Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
janko100

Kāds varētu iedod moška kādu saitu, var arī pa nelielu naudiņu, kas rādītu bez problēmām. Nebūtu katru dienu jāmeklējas jauns plailists.

 

 

pirms 19 stundām , GE (DX) teica:

Kāds var lūdzu iedot ejošu torrenttv pleilisti?

https://edem.tv/

Atradu šitādu

Labots - janko100
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 8 stundām , janko100 teica:

https://edem.tv/

Atradu šitādu

Mjā, zinot pašreizējās aktivitātes, ilgi šim nav lemts būt... ;)


Šito tēmu ar vajag mazliet piezemētāk turpināt, jo nu jau visā Latvijā ir troksnis to antipirātisma svētās trīsvienības aktivitātēm. 

Link to comment
Share on other sites

edems jau kādus 3, ja ne visus 4 gadus turās, ja nemaldos, tā kā gan jau būs ok. Samaksāt tak ar varēja viņiem civilizētā veidā nevis ar visādiem mistiskiem servisiem

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

edemu obligāti izmēģinās, bet nu jā, būtu vēl LV kanāli. Ir kādam ozo tv, ir doma paņemt to, bet vai viss čikiniekā uz samsung smarta iptv būs?

Link to comment
Share on other sites

Neiet edem pagaidām neviens kanāls, logo rāda, it kā lādē, bet nevar ielādēt nevienu kanālu, jocīgi...

Aizgāja, viss kārtībā :)

Labots - aiko99
kļūda
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Starp biedriem arī ir kāds, kas var palīdzēt ar listēm, ir interese... Varbūt var kādu servisu ieteikt, varbūt kādam ir kāds labs kontakts. Man avene + kodi. Galvenokārt interesē LV + EN saturs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki, vai var kāds "uz pirkstiem" izstāstīt, kā to Edemu dabūt uz Mi Box? Kā to pleilisti uz viņa dabūt?

Un ko vēl uz tā boksa labu uzlikt lai varētu viņu pilnvērtīgi izmantot? Pašlaik ir Megogo un Shortcut, kā arī Kodi priekš NAS kontenta skatīšanas. Neko citu uz tā kodi pagaidām neesmu dabūjis.

Megogo visār mēsls - vecas filmas un jaunās par papildus maksu. Shortcut vēl kaut cik skatāms.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 2 stundām , ivo teica:

Pašlaik ir Megogo un Shortcut, kā arī Kodi priekš NAS kontenta skatīšanas. Neko citu uz tā kodi pagaidām neesmu dabūjis.

Ko tad vēl citu vajag? Filmas no pirātlīča un televīzijai uz NASa var uzlikt tvheadend un piespraust dvb-t uztvērēju (vai dvb-s) un skatīties ar oficiālo karti, vai medu, ja sirdsapziņa atļauj aplaupīt nabaga mirstošos operatorus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Bruketajs teica:

iespraust dvb-t uztvērēju (vai dvb-s)

Tautai jau vajag arhīvu. Redzējis neesmu, bet zinu, ka tas ir atrisināts. Dzirdēju, ka tauta ārzemēs pērk no leišiem pa ceineri. bet gan jau pašmāju bāliņi arī ko piedāvā. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 8 minūtēm , ggg97 teica:

Tautai jau vajag arhīvu.

Tautai dafiga ko vajag. Attiecīgi arī jāmaksā tik, cik prasa. Tie, kam nevajag, maksā mazāk vai pavisam maz.


Pirms 9 minūtēm , ggg97 teica:

bet gan jau pašmāju bāliņi arī ko piedāvā. 

Visi pašmāju bāliņi ir noslēpušies līdz tam laikam, kad biedrībai "Par dārgu saturu" beigsies finansējums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Bruketajs teica:

piespraust dvb-t uztvērēju (vai dvb-s) un skatīties ar oficiālo karti, vai medu

Priekš tā man ir VU+ sat tuneris ;)


Pirms 20 minūtēm , Bruketajs teica:

Filmas no pirātlīča

Nu turienes nevelku, man vajag krieviski. Un vispār apnicis kačāt, vairāk orientējos uz on-line kontentu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

Sveiki, vai var kāds "uz pirkstiem" izstāstīt, kā to Edemu dabūt uz Mi Box? Kā to pleilisti uz viņa dabūt?

 

https://edem.tv/soft/

izvelies android, jebkuru no visām divām ieteiktajām programmām, listi turpat var ģenerēt. Tālāk pašā programma (ottplayer vai VLC) norādi listi un skaties. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jainit teica:

jebkuru no visām divām ieteiktajām programmām

Paldies. Kura no viņām labāka?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 6 minūtēm , ivo teica:

Priekš tā man ir VU+ sat tuneris ;)

Tad jau vispār no problem.

