Jump to content

Lenovo viedtālruņi


Cilvēks Parastais
 Share

Recommended Posts

Kaža no Tukuma

 

 

nu tak normāli. adrese bija mkpxxx@ ???

Vai zini kāpēc muitnieki jau no Bībeles laikiem ir pati nicināmākā profesija un parasti muitnieki tiek minēti kopā ar netiklēm?  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • itanium

    16

  • e = d

    19

  • Volters

    31

  • Cilvēks Parastais

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.pandawill.com/lenovo-s750-ip67-quad-core-smartphone-mtk6589-android-42-45-inch-gorilla-glass-screen-p78061.html

 

vai kāds lieto šadu tālruni? kā tur ar sūtišanānām.. ar ko jasaskaras.. ?neesmu nekad neko sūtijis

 

vai tellefons ir uzreiz gatavs lietošanai mūsu apstāķlos ( vai tur kkas vēl japārprogrammē)?

Labots - Richuxx
Link to comment
Share on other sites

Nebūs playstore, bet to var iešūt.

 

Kā arī, iespējams, būs jāmaksā muita.

Iesaku piemaksāt $4 priekš Singapuras pasta, jo tad atsūta loti ātri.

Bet ja negribi maksat 21% par muitu, tad paskaties vai nevar pasutit no banggood.com jo tur pakas nak caur Vaciju.

Link to comment
Share on other sites

Virsu visticamāk būs ķīniešu softs. Vai, pareizāk sakot, labākajā gadījumā Lenovo oficiālā iešuve. Lietot var. Varbūt kāds būs uzmunļijis arī play store, bet, ja gribas būt drošam, ka tur viss būs ok, labāk uzreiz uzšūt kaut normālu no Krievijas meistaru brūvējumiem - 4pda.ru krājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Sūtot mobilo telefonu no Pandawilll būtu vēlams Singpost, bet ne Swisspost. Var jau būt, ka sūtot jebkuru citu preci, SwissPost nav slikts variants, bet mobilo telefonu gadījumā šim sūtītājam ir ļoti stingri noteikumi pret akumulatoru, un elektronikas kura satur akumulatoru sūtīšanu ar lidmašīnām. Es savu Lenovo A660 no Pandawill gaidīju 1,5 mēnesi, jo biju izvēlējies sūtīt ar SwissPost, bet prece mēneša laikā pat vēl no Ķīnas nebija izsūtīta. Labi, ka pēc mēneša gaidīšanas pandawiil forumā painteresējos, kur tad mans telefons, un tur tad arī uzzināju, ka SwissPost atsakās transportēt mobilos (akumulatorus) ar lidmašīnām. Pandawill man to nosūtīja ar kaut kādu citu pasta kompāniju, un tad gan telefons atnāca samērā ātri – 2 nedēļās. PVN gan dabūju samaksāt. Par to, ka sūtot no banggood.com var izvairīties no PVN maksāšanas gan apšaubu. Var jau būt, ka paveicas un PVN nebūs jāmaksā, bet PVN un muitas maksāšana precēm, kuras nav no Eiropas Savienības valstīm, nav „ļaunās” Latvijas izgudrojums – tā ir visas Eiropas Savienības muitas politika. Pat, ja kādam Ķīnas tirgotājam ir sava noliktava kādā ES valstī, nenozīmē, ka PVN nav jāmaksā. PVN tas ķīniešu tirgotājs dabūs nomaksāt pats - ievedot preci Vācijā, vai citā ES valstī, un tālāk jau to PVN vajadzēs iekļaut preces kopējā cenā. PVN maksāšana tā ir loterija – nekad nevar zināt, vajadzēs vai nevajadzēs maksāt. Esmu sūtījis 2 planšetes no Ķīnas un PVN nevajadzēja maksāt, kaut arī paku izmēri bija samērā lieli, bet par „maziņo” mobilo telefonu PVN vajadzēja maksāt. Un tam ko pārdevējs ir uzrādījis par preces vērtību muitas acīs nav lielas nozīmes. Tagad jau visi ķīnieši ir gudri un masveidā sūta uz Latviju vienus vienīgus „RC Model” par $ 20,00, tā ka muitnieki jau ir pieraduši pie tā, ka preces vērtība uz pakas ne vienmēr atbilst tās reālajai cenai.

 

P.S. Mans Lenovo A660 no pandawill atnāca ar jau iešūtu modificēto firmware no lenovo-forums.ru un visiem gapps. Vienīgi recovery bija ķīniešu valodā.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

nezinu kā sūta banggod, bet viņu sūtītās preces (ar zviedru pastu) Latvijā caur muitu neiziet. Tās jau ir atmuitotas kaut kur citur.

Link to comment
Share on other sites

Cik palasa un paklausās, tad civilzētās un attīstītās valstīs muita un muitnieki nav tik lieli utes. Kad pirku savu Lēnovo, kekss Īrijā brīnijās, ka pie mums visu dīrā vaļā, visu apliek un no visa iekasē. Viņiem pietiekot, ka Čens uz pakas uzrakstījis $20, vai ka iekšā atrodas produkta sampls, vai "for parts or not working", lai muita nebūtu jāmaksā.

Sliktāk un skandalozāk esot nejauši uzlikt maksājumu mantai, par kuru nav jāmaksā, nekā palaist vienkārši iekšā bez muitas.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

http://www.banggood.com/Lenovo-S750-4_5-Inch-4G-Rom-Android-4_2-MTK6589-Smart-Phone-p-85362.html

 

 

tad labāk sūtit caur šo adresi, tur ir pār kkadiem 30 $ dargāk, ir to vērts.. bet skatijos, ka latviešu valoda nav tajā banggood adresē, bet pandwill ir.



cik sarežģiti ir iesūt to visu plasystore, vai ko vēl tur vajag.. ?? to visu var novilkt vienkārši un pieslēdzot telefonu pie kompja sainstelēt... vai tas ir kkas sarežģitāks?

Link to comment
Share on other sites

Palasi šo!

http://lenovo-forums.ru/forum/189-lenovo-ideaphone-s750/

 

Bet īsumā:

1) Ir lietas, kas ir universālas un lietas, kas specifiskas katram mdelim.

Iešuve jebkurā gadījumā ir specifiskā lieta. Nekādā gadījumā nedrīkst šūt to, kas nav paredzēts speciāli konkrētam aparātam. 99% no telefona paliks pāri ķieģelis.

2) Play store visticamāk derēs no tās pašas android versijas līdzīgiem tālruņiem.

3) Modificētās iešuves parasti ir jau pilnībā gatavas un nav vajadzīgs pēc tam mudrities ap atsevišķiem elementiem.

4) Zelta likums. Lai ko darītu vienmēr viss jābekapo. Arī. ja tā ir stock iešuve, vai tā, ar kuru aparāts atnācis no Ķīnas. Pirmkārt, jāiešuj recovery rīks, viss jānobekapo un tikai tad var domāt tālāk.

Link to comment
Share on other sites

ai.. visādas svešas man tomēr tās lietas! vai būtu iespējams ar Jums kādu zinošo to visu sarunāt. es teiksim atsūtu sev to telefonu un kāds man sagatavo tur vajadzīgās lietas normālai lietošanai.. cik tas maksātu un kurā vietā to varētu izdarīt. pats esmu no cēsīm!



un no kuras vietas man izdevīgāk un labāk sūtīt?

 

no šīs:

http://www.pandawill.com/lenovo-s750-ip67-quad-core-smartphone-mtk6589-android-42-45-inch-gorilla-glass-screen-p78061.html

 

vai no šīs:

http://www.banggood.com/Lenovo-S750-4_5-Inch-4G-Rom-Android-4_2-MTK6589-Smart-Phone-p-85362.html

 

vai ir vērts tajā otrajā piemksāt?

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Tā summa ko piemaksāsi otrajā noteikti, tad arī ir tas PVN, kuru ķīnietis būs samaksājis tavā vietā

Link to comment
Share on other sites

njā, tas gan . bet tur atkal telefona specifikācijas nav latv valodas iekšā.. vai to var dabūt pēc tam?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kad pirku savu Lēnovo, kekss Īrijā brīnijās, ka pie mums visu dīrā vaļā, visu apliek un no visa iekasē.
Esmu kaudzi visādu štrutu sūtījis no Ķīnas, bet nav bijis gadījuma, kad kāda paka būtu taisīta vaļa. Ar PVN maksāšanu gan ir visādi. Pāris reizes  ir nācies maksāt PVN (Ls 2-3), jo pārdevējs ir uzrādījis cenu, kura nedaudz pārsniedz atļauto maksimumu, no kura PVN  vēl nav jāmaksā. Un ir daudz sūtījumi, par kuriem pēc būtības vajadzētu maksāt PVN, bet tie ir izgājuši cauri bez PVN maksāšanas, jo uzrādītā preces vērtība $10-15. Tikai vienu reizi dabūju kārtot dokumentus (kā reiz par Lenovo A660 no pandawill) par pakas saturu un tās vērtību, un arī tad paku neviens nebija plēsis vaļā, tikai paprasīja informāciju par preci un maksājuma dokumentiem.
Link to comment
Share on other sites

Banggood muitu, manuprat, apiet, jo izmet preces iepakojumu un ieliek savu putuplasta paka ar visiem aksesuariem.

Link to comment
Share on other sites

Šodien pandawill ņemšu telefonu (ZTE v967s), kuru pastu izvēlēties, ja primārais ir saņemt to pēc iespējas ātrak?

  • Reg Airmail By Singapore Post $3.75
  • Reg Airmail By HongKong Post $4.04
  • DHL GLOBAL MAIL $7.20

Singapūras te jau kāds ieteica, bet kā ir ar DHL?

Link to comment
Share on other sites

DHL praktiski 100% būs jāmuito un tad vai nu +15Ls vai brauc uz lidostu pats.

Link to comment
Share on other sites

Ok, paldies liels - šo biju piemirsis. 

Izvēlējos Singapūras pastu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

man ar Singapūras pastu atnāca vienā nedēļā.

Link to comment
Share on other sites

nu Ķīnā tikko beidzās nedēļu gari svētki. Pēc tiem parasti ir zavals. Tā kā katrs gadījums ir individuāls.

Link to comment
Share on other sites

es savu lenovo s750 no pandas sanemu pec 20 dienam , muita atplesa vala pilnu muitu samaksaju.

telefons uz 4 pec 5 ballem

minusi ir samera lielie izmeri, un akumulators normala rezima 2 dienas izvelk,

principa man nav ar ko salidzinat pirmais viedtalrunis man

Ir latviesu valoda daleji citur anglu

 

ekrans labs, radio rds,

 

vienigi navigaciju nevaru uzlikt

 

 

 

gps ar hz kur atrodas

 

isak sakot vel neesmu ticis skaidriba ar visam ieksam

 

pie austinam kur ladetajs ari katru reizi visai neerti raut vala lai uzladetu mobilo.

 

ja nav no rigas tad muitu var samaksat pasta, un nav ko te baidit cilvekus ar lidostu

Labots - werwe11
Link to comment
Share on other sites

 

 

ja nav no rigas tad muitu var samaksat pasta, un nav ko te baidit cilvekus ar lidostu

Pastā pie gumijnieku un galošu stenda vari samaksāt tikai tad, ja šīs sūtījums ir nācis caur Lavijas pastu! Un nav ko cilvēkus sūtīt uz lidostu, jo jāsūta uz muitu :D

Link to comment
Share on other sites

Iesaku singapuuras pastu - atnaaca uz LV piecaas dienaas, tas ieskaitot 6.dienu un 7.dienu.

Muitaa gan kaut kur iestreega :)

 

05-10-2013 Despatched to overseas (Country code: LV) 09-10-2013 Arrived at overseas (Country code: LV)

 

09.10.2013 21:39:09 Latvija Muitas iestāde Sūtījums nosūtīts uz muitas iestādi     09.10.2013 21:24:48 Latvija Šķirošanas vieta - Rīga Sūtījums saņemts Šķirošanas vietā - Rīga
 
Link to comment
Share on other sites

Tad kā ir ar to muitu? Jābrauc uz lidostu vai var arī savā provincē atmuitot? Jautāju, jo neesmu no Rīgas un pagaidām nekad nav gadījies maksāt par preci no Ķīnas.

 

Pagaidām skatos uz A820, kā šim modelim ir a GPS signālu? Principā telefonus nemainu bieži (pašreizējo lietoju ~ 3 gadus), var ņemt? Neizjuks pēc 6 mēnešiem?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pagaidām skatos uz A820, kā šim modelim ir a GPS signālu? Principā telefonus nemainu bieži (pašreizējo lietoju ~ 3 gadus), var ņemt? Neizjuks pēc 6 mēnešiem?

