Jump to content

DEMOKRĀTISKA APTAUJA: Ko darīt ar "dūru vicināšanas" topikiem?


Vilx-
 Share

  

80 members have voted

  1. 1. Vai šādus topikus vajag slēgt?

    • Vajag
      25
    • Nevajag
      52
    • Cits (komentāros)
      3
  2. 2. Vai iesaistītās personas vajag sodīt?

    • Nevajag sodīt
      41
    • Vajag vārnu
      18
    • Vajag postēšanas liegumu uz kādu laiku
      5
    • Vajag gan vārnu, gan postēšanas liegumu
      16


Recommended Posts

Grossmeister

 

 

par šo āri ir strīdīgs jautājums attiecībā uz mani.

Nu labi , lai būtu - nezinošs un nepieklājīgs  :mrgreen:  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    25

  • Sky_High

    16

  • Inspektors Caps

    14

  • JDat

    17

Top Posters In This Topic

Grossmeister

Sevi pārāk daudz , pārāk stipri un pārāk bieži nedrīkst kritizēt , tas radīt mazvērtības kompleksu , kam seko citas problēmas , kā piemēram , paaugstinās lietoto alkoholisku dzērienu biežums un kvantitāte .

Link to comment
Share on other sites

Dūru vicināšanas topiki jebkuru forumu tikai atdzīvina. Sterilums noved pie tā, ka forumam ir simtiem apmeklētāju, kas piereģistrējas, uzdod savu jautājumu un labākajā gadījumā sagaida atbildi, slikākajā nesagaida, un pazūd no foruma uz neatgriešanos. ELFAS forums IMHO nekad nebija tik dzīvs, kā laikā, kad bija aktuāla vadu sildīšanas un audiopederastijas apspriešanas. Pēc "kārtības ieviešanas" sekoja likumsakarīgs noriets...

Labots - LPC
Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis ir tāds, ka dzīvība ir tur, kur apgrozās profesionāļi ar savām profesionālajām problēmām. Forumi, kuri pilni ar zaļknābjiem nevienam neinteresē, jo tur neko interesantu nevar uzzināt. Kvalitatīvas interneta sabiedrības balstās uz kvalitatīviem cilvēkiem. To arī gribētos panākt ar boot.lv.

 

Diemžēl šobrīdējā atmosfēra nav pievilcīga intelektuāļiem, jo šeit vienkārši ir pārāk nesakopts. Cilvēki atļaujas kakāt viens otram uz galvas bez sankcijām. Kuram gan gribas savu laiku pavadīt publiskajās tualetēs?

 

Tāpēc arī ir šie kārtības ieviešanas mēģinājumi. Protams, tiem, kuriem šeit šobrīd ir labi, negribas jau pārāk neko mainīt. Pieraduši pie tās smakas ir visi. Mja...

Link to comment
Share on other sites

Par Elfa forumu esmu pretējās domās- tas, imo, norietēja, jo valdošā atmosfēra tur bija ļoti agresīva. Lamāšanās un apsaukāšanās tur bija norma, kas bija par iemeslu tam, ka arī es no turienes, varētu teikt, jau esmu notinies.

Pie tam tādu stilu piekopa pirmām kārtām šī foruma admini, kam tur tagad, acīmredzot, tā kā neviena tur šā vai tā nav, nekas cits neatliek kā nākt izklaidēties uz šejieni.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

 

 

Tāpēc arī ir šie kārtības ieviešanas mēģinājumi.
 

Kas nepaliek nepamanīti! Lai izdodās! :)

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Vilx!

Uz kādu dieva dāvanu tad tu gaidi?

Ķeries klāt un sāc ravēt.Tas,ka tagad pilns ar tā sauktajiem jaunbiedriem un viņu vēl muļķīgākajiem topikiem, neko labu forumam nesola un tikai provocē asumus.Ja jau esi pateicis "A",tad saki arī "B"! Kā,jūs,runasvīri,mācēsiet atšķirt graudus no pelavām,jau ir jūsu profesionālā varēšana.

Bez tam,prasīt foruma biedriem padomu,"Ko nu darīsim?", pēc tam,kad lepni esiet paziņojuši,ka vienīgie noteicēji te esiet jūs un darīsiet,kā gribēsiet,izskatās,maigi sakot,mazliet dīvaini.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Man ir sajūta, ka liela daļa apmeklētāju tic, ka lamāšanās kaut ko dod, tāpēc to izskaužot forumā būs vairāk muļķīgu tēmu nekā agrāk. Tāds naivums tādā vecumā...

Link to comment
Share on other sites

@@All-marss - A ko ta es daru? :)

 

Bet par to demokrātiju - nu ir jau tā, ka "esam te vienīgie noteicēji", bet ja jau tauta sāk dikti pukstēt, var jau arī pamēģināt mazliet demokrātijas. A kas zin - moš kaut kas arī sanāk. :)

 

Par jaunbiedriem un viņu "muļķīgajiem topikiem" - vai Tev šķiet, ka aizliedzot jaunu biedru reģistrēšanos būs labāk? Vai varbūt IQ testu vajag, pirms ļaut postēt? Ja forums paliks pieejams tikai "elitārajai grupai", tad no tā arī nekāda labuma nebūs. Es, personīgi, mēģinu nodibināt balansu.

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Augstās_Debesis!

Lamāšanos un neapmierinātību izsauc tieši muļķīgi,provokātoriski,nesaprotami un neskaidri noformulēti jautājumi.Kāpēc jācīnās ar sekām,rezultatīvāk ir nepieļaut cēloņus.

Žēl,ka nēsi to sapratis.

 

Vilx!

Kāpēc neļaut reģistrēties jaunbiedriem?Lai jau reģistrējas! Bet burziņš jau ir par viņu uzdotajiem jautājumiem un apspriežamajām tēmām.Kāpēc uzreiz nevar pateikt,ka nav pilnīgs,saprotams vai kā citādi foruma garam pieņemams formulējums? Un bez kavēšanās atgriezt pārstrādāšanai.

Vēlreiz atkārtoju: Kā,jūs,runasvīri,mācēsiet atšķirt graudus no pelavām,jau ir jūsu profesionālā varēšana.

Labots - All-marss
Link to comment
Share on other sites

@@Luke, no vienas puses, tagad tur itkā ir tukš. No otras puses tur palikuši tie paši, izņemot kaspichu (banāns), un arni (lai kurš tas būtu, bet pats aiz garlaicības aizgāja). Pārējie pēc vajadzības sēž runā. Neviens nevienam nebrauc augumā. Tāpat visādi alternatīvo enerģiju fanāti arī nepagrozās. Cita diskusija par līmeni. Kāds ir, tāds ir. Skaidrs ka Luke tur nav interesanti, ja cilvēki runā par SDR piemēram. Es to forumu apmeklēju tik pat regulāri kā so. Vienīgi nav man tur lieka muldāmā. Cenšos runāt pa tēmu. Prasti, bet bez mātes vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High
Lamāšanos un neapmierinātību izsauc...

 

Tam nav nozīmes! Ja tev izsauc, tad tu esi pārāk nervozs un nekulturāls - tā ir tava problēma, nevis jautātāja!

Labots - Sky_High
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kāpēc uzreiz nevar pateikt,ka nav pilnīgs,saprotams vai kā citādi foruma garam pieņemams formulējums?

Protams, ka var! Un vajag arī! Jautājumus arī jāmāk uzdot, un to kaut kā arī vajag iemācīties. Bet - bez apvainojumiem un lamāšanās. Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

All-marss

Vilx!

Es tā arī nesapratu,kas tad jums,runasvīriem, liedz "palīdzēt mācīties" stulba jautājuma uzdevējiem un LIEGT spamam izplatīties forumā?Nu,nelamājiet viņus un neapvainojiet,tik pasūtiet uz citu klasi,lai mācās vārdus pareizā kārtībā savirknēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tautai ir jāredz savi varoņi... Par frāzi "Klauns Tu esi!" pret Luke par absolūtu glupību sludināšanu saņēmu nākošo vārnu no Vilx-. Pamatojums:

Un "diskusija" turpinās... Kuram pirmajam būs savākušās visas 5 vārnas? :)

Varbūt arī viņā mazs audiofīlītis un, tā kā čalis ir pie šprices, tad var vismaz kaut kā cīnīties pretī?

 

Diemžēl šobrīdējā atmosfēra nav pievilcīga intelektuāļiem, jo šeit vienkārši ir pārāk nesakopts. Cilvēki atļaujas kakāt viens otram uz galvas bez sankcijām. Kuram gan gribas savu laiku pavadīt publiskajās tualetēs?

Tieši tā! Kādēļ absolūti analfabēti BEZ SANKCIJĀM kakā uz galvas visiem, kuri viņiem kaut ko iebilst, bet moderatori tā vietā, lai analfabētiem palīdzētu mācīties, ierobežo Tevis pieminētos intelektuāļus? Truli pokemoni šo vietu ir pataisījuši par to publisko tualeti un jau ir aizdi*suši līdz nemaņai. Te jau smird pēc truluma! Esat redzējuši filmu "Idiokrātija"?

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

All-marss

Augstā_Debess!

Tev tiešām izdevās mani pārsteigt,žēl,ka sliktā nozīmē.

Kā noformulēt jautājumu māca jau pirmajos kursos,vai tiešām  esi visu palaidis garām?

Nu,tad īsumā atkārtoju. Par jautājuma vai tēmas sakarīgu,loģisku,saprotamu formulējumu PILNĪBĀ atbild autors.Lasītājam vai klausītājam NAV jāzīlē un jāmin, ko autors ir domājis.

Sky,ja tev nav skaidrs un ir problēmas,cītīgi pastudē šī paša foruma noteikumus.Tur pietiekoši skaidri un pietiekoši precīzi izklāstīti kritēriji jautājumu uzdevējiem vai topiku autoriem.

Un nēsi tik nervozs,lai tev veicas!

Labots - All-marss
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Ehh, lai iet arī mans pieckapeiks. Tā vien liekas, ka pēdējā laikā tiek darīts viss, lai izglītoti vecbiedri ar pieredzi un zināšanām pamestu šo itkā "tehniskas" novirzes fōrumu. Tai pašā laikā zaļā gaisma iedegusies jaunbiedriem - provokatoriem, pret kuriem, bitīte matos, vēl jābūt tolerantiem un saprotošiem. Cien. moderasti, sūdīgi psihologi jūs esat, un šim

 

Truli pokemoni šo vietu ir pataisījuši par to publisko tualeti un jau ir aizdi*suši līdz nemaņai. Te jau smird pēc truluma!

var tikai piekrist ...

 

Vecais labais teiciens - strīdos dzimst patiesība, bitīte matos !

Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

#61

Tu to tiešām man saki? Tāda sajūta, ka kādam citam. Rakstītājs vienmēr atbild par to, ko pats raksta. Nav iespējams, ka par tevis labprātīgi uzrakstīto atbild kāds cits, vai ne? Autoru var vainot pie slikta jautājuma, jā, un to neviens neapstrīd! Bet pie sliktas atbildes - tikai atbildētāju! Atbildība par paša rakstīto nav kaut kas, ko tu vari uzvelt citam, jo tev uz brīdi (vai sistemātiski) pieveras ciet un tāpēc tu pārkāp noteikumus! Visbeidzot, ja jautājums neatbilst noteikumiem, tad kā vispār var aizdomāties līdz tam, ka arī atbildes drīkst neatbilst noteikumiem? Jābūt aklam, lai neredzētu, ka tas visu padara tikai vēl ļaunāku (un alternatīvi apdāvinātam, lai ticētu, ka tas nāk par labu).

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Skatos, ka forumā pamazām atmostas inteliģence... :D Un forumā šajā laikā ir uzradies jauns normāli domājošs biedrs LPC, kurš, kā var noprast, ir palasījis arī slaveno audio diskusiju. Rezultāts JAU ir redzams!

 

Sky_High, tiem idiotiem, atbildot normāli, tieši viņi sāk taisīt uz galvas bez pamata!

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Ejiet jūs visi pa gaisu! :D

 

Man ir skaidrs! Tā visa cepšananās ir vasaras kartuma iespaidā. Steidziet pēc aukstas sulas. Palīdzēs! Tiko pārbaudīju uz sevi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Mja, topiks aizgājis auzās. Vilx speciāli uztaisīji, lai atkal visi paceptos, vismaz tā izskatās

Link to comment
Share on other sites

Par to testu pie reģistrēšanās - vajag kaut ko šādu. :) Ierastā Kapčas vai kātur vietā.

28_f0c487536ad7591e7849f955c41_1.jpg



 

 

kurš jums spiež lasīt diskusijas, kas jums neinteresē vai kompetence/nervi/kompleksi neļauj?

 

Es jau arī nelasu, un man netraucē. Ar to, skatos, problēmas ir tikai dažiem adminiem un citiem maigoņiem. Lūk, un manis #25 postā piedāvātais variants ir lieliska alternatīva starp pārāk lamājošos biedru vārnošanu un totālu visatļautību forumā. Ja vēl attiecīgajai sadaļai uzliektu vecuma ierobežojumu (lai pasargātu "šķīstos" bērneļus), tad viss būtu lieliski un zirgā.

Labots - Nain
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

8 sanāca , esmu validējies .

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

 

 

Sky_High, tiem idiotiem, atbildot normāli, tieši viņi sāk taisīt uz galvas bez pamata!
 

Beigās uzvar tas, kurš var labāk lamāties? Neesat domājuši pacelt to jaunā līmenī un sākt rīkot turnīrus? ;)



 

 

8 sanāca , esmu validējies .
 

Zini tādu joku: "Ļaujiet viņai minēt vēl, ļaujiet viņai minēt vēl..." :D

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā! Kādēļ absolūti analfabēti BEZ SANKCIJĀM kakā uz galvas visiem, kuri viņiem kaut ko iebilst, bet moderatori tā vietā, lai analfabētiem palīdzētu mācīties, ierobežo Tevis pieminētos intelektuāļus? Truli pokemoni šo vietu ir pataisījuši par to publisko tualeti un jau ir aizdi*suši līdz nemaņai.

Nē, nē un vēlreiz NĒ! Pilnīgas muļķības!

 

Kakāt uz galvas nav atļauts nevienam - nedz analfabētiem, nedz intelektuāļiem. Par to arī šobrīd ir cīņa. Diemžēl "intelektuāļi" (vismaz daži no viņiem) šobrīd ir tie, kas visaktīvāk grib kakāt uz galvas visiem, kas viņiem nepatīk un nav gana gudri pēc viņu mērauklas. Tā vietā, lai viņi palīdzētu analfabētiem mācīties, viņi tos saukā par klauniem. Sabiedriskā tualete šeit rodas no viņiem, nevis no analfabētiem.

 

uahahahaha pat caps sajeedz beidzot saali:> °teiksju taa - sjobriid ieksj tupeles ir divu sugu moderatori. 1. jeedz kaut ko tikai savaa laucinjaa un par paareejo scjaudiit. njem peec burta... 2. nejeedz vispaari nikuja un ir lieli viiri! piemeeru? luudzu - mudarastars vilx-   taa luuk, draudzinji...

Negribi mūs pamest? Lūdzu?
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Vilx, paskaidro man jēgu no šī topika, jo te ir aizgājis kaut kāds bezsakars, kurā tu vēl centies kaut ko spuroties, taču tas acīmredzami nesanāk. Vai nu slēdz ciet, vai........ brīva izvēle

Link to comment
Share on other sites

Nez, pēdējā laikā cilvēki baigi pukst, kad topikus slēdzu ciet. :p Gribu vispirms sagaidīt, kamēr šitais pats nomirst dabīgā nāvē (aļa pazūd no boot.lv 1. lapas), un tad aizslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Vienkāršāk būtu aizslēgt, nevis kaut ko gaidīt, un atdzīvināt 5dienas topiku

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

toč 8? vai tomēr 13?

 

 

Man gan 13. 

Man tā sanāca - kaķis 2 ; sirds 8 ; burts 1 ; ķīniets  3 .

Link to comment
Share on other sites

Man savukārt pofig par to, cik kurš apzīmē. Ja mēs pieņemam, ka tā tur vispār ir saskaitīšana, tad visu apakšējo skaitļu summai jāsakrīt ar visu labās puses skaitļu summu. Aļa 13.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

A kā savādāk kāds būtu domājis ???  :hunter:

 

 

 

Kakāt uz galvas nav atļauts nevienam - nedz analfabētiem, nedz intelektuāļiem.

 

 

@@Vilx-, neesi iedomājies, ka specifiski uzdodot jautājumu arri var uz galvas uzkakāt ?

Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

un kad saskaita 2 + 8 + 2 +1 = ?

Pārskatījos un pārskaitījos . 

Link to comment
Share on other sites

@Vilx-, neesi iedomājies, ka specifiski uzdodot jautājumu arri var uz galvas uzkakāt ?

Ja ko tādu redzēšu, sodīšu bez žēlastības. :)
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja ko tādu redzēšu, sodīšu bez žēlastības.

 

Būtu labāk ēdis! Darīt tev nav ko! Jei bogu. 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Ko te mīkstie raksturi piesējušies lamuvārdiem? Te nav runa par to! Reālā cepšanās ir par to, ka vajag sodīt idiotus par visatļautību.

 

 

 

Kakāt uz galvas nav atļauts nevienam - nedz analfabētiem, nedz intelektuāļiem. Par to arī šobrīd ir cīņa.

Neredzu! Tas Tu tikai te sludini "nē, nē, viss ir godīgi", bet reālās darbības nav - trulo kakāšana kā bija, tā turpinās!

 

Tā kā tur nav nekā privāta, atļaušos iekopēt tekstu no privātās sarakstes:

Viss, ko es saku ir - nejēgas nedrīkst apstāstit. Viņu argumentus var atspēkot, un, ja viņi vēl neklausās, viņus var ignorēt. Bet apstāstit nedrīkst nevienu. Vienalga, vai jēga vai nejēga. Punkts.

Ignorēšanas psiholoģiskās sekas - daru ko gribu, jo man taču tāpat par to nekas nebūs. No tā izaug visatļautība, jo drīkst taču kakāt uz galvas pat universitātes profesoram (iedomāts piemērs). Profesors gan neko pretī pateikt nedrīkst, pat ne sarkasma formā, jo pasarg dies' personīgi aizskars kādu trulīti. Profesoram likums ļauj tikai ignorēt jeb klusēt kā muļķim, un ļaut idiotiem valdīt. Lai slavēta jaunā truluma citadele boot.lv!

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Ignorēšanas psiholoģiskās sekas - daru ko gribu, jo man taču tāpat par to nekas nebūs.

Nu, un ko tad tieši tas ignorētais ļautiņš savā "visatļautībā" sastrādās šeit forumā? M?

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

ieleja, nu redz' pat Kevins jau USB vadu samērījis. USB dokumentāciju, kas brīvi pieejama, gan neviens nevar izlasīt. Sērga izplatās...

 

Vilx-, uztaisīs to tualeti, par ko Tu runāji. Būs pieklājīgi un maigi nespējnieku gaudu teksti, bet to saturs kā sausā tualete.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man šķiet, ka šeit ir runa par divām galējībām. Variantā A visi teksti ir jēgpilni un lamu-pilni; variantā B visi teksti ir pieklājīgi un bezjēdzīgi.

 

Kā jau parasti, galējībās ir posts. Teikšu godīgi, ka negribu nevienu no tiem. Es gribu redzēt forumu, kurā teksti ir prātīgi un pieklājīgi. Tikai kā to panākt?

 

Par lamāšanos un aizskarošiem tekstiem vismaz var dot vārnas, kas eventuāli noved pie postēšanas lieguma. Tā var izvairīties no galējības A. To arī šobrīd cenšos darīt.

 

Bet kā izvairīties no daudz stulba satura? Par muļķību runāšanu jau vārnas nedosi. Un regulāri uzrodas kāds topiks, kur cilvēki sāk diskutēt par gana smalkām lietām, par kurām pat nevienam moderatoram nav jausmas (tur parasti arī viskvēlākās diskusijas, kā, piemēram, tajā audio topikā). Katrs iesaistītais ir pārliecināts par savu taisnību, bet kā lai mēs, moderatori izlemjam, kura pusē stāv patiesība? Un ja nu tā ir kaut kur pa vidu?

 

Mans priekšlikums ir šāds: ja uzrodas kāds āksts, kurš sāk klārēt muļķības, un viņam nevar iestāstīt patiesību (vai arī izvēršas karš analogi kā audio topikā), tad šis topiks tiek slēgts, un, iespējams, arī dzēsts, lai nepiesārņotu forumu ar muļķībām. Rezultātā arī scenārijs B ir novērsts - kakainais saturs nevairojas.

 

Tas visus apmierina?

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...