Pirms 6 minūtēm , ivo teica:

Nu turienes nevelku, man vajag krieviski. Un vispār apnicis kačāt, vairāk orientējos uz on-line kontentu. 

Ir tonna resursu arī tādā gadījumā.

Es gan neuzticos strīmošanai - ja nu pus filmā kaut kas noiet greizi... 


Kodi ņem pretī arī visu populārāko tipu plejlistus... iekopē tikai kaut kur šim iekšā un skaties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Bruketajs teica:

Kodi ņem pretī arī visu populārāko tipu plejlistus... iekopē tikai kaut kur šim iekšā un skaties.

Es ar playlistes gan uz M8s+ gan uz Beelinka Android skatos caur Kodi Simple PVR client. Ērti.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Edems ne uz vienu no maniem e-pastiem nav spējīgi piegādāt reģistrācijas vēstuli... Švakuckis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , ivo teica:

Paldies. Kura no viņām labāka?

Grūti pateikt, uzliec abas , tad jau redzēs , kura būs ērtāk vadīt ar pulti. OTTplayer par labu saka iespēja iestatījumos izvēlēties arī citu video atskaņotāju, ne tikai pašā programmā iebūvēto. Un jā, kā jau augstāk minēja, arī kodi var atskaņot pleijlistes.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Bruketajs teica:

Edems ne uz vienu no maniem e-pastiem nav spējīgi piegādāt reģistrācijas vēstuli... Švakuckis.

Man ar tā likās. Līdz ieskatījos spama mapē :D

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Just now, ivo teica:

Man ar tā likās. Līdz ieskatījos spama mapē :D

Ieskatījos arī es - pat firmas e-pastu mēģināju kur viss spams netiek dzēsts, bet pienāk atsevišķā kastē. Nekā... 

Varbūt šiem melnā diena...

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Es TV kanālu playlistes skatos caur Lazy IPTV sasaistē ar MPC. Jūtami ātrāk darbojas kā caur KODI. Nu jā, viss ir sagādāts priekš tā, lai microSD kartē iedzītu LibreELEC, bet neesmu vēl saņēmies (nav runa par dzeršanu), из за отсутсвия необходимости. Un filmām, kā jau reiz minēju, iekš KODI ir uzlikts Seasondream.

Link to comment
Share on other sites

Ui cik daudz svešvārdu šajā tēmā :D Bet nu neko, būs jāmēgina saprast ko nozīmē visi tie Lazy, MPC, Seasondream, Simple PVR utt. :D

Link to comment
Share on other sites

Nav tik traki - man ar sākumā likās kā ķīniešu ābice. ;) Palasi forumus un pamācības - pilns nets gan englanderu, gan arī krievu valodās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ggg97 teica:

Tautai jau vajag arhīvu. Redzējis neesmu, bet zinu, ka tas ir atrisināts. Dzirdēju, ka tauta ārzemēs pērk no leišiem pa ceineri. bet gan jau pašmāju bāliņi arī ko piedāvā. 

Nav vajadzīgs, ,man majas paštasīts IPTV setups, strimu ņem no neta un Virszemes, biju uzlicis lai iet arhivā, meneša laikā nevienu raidijumu no arhiva nepaskatījos un novacu nost, nav jēgas turēt 200+ Gb ar nevajadzīgu šņagu, tagad atstaju tikai ierakstus, ja zinu ka gribvēšu redzet to raidijumu, atseros ka vaig uzlikt ierakstīt, un izdarīt to varu no jebkuras iekartas kaut vai mobila telefona neesot pat latvija 

  

Link to comment
Share on other sites

Man joprojām jautājums - kā iespējams tās pleilistes iekopēt android kastītē??? No kurienes iekopēt un kurā vietā kopēt? Nesanāk man nekas :(

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Nu, kaut vai no kompa fleškā iekopē, un flešku spraud boxī. Pēc tam pleijerī norādi ceļu, kur tā plejliste atrodas. I usjo.

Link to comment
Share on other sites

28.7.2017. , 11:13, ivo teica:

Priekš tā man ir VU+ sat tuneris

Kā ^^ norādīja laikamTak analoģiskā veidā to vari arī darīt ar savu uztvērēju. Tikai tā atšķirība- katram E2 uztvērējam jau ir Mediju atskaņotājs, un nekāds papildus pleijeris nav jāinstalē.

Patīkamu skatīšanos!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Atradu variantu OTT pleijerim uz kompja sakonfigurēt, Ar fleškām čakarēties - tā ir vakardiena

Link to comment
Share on other sites

Vakardiena ir nemācēt nogādāt vajadzīgo failu televizorā.

To var izdarīt dažādos veidos, kur tikai viens no tiem ir USB Flash, bet var arī caur tīklu (HTTP, SMB, SSH. NFS, utt.).

 

Link to comment
Share on other sