Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

Man ir Mi Box ar pēdējo t.i. 8 android TV versiju. Uzliku gan viņu oriģinālo aplikāciju gan Noxbit. To Ace stream aplikācija pati uzlika.

Nekas normāli neiet - minūtes 5 kamēr kanāls vispār sāk rādīt un tad kādu sekundi parāda un tad paliek nekustīga bilde

Link to comment
Share on other sites

Nu pamēģini  torrent stream cotroller ( apraksts šeit ). Man šī iet ideāli gan uz TV bokša , gan mobīlā. Nu , jā laikam nedaudz mazāk kanālu, toties iet.

Link to comment
Share on other sites

Jhon kasparson

Ace Strea

pirms 5 stundām , ivo teica:

Man ir Mi Box ar pēdējo t.i. 8 android TV versiju. Uzliku gan viņu oriģinālo aplikāciju gan Noxbit. To Ace stream aplikācija pati uzlika.

Nekas normāli neiet - minūtes 5 kamēr kanāls vispār sāk rādīt un tad kādu sekundi parāda un tad paliek nekustīga bilde

Vai Ace Streame Media Log In izdapildīji pirms palaist  kādu kanālu? Pirms palaist  kādu kanālu ieej Ace Stream Media (vispirms) labajā pusē augšā nospied uz trīs punktiem , parādīsies navigācija , ieiej Settings jeb Настройки un nomaini Output format(Live) no Auto uz Origin, to pašu izdari ar Output(VOD) punktu  tikai tad ielogojies aplikācijā Ace Stream Media kaut vai no gmail email(-a) un tad palaid jau Torrent tv aplikāciju

Labots - Jhon kasparson
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jhon kasparson teica:

ieiej Settings jeb Настройки un nomaini Output format(Live) no Auto uz Origin, to pašu izdari ar Output(VOD) punktu  tikai tad ielogojies aplikācijā Ace Stream Media kaut vai no gmail email(-a) un tad palaid jau Torrent tv aplikāciju

Paldies, tagad rāda. Tiesa gan , kamēr palaižās, paiet kādas 2 minūtes. Un pa brīdim iefrīzo tāpat vismaz HD kanāli. Bet tas droš vien dēļ tievās DSL interneta trubas. Protams, ka nekur insturkcijās neatradu, ka jāizveic šādi uzstādījumi.

 

 

pirms 7 stundām , oxygen teica:

torrent stream cotroller

Kaut kas neiet. Viņš liek kam izvēlēties playeri - kodi, MX, Plex u.c. un pēc tam parāda, ka "available in full version of the application"

Edit: pēc restarta viss aizgāja. Bet tikai izvēloties "Once". Tātad pie katras kanālu pārslēgšanas jāizvēlas pleijeris. Vai arī jāmaksā par pilno aplikācijas versiju. Bet iefrīzo pa lakam tāpat.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Nu pērc pilno vai dabū sadakterēto ja negribi lai ko prasa.Tik nedomāju ka tas palīdzēs pret frīzošanu. Tas ka kādreiz var iefrīzot, fakts. Tomer neiet jau no satelīta. Bet pie vainas var būt arī interneta kanāls kas pie gala lietotāja . Ja ātrums nekāds vai uz vienas trubas sēd vesela daudzstāvu māja, tad laiku pa laikam var arī aptrūkties. Nu ja kāds eksotiskais kanāls, tad jau gan var būt raustīšanās. Kā ne kā torentu princips -jo vairāk lādē, jo vairāk dalās . Kādam , arī, ir jadala izejas (no satelīta) . Ja tam galīgi ''līki'', tad pārejiem arī nebūs kā gribētos. Tā ka izmantoju tik pa retam , tad nevaru pārāk komentēt ilgstošu stabilitāti. Pēdējo reizi padarbināju fazendā, kur tik LMT internets. Jāsaka ka kā par brīnumu  gāja ka nemetās. Lai gan... tipa Vintera.tv ( no šejienes )strādā daudz stabilāk. Laikam jau tā torrentu būšana tāda, līka.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , oxygen teica:

ja kāds eksotiskais kanāls

Man kā reiz ir eksotisks kanāls - LTC mājas DSL :D

Tāpēc palikšu ka es pie vecā labā satelīta pagaidām.

Link to comment
Share on other sites

Te ir  tās haļavas katalogs. Spēj tik rakt. Laikam, lai varētu redzēt visu kas lapas, ir jāielogojās.

 Ja DSL, tad , laikam, īsti nestrādā torrent princips, kad gan ņem gan dod. Kā ne kā UP krietni lēnāks. Vēl jau ir īpatnēji ka dažviet Lattelecom  stāv vecie vadi/garas līnijas, kad arī DOWN tam DSL knapi velkās . Pat SD kanāli neies. Bieži mobīlais internets daudzās vietās par tādu pašu naudu ir krietni ātrāks .

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Man torrent stream controller rādīja gan ar 3G un tagat ar 4G+.5G vispār nav problēmas.Var arī ar Perfect Player ieliekam torrenta playlisti http://91.92.66.82/trash/ttv-list/ttv.all.tag.iproxy.m3u  no sākuma atveram Ace stream media vai Ace stream engine tad veram Perfect playeri un skatāmies Android versija.Windows datorā ielādejam Ace player un protams ace stream media center  un veram šo playlisti ar ace player un skatāmies.Ir arī exotic kanāli

Labots - bonis33
Link to comment
Share on other sites

Man uz lg smart tv fork player ar arāda torrentstreamu. Var lūrēt arī filmas no rutora, tik tad vajag remotefork kompī un jāieķeksē viss pie plugin. Filmas iet stabili, arī fhd, ar tv ir kā ir, kkas iet, kkas nē, kkas frīzodams un raustīdamies. No tv maz ko skatos, galvenais lai var redzēt vsport baltic, jo rāda motogp un to pagaidām rāda stabili, šad tad uz kādu sekundi iefrīzo, bet nu reti. Valodas kanāliem un filmām ar var mainīt. Tas remotefork kalpo arī, kā dlna serveris, kurā pat nekas nav jāšēro, tik pēc noklusējuma tam nav ierobežojumu, rāda visas mapes, bet ir iespēja norādīt arī konkrētas.

P.S. Filmām laikam tomēr valodu nevar mainīt, ja nu vienīgi tām kas ir datorā.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Tā arī lidz galam nesaprotu, ir šobrīd kāds veids kā caur IPTV skatīties LV kanālus? Der arī maksas, galvenais lai ir stabilitāte.

Link to comment
Share on other sites

2018.09.6. , 10:05, oxygen teica:

DOWN tam DSL knapi velkās . Pat SD kanāli neies.

Tik traki gan nav. LTC interaktīvā tak iet, youtube arī rāda normāli.

Es gan pa vecam filmas nokačāju un tad skatos.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, kas ir vektorīgais. Man ir parastais, ar nožēlojami lēnu augšuplādi

Link to comment
Share on other sites

Nu nav jau nemaz tik ērmīgi.

10 m/bit = 1.1MBs down ir ciešami, protams ja torrenti un dažādi downloadi nav prioritāte.

Bet nu par augšuplādi, tur gan ir pakaļā. Knapi 1 mbit uzspiež labākajā gadījumā.

 

Atceros laikus kad Dslam bija 2mbit down. Tad gan varēja nagus grauzt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , bonis33 teica:

Fork Player ir ok bet ar Imperia Boom vispār bomba tā nav reklāma tā ir .

Nu tad padalies ar linku.

Link to comment
Share on other sites

2018.09.8. , 14:40, ivo teica:

Man ir parastais, ar nožēlojami lēnu augšuplādi

Pag, tas i fakts, bet skatoties TV, tak UP ir samērā po. Man uz DSL dzīvojoties vasaras mājā, pie tam ņemot no kaimiņa caur WIFi repīteri stabili gāja TV. Kaimiņš pirms 2 gadiem DSL likvidēja un dzīvojos ar 4G. Vakaros mēdz būt truba pilnīgā. :( 

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Vai kāds var pateikt, kā var skatīties IP TV?

es saprotu, ka jānopērk šī kastīte:

https://www.ebay.co.uk/itm/OTT-IPTV-Box-4K-Ultra-HD-Android-7-1-Quad-Core-RAM-1GB-ROM-8GB-Internet-TV-MXQPR/222042707968?hash=item33b2c6d800:g:LdEAAOSwr7ZW2Ypa

un kā tālāk? Ir kāds zinošs, kas var pamācīt soli pa solim?

Galvenais, lai nav ikmēneša maksas

2 TV - abi samsungi, viens 55'' kādi 4-5 gadi vecs, otrs 50" pagājušā gada modelis. Abiem ir smarts

Link to comment
Share on other sites

Nevajag nekādas kastītes. Samsung tv app veikalā atrodi ottplayer, uzinstalē. Reģistrēties ottplayer.es , tur kabinetā augšuplādē lai kur atrastās iptv pleijistes. Uz TV palaid appu, iestatījumus norādi tos pašus reģistrācijas datus un skaties savas pleijistes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , Jainit teica:

Nevajag nekādas kastītes. Samsung tv app veikalā atrodi ottplayer, uzinstalē. Reģistrēties ottplayer.es , tur kabinetā augšuplādē lai kur atrastās iptv pleijistes. Uz TV palaid appu, iestatījumus norādi tos pašus reģistrācijas datus un skaties savas pleijistes.

Nesapratu īsti :(

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Dark_Side teica:

Nesapratu īsti :(

Ottplayer piereģistrējies no datora. Pēc tam user:psw ievadi Samsung Ottplayer aplikācijā.

Pievieno savu atrasto iptv playlist. Aiziet!

Link to comment
Share on other sites

Uzliku un notestēju Ottplayer. Atšķirībā no tā sūda TorrentTV, viss normāli strādā ar EdemTV playlisti. Maksā tā pleiliste 1$ mēnesī. Vienīgais gļuks ko ievēroju, ka ar parasto pulti (MiBox) nevaru tikt settingu lapā. Tikai ar klaviatūru. Un vēl pieaugušo kanāliem pie katra kanāla ieslēgšanas prasa ievadīt kodu. Ar pulti tas ir reāls čakars. Novākt to kodu nevar, viņš neļauj atstāt tukšumus pie paroles nomaiņas.

Bet citādi viss rullē. Pie vadības protams jāpiešaujas nedaudz.

Link to comment
Share on other sites

Vē par OTT - ielogojoties viņu mājas lapā viņš prasa norādīt tel. nr. Raksti kā gribi, viņš rāda ka nepareizs formāts. par pareizo formātu protams nekur nav minēts

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , vekio teica:

Ottplayer piereģistrējies no datora. Pēc tam user:psw ievadi Samsung Ottplayer aplikācijā.

Pievieno savu atrasto iptv playlist. Aiziet!

Visu izdarīju un apstājos pie playlistēm... kas tas par zvēru?

Kā man to uz PC izdarīt, lai TV atpazīst - neko nesaprotu :(

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Dark_Side teica:

Kā man to uz PC izdarīt

ieskaties PM!!!

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Dark_Side teica:

apstājos pie playlistēm... kas tas par zvēru?

Pamēģini šo:

https://edem.tv/

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , goicis teica:

ieskaties PM!!!

Un tā - viss izdevās, TV atver 200+ iespējamos kanālus, tur var redzēt kādas pārraides, kad kas sācies, kad kas beigsies, bet ejot iekšā jebkurā no kanāliem, sāk ilgi riņķot domāšanas aplītis un finālā nekā - nav bildes :(


Pirms 2 minūtēm , ivo teica:

Pamēģini šo:

https://edem.tv/

bildes izrādās nava

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Dark_Side teica:

bildes izrādās nava

Samaksāji vismaz 1 USD par 1 mēnesi? Citādi bildes protams nebūs

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ivo teica:

Samaksāji vismaz 1 USD par 1 mēnesi? Citādi bildes protams nebūs

ottplayer neprasa naudu. Es par to runāju

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dark_Side teica:

ottplayer neprasa naudu. Es par to runāju

ottplayer tak ir tikai čaula. Ir vajadzīga pleiliste. Un edemTV prasa 1$ mēnesī. Ja lieto citu listi, tad tā varbūt ir bezmaksas.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ivo teica:

ottplayer tak ir tikai čaula. Ir vajadzīga pleiliste. Un edemTV prasa 1$ mēnesī. Ja lieto citu listi, tad tā varbūt ir bezmaksas.

Skaidrs...

Varbūk kāds zin kādu bezmaksas listi, kur būtu sports un krievu kanāli + populārzinātniskais

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt 1$ mēnesī, tas ir gandrīz bezmaksas. Var jau protams aiz principa meklēt un čakarēties, bet vai tas ir to vērts.

paņem to pašu torent TV - tas ir pilnīgi bez maksas + sekss garantēts :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Jhon kasparson
pirms 2 stundām , Dark_Side teica:

Skaidrs...

Varbūk kāds zin kādu bezmaksas listi, kur būtu sports un krievu kanāli + populārzinātniskais

googlā jeb Yandex ieraksti IPTV суперпомойка  tur parasti pilns ar iptv .m3u linkiem uz dažādiem kanāliem

Labots - Jhon kasparson
Link to comment
Share on other sites

Visu ko esmu mēģinājis ar Iptv[haļavno]ir pilnīgi garām!Ivo deva skaidru atbildi!1rublis tiešām nekas nav,lai jātos velns zin ar ko!!!Tev pm aizsūtīju vēl adresi!Nedaudz dārgāk,bet tu toties skaties,nevis jakarējies!Tā kā!

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Racer unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...