Jump to content

Bitcoin


GaGlets
 Share

Recommended Posts

Ja vēlies par valsti kā tādu padiskutēt, varbūt pārceļamies uz citu tēmu?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Ja nepamanīji, tad šī ir tēma par faņķikiem, bet tu nez kāpēc gribi pļāpāt par ugunsdzēsējiem un drošību :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Ja nepamanīji, kaut ko pats teici par valdībām, kas aitas cērpj ar faņķikiem.

Es tik uzprasīju, vai bitkointicība spētu izdzīvot (pastāvēt) kaut 5 minūtes bez valdības sev uz kakla?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , superKrona teica:

Es tik uzprasīju, vai bitkointicība spētu izdzīvot (pastāvēt) kaut 5 minūtes bez valdības sev uz kakla?

 

Kā atbilde uz tavu jautājumu apgāž vai apstiprina vai vispār kāda tam saistība ar šo apgalvojumu? :dntknw:

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Aizvieto "autori" ar valdība un "bitcoin" ar fiat un viss pilnīgi precīzi

 

Pirms 8 minūtēm , superKrona teica:

Ja nepamanīji, kaut ko pats teici par valdībām, kas aitas cērpj ar faņķikiem.

Pareizi. Tā nav? Bet kāds tam sakars ar ugunsdzēsējiem vai izvarotājiem? :lol:

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Bet kāds tam sakars ar ugunsdzēsējiem vai izvarotājiem?

Vistiešākais, tai brīdī, kad visi sāk ticēt bitkoiniem, negrib valdības un negrib būt aitas, komplektā pazūd ugunsdzēsēji, uzrodas izvarotāji, un, ak nelaime, arī elektrības naf.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tas ir cits stāsts, kam mazs sakars ar manu apgalvojumu. Varbūt tā ir/būs varbūt tā nav/nebūs kā tu saki - par to tāpēc aicināju citā tēmā papļāpāt, lai neveidotu offtopic. Vai tāpēc mans apgalvojums ir nepatiess?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Just now, superKrona teica:

jo neviena valdība neko necērpj

Inflācija nav cirpšana?

 

Link to comment
Share on other sites

superKrona

nav un nekad nav bijusi, ja viem mēs saprotam vienādi vārdu cirpšana. Es - sliktā nozīmē (no aitām un cirpējiem)

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Kāda korelācija pat mākslīgai inflācijai ar cirpšanu?

Da labi, man apnika

Tev ir bitkoins, tev valsti nevajag

Man ir Fiats, bez valsts nespēju iedomāties savu dzīvi.

Starp citu, es zinu kuru viģiku esi noskatījies Youtubē.

Silti iesaku nebūvēt savus uzskatus par sabiedrību uz vienu viģiku, kaut  stundu garu.

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , superKrona teica:

Kāda korelācija pat mākslīgai inflācijai ar cirpšanu?

Pirms 10 gadiem cik daudz preces/pakalpojumus varēji apmainīt pret 100EUR? Cik tagad? Kur palika un kam tika pirktspējas starpība?

 

Pirms 5 minūtēm , superKrona teica:

Tev ir bitkoins, tev valsti nevajag

Pamatosi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , superKrona teica:

Starp citu, es zinu kuru viģiku esi noskatījies Youtubē.

Padalīsies?

 

Pirms 13 minūtēm , superKrona teica:

Silti iesaku nebūvēt savus uzskatus par sabiedrību uz vienu viģiku, kaut  stundu garu.

Pamatosi, ka mani jebkādi uzskati ir balstīti vienā video? :shok:

Link to comment
Share on other sites

Vēl tikai Massoni un Rokfelleri netiek pieminēti :D

 


Ja negribi inflāciju, tad saražo preci - pārdod. Dienas beigās iegūto naudu samaini pret citām precēm. Nākamajā dienā atkārto, tad nebūs inflācija, un ja būs tad nekādā mērā tevi neietekmēs.

Nav ko krāt naudu skaidrā, tad inflācija būs pofig, krāj precēs, vai arī ja krāj naudu, tad aizņemies vienlaicīgi tikpat, ja liela inflācija un zaudē iekrājumus, tad arī j'ātdod būs mazvērtīgāka nauda. Beigāss viss pa nullēm un pofig inflācija/deflācija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Dienas beigās iegūto naudu samaini pret citām precēm

@AndrisBB - kāds tu esi materiālists :lol:

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Nav ko krāt naudu skaidrā

Nav ko tādai sistēmai ko pastāvēt.

 

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

vai arī ja krāj naudu, tad aizņemies vienlaicīgi tikpat, ja liela inflācija

Tu man aizdosi 10k, es pēc 20 gadiem tev atdošu 10k - vai būsi mana kuce? :sarkasms:


Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Nu tu tak prasīji risinājumu pret inflāciju.

Tas jau nebija nekāds risinājums, ko tur tur uzskricelēji. Kādas preces iesaki iegādāties?

Link to comment
Share on other sites

Tagad var aizņemties 10k un atdot 10k vai pat mazāk, procentu likmes ir pat negatīvas un zemākas par inflāciju.

Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā iedzīvotājs parastais to var izdarīt?

Ā, pareizi, es no tevis aizņemšos 10k un pēc 20 gadiem tad atdošu 9k. Būsi mana ...? :lol:

Link to comment
Share on other sites

tas ilgu laiku bij dzinulis māju cenu kāpumam UK. Procentu likmes uz aizņēmumiem tuvu nullei, bet māju cenas aug. Nopērk māju un vienkārši neko nedara, pēc pāris gadi pārdod un peļņu ieliek kabatā.


Jebkurā gadījumā kautkāda huinja atkal tiek dzīta, nepatīk nauda nelieto, pērc visu iekš Bitcoin :D vai taisi naturālo saimniecību. Amerikā ir pietiekoši daudz pilsētu kur visi dzīvo bez naudas. Anglijā ir viena, kur "vecākie" izlemj ko tev būs darīt visu mūžu, nauda nav vajadzīga, ēdamo un drēmes, māju utt tev iedos.

 

Link to comment
Share on other sites

Tas ir viens no varianti, ja labi paveicas pirkt un pārdot īstajos brīžos. Bet, ja inflācija iet līdzi nek. īp. kāpumam, tad pārdosi itkā dārgāk, bet pirktspējā neko neiegūsi vai pat zaudēsi + var gadīties, ka jānomaksā ienākuma nodoklis no inflēta "ienākuma". Piemēram:

1) nopērc dzīvokli pa 10k, laikā kad par 10k var nopirkt x preces un pakalpojumus

2) pārdod dzīvokli pa 20k, laikā kad par 20k var nopirkt x preces un pakalpojumus

3) nomaksā IIN no 10k-20% un rezultātā vari nopirkt vairs tikai x-20% preces un pakalpojumus, lai gan pats cipars ir "skaistāks"

(jā, es esmu informēts kuros brīžos var nemaksāt IIN no nek. īpašuma pārdošanas)

 

Un tas ir, ja paveicas pārdod par cenu, kas iet inflācijai līdzi vai paveicas un to apsteidz.

Link to comment
Share on other sites

Tev neviens neliedz arī to dzīvokli pa vidam izīrēt.

Es savu izīrēju un pa laiku kamēr esu UK īrnieki jau būs man viņu nopirkuši maksājot īri. Sanāk ka dzīvoklis pa lielam pa velti. Plus "vērtība" arī būs pieaugusi reizes 2 kopš pirkšanas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Reāls risinājums tam visam ir tikai viens - iefiltrēties pie reptiloīdiem un sagraut no iekšpuses. Vāvuļošanai forumā nav pilnīgi nekādas jēgas.

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Visu ko var darīt, protams. Izīrēt (savējo primāro mītni arī?), spekulēt akcijās, valūtās (kripto nē - tie gan ir idioti), bet iekrāt - to, dies pas, gan nē. Tikai ne to - ņemsim un noēdīsim ar inflāciju. Tas jums šķiet OK risinājums - spiest investēt/spekulēt/riskēt, ja negrib, lai iekrājumi izkūp? Man šķiet tas absolūti nepieņemami.

 
Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

nav pilnīgi nekādas jēgas

Jēgas nav :sarkasms:

Labots - marrtins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , e = d teica:

iefiltrēties pie reptiloīdiem un sagraut no iekšpuses

Grūti iefiltrēties. Lai tiktu iekšā vajag vairāku biedru rekomendācijas (radinieki, draugi utt). Nesen te lasiju par kautkādu klubu (līdzīgu Massoniem utt), kas jau gadsimtiem pastāv Anglijā. 

Ja gribās kautkur izzsisties, tad neesot klubā ir grūti, jo visur savējie tik bīda kluba biedrus. Bij interesants saraksts ko kautkādi žurnālisti bij ievākuši, tur bij policijas šefi, tiesneši, galvenie ārsti utt. Pie visiem paaugstijājumiem tik bida savējos. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , e = d teica:

iefiltrēties pie reptiloīdiem

Gan jau reptiloīdi sen ir iefiltrējušies starp mums😁.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ka reptiliāņi jau labu laiku ir mūsu vidū, pie tam - arī Latvijā! Galīgi nesekojat jaunumiem guglē un jūtubē! Es jau sen to zināju!

 

 

 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , marrtins teica:
pirms 23 stundām , superKrona teica:

Starp citu, es zinu kuru viģiku esi noskatījies Youtubē.

Padalīsies?

 

pirms 23 stundām , superKrona teica:

Silti iesaku nebūvēt savus uzskatus par sabiedrību uz vienu viģiku, kaut  stundu garu.

Pamatosi, ka mani jebkādi uzskati ir balstīti vienā video?

Nuss? Iepļūtīt vari, bet atbildēt par savu pļūtu - nē?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , superKrona teica:

takš teicu

Tu daudz ko te "teici", vairāk gan nepamatoti plūtīji :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Tā arī nesapratu, par ko sacepies, par to, ka zinu video, uz kura balstīji savu "valdība"un "fiat", vai par to, ka, ja visi iemīlētu bitkoinu, tavu sievu izvarotu?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , superKrona teica:

Tā arī nesapratu

Kaut skaidri uzrakstīts, es nebrīnos, ka nesaprati :D

Re - tomēr nav po. Kāpēc meloji?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , superKrona teica:

piedod

Šitie, kamēr nakuj nepasūta, tikmēr mierā neliekas. Un tad kad pasūta, tad apvainojas, ka redz, cik nekulturāli.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...