Jump to content

DEMOKRĀTISKA APTAUJA: Ko darīt ar "dūru vicināšanas" topikiem?


Vilx-
 Share

  

80 members have voted

  1. 1. Vai šādus topikus vajag slēgt?

    • Vajag
      25
    • Nevajag
      52
    • Cits (komentāros)
      3
  2. 2. Vai iesaistītās personas vajag sodīt?

    • Nevajag sodīt
      41
    • Vajag vārnu
      18
    • Vajag postēšanas liegumu uz kādu laiku
      5
    • Vajag gan vārnu, gan postēšanas liegumu
      16


Recommended Posts

Rekur nupat uzpeldēja labs piemērs - topiks par audio iekārtām. Palasiet pēdējās lappuses. Formāli nekur piesieties īsti nevar, neviens nelamājas un citus neaizvaino... tiešā tekstā. Bet nu ir skaidrs, ka emocijas sit augstu vilni, un ja tas būtu dzīvē, tad balsis būtu paceltas un dūres sažņaugtas. Jēga no satura arī minimāla, tikai viens par otru cenšas pierādīt, ka pretinieks neko nesaprot. Bet formāli arī nav iemesla kādam kaut ko pārmest vai klapēt ciet...

 

Tā kā cilvēki te sāk par demokrātijas trūkumu sūdzēties, tad pamēģināšu uzdot šo jautājumu publiskai apspriešanai. Gan bez solījuma, ka rezultāti tiks ņemti vērā, jo šī ir mana vienpusēja iniciatīva, un bez manis ir arī citi moderatori un vēl foruma īpašnieki.

 

Kā jūs domājat - ko darīt ar šādiem topikiem, kas ir deģenerējušies uz strīdu, bet formāli nekur piesieties itkā nevar? Klapēt ciet vai nē? Dot iesaistītajām pusēm kādas sankcijas vai nē?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    25

  • Sky_High

    16

  • Inspektors Caps

    14

  • JDat

    17

Top Posters In This Topic

martinno

Es nebalsošu, bet uzrakstīšu - ir topiki, kurus vajag aizlēgt un arī problēma līdz ar to atrisināsies - nebūs kur postēt un punkts tam kašķim.

Konkrētais pavediens ir jātur vaļā, lai nepārvācas uz citu pavedienu - šitā viedokļu izteikšana un aizstāvēšana migrē jau ļoti daudz topikos.

Īsāk - labāk, lai vienā topikā iet spalvas pa gaisu, nekā visos :)

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Bļin, pirmajā gribēju balsot, ka nevajag, bet nu ieķeksējās pretēji.

Link to comment
Share on other sites

Taču pats "modertors" DAFUQ visus, kas iepazīstas izmantojot on-line resursus starpniecību nosauca par idiotiem. :) Par kādu demokrātiju jūs šajā forumā runājat? Un pats lietotāja vārds šim moderātoram arī tomēr ir ar norādēm uz ne pārāk tīkamām darbībām.

 

Ja par tēmu, tad lai paliek šādas tēmas. Kas grib lai lasa un komentē. Nevienam netiek spiests lasīt.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Taču pats "modertors" DAFUQ visus, kas iepazīstas izmantojot on-line resursus starpniecību nosauca par idiotiem.

Neesmu redzējis ziņojumu par šo apvainojumu... 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

arī šajos ''dūru vicināšanas'' topikos var atrast kādu  vērtīgu atziņu , 

par ''audiofiliskajām'' skaņām vajag atstāt, bet, kur aiziet galīgajā beztēmā - slēgt

Link to comment
Share on other sites

Bļin, pirmajā gribēju balsot, ka nevajag, bet nu ieķeksējās pretēji.

Vai ta pēc tam nevar mainīt?
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man liekas, ka te ir uzpūsts no mušas zilonis. Ja aktīva diskusija ar sakarīgu argumentāciju, tad kāpēc kaut ko slēgt?

 

Jāslēdz topiki, kura virsraksts ir "help" vai "paliigaa", kur iznākums būs vairāk kā paredzams - topika autors sāks lamāties un atbilde visticamāk netiks sniegta. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Sākumā, domāju, būtu jādefinē, dūru vicināšana. Strīds un kautiņš ir dažādas lietas.

Pieļauju, ka norādīt kādam lietotājam uz viņa nekompetenci, mazliet ironiskā veidā, vai uzreiz sūtīt ieskrieties un pieminēt pēdējā māti, ir dažādas lietas.

Dažreiz ir cilvēki, kam kaut kādas lietas nepielec, un tā vietā, lai lasītu, meklētu un izzinātu šo tēmu, spītīgi tiek bīdīta sava demagoģija.

Pārdošanas sadaļa tikai tāpēc kotējas 10000....000 reizes augstāk kā sesē elvē, ka ir iespējams komentēt pārdevēja preces cenu un kvalitāti... izņemot atsevišķus gadījumus, kad, uzreiz pēc ielikšanas, tēma tiek slēgta ar piezīmi - lai te visi man nekomentē, ko esmu ielicis.

Uzskatu, ka ir jākontrolē minētie posti "uz aci" lai būtu auglīga diskusija, varbūt pat karsta diskusija, bet bez bezjēdzīgiem emociju uzplūdiem un tiešiem apvainojumiem, ne pa tēmu. Izklausās sarežģīti, bet tamdēļ jau ir moderatori, kas lasa un izvērtē. Cerams, ka nebūs korupcijas šajā jomā un vieni nebūs vienlīdzīgāki par citiem... 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Mans viedoklis jau zināms - piegriezt vajag nevis interesantu diskusiju, bet indivīdus, kuri nespēj citus neapvainot ar lietām, kas nav saistītas ar tēmu.

 

Vēl vārnas vajadzētu dot par zinātnei un pilnīgi skaidri zināmu lietu apstrīdēšanu un aktīvu sludināšanu, ja cilvēks nespēj to nekādi pamatot.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Jādod cilvēkam norādes uz konkrētiem materiāliem un jāsaka - izlasi un tad jautā ko nesaprati, runāsim tālāk. Ja šis spītīgi atsakās un turpina demagoģēt, tad kā minimums vārna bez cackāšanās.

Link to comment
Share on other sites

Papildus opciju  vajag - virtuālo dūru vicinātājiem noorganizēt reālu mītiņu :>

Link to comment
Share on other sites

Protams, protams, tādi [slēpts] kā @@ieleja  ir pirmie sarakstā. Pārējo jau agrāk pateicu. Viedokū ir vairāk, bet neviens no taviem noteikti nav pareizs.

 

Starp citu, no manis riktīgi banānu ir norāvies tikai kaspich. Tad vēl daži citi par totālu dumību runāšanu. Par personīgiem uzbraucieniem kaut kā nav sanācis sodīt.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

 

 

bez demokrātijas vajadzētu arī 'rasu' vienlīdzību.
 

Arī dzimumvienlīdzību, nesmēķetāju vienlīdzību. seksuālo minritāšu vienlīdzību. Kas tur vēl par vienlīdzībām ir? Visas vajag.

Link to comment
Share on other sites

Grūti atbildēt.. viss man liekas ir atkarīgs no tīri subjektīviem faktoriem un konkrēta topika.. nav piemērojami universāli kritēriji visam..

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Vienkārši ir jomas, kur ir skaidri kritēriji un labākie varianti, un ir jomas, kur nav vai gandrīz nav. Tehnikas tēmās lielākajā daļā tomēr ir skaidri kritēriji, tikai lielākās daļas problēma ir nezināšana, dēļ kā tie arī nespēj atšķirt graudus no pelavām. Tos nespējniekus, kuri nespēj skolā, darbā, uz ielas un arī internetā iepazīties, vispār vajag uzreiz sūtīt... uz citu forumu! :D Nav te nekāds "dzīves forums" bet gan tehnikas!

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Manuprāt šobrīd šādiem topikiem nav jēgas - rati jālabo ziemā, ragavas vasarā.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc gan visus lamāšanās topikus nepārvietot uz speciālu sadaļu? Teiksim, varētu izveidot lamāšanās topiku rezervātu. :) Stipro vārdu lietotāji būs laimīgi, arī visi ģermokrāti un idioti, kā es, neko nevarēs pukstēt par Lielā Brāļa sankcijām un tā.

Link to comment
Share on other sites

Da lab, nekur ārzemju forumos neesu redzējis tādus uzbraucienus un apd#ršanu, kā še?!!

Varbūt moderātori vairāk nopūlās uz dzēš to kas ir tukša kulaku vicināšana.

Vells viņu ar ko tas saistīts, - varbūt kaut kāds mazp#sānu sindroms? Vai maigā letiņu mentalitāte?

Vienmēr bijuši viensētnieki un nemāk uzvesties sabiedrība, -socializēties?!!

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja virtuālā dūru vicināšana notiek starp pāris indivīdiem un diskusijā praktiski vairs neviens nepiedalās, jo visiem ir piegriezies lasīt tos jēgpilnos "a man ir īstā taisnība" murgojumus n lapu garumā, tad kapēc šie karstgalvji, taisnības cīnītāji to nevarētu izveikt caur PM?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

taisnības cīnītāji to nevarētu izveikt caur PM?
 

Tas nav interesanti , jo taisnība ir jāredz visiem , a savādāk kāda jēga tad diskutēt .

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Nain, Tubus, Konstatators un citiem modernajiem maigajiem raksturiem - kurš jums spiež lasīt diskusijas, kas jums neinteresē vai kompetence/nervi/kompleksi neļauj?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

A tu domā, ka kāds arī baigi lasa, iedziļinās? :) Tos tūkstoš citātus, bieži no konteksta totāli izrautus... Jā, pašvērtējums ir līmenī...

 

Neviens jau neapstrīd jūsu kompetenci un zināšanas, tik no malas bišķi smieklīgi, ka cilvēciņi nespēj rimties ar putām uz lūpām citus, nemaz ne tik nekompetentus biedrus, uzstājīgi par duraciņiem taisīt...

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Jau vairāki cilvēki ir teikuši, ka pa vidu izskanošā jēdzīgā informācija var noderēt. Tā kā, ja Tev nenoder, vienkārši nelasi un neliecies ne zinis. Es taču Tevi nemācu, par kādām tēmām Tev vajag rakstīt. :)

 

Piekrītu gan Tev, ka JJP tiešām ir smieklīgs - argumentēt neko jēdzīgu nespēj vispār, bet tomēr ar putām uz lūpām mēģina pilnīgas glupības (par USB vispār [slēpts]) pamatot ar kaut kādām savām halucinācijām. Un neapmelo - vienkārši nekompetentus biedrus es par durakiem netaisu, bet paskaidroju viņiem lietas, ko zinu. Dažreiz arī kļūdos, bet man nav problēmu atzīt kļūdas, ja man objektīvi argumentē pretī. Neciešu tikai tādus, kuri ir nekompetenti, atsakās mācīties, brauc virsū kompetentākiem biedriem un vēl pietiek nekaunības sludināt analfabētismu. Par duraku JJP sevi taisa pats, es tikai viņu provocēju, lai visi redzētu kāds viņš un liela daļa audiofīlu patiesībā ir.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

ko darīt ar šādiem topikiem

Problēma jau nav topikā, bet lietotājā ar dzelteno avatāru.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

 

 

Sisteemu ieviest - kopaa 3 briidinaajumu naak liidzi banaans (bans) uz nedeelju.
 

Laba doma. Varbūt pēc otrā brīdinājuma aizdomāsies par to, kā raksta.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

kopaa 3 briidinaajumu naak liidzi banaans

Kādreiz par 5 tā bija .

 

 

Varbūt pēc otrā brīdinājuma aizdomāsies par to, kā raksta.

Stipri šaubos . 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt pēc otrā brīdinājuma aizdomāsies par to, kā raksta.

 

Protams protams. Ka tik ne tā. Noteikti Žaks Noriss ir tas kur korekti piešķir vārnas. Mhm. Ar nazi, kas viņa avartā, viņam pasām gar rīli. Vartbūt apdomāsies. 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Problēma jau nav topikā, bet lietotājā ar dzelteno avatāru.

Nepiekrītu. Problēma ir vienā diletantā krāpniekā, kurš šo forumu izmanto saviem garajiem iekopētajiem mārketinga spama palagiem, par ko nezin kādēļ nedabū banu. Pārējie ticīgie jau vismaz nav TIK truli.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Problēma jau nav topikā, bet lietotājā ar dzelteno avatāru.

 

ļešij. Es maksimāli ilgi un taktiski tev privāti mēģināju norādīt ka kaļūdies. Sparatu ka esi stūrgalvīgs. Pie tam manu diagnozi apstiprināja arī citi. Kad apdedzināsies sapratīsi. Esmu gatavs par šo tavu probļemu arī klātienē parunāt, ibo esmu psihiatrs-samoučaka. Sestdien parastajā vietā un parastajā laikā?

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

 

 

Stipri šaubos . 
 

Pozitīvi būtu tas, ka cilvēks tiktu nostādīts izvēles priekšā: pakļauties kārtībai vai tikt neitralizētam. Es saprotu, ka laikam nav vīrišķīgi ievērot noteikumus, jo īstam vecim ir jāievēro tikai tie likumi, kuriem viņš piekrīt, tāds cilvēks nav "salaužams," bet mērķis, manuprāt, NAV ar šādiem cilvēkiem diskutēt un viņus par kaut ko pārliecināt, mērķis ir ātri panākt vēlamo rezultātu, proti, kārtību. Abas izvēles, kas tiktu piedāvātas, garantē šī mērķa sasniegšanu, tāpēc īstenībā nav svarīgi, kuru no tām izvēlēsies. Tā ir katra paša personīgā darīšana - kāds pakļausies, cits izvēlēsies nenovērtētā ģēnija ceļu, NU UN? Kuru tas interesē? Man šķiet, ka šī auklēšanās ir aizgājusi pārāk tālu. Ja kāds nemāk būt pieklājīgs, tad manis pēc viņš var būt pats Tesla, tādiem te nav ko meklēt. Agrāk vai vēlāk tāpat parādīsies cits cilvēks, kurš būs tik pat zinošs, tikai pieklājīgs.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Es parasti cenšos turēties esošo likumu rāmjos , bet D_L vai JDat savu pierasto izteikšanās stilu diez vai mainīs un tādi arī paliks - zinoši , bet ne visai pieklājīgi .

Link to comment
Share on other sites

 

 

zinoši
par šo āri ir strīdīgs jautājums attiecībā uz mani. Galu galā man šis forums vajadzīgs lai izklaidētos nevis lai uzviltu lūpu. Esmu tāds k'ds esmu. Nekulturāls, neskuvies, bet saku ko domāju.

 

 

 

Pozitīvi būtu tas, ka cilvēks tiktu nostādīts izvēles priekšā: pakļauties kārtībai vai tikt neitralizētam.

 

Izklausās skarbi. Atlernatīvs variants: izvēle būt  pāšam nevis kaut kādam liekšķerim paipuisītim vai vēl ļaunāk.

 

PS: tev laba bilde avatarā. Tai ir arī kāda simboliska nozīmve, vai arī vienkāri bilde un nekas vairāk. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...