 

Lietoju kopš šajā topikā rakstīju, ka lietoju.

GPS "veiklums" atkarīgs no iešuves un noklusējumiem tajā. Ir iešuves, kurās ir problēmas ne tikai ar GPS, bet arī ar kameru, radio un sensoriem. Ar oriģinālo Lenovo iešuvi un bez GPS fix'iem, paies gana ilgi, kamēr ar auksto startu atradīs vajadzīgos pavadoņus. Cilvēki raksta, ka līdz pat 20 minūtēm, ja nav ieslēgts A-GPS un Network. Bet tehniski dzelzis pats kā tāds strādā strādā bez problēmām. Lietoju gan ar gogle maps, gan ar google earth (Jā! Uz aparāta arī earth strādā praktiski bez jebkādas aiztures. Arī street view darbināms, ja vajag), gan ar TomTom for Android.

Par to, vai var ņemt A820 jau runāts šī topika sākumā.

Trūkst informācijas - lasi šeit http://lenovo-forums.ru/forum/157-lenovo-ideaphone-a820/

Īsumā un vienkārši - vienīgais ņemamais ir A820 pilnais, parastais modelis (bez burtiem beigās) ar 3G un violēto vāciņu.

Iesaku samaksāt kaut vai nedaudz vairāk, bet ņemt no sevi cienoša tirgotāja, nevis ķert pirmo pašu lētāko. Krievijas forumos klejo daudz problēmu ar visādiem brāķiem.

Link to comment
Share on other sites

Saņēmu savu S750 no Banggod.

ieliktā stock firmware bija faktiski nelietojama - pilns ar ķīniešu krapučiem, google aplikāciju nebija (arī Play store ne). Uzliku TWRP Recovery 2.5 un pēc tam no 4Pda Skyline firmwari. Izdarīt to var ātri, bet darbības ir ļoti specifiskas un pieejamās instrukcijas ne vienmēr atbilst tam, kas reāli notiekas (versijas citas un kaut kas pamainījies). Lameriem to veikt neiesakāms, var arī uztaisīt ķieģeli. Reāli apmēram pusstundu prasīja forumu lasīšana un softu savākšana, pēc tam 5 minūšu laikā firmware bija nomainīta. Uz telefona darīju to pirmoreiz.

 

Priekš normālas GPS strādāšanas šitā MTK proča telefoniem kaut kāds patch jāliek (Skyline firmware jau iekļauts).

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

jozhix, cik reāli bača tur? Manējais vēl ceļā, ja būs jāmaksā pvn tad sanāks ap 56lvl

 

Kur var par 56 ls nopirkt??? Cik numeklēju man sanāca lētākais A660 par 65 rubuļiem, tpu latiem.

Link to comment
Share on other sites

A660 vairs neražo. Daži veikali vēl izpārdod atliekas un viss. Dažiem vēl uzrādās, ka ir stokā, lai gan reāli vairs nav pieejams.

Link to comment
Share on other sites

17. oktobris - mans pasūtījums vēl joprojām statusā "Processing".

Jautāju pirmdien - pēc divām dienā sūtīšot.

Vakar - tieši tas pats teksts no viņu puses.

Link to comment
Share on other sites

Čens vēl nav saskrūvējis :D Feņgs aizkavējies, nav varējis iznest no rūpnīcas sklada vajadzīgās detaļas :D

Link to comment
Share on other sites

Tad jau ievikts pa kreiso, jo Lenovo šos visus modeļus neparedz mūsu tirgum.

Interesanti, kas par softu stāv virsū un vai vispār tas piedāvājums ir taustāms un ticams.

Cena - adekvāta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tikko pasūtīju Lenovo A850 no minideal.net

Atnāks, uztaisīšu īsu aprakstu ;)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tas ir kaut kāds lohotrons. Lenovo A850 tur tikai virsrakstā, viss pārējais ir kaut kas pavisam cits - pat bildes :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikko pasūtīju Lenovo A850 no minideal.net

Kāpēc ne no pandas? Tur it kā taciņa jau iestaigāta?

Un tam ir tie paši 960 x 540 pixels, bet uz 5.5"? Interesanti kā tas izskatās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...