Jump to content

Bitcoin


GaGlets
 Share

Recommended Posts

Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

visu pakāsa

Pakāst ir viegli, tāpēc iesācējiem nerekomendētu izmantot derivatīvos instrumentus (futures u.c.).

Pērc spotā, gaidi kad pieaugs, tad pārdod. Ja nokrītas cena, nekrīti panikā un nepārdod, sēdi un gaidi.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 5 minūtēm , ivo teica:

Pērc spotā, gaidi kad pieaugs

Nu..., ja netrāpās nopirkt pareizo sūtu, par kuru Masks piepeši kaut ko paziņo, tad atļaušos teikt, ka vairāk var nopelnīt audzējot redīsus.😁

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 11 minūtēm , ivo teica:

Pakāst ir viegli, tāpēc iesācējiem nerekomendētu izmantot derivatīvos instrumentus (futures u.c.).

 

Iesācējam visdrīzāk vieglākais un drošākais veids ir tie paši SP500 un līdzīgie.

Ja regulāri papildina, tad kautkādi kritumi/pieaugumi izlīdzinās un pa lielam nav jūtami. 

Skaidrs ka pa gadu tur nekāda peļņa nebūs, vairāk jāskatās 5+ gadu perspektīvā.

 

Nu ja gribās lielo piķi iegūt ātri uz kriptovalūtām, tad stipri līdzīgus rezultātus var iegūt totalizātoros, kur divi iespējamie iznākumi. Tad nu vainu paveiksies, vai nē.

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Nu..., ja netrāpās nopirkt pareizo sūtu, par kuru Masks piepeši kaut ko paziņo

Tapēc jau pa lielam visi tie portfeļi tādas lietas izlīdzina.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , Jurkins teica:

netrāpās nopirkt pareizo sūtu

1. Tāpēc - ir jāveido portfelis no dažādām monētām.

2. Ja paskatāmies vairumu kripto monētu grafikus par pēdējiem 2-3 gadiem, tad redzams, ka ilgtermiņā ir pamatīgs pieaugums. Cik ilgi šī tendence turpināsies, to protams neviens nezina, bet pagaidām nav indikāciju, kas norādītu uz kriptovalūtu tirgus norietu.

Link to comment
Share on other sites

kriss77

Paldies par iepriekšējām atbildēm.

Un kādas ir tās platformas kur visu šo kriptovalūtu pirkt un pārdot? Kādas ir labākas, drošākas, izdevīgākas?

Kaut ko esmu dzirdējis par binance, eToro...

Link to comment
Share on other sites

Arī šeit vajag sadalīt riskus, tāpat kā pērkot aktīvus, neiegulda visu piķi vienā, tāpat arī ar biržām. Sadali pa daļām un izmanto dažādas. Neviens nevar zināt kuru no biržām rīt pēkšņi "uzlauzīs hakeri" vai notiks vēl kaut kāds sūc. Paskaties netā top biržas un izvēlies kurai smukāks logo :)

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 26 minūtēm , kriss77 teica:

eToro...

EToro derēs vairāk ja tur kādās akcijās vai citā investē. Kriptovalūtām ne visai.

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju Binance

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Negodīga attieksme pret čali. Tepat blakus topikā viens reklamē konkrētas granulas un nogāna konkurentus, šim neviena iebilduma. A te tikai ieteikums un uzreiz mīnusi un naids.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Rekur arī mans referālis https://goatse.info/?fukoff ar ko var aiziet irst. Un nopelnīt pilnu krūzi ar STFU.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

biomass979
1 hour ago, AndrisBB said:

Varbūt vieglāk nopirkt Bitcoinu pa 20 EUR un pagaidīt, kad maksās 40.

Es par 10 EUR nopirku ,pusgada laika esmu sagaidījis ka viņu vērtība  3EUR !

Link to comment
Share on other sites

Vai tad tīri bitkoinu pirkt pārdot par mazām summa ir izdevīgi? Kaut kā liekās, ka tur tādas labas komisijas ir, jeb es ko jaucu?

Link to comment
Share on other sites

Tas viss ir atkarīgs ar cik nierēm tu piedzimi!

 

Link to comment
Share on other sites

Es zinu cilvēku, kam ir 2 liesas, orgānu tirgū bezvērtīgs, jo varot dzīvot arī bez :)

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Biju gaidījis vairāk mīnusiņus.

Par 10 vai 20 Eur pērkot bitkoinu nav jēgas nemaz laiku tērēt.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ArtūrsB teica:

Biju gaidījis vairāk mīnusiņus.

Še vēl... par nosacītu cilvēku čakarēšanu..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ArtūrsB teica:

Par 10 vai 20 Eur pērkot bitkoinu nav jēgas nemaz laiku tērēt.

Kā?

pirms 22 stundām , ArtūrsB teica:

Iemaksāju 20 Eur

 

Tepat saki ka ar kapeikām tulīt nopelnīsi, tepat tomēr nē.

Pirms 1 minūtes , ArtūrsB teica:

Ja ir viedoklis, paskaidro kādā veidā tā ir čakarēšana?

 

Tāpēc ka tā ir piramīda, uz kuru tu vilini.

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Iedziļināsies- sapratīsi. Domāju, nav jēgas pat tērēt laiku un skaidrot.

Pamato labāk kādā veidā tā ir čakarēšana.

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Klau, (šeit gribējās ierakstīt vārdu dolbajobs), @ArtūrsB, ja tur tik viegli un labi var nopelnīt, kāpēc Tu (aiz bezgalības cilvēkmīlestības 🤣) piedāvā par velti šo ārkārtīgi dārgo informāciju, nevis fiksi aizskrien pēc ātrā kredīta un norauj lielo piķi viens pats?

 

Un jā, no Tevis te jēgas nav 😉.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Viņš taču piedāvā izmantot 'welcome bonusu'. Kas tur dīvains?

Tieši tāpat kā totalizātoros, depozīto kautkādu summo, apgrozi pāris reizes un saņem bonusu. Nekādus miljonus jau tur nenopelnīsi, bet ir kadri, kas sistemātiski tai lietai pieejot, kādu tūkstoti nopelna.

Pats jau īpaši vairāk kā pāris reizes neizmantosi, nākas pēc tam refferal linkus izplatīt un nopelnīt mazliet no tā.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Zinu, ka welcome. Online kazino pirmsākumos visi piedāvāja bonusu, kuru vajadzēja "apgriezt", tad visi saprata, ka ir pārāk daudz gudrīšu un jāliek bonuss + depozīts "apgriezt" 20...30 reizes. Gudrīšiem pizness izčākstēja. Visos tajos iestādījumos jau nesēž muļķi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Es personīgi arī neatbalstu šito welcomēšanos. Iemaksā 50 Eur tiri, piri. Tak muļķim skaidrs, ka tas ir piramīdas princips, kur ja pēc tam pats nepieliksi pūles un neiepīsi pats savus resursus, paziņas neko nedabūsi kā tik pafistus tos 50 eur.

Nu nafig atkal jāaizstāv šitie lohatronu slavinātāji?

Skaidrs ka autoram nav prātā te kādam kaut ko baigi ieteikt, bet pikšķerē sev sekotājus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nekā jau personīga, bet pret jebkuriem "iesaistītājiem", vai saistībā ar uztura bagātinātājiem vai kosmētiku vai kazino vai ... (ierakstīt vēlamo) attieksme ir tāda pati kā pret narkotiku tirgotājiem - vislabāk, ja būtu piedzimis nedzīvs.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tevi arī gaida buryatijas brīvprātìgo uzņemšanā.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
pirms 19 stundām , PC_RAT teica:

valstij ko maksā

Jājautā tiem, kas nopelnījuši kaut ko. Man pagaidām totāli mīnusi. Bet ir cerība, ka kaut kad varētu tikt arī līdz plusiem. Cik zinu, tad nodoklis jāmaksā par peļņu, piemēram, ieguldīji 10k, pēc laika izņēmi 15k, tad par 5k jānomaksā nodoklis. Kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , ivo teica:

Kaut kā tā.

Es neticu, ka tas ir izsekojams, vai maksāju vai nē. Pārāk liela putra ar to visu sataisīta.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nav jau nekas tur savādāks kā pērkot/pārdodot kautkādas akcijas/bondus/ETF. Maksā vienkārsi 20% no 'kapitāla pieauguma'.

Tad jau tirgojot akcijas eToro vai jebkurā citā platformā arī nevar izsekot.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir ja izmanto platformas.

Pirms 27 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad jau tirgojot akcijas

 

Kur Id datu precizēšana.

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, konts tiek piesaistīts vārdam uzvārdam, taču, ja tas citā valstī LV VID pašlaik, vel, padarīt neko nevar.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad jau tirgojot akcijas eToro vai jebkurā citā platformā arī nevar izsekot

Kamēr pērc tikai 1 vērtspapīrus un, ja pārdod, tad visu portfeli, ir skaidrs.

Kolīdz miksē, akcijas pārdod daļēji, naudu nevis izņem no ieguldījumu konta, bet ieliec citās akcijās, tad kkādus € gribi izņemt, ir jautrība nedaudz.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu vismaz eToro generē 'atskaiti', cik reāli 'nopelnīts/zaudēts' no kapitāla pieauguma (pērkot/pārdodot kaut daļēji) vai dividendēm (kas atkal cits nodoklis), plus iedod sarakstu ar visām transakcijām.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...