Jump to content

Bitcoin


GaGlets
 Share

Recommended Posts

Nu mani nelaiķa senči neaizmuka, toties nodrošināja savam dēlam iztikšanu, un arī labu izglītību, par ko būšu mūžam šiem pateicīgs. Arī par to, ka iedeva man galvu, lai varētu nedēļām kost un nesatraukties par griķu un tualetes papīra krājumiem.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Toletes papīrs tagad taisa bitkoina 2017 gada decembra izrāvienu. Griķi ETH.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Gan jau tikai klīniskā nāve. Šitādi mēsli parasti tik ātri nemirst.

Link to comment
Share on other sites

Bitkoin vēl joprojām maksā par 15% vairāk kā pirms gada šajā pašā datumā. Google, Alibaba, Intel, Apple, Microsoft, nafta ar to nu nekādīgi nevar palepoties?

Labots - abi
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Dead?

Nav ko bēdāt. Kamēr ar mums ir Boņuks, bitkoinu tēma paliek.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 19 stundām , aoma teica:

lai varētu nedēļām kost un nesatraukties par griķu un tualetes papīra krājumiem.

bet vai alko krājumi neizsīks?, esi pietiekami iepircis?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ideāli. Nokritīs zem 3k, iešņaukšu vēl pārīti:dribble:pagaidām vēl pa dārgu.


Pirms 39 minūtēm , Jurkins teica:

Nez, ko šis nozīmē?

Tas nozīmē - likviditātes krīze.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 19 stundām , aoma teica:

biedrs māk iebraukt dvēselē jebkuram.

tiešām?, nejūtu, ka šis frukts kaut kur vispār var iebraukt ….., tikai auzās ….., un netiek ārā jau ilgāku laiku

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Interesanti, ka papīra zelts arī ir down, taču fiziskais ir deficītā (tip krabis un piegādes problēmas) un tam komisijas ir kosmosā. Vēl pirms ~ned. bij +3%, tagad jau +17% :dribble:

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Sudrabam vispār +40-50%

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ne tikai nafta ir down, bet arī degviela. Par šo jau viedāki analītiķi brīdināja jau sen - vispirms deflācija un pēc tam inflācija. Iespējams, hiperinflācija. Pēc pēdējo 10 gadu un vēl tagad plānotajiem "atbalsta" pasākumiem kvadrātā, hiperinflācijas variants liekas ticams.

Link to comment
Share on other sites

Hiperinflācijas risks ir minimāls, jo lielākā naudas masa pieder mazai daļai cilvēku. Un viņi zin riskus.

Link to comment
Share on other sites

Tas risks kā reiz ir milzīgs, ne uzreiz, bet visnotaļ pārskatāmā nākotnē.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
2020.03.16. , 16:57, e = d teica:

Hiperinflācijas risks ir minimāls, jo lielākā naudas masa pieder mazai daļai cilvēku. Un viņi zin riskus.

Kopš 2008 risks bija mazs, jo piedrukātie kalni līdz reālajai ekonomikai netika. Tie aizgāja pārsvarā uz stock market un bond market. Tagad būs citādi - vajadzēs masīvi glābt bankas, lielās korporācijas un šoreiz arī mazos. (Iespējams, bankas pat netiks šoreiz glābtas. Man ir teorija, bet varbūt vēlāk uzdrukāšu). Tas pārpludinās reālo ekonomiku ar valūtu un, manuprāt, šoreiz (hiper)inflācija ir neizbēgama, kad preču/pakalpojumu pieejamība kritīsies, bet valūtas kvantums tikai augs. Skat, pie mums jau pašā sākumā miljards gatavs startēt dažādiem atbalsta pasākumiem. US 1.5T un tas ir tikai vēl pats sākums.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ja tu, draudziņ, nezini, kur ir stabilitāte tava, nemeklē to kriptosā, kriptosā tās nava. Doh!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 3 stundām , abi teica:

Patreiz mans kriptomaciņš rāda vidēji +18% pēdējās 24H

Saki, ka neredzēt man zem 3k? Nebiedē, es vēl ceru un ticu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu hz, šorīt rāda +15% pēdējās 24H. Neņemos neko prognozēt, ja nu vien to ka nez vai par 1 BTC nākotnē varēs nopirkt daudz mazāk kartupeļu kā patreiz, ar pārējo var visādi būt.

Link to comment
Share on other sites

Ka tik neatgriežaties pirmsākumos, kur par bitkoiniem vairs pat picu nevarēs nopirkt..

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , marrtins teica:

Saki, ka neredzēt man zem 3k?

Patreiz ar ātrumu +22%/24H Bitkoins skrien debesīs un jau ir krietni pāri 6k EUR

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Zbis, pasaule ir globālas krīzes priekšvakarā, kad visam drīzumā var zust jebkāda vērtība, bet te džeki vēl cer nosmelt krējumu kriptosā..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

bet te džeki vēl cer

Citās tēmās arī netrūkst džeku, kas cer.


Uz vis kaut ko cer.

Link to comment
Share on other sites

Būs iestājies bads un haoss, tik internets turpinās darboties nevainojami un bitkoins arvien skries debesīs.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 45 minūtēm , Stasss teica:

Zbis, pasaule ir globālas krīzes priekšvakarā, kad visam drīzumā var zust jebkāda vērtība, bet te džeki vēl cer nosmelt krējumu kriptosā..

Es gaidu vismaz 100kUSD mūsdienu pirktspējā. Nu un ja nebūs, nebūs. Man ir maza daļiņa dažādos kripto, nekad nepiedotu, ja nepiedalītos šajā loterijā un tā tiešām aizies līdz 100k. 20x peļņu es neizņēmu - bija par mazu manam mazajam mantkārīgajam ego (MMME). Var tagad gudri runāt - būtu izņēmis 2018. un pēcāk nopircis vairāk, bet pēc kara jau visi gudri un pietam ķert tirgus augšas un apakšas ir neprāts, bet smalki iedziļināties, cost avaregot un sekot līdzi tam tirgum un youtube ekspertiem man arī nav absolūti nekādas vēlmes.

Nav gan īsti saprotama dažu biedru nepārtraukta īdēšana, ka viss tas ir joks, tulpes, nulle, ponzi, utt., it kā censtos kādu pārliecināt (labāk paskatāties un padomājiet kāds ponzi ir valdību valūtas). Tā vietā es ticu, ka varējāt atrast sev kādu valdības valūtu loterijai (tādu, ko nav žēl pakāst, tādu, ko pa dažiem gājieniem krogā atstāj) un nedaudz iepirkt paši - a-ja-nu. Varbūtība vinnēt ir daudz lielāka kā visām loterijām.

Link to comment
Share on other sites

Lai kāds vinnētu, ļoti daudziem ir jāzaudē..

Tas ir gan sportā, gan lohatronā, gan da jebkur..

Tiem, kam risks ir asinīs, lai jums veicas..

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad pavisam nesen dzirdēju, jau neatceros kur, ka patreiz tops – iepirkt Šveices franku. Tik viktorīnas jautājums kā to varētu izdarīt ierindas BOOT biedris un kas notiksies ar to franku, ja Šveici pamatīgi pārņems tā pati sērga kas Vāciju, Austriju, Itāliju, Franciju, jo raugi, šī ir tieši pa vidu....

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Ar bitkoinu kā ar krānu, reizēm ceļas, reizēm krīt. Bet visu laiku nestāv gan.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

@abi revolūtā franku var iepirkt, vienīgais fiats, ko ir vērts glabāt
@ieleja kāpēc Tu dalies ar savu viedokli tēmās par kurām Tev nav ne mazākās sajēgas?

Link to comment
Share on other sites

Problēma ar Revolut ir tāda ka var vienu dienu aizklapēties ciet un visi tavi franki tju–tūū... atpakaļ nez vai ko dabūsi, bet bankas gan jau ka bankrotēs vēl. Revolutam tak nav Latvijas valsts galvojums (neatceros pareizu terminu) cik tur ~30k EUR apmērā.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Obi van Konubī

Бонифаций Марко

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

P.P.S. Numurs bij+37037247957 - ja nu kāds grib bleklistā ielkt. ;)   

No šī pat numura man pirmdien arī zvanīja.

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu piebilst - saruna ilga 8 minūtes, kas normālā darba dienā piebesītu, bet piektdienas vakara izklaidei ir  ok. Normāli ir skaidrs, ka vienkārši jāliek klausule nost, bet man vēl gribējās pārliecināties cik daudz vēl pašam ir iekšā - gadus padsmit neesmu nodarbojies ar tiešo pārdošanu. :D 

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 1 stundas , Racer teica:

Uzzvanīja man pirms stundas Lietuvas nummurs

Šitas numurs man zvanīja jau pirms pāris mēnešiem. Redzu, ka no leišiem, bet 100% tur neviens, kas varētu man zvanīt, nav. Necēlu, bet iemetu Googlē. manas aizdomas bija pamatotas.

 Un jā - aizvakar atkal pazvanīja - protams necēlu, nebija noskaņojums filozofēt, vasarā gan ar vienu līdzīgu tipu krietni parunāju, bet kad šim "atklāju noslēpumu", ka  daudz ko jautāju, jo interesē kā žurnālistam, kurš raksta par krimināliem notikumiem - savādi, bet saruna pārtrūka :D .

Labots - raiviic
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , raiviic teica:

jo interesē kā žurnālistam, kurš raksta par krimināliem notikumiem

 

Super, laba opcija, ja atkal trāpīsies brīvā laikā, tad nosperšu ideju. :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...