Jump to content

Lenovo viedtālruņi


Cilvēks Parastais
 Share

Recommended Posts

Cilvēks Parastais

Nepareizi pateicu - tie ar burtiem nav saderīgi ar mūsu 3G frekvencēm

 

Lenovo laikam Eiropa nav interesanta, jo pietiek peļņa no tirgošanās Āzijā vien

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • itanium

    16

  • e = d

    19

  • Volters

    31

  • Cilvēks Parastais

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man tāds kautrīgs jautājums: kā bezkļūdaini noorientēties modificētajā CWM v6.0.3.0 recovery kurš skaidrām stāstu zīmēm skatāms. Es jau neko sevišķu (šoreiz), tikai backup gribējās uztaisīt visādam dzīves ne/gadījumam, bet aizšaut garām var bez īpašas piepūles.
(ak tu manu sūru dienu, compresoris portablis palicis iekš darba puļķa, bilde jāliek vien citādi spiesta, zaudējot kvalitāti manāmi, ja nu kāds biedrs šo pārzin bez klepus)

post-70349-0-95635900-1375828627_thumb.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu jau esmu palietojis konkrētu laiciņu. Arī vairākas reizes eksperimenta rezultātā pāršuvis.

Varu teikt tikai to vislabāko. Ar pilnu uzlādētu bateriju un MX pleijeri var noskatīties 3 standarta garuma un 1,37 GB lielas divx filmas.

Principā baterija tur 2 diennaktis, no visa lietojot visu pa nedaudz.

Rekomendēju vēlreiz.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

 

A660 kāds lieto? atsauksmes?
 

 

Draudzene nu jua 2 meeneshus lieto. Viss ok, suudziibu nav.

Ir paaris weblapas gadiijushaas uz kuraam telefons ir uzkaraas/restarteejas.

Link to comment
Share on other sites

izrādās, ka A660 jau noņemts no ražošanas. tiek izpārdoti atlikumi. skatos uz S750 .

Link to comment
Share on other sites

Jozhix nevis deelj lapaam uzkaras, bet es teiktu deelj driizaak pilnas atminjas telefonaa, kas piepildaas seerfojot internetaa. Es nezinu kaa zaljajiem ar temp mapi. Vai taada ir un ja ir vai internetaa serfojot kaads kontents arii tur nonaak. Vai arii browserim atsevishchs cache mape. Var jauu buut arii deelj smaga satura.

Labots - ProBook
Link to comment
Share on other sites

 

 

izrādās, ka A660 jau noņemts no ražošanas. tiek izpārdoti atlikumi. skatos uz S750 .
 

 

No kurienes domaa suutiit? Es gaidu, kad cena nokritiis zem 200$ :).

Link to comment
Share on other sites

Es A660 pasūtīju pa 89 $ + 13$ šipings. Atnāca bez customs :)

Par aparātu, plusu daudz tikai viens neliels mīīīīīnuss - ļoti švaka baterija, aktīvi darbojoties tur tikai dienu, bet pārējais viss ir ideāli !

Link to comment
Share on other sites

Diena tak ir normāls rezultāts. Slikti būtu, ja turētu līdz pieciem, kā dažiem vecākiem androidiem.

Link to comment
Share on other sites

Kas par iešuvi stāv virsū? Pieredze rāda, ka baterijas patēriņš būtiski atšķiras dažādu iešuvju dažādām versijām.

Lenovo bonuss ir ražotāja enerģijas aplikācija. Ja gribas skaidrību, tad par etalonu jāņem oficiālais softs.

Link to comment
Share on other sites

Jūlijā sev arī paķēru A660, atnāca +/- 20 dienās par 140 bakšiem ar šipingu, papildus oriģinālo aķi un maciņu. Pastā paveicās, nekas papildus nebija jāmaksā. Atnāca ar oriģinālo Andri + root + vēl kaut kādi sūdi, kopumā nebija īsti lietojams, jo daudzus apus vispār nevarēja uzlikt, dažus liekot auto restarts, un pilnai laimei nvram errors, kas izpaudās tā, ka telefons nezina kāds ir IMEI, Wifi mac utt.

 

Pēc tam veltīju vienu sestdienas rītu forumu lasīšanai, pārsvarā pietika ar forum.china-iphone.ru. Tika uzlikts Andrey_GAV modificētais Andris + atrisināju problēmu ar NVRAM. Šobrīd viss griežas labi.

 

Mīnusi:

- 512 MB RAM, gribētos tomēr 1GB

- nav lukturis/zibspuldze aizmugurē

- usb un 3.5mm vāciņš knapi turas pie korpusa, manuprāt, ļoti tievā gumijas strēmelē.

 

Žēl, ka nezināju iepriekš par  s750.

Link to comment
Share on other sites

nemaz tik stipri jau nav. vairāk man uztrauc 4,5 collu ekrāns. vai nebūs pa lielu nēsāšanai?

Link to comment
Share on other sites

4.5" ir ok neesaashanai kabataa. Pasam ir tel ar 4.8" ekraanu un esmu pieradis, ka juut ka ir kabataa telefons. Vieniigi ja ir apspiileetaas bikses un mazaaka kabata tad gan nebuus eerti neesaat kabataa. Un otrkaart 4.5" ekraana telefonu ar vienu roku nebuus eerti darboties. Citaadi tikai par un mazaaku par 4.5" neveelos vairs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un otrkaart 4.5" ekraana telefonu ar vienu roku nebuus eerti darboties.
 

 

Tas laikam no (rokas) izmeeriem atkariigs :)

Link to comment
Share on other sites

Jozhix jaa, bet jebkuraa gadiijumaa liela noziime ir arii kaa sisteema nostraadaata, cik parociigi, eerti ir lietotaajam darboties. To nosaka UI. Ja UI buus pavirsi nostraadaats, tad lai cik liels ekraans vai mazs buutu, lietotaajam nebuus eerti lietot.

Link to comment
Share on other sites

Par izmēriem.

Pirms nonācu līdz androīdam, visu laiku domāju, ka visi viņi ir pārāk lieli, ka nebūs kur likt un kā nēsāt, ka smagi vai tml. Nu jau sen kā esmu savas domas mainījis. 4,5 collas būtībā manuparāt ir optimumālais kompromiss starp pārmērīgu kluci un funkcijām. A820-to nēsāju maciņā pie bikšusiksnas. Ir ok.

Tas, ka ar vienu roku un pirkstiem nevar tik vienkārši uzmudrīt sms vai tamlīdzīgi, ir tiesa, bet to atsver brīdis, kad telefonu paņem rokās horizintāli un raksti ar abām rokām ;)

Vēl liela nozīme ir jau kaut kur iepriekš manis pieminētajam alternatīvajam softam. Jo plašāks lietotāju skaits, jo lielākš šanss, ka kāds izdomās kaut ko noportēt no jaunākas versijas tālruņa u.tml.

Link to comment
Share on other sites

Ir atnācis Lenovo A660, bet nevaru to saņemt, jo uz muitas dokumenta rakstīts, ka nevar aprēķināt maksājamo summu, un ir jāierodas tuvākajā muitas punktā, dokumentu noformēšanai (pati prece jau  ir manā pastā nodaļā, bet Pasts bez muitas atļaujas to nedrīkst izsniegt).
Baigi jau nu negribas tērēt laiku un naudu, lai brauktu uz Rīgu. Vai kādam ir izdevies muitas dokumentus noformēt elektroniski, personīgi neierodoties muitā? Zvanīju uz muitu un darbiniece iedeva e-pasta adresi uz kurieni sūtīt vajadzīgos dokumentus. Nosūtīju 2 vēstulēs, bet tā arī atbildi ne esmu saņēmis.

Link to comment
Share on other sites

Kaža no Tukuma

 

 

Pievienots Vakardien, 21:11 Jā, man iedeva adresi mkp.0240@vid.gov.lv. Nosūtīju pat veselas 2 vēstules, bet pagaidām atbildes nav. Atradu tēmu par muitu. Tā, ka laikam jau atliek vien gaidīt, kad muitnieks tiks līdz manai lietai.

