Jump to content

Kā tu iepazīsties ar meitenēm/sievietēm?


-Anti-
 Share

Recommended Posts

Tā kā pieGdienas topiki pēdējā laikā ir aktuāli jebkurā dienā, tad izdomāju - dalamies, pieredzē ieteikumos kā korektāk, smukāk uzrunāt - kā iepazīstamies ar lēdijām. :) 

 

Pašam pie reizes jautājums - kā labāk uzrakstīt nepazīstamai meitenei draugos, lai sabīdītu satikšanos? :D Vienkārši nav citu iespēju kā tikai zinu viņu kā atrast draugos. 

 

Viva la pieGdiena 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    4

  • martinno

    12

  • alusbundza

    7

  • RudeWolf

    6

Top Posters In This Topic

· Hidden by Vilx-, Jūnijs 5, 2013 - Rupeklības
Hidden by Vilx-, Jūnijs 5, 2013 - Rupeklības

kārtējais idiotisms.

došu tev padomu - atej no savas kastes!  :hunter:

Link to comment
martinno

Vot paaudze aug... kā d_l te viņus sauca - indigo?!

 

Ar pupainajām ir jāiepazīstas aci pret aci - jāņem ar šarmu un kokteiļiem.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Pārfrazējot Kapones padomu, kā izvairīties no nošaušanas- esi tur, kur ir meitenes.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Elementāri, izraugies metieni un seko viņai uz klusāku vietiņu, pārējo paveiks roku veiklība un hloroforms.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

:D nu jā... boot.lv ir spicākais tehikas forums ever, bet nu labi...

 

Nu, bet ko darīt cilvēkam, ja tikties aci pret aci nav iespējas runāt, bet kāda ir ļoti iekritusi acīs... 

 

Hmm, nu uzraksti viņai, ka tev patīk un piesaistīja, piemēram, viņas acis, pupi vai vienkārši bilde. Tālāk ja vēlies satikties - korekti būtu uzjautāt vai viņa ir brīva, jo ar aizņemtu tikai notērēsi savu laiku. Nu ja ir brīva raksti, ka labprāt vēlētos ar viņu iepazīties utt. Ja sanāks - sanāks, nesanāks - vismaz būsi mēģinājis un korekti atvainojis, ka esi patraucējis.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Jop manu zeķi!! Atpakaļ pagājušo nedēļu! Citādāk nevar.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

martinno

@@Kitai - emmm... ok, es esmu varbūt nedaudz dīvains, bet es negribētu tikties ar skuķi, kura pēc dr.lv or whatever vēstules saņemšanas ir gatava iet uz randiņu - diez ko labu tas neliecina par jaunkundzes prāta spējām un... visu pārējo.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

jo ar aizņemtu tikai notērēsi savu laiku.

 

Tas nu gan nav akmenī cirsts. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@-Anti- - a kāpēc Tu gribi ar to dr.lv skuķi tikties? Lieli pupi, smuka bilde ?

 

@@RudeWolf - vecais kārumnieks :sarkasms:  (šis nebūs īstais gadījums - te jaunēklis attiecības meklē) 

Link to comment
Share on other sites

labiitis

 

 

diez ko labu tas neliecina par jaunkundzes prāta spējām un... visu pārējo.

priekš tāda, kurš prasa padomu boot forumā derēs. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

DAFUQ, nu jau, nu jau - varbūt čikse arī vientuļniece vai aizņemta darbos vai nepatīk apmeklēt sabiedriskas vietas. Kas gan tur slikts būtu? Tad jau iznāk, ka visos iepazīšanās portālos sēž vienas loses. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@Gestapo tak man po, ko raksta - es to nekad nesapratīšu. Laikam esmu pārāk vecs tam :D 



 

 

Tad jau iznāk, ka visos iepazīšanās portālos sēž vienas loses. 

Bingo. Tev ir pilnīga taisnība. 

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Vienkārši esi tu pats! Tad paskaties, ko viņa tev atbild - varbūt tev nemaz tādu nevajag! ;)

Link to comment
Share on other sites

@@Gestapo,  jeņķi ir īpaša nācija :D

 

A pa tēmu: man labi, es jau esu pazīstams gan ar meitenēm, gan ar sievietēm pietiekamā skaitā.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Neesmu vecs, bet kārumnieks gan! vienkārši ir pietiekami daudz jauku dāmu, kas nav apmierinātas ar esošajām attiecībām, bet īrē kopā dzīvokli vai vienkārši stabilitātes labad piecieš tos mīnusus. Bet tad pie apvāršņa gendalfiski parādās dižbūtietis, urukaji pašķiras un madāma tiek izglābta!

 

Tiesa, tas prasa spēcīgus sagatavošanās darbus. Un Gendalfs arī ne kurš katrs ir.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

 

 

es to nekad nesapratīšu.Laikam esmu pārāk vecs tam
 

Nav nekas jāsaprot. Atlaidies ērtāk krēslā un skaties, kā dzīve notiek. ;)

Link to comment
Share on other sites

martinno
Bet tad pie apvāršņa gendalfiski parādās dižbūtietis, urukaji pašķiras un madāma tiek izglābta!

:lol:  

 

Un es neesmu pret to, ka var "uzklupt" aizņemtajām :) (kā jau teici - visādi gadījumi mēz būt, jaunkundze pati izdomās, ko viņa grib)

Es esmu par tikšanos reālajā dzīvē un uzskatu, ka šitā virtuālā padarīšana ir diezgan nožēlojama.

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Iepazīties internetā ir apmēram tas pats, kas iepazīties kādā klubā, uz ielas utt.. īstenībā interneta pazīšanām ir daudz priekšrocību.. ir iespēja pirms reālās tikšanās īsi/gari sarakstē iepazīt jau vismaz kādu daļu personības... protams, īstā iepazīšanās sākas no satikšanās dzīvē.. bet.. kā jau teicu.. iepazīties internetā nav sliktāk kā iepazīties citos veidos.. Laiki mainās.. veidi arī..

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

es esmu varbūt nedaudz dīvains, bet es negribētu tikties ar skuķi, kura pēc dr.lv

hā, laikam jau esam pa veciem, un jaunos nesapratīsīm,

bet vislabāk jau ar dāmām iepazīties tusiņos, ballēs, klubos un tamlīdzīgās vietās 

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

ir iespēja pirms reālās tikšanās īsi/gari sarakstē iepazīt jau vismaz kādu daļu personības

Aha, aha... Ir iespēja iepazīt izdomātu personāžu ar visu "skaisto" mākslīgo personību. Galu galā - laiks vējā. 

Link to comment
Share on other sites

@@alusbundza, tas nav vecums, tie ir stereotipi un aizspriedumi :) Vislabāk ir iepazīties vietās, kur saskan jūsu intereses.. kādam tas ir klubs.. kādam ballīte, kādam trenažieru zāle, citam skrienot parkā.. utt.. :)

 

@, pateikšu no personīgās pieredzes.. gadās visādi, bet tāpēc jau tev ir dotas smadzenes, lai domātu.

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sky_High
Aha, aha... Ir iespēja iepazīt izdomātu personāžu ar visu "skaisto" mākslīgo personību. Galu galā - laiks vējā. 

 

Negatīvo var atrast visur. Es neredzu jēgu tā ciest, bet nu katram sava galva uz pleciem. ;) Esmu iepazinies gan dzīvē gan internetā - nekādu problēmu, vienreiz pat kaut kādā tv čatā iepazinos ar meiteni, kad izdomājām paprikoloties ar čomiem.. :D

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Piekrītu, ka cienīgu jaunkundzi sameklēt netā būs grūti. Ja nu vienīgi kaut kādos interešu forumos. Agrāk, kad draugos taisīju trollinga reidus "Brīvdomātājiem", tad ik pa laikam nāca kaut kādas vēstulītes. Vienreiz pat likās ok variants, bet tikai tāpēc, ka bija no draugu paziņām.

 

P.S. Es uzskatu, ka vislabākā vieta, kur iepazīties ar meitenēm ir zinātniskās konferences un semināri. Ir kopīga tēma, par ko parunāt kā arī vari redzēt viņas kognitīvos muskuļus, un nodemonstrēt savus. Uzreiz jau arī redzi, vai vizuālais noformējums patīk. Vienreiz mūžā man uz ielas ir pienākusi klāt ļoti patīkama jaunkundze, kas atcerējās manu lasījumu vienā konferencē. Es biju vienkārši uz pakaļas, tiesa izrādījās, ka viņa ir precējusies, haha

Link to comment
Share on other sites

Es no savas pieredzes arī varu teikt, ka nekas slikts jau tas nav. Esmu pats arī draugos tāpat vien uzrakstījis meitenēm - sanāca labas pazīšanās un pat ilgstošas attiecības. Vienkārši sagadījies ir tā, kad dzīvo mazpilsētā, kādu ieraugi - iepatīkas, pēc tam atrodi draugos, sāc komunicēt, pēc tam satikties. Nezinu vismaz no savas puses neko sliktu tur nesaskatu.

 

Bet autors jautāja par metodēm... Nezinu manuprāt, tas ir atkarīgs cik harizmātisks Tu viņai šķitīsi.

 

A vot pašam interesētu kā var tā vienkārši pieiet piemēram nepazīstamai čiksei veikalā klāt un sākt runāt... :D

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

ēee...mhhh...

Поручика Ржевского перевели служить в Петербург. Приехав в столицу, он стал расспрашивать местных офицеров, как они знакомятся с придворными фрейлинами.
- Это дело тонкое - к ним особый подход нужен. Сначала о погоде говоришь, о музыке, а потом уж и пригласить куда-нибудь можно... Поручик тут же закрутил усы и кинулся на поиски. В Таврическом саду он заметил прелестную молодую даму, выгуливавшую болонку. Он подскочил, поддел носком сапога собачку.
- Глядите, болонки низко летают, видно, к дождю, у меня в части барабан есть, пошли потрахаемся!
Labots - DAFUQ
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

kā labāk uzrakstīt nepazīstamai meitenei draugos, lai sabīdītu satikšanos? :D Vienkārši nav citu iespēju kā tikai zinu viņu kā atrast draugos

Man pieleca!

Šim ir viena meitene baigi iepatikusies un viņš nezina, kā sākt piebraukt.

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Zābaku forums - precīzāku nosaukumu grūti atrast!

Ceru,ka sagaidīsim jautājumus: kā labāk atslaucīties,vai,ar kuru roku tu to dari,vai,kā labāk novemties pēc sūdīga alus un tādā garā.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nezini kā uzsākt sarunu uz ielas ar meiteni? Paņem mazu sunīti un dur staigāties, kur daudz cilvēku - šīs pašas nāks klāt :)



 

 

Bildi studijā! 

Tu kuru bildi gribi? Skuķa?!

 

Es drīzāk gribētu redzēt autora portretu... 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Mums autoru nevajag - mēs kā traki suņi - pamet tik kaulu un paši tālāk visu izdarīsim  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es vienkārši esmu mīlestības Inspektors Caps un gribu, lai zināšanas paliek nākamajām paaudzēm.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Zābaku forums - precīzāku nosaukumu grūti atrast! Ceru,ka sagaidīsim jautājumus: kā labāk atslaucīties

Neticēsiet, bet iedvesmojoties uz šo topicu, nupat biju uzsācis veidot tēmu "Kā nolikt kluci", bet tomēr nepievienoju.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Tiesa, tas prasa spēcīgus sagatavošanās darbus. Un Gendalfs arī ne kurš katrs ir.
 

Vai pie īsta Gendalfa pazīmēm var pieskaitīt to , ka viņam no kabatām nāk čaukstoņas , nevis šķindoņas skaņa ?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Ja ne iepazīties, tad pie mineta tikt var samērā vienkārši :D

 

 

l_9095654.jpg

 

l_47055.jpg

l_47054.jpg

l_47055.jpg

l_47057.jpg

l_47058.jpg

l_47059.jpg

l_47060.jpg

l_47068.jpg

l_47062.jpg

l_47063.jpg

Link to comment
Share on other sites

@@JuutpaudisMaigcilveeks, to, ka sievietes (tiesa, ne jau visas) ir žagatas.. kurām acis iemirdzas no skanošā.. tas jau sen ir zināms.. bet kuram gan nepatīk viegla nauda..

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...