Jump to content

Lenovo viedtālruņi


Cilvēks Parastais
 Share

Recommended Posts

Nekādu sūdzību par pandu nav, bet tur  :

  • nav šī modeļa baltā krāsā
  • ir nedaudz dārgāk (2$ :D
  • nenāk silikona maciņš ar plēvi komplektā
  • free SingPost shipping

+ minideal.net dažreiz sakarīgāki romi esot salikti.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • itanium

    16

  • e = d

    19

  • Volters

    31

  • Cilvēks Parastais

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skaidrs. Kad ienāks, uzraksti lūdzu pāris rindiņas. Par ekrānu un baču.



Starp citu, re kur neslikts Lenovo A820 apskats krievu valodā

Link to comment
Share on other sites

FXQuadro1

Lenovo telefoni jau ir pieejami Latvijā.

no A820 līdz K900. http://www.laptop.lv/index.php?page=preclist&setgroup=704&setsubgroup=1

Ar garantiju un  LV valodu. Zinu, ka decembra sakumā Boot.lv komanda dabūs K900 apskatam. Ja ir interese, tad prasiet par kādu modeli gribiet uzzināt vairāk vai apskatīt un notestēt. Var apskatīt gan A820, gan P780, gan Vibe X u.c.

Labots - FXQuadro1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un tam ir tie paši 960 x 540 pixels, bet uz 5.5"? Interesanti kā tas izskatās.

Būs labi.

Ir planšete ar 1024x600 uz 10.1" (~118ppi) - nav nekādas BAIGĀS vainas. A te veseli 200ppi

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lenovo telefoni jau ir pieejami Latvijā.

 

interesanti ar kādu firmwari?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

FXQuadro1

 

 

interesanti ar kādu firmwari?
 

 

Mans A820 ir ar A820_S138_130419, bet A820 modelim tagad jau ir jaunāka versija.
 

Link to comment
Share on other sites

 

 

interesanti ar kādu firmwari?

 

Tiešām interesanti ;) Bet aizdomas, ka  tas ir stock, uz kura realizēts visai nosacīts tulkojums, kas nāk no androīda, nevis no Lenovo pieliktās daļas.

 

Pirms nonest to, kas virsū, iesaku vispirms uzinstalēt recovery un pilnīgi visu nobekapot. Galvenais nvram, jo pāršujot, ir gadījumi, kad tas nolido. Pazūd IMEI.

 

FXQuadro1, jaunākā nenozīmē labāko. Bet ja gribas būt tuvāk stokam ar pēdējo, kas ir, bet bez ķīniešu softiem iekšā, lieto 150. no Teis.

Pats neko labāku un stabilāku par 139 RC2 linerty neesmu vēl atradis.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu, tā, vakar no pasta beidzot izņēmu Lenovo A850, kas būs draudzenei uz Ziemassvētkiem.

 

Esmu paspaidījis gan tikai kādu pusstundu, tāpēc nekāds apskats nebūs, bet kopumā - ir ļoti labs!

  • Pārsteidzoši laba uzbūves kvalitāte.
  • Fantastisks ekrāns (labākas kvalitātes nekā ZTE, nav backlight bleeding)
  • Atsaucība uz pieskārieniem augstākajā līmenī
  • Ātrdarbībā kā jau 4 kodolu androidam
  • Skaļrunis/ņi skan visai labi
  • Kamerām tas pats stāsts, kas ZTE (gana sliktas, lai nebūtu vēlme tās pat pieminēt)

 

Atnāca jau ar kaut kādu custom romu, pagaidām laikam neko citu nelikšu.

 

Komplektā austiņas (ārā metamas), lādētājs + usb vads, silikona apvalks un plēve ekrānam.

Sāku jau morāli nobriest plēves līmēšanai, bet tad pamanīju, ka viena plēve (ne veikala) jau ir virsū.

 

Ņemot vērā cenu (113ls, jo diemžēl nācās samaksāt nodokli pilnā apmērā) un to, ka bez sliktās kameras nevienu citu mīnusu neatradu, ļoti labs pirkums ;)

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu. Man šodien atnāca "sūtījums" no Pandawillas. Pēdiņas, jo paciņa satur kaut kādu jocīgu daiktu un 16gb karti, no telefona ne vēsts! Vai nu Pandas kļūda (es ceru), vai nu izsperts pa ceļam no tālās ķīnas! Lūdzu padomus/ietiekumus kā rīkoties.

 

Pasūtīts tika:

Haier W910 Smart Phone Android 4.0 MSM8260A Dual Core 1.5GHz 4.5 Inch 720P IPS Retina Screen IP54 Free Speaker Speaker TF Card 16GB
Link to comment
Share on other sites

Ja  kopš pirkuma nav pagājušas 45 dienas un apmaksāji ar Paypal, tad prātīgākais būt vērt vaļā Paypal dispute un runā ar pārdevēju caur turieni.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Apskaties uz paciņas iepakojumu "Tracking number" sakrīt ar to, kas ir pirkšanas vēsturē. Ja nesakrīt, tad visticamākais esi saņēmis "Free Speaker Speaker TF Card 16GB", bet pats telefons vēl ir ceļā, vai vispār nav nosūtīts, jo kāds ķīniešu muitnieks to nocēla no lidmašīnas (neatļāva nosūtīt) dēļ ierobežojumiem sūtīt elektroniku, kura satur Lipo (Lion) akumulatorus, izmantojot aviācijas transportu.

Es savu Lenovo A660 mēnesi gaidīju, un izrādījās, ka tas nemaz nav nosūtīts dēļ „akumulatoru ierobežojumiem”. Pandawill gan bija ļoti laipni, atvainojās par neērtībām un ļoti operatīvi nosūtīja izmantojot mazāk piekasīgu pasta kompāniju.  

Link to comment
Share on other sites

Paldies par idejām, traking number papētīšu.



Manā gadījumā tracking number mainījās 3 reizes, 2 pēc kārtas sakrīt ar to kas uz kastītes.

Link to comment
Share on other sites

Tur bija tā, ka tos sūtījumus ar baterijām meta atpakaļ no muitas. Un tur tiem ķīniešu pārdevējiem nav nemaz tik precīza grāmatvedība. Šie pēc tam visā jezgā būs tev sajaukuši kaut ko un telefona vietā to TF card shit iemaukuši. Prasi vispirms pa taisno, bet disputa termiņu nokavēt neiesaku. vari piedraudēt ar paypal disputu.

Link to comment
Share on other sites

Tas šit iespejams ir tie free spīkeri. Hz. Rīt pagaidīšu atbildi no pandas un tad jau draudēšu ar paypal disputu, lai kas tas arī būtu :)



 

 

Ņemot vērā cenu (113ls, jo diemžēl nācās samaksāt nodokli pilnā apmērā) un to, ka bez sliktās kameras nevienu citu mīnusu neatradu, ļoti labs pirkums

Kādā brīdī uzraksti arī kādu treknāku aprakstu. Interesanti palasīt apskatus par šajā malā pilnīgi nepazīstamu smārtfoņu ražotāju.  

 

Kāpēc nodoklis pilnā apmērā?

Link to comment
Share on other sites

tāpēc, ka ķīnietis uzliek uz paciņas savus 20USD un muitnieks ne vienmēr ir galīgs dumiķis, lai tam noticētu :)

Link to comment
Share on other sites

Ķīnietis saka, ka sūtījums nak divās daļās. Nākamnedēļ vajadzētu būt arī trubai. Redzēsim, redzēsim. Bet no paypala diskusijas baidās, momentā reaģēja.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka baidās.

 

Sīkāks apskats visticamāk nebūs, jo ne es telefonu lietošu.

Varbūt vēlāk uzrakstīšu kaut ko par darbības laiku no akumulatora. A savādāk - telefons kā telefons. Vien tas, ka fucking liels ekrāns :D

 

Pagaidām uz dienām 10 nolikts skapī.

Link to comment
Share on other sites

Truba atnāca, iekšā slēdzās, valodas ir. Cik tur labs gorilla, un korpuss pagaidām grūti pateikt. Bet jocīgi tas ka cena pandā tai trubai uzaiga par 50!!! bakšiem, es pirku pa 130 USD!

 

Izpalīdzīgais ķīnietis izrādīja riskanu iniciatīvu un norādīja gift un vērtību 20$, kā rezultātā nodoklis nebija jāmaksā. Bet cik saprotu, tā ir baigā cūcene...

Link to comment
Share on other sites

āāā pareizi, kaut kā neienāca prātā! Bet any way priekš HD matricas, dust,water protection, gorillas stikla, cena 180$

 var būt arī OK ja tas būt Lenovo vai ZTE, bet tā kā tas ir pure china brend... Man domāt 130 ir OK, 180 padaudz.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
karliskrekis

Muitai jau var iedot pielabotu maksājuma lapu no neta, protams saprāta robežās :-)


Pirkšanai iesaku grupu pirkumu lapas krievijā, piem. uberdeal.ru

Apskatus labus taisa letnickcom no krievijas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
briediz
(labots)

:) Beidzot dabuuju S820 no kinas, vairaak kaa menesei naaca, un veel muitaa uzraavaas :) PVN arii noslauca !!

Saaku peetiit un izskataas ka straadaa tikai 3G tiiklos, man Bite 3G un zona suudiiga, uz GSM ir pilns, shitam 3G var teikt ka zonas maajaa nav !!!!!

Jautaajums vai ir iespeejs lai darbojas GSM, jo pagaidaam uz GSM nevienu tiiklu neatrod!!!

Aparaats :

Lenovo S820_ROW

Andriod 4.2.1

Baseband - S820 V16, 2013/05/21/ 04:08

 

PS. Paurbos pa forumiem un Izdevaas :)  Labi paliidzeeja

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2576898

Labots - briediz
Link to comment
Share on other sites

Volters
(labots)

Čakara tur nav nekāda. Pirkārt, jāuzinstalē recovery un pilnībā viss jānobekapo. Vissvarīgākais ir nvram! Ja tas nolido pie pāršūšanas, tad ir vakars uz ezera.

 

P.S.

http://www.gsmarena.com/lenovo_s820-5486.php

Suportē visu. Iespējams, tieši iešuves dēļ arī neiet.

 

Viss par un ap Tavu telefonu jāsāk meklēt tieši šeit:

http://lenovo-forums.ru/forum/171-lenovo-ideaphone-s820/

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Smukais

Par LENOVO. Man pašam ir A660, viss strādā perfekti ar ķīniešu root, tikai oriģinālā baterija bija stipri par švaku, jo reāli  bija jālādē katru dienu (vakaru). No jebaja pasūtīju jaudīgāku aķi un nu lūk, šis brīnums darbojas 2-3 dienas intensīvi spēlējot ar ieslēgtu wifi un 3g, kā arī nedaudz runājot un sērfojot internetā. Galvenais ir, ka viņš ir ūdensizturīgs :)

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, ka rakstu šajā tēmā, bet neliels sakars ar Lenovo tam ir.
Tātad man ir Lenovo A660 pirkts no pandawill pagājušā gada septembrī.
Viss bija skaisti, viss mani apmierināja, pat ūdens drošību pārbaudīju un tā tiešām darbojas. Problēma sākas tad, kad vienu dienu izdomāju – nafig man vajag ekrāna bloķēšanu velkot ar pirkstu, ja telefona ieslēgšanai tik un tā ir jāspiež fiziskā ieslēgšanas poga telefona augšpusē. Domāts, darīts, iegāju telefona drošības iestatījumos un atslēdzu ekrāna bloķēšanu. Sākumā bija skaisti, nospiežu telefona ieslēgšanas pogu ieslēdzas telefona apgaismojums un ekrāns uzreiz ir atbloķēts. Bet tad vienu dienu konstatēju, ka telefons pat neko īpašu nedarot ir sācis nenormāla ātrumā izlādēties. Ja agrāk, ar oriģinālo akumulatoru, normāli lietojot telefonu tas varēja izvilkt 24 stundas, tad tagad knapi 8 stundas izvilka (bez ieslēgta WIFI, Data, Blietooth). Ja 3 stundās akumulatora līmenis nokrītas par 30%, tad tas laikam nav normāli. Sākumā nodomāju, ka būšu kādu sliktu programmu uzinstalējis. Atinstalēju pēdējās programmas, bet nekas nemainījās. Uztaisīju reset, atkal noņēmu ekrāna atbloķēšanu velkot ar pirkstu, un atkal tas pats – baterijā izlādējās nenormālā ātrumā. Sāka jau likties, ka akumulators būs brāķis un pasūtīju no ebay jaunu. Bet tās paša dienas vakarā iegāju lenovo-forums.ru un sāku meklēt informāciju par to kāds var būt iemesls ātrai akumulatora izlādei un izrādās pie vainas ir atslēgtā ekrāna bloķēšana. Tā rezultātā telefons nekad nepāriet enerģijas taupīšanas režīmā. Tajā krievu forumā raksta, ka ekrānabloķēšanas atslēgšnas nav vēlama ne tikai Lenovo telefoniem, tas atteicas uz visiem Android. Ja tā, tad firmware taisītāji šo nevēlāmo menu punktu varētu vispār izņemt laukā no Android.

Eh būtu mazliet agrāk to zinājis, nebūtu jaunu akumulatoru pircis :diablo: .

 

P.S. Neatkarīgi no tā vai ir atslēgta vai ieslēgta ekrāna bloķēšana, lielākie enerģijas tērētāji manam telefonam ir "Mobilā telefona gaidstāve" un "Tālrunis dīsktāvē" (abiem ap 40%) (mārrukts ar ko šiem abi punkti atšķiras un tas nav tas pats kas uz Windows "System Idle Process" :SOH:). Starpība tikai iekš tā, ka vienā gadijumā 40+40% ir  3 stundās notērērējot 30% no kopējās akumulatora ietilpības, bet otrā gadijumā tas ir 10 stundās 4%.

Link to comment
Share on other sites

 

 

"Mobilā telefona gaidstāve" un "Tālrunis dīsktāvē" (abiem ap 40%) (mārrukts ar ko šiem abi punkti atšķiras un tas nav tas pats kas uz Windows "System Idle Process"

 

uzliec angļu versiju un uzreiz sapratīsi ar ko šie atsķiras.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Arī angļu valodas nosaukumi nav pārāk informatīvi: Mobile standby, Phone idle. No tālākiem paskaidrojumiem arī latviešu valodā var saprast kas ko nozīme: Mobilās ierīces radio patērēta jauda - mobile standby, Akumulatora lietojums, kad telefons ir dīkstāve - phone idle. Problēma nav šajos nosaukumos, problēma ir iekš tā, ka iebūvētais akumulatora indikators nav pārāk informatīvs (kāda cita, 3 puse programma arī neko nedos). Starpības starp indikatora rādijumiem tad, telefonam bija atslēgta ekrāna atbloķēšana velkot ar pirkstu un tad, kad šī opcija ir ieslēgta nav nekādas - abos gadījumos "Mobile standby" un "Phone idle" tērē apmēram vienādu procentu daudzumu (ap 40%). Starpība tikai iekš tā, ka vienā gadījumā tie procenti ir sadalās uz 48 stundām, bet otrā gadijuma uz 8 stundām. Kā pēc ­šādiem cipariem var izzīlēt, kapēc otrajā gadijumā telefons izlādējas n-reiz ātrāk?

Rakstu visu to tapēc, lai vēl kāds neuzkāpj uz tā paša grabekļa uz kura uzkāpu es - ekrāna bloķēsanai ir jābūt. Vienalga kādai: velkot ar pirktu, ievadot PIN, ar balsi, ar pirkstu nospiedumu, ar sejas atpazīšanu.

Var jau būt, ka ir Android telefoni, kuriem ekrāna atbloķēšanas atslēgšana neietekmē akumulatora izlādes ātrumu, bet konkrētajam Lenovo A660 tas to ietekmē katastrofāli.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Volters

Ja salīdzina dažādus lenovo aparātus, tad Īstenībā visiem ir viena kopīga iezīme - tikai dažas iešuves, kurās kaut cik, ne cik, normāli ir atrisināts deep sleep. Un pārsvarā tās ir iešuves, kas balstās uz oficiālajām. Visa tā draza, kas klejo apkārt, ieskaitot needroma krājumos esošās neskaitamās portētās versijas (kur nu vēl tās, kas paceļ android versiju uz augšu), pārsvarā slimo ar vienu un to pašu, jo nav līdz galam nostrādātas :(

Uz sava A820 joprojām lietoju linerty 139 rc2. Neko labāku un enerģiju taupošāku es atrast neesmu varējis.

Link to comment
Share on other sites

Pārsvarā stocks vienmēr beigās izrādās visstabilākais parasti,iesaku pamēģināt miui sborkas,es uz šamām esmu uzsēdies jau no HD2 lietošanas laikiem un uz tagadējā lenovo P780 ar dažiem labojumiem arī lietoju miui un esmu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...