Tēmā vajag rakstīt muitojamās preces pavadzīmes numuru (nevajag sajaukt ar sūtījuma numuru). Man parasti atbildēja pēc 6-24st. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tēmā vajag rakstīt muitojamās preces pavadzīmes numuru
Jā, e-pasta vēstulē norādīju muitas pavadzīmes numuru 0240/3-R4xxxx, bet atbildes vēl nav. 
Link to comment
Share on other sites

Visticamāk viss beigsies ar to, ka būs jāuzrāda info par maksājumu (izdruka no interneta bankas, maksājuma uzdevums.., kā arī izdruka no pejpāļa), kur redzams, cik par ko un kam samaksāts.

Tāpat muita prasīs preces aprakstu.

 

Ja būtu sūtīts ar DHL, par 15 Ls ar kapeikām visu melno darbu izdarītu viņu aģents, uzrādot Tevis sniegtos dokumentus un pilnvaru, ka ļauj viņiem rīkoties Tavā vārdā. Bet tagad - ja godīgi - visvienkāršākais un ātrākais veids, kā izrakties no ķēpas, ir noziedot dienu un pašam aizkratīties uz muitu pakaļ.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Visticamāk viss beigsies ar to, ka būs jāuzrāda info par maksājumu (izdruka no interneta bankas, maksājuma uzdevums.., kā arī izdruka no pejpāļa), kur redzams, cik par ko un kam samaksāts.
Tas viss tika izdarīts: gan rēķinu pievienoju, gan paypal izdruku, gan linku uz preci iedevu, un pat bankas konta pārskatu par šo pirkumu drošības pēc pieliku klāt. Šodien nosūtīju vēl vienu vēstuli, kurā vēl pieliku klāt visus tos pdf dokumentus parakstītus ar savu eParakstu :sarkasms: . Tikko saņēmu atbildi, ka nodokļi aprēķināti un paziņojums nosūtīts uz manu mājas adresi. Būtu jau bijis labi, ja to rēķinu nosūtīt elektroniski, tad uzreiz varētu bankā samaksāt un iet uz pastu pēc mantas (bez tā papīra Pastā mantu laikam nedos), a tā vajadzēs gaidīt, kad tas paziņojums nonāks manā paskastīte. Bet nu labi vismaz ka tā, citādi braukšanu uz Rīgu, darba dienā mani nemaz nevilina.
Link to comment
Share on other sites

Nu viss pareizi. e-paraksts viņiem bijis nebijis. Vienīgais sliktums tajā visā ir, ka šo procedūru VID nav aprakstījuši savā lapā un lietotājam pašam jāmeklē kā to izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

e-paraksts viņiem bijis nebijis.
eParaksts tam visam tikai pievienots tā pat vien, joka pēc - tāpēc, ka ID kartei ir tāda iespēja, kādreiz jau var pamēģināt to darbībā. Gribējās arī mazliet kaut kā iekustināt muitas darbiniekus, ja reiz ar 2 “parastajām” e-pasta vēstulēm bija par maz, lai saņemtu da jebkādu atbildi. Un kā reiz uz 3. vēstuli (ar eparakstu) saņēmu atbildi ļoti operatīvi.

Es jau saprotu, ka muitā to preču ir lieli kalni, un nav laika ķēpāties ar katru ienākošo e-pasta vēstuli, bet tad varēju kaut vai robotu pielikt, kurš automātiski atbildētu uz e-pasta vēstulēm ar ieprogrammētām tipveida frāzēm: “Jūsu ziņu esam saņēmuši. Jūsu lieta tiks izskatīta tad un tad”.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tika uzlikts Andrey_GAV modificētais Andris + atrisināju problēmu ar NVRAM. Šobrīd viss griežas labi.
Varbūt vari īsumā uzrakstīt, kā to darīji? :) Arī ir A660, arī ir dažas problēmas, kuras gribētos novērst. Forumi ir lasīti, bet, tā kā šis ir mans pirmais Androīds, nav 100% pārliecības, ka pēc pāršūšanas mēģinājuma nebūs jāpērk otrais :)
Link to comment
Share on other sites

Tā kā šis tomēr ir Lenovo A820 topiks, tad varu padalīties ar testiem.

Rit trešā diena. Internets (e-patsts, sociālie tīkli, TV3 play) lietots caur wifi apmēram katru dienu pa pusstundai. Runāts šajā laikā arī apmēram tik pat, Atlikušais uzlādes limenis trešās dienas darba dienas beigās - 56%.

 

Lenovo enerģijas vadības aplikācija ir spēks!

:king2:

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

A820 lietoju nu jau pāris nedēļas. Sūtīju no http://www.ebay.com/usr/cwcnshop88 . Ja neskaita nelielu nočammāšanos ar izsūtīšanu, atnāca gana ātri, aptuveni pusotrā nedēļā. Uz paciņas bija norādīts kā "communication device" ar simbolisku vērtību, kas acīmredzot bija pietiekama, lai izspruktu no muitas. Šis ir mans pirmais androīds, tapēc viedoklis stipri subjektīvs.

 

Korpuss priekš cenas līmeņa ir nostrādāts pietiekami labi, lētuma sajūta neliek sevi manīt. Vizuāli nekāds iPhone jau nav, bet jāatzīst, ka kauns turēt rokā nav. Samērā vienkāršs paskats un nekas neglīts nekrīt acīs. Izmēra ziņā kā tālrunis tas ir par lielu, bet ņemot vērā, ka tālruņa funkcijas sastāda labi ja trešdaļu tā izmantošanas, tad tas ir pieņemami. Zem skaļruņa ir spīdīgs Lenovo uzraksts, kas gan izskatās daudz pieņemamāk nekā kkāds BeePhone vai HTZ. (Pateicoties IBM&Lenovo Thinkpad portatīvo sērijai, šķiet, ka vairumam cilvēku nav nemaz nojausmas, ka Lenovo ir Ķīnas kompānija). Apakšējo pogu izgaismojums ir tāds pablāvs, bet lietošanai tas netraucē. Kā jau minēts, trūkst priekšējās kameras un zibspuldzes, bet nu tas jau ir nedaudz svarīgāk dāmu auditorijai. Skaļrunis darbojas kā nākas un ekrāns ir cenai atbilstošs (spilgtums pietiekams, pikseļus saskatīt nevar, bet fona apgaismojums nevienādi izkliedēts). Tehniski nekas pagaidām nav licis vilties un jauda/ram ir vairāk kā pietiekami normālai lietošanai. Ar normālu lietošanu baterija parasti tur pusotru dienu.

 

Telefons atnāca norūtots. Launcheris bija kā Samsung telefoniem un ik pa brīdim kaut kas nobruka/uzkārās. Tamdēļ nomainīju ROM un recovery izvēlni(?) (kas pietam bija Ķīnas ķeburos). Process vienkāršs un var izkost cauri pa vienu pēcpusdienu. Pašlaik lietoju šo ROM http://www.needrom.com/mobile/lenovo-a820-12/ , kas sevī ietver vairumu(?) oriģinālās Lenovo saskarnes iespējas. Jāatzīst, ka UX ir drausmīgs un reizēm rādās murgos, bet tā jau laikam ir android problēma in general : ) Gan jau, ka to visu var smuki sataisīt un satūnēt ja ir laiks un gribēšana.

 

Rezumējot var teikt, ka ja vēlies pirkt telefonu, būs jāiemācās noroot'ot un customer support var negaidīt. Citādāk, telefons ir ļoti laba alternatīva savai cenai, ikdienas lietošanā nebūs jāsakaunas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt vari īsumā uzrakstīt, kā to darīji? Arī ir A660, arī ir dažas problēmas, kuras gribētos novērst. Forumi ir lasīti, bet, tā kā šis ir mans pirmais Androīds, nav 100% pārliecības, ka pēc pāršūšanas mēģinājuma nebūs jāpērk otrais

 

Nav īsti laika cept pamācību, bet te ir video, kurā viss ir paskaidrots kā pāršūt no flash tooļa, zem tā paša kanāla ir arī pāršūšana no recovery modes un atmiņas apvienošana(neiesaku darīt, man nesanāca), tikai tas visdrīzāk nederēs, jo recovery būs ķīniešu valodā.

Video

Driveri + pārējās lietas

 

Ja būs kļūda ar nezināmu IMEI "Invalid IMEI", ir apps, bet arī tikai ķīniešu valodā. Pats esmu viņu pārtulkojis uz Eng (ar google translate protams), bet vēl nav notestēts.

 

Vispār vajadzētu atsevišķu tēmu katram modelim. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...