ciklā BTC uzkāps vismaz līdz kādiem 150k-200k, kas nozīmē altkoiniem apmēram x6 līdz x10 🚀🚀🚀

Pats sāku pirkt šogad maija beigās kad kritums bija, vai korekcija, kā nu kurš uz to skatās ;)

Šobrīd portfelis apmēram x2 no sākuma ieguldījuma (apmēram 50 dažādas monētas, bet procentuāli visvairāk ir ēteris ETH un lieku lielas cerības uz DASH, Solanu jau pārdevu un iepirku citas monētas jo tur bija guvums x6.5)

Skatīsies kas notiksies un jāmēģina pēc iespējas izdevīgāk pārdot. Tad tik gaidam atkal kritumu un pēc 4 gadiem viss no jauna :)

 Pastāstiet par savu pieredzi, kad sākāt tirgot kā veicas, ko sagaidat šajā ciklā, kādi plāni nākotnē!

Visiem profitu, daugi!  :)

Labots - aiko99
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2021.10.25. , 17:45, ivo teica:

Vai pārskaitot tev atalgojumu uz bankas kontu, tur tiek ieskaitīti reāli eiro vai arī tikai informācija par to, cik eiro ir novirzīti uz tavu kontu?

Skaidrs, ka tie eiro, kas tiek pārskaitīti uz manu bankas kontu ir tīri virtuāli un, ja notiks Kerinngtona notikums, es palikšu ne ar ko, bet šie eiro ir ... nu pat nezinu, kā pareizi izteikties, nezinu Eiropas CB akceptēti, vai (nu kaut kā tā) , savukārt, ja es vēlos nopirkt bitkoinu, tad kādam ir jāgrib to pārdot. Jautājums bija par to un @AndrisBB uz to atbildēja.

Piemēram, ja man pagrabā ir (pat ja nav) kilograms zelta, es varu to pārdot Pičam, Jānim, Robčikam un vēl 50 Anšlāviem un tik ilgi, kamēr nebūs krīze un viņi neies ārā no manas "platformas", viss būs štokos. Viens vācietis reiz bija uzrakstījis šajā sakarā skaistu un pamācošu pasaku. Ja sanāks atrast, ielikšu linku.

Link to comment
Share on other sites

Nu tāpēc jau ir visādi likumu, regulātori un licenzes, pārbaudes, lai to visu kontrolētu. Protams ja tu darbojies platformā, kura reģistrēta kādā visai neapdzīvotā salā, kur nekādi likumi nedarbojas, tad pārdevēji var darīt kā grib.

Link to comment
Share on other sites

100debija

Bitkoins ir tavs un tikai tavs, ja pie tevis ir viņa privātā atslēga.

Viss. Basta!

Link to comment
Share on other sites

2021.10.28. , 10:04, 100debija teica:

pie tevis ir viņa privātā atslēga

biržā pērkot un pārdodot tā nebūs

Link to comment
Share on other sites

Nu par to jau arī ir stāsts :) Piemēram, ASV (nezinu vai EU tas pats) bieži vien arī akciju, turot tās pie brokeriem, legālais īpašnieks ir kāds cits, bet klients ir tikai beneficial owner. Gribi savu - pieprasi akciju piegādi uz mājām :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2021.10.27. , 21:22, aiko99 teica:

kad sākāt tirgot kā veicas

Es sāku kādas pāris nedēļas atpakaļ un pagaidām taustos un mēģinu saprast kas ir kas. Neko nopelnījis neesmu, portfelis ir aptuveni sākotnējā summā - dažas monētas plusā, dažas mīnusā. Protams, ne visas ir nopirktas par izdevīgu cenu, kā jau tas iesācējiem gadās. Piemēram, vakar daži krievu treideri ieteica DOGE iepirkt, jo cena kāps, nu un kā tas vienmēr notiek - stundas laikā pēc pirkuma cena uzreiz pa 10% zemē :D

Visvairāk nožēloju to, ka sākumā nopirku SHIBU un uzreiz pēc tam pārdevu, jo saklausījos, ka sūda monēta utt. Protams, ka nepagāja pat nedēļa un SHIBai cena aizgāja kosmosā :D 

Futures tirgū arī pagaidām mīnusos, bet pamazām nāk sapratne ko un kā vajag darīt.

Vakar LTC smuki gāja augšā, bet pārcēlu stopu, lai nebūtu mīnusos un pa nakti protams, cenai krītot, stops nostrādāja un nopelnīju vien pāris dolārus. Šodien atvēru LONG pozīciju atkal, pagaidām mīnusi, bet ir cerības, ka dienas gaitā varētu aiziet plusos.

Nu kaut kā tā veicas treiderim iesācējam.

Link to comment
Share on other sites

"Treiderim iesācējam" :(

Dari kā zini protams, bet es kā hodlers iesācējs tev ieteiktu vienkārši turēt savas monētas un lieki neraustīties. Vienkārši pacietīgi turi un neko nedari, pienāks laiks, pārdosi un nedaudz nopelnīsi. Ja nav saprašanas finansēs un treidingā, tad tas ko dari ir pielīdzināms kazino, varbūt paveiksies, varbūt nē, bet visdrīzāk pazaudēsi savu naudu.

Link to comment
Share on other sites

100debija

Esmu jau 4,5 gadus hodlers iesācejs. Iesācējs, jo tā arī neesmu attīstījis savas hodlera prasmes pa šo laiku 😔.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , 100debija teica:

Es taču saku, ka neesmu attīstījis prasmes. Dimanta rokas.

To the moon 🚀 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aiko99 teica:

vienkārši turēt savas monētas

Var jau tā darīt, bet man bija nedaudz citi mērķi, sākot darboties biržā ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , ivo teica:

Var jau tā darīt, bet man bija nedaudz citi mērķi, sākot darboties biržā ;)

Tad jau labāk ņem parastas akcijas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jaunajā gadā, caurskatot vecos ierakstus...

Te nu bija Sazvērestība... 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Atstāj to sajūsmu par savu ierakstu caurskatīšanu pie sevis, tici man, pārējiem par to ir pliekanākas sajūtas.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
kriss77

Sveiki!

Kāda šobrīd ir situācija ar criptovalūtām? Kurās ir vērts sapirkt? Kuras ir tās labākās ar tendenci kad tās attīstās un cena kāps? Ir te kaut kādas kur jāpēr speciāli routeri un antenas un jāveido kaut kāds pārklājuma tīkls varbūt šīm ir perspektīva???

Kā ir ar variantu --> pirkt visas mazvērtīgās pa kapeikām un tad gaidīt pāris gadus? Ir kādas izredzes vai tas ir tomēr drošs variants kā pazaudēt naudu?

 

P.S. Pagaidām tikai interesējos... 🤔

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , kriss77 teica:

Kurās ir vērts sapirkt?

Šobrīd labāk aizmirsti par šīm lietām.

Nav īstais laiks.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši šobrīd IR īstais laiks investīcijām! Vēl labāku laiku grūti iedomāties, kad visi baidās un domā par krīzi ;) Ne uz visu banku protams, jo tirgus vēl var krist un labi dziļi, tādēļ investējam pakāpeniski atpērkot kritumus :)

 Profitu visiem un HODL 🚀

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tagad jau pat Buffetts ir iekustinājis savus miljardus un sācis viskautko pirkt, tas tāds būtisks indikātors. Ne Bitcoinus protams.

Bet nu viņam tāda stratēģija jau ir, gaidīt krīzes, tad pa lēto sapirkt, kā tagad, pēctam sēdēt uz miljadiem līdz nākamajai krīzei.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kriss77 teica:

Kuras ir tās labākās ar tendenci kad tās attīstās un cena kāps?

Grūti kaut ko ieteikt, jo ... a ja nu kļūdos. Piemēram - kurš vēl mēnesi atpakaļ varēja iedomāties, ka Luna aizies pa skuju taku kopā ar UST? Bet kopumā es teiktu, ka ir jēga investēt monētās, kas ir vismaz top50. Un noteikti nevajag visu summu ielikt vienā monētā, bet sadalīt vismaz 5 dažādās, vai vēl vairāk.

Man personīgi patīk tādi projekti, kā DASH, NEAR, ATOM, SOLANA, 1INCH, ADA. Var nelielu daļu arī  investēt arī augstāka riska monētās, piemēram SHIBA vai SAMOED, tie var negaidīti iedot daudz x-su. Protams, var pirkt arī BTC un ETH.

Jā, un šobrīd ir īstais laiks, jo cenas ir lejā. Bet kā jau te minēja - var iet vēl zemāk. Tikpat labi var arī aiziet augšā. To neviens nezina.

Labots - ivo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Tagad jau pat Buffetts

Ir jau kruta skatīties uz Bufetēm un analizēt, kā tie naudu iegulda.

Tikai tad kad savi cipari jālaiž tālāk par runāšanu, arī skatīsies uz to ko Buffets dara?

Man piemēram liktos diezgan pastulbi šobrīd mest naudu kriptā, kurai cena krīt ar katru dienu.

Jā, varbūt tā kādreiz augs, un būsi biezs vecis. Bet varbūt paliksi par nabagu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Tikai tad kad savi cipari jālaiž tālāk par runāšanu, arī skatīsies uz to ko Buffets dara?

Es arī lieku, tik ne Bitcoinos. Buffets gan arī Bitcoinos neliek. Mēnesī ap 1k parasti kautkur investējas. Un jā skatos ko citi dara.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tā jau saka - kas neriskē, nedzer šampanieti. 😁

Atcerieties, ka uzsvars uz vārdu "projekts". "Projekta" mērķis ir savākt piķi no citiem nevis dot citiem nopelnīt. Bet kas ir riktīgi stulbi - ticēt basņām, ka, lūk, būs neatkarīga kriptonauda, neatkarīga no visu centrālo banku ietekmes bla, bla, bla... Aha, būs! 😁 Un Ziemassvētku vecītis būs un Sniegbaltīte.😁

@AndrisBB (ja nemaldos, viņš tas bija) reiz pilnīgi pareizi pateica - gribi kā neprofesionālis investēt, meklē kur ielikties SP500 vai tipa tovo uzņēmumos. Tie vienmēr(ja neatnāks pilnīgs krievu kažokzvērs) ir auguši, aug un augs.

Nevienu necenšos atrunāt no kriptām. Zinu vienu, kurš binancē krietni uzvārījās. Un pēc tam radās apetīte un visu pakāsa.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

meklē kur ielikties SP500 vai tipa tovo uzņēmumos. Tie vienmēr(ja neatnāks pilnīgs krievu kažokzvērs) ir auguši, aug un augs.

Nu tagad kopš jaungada ir vidēji 16% lejā, tapēc varbūt nav tas sliktākais laiks sākumam.

Varbūt kritīsies vēl, bet kā starta pozīcija varbut arī nav slikta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

varbūt nav tas sliktākais laiks sākumam.

Noteikti augs. Pareģošu 😁, ka būs līdzīgi kā kovida laikā. Žēl, ka pats esmu pārlieku slinks tajās lietās.😁

Vienkārši, tie nevar neaugt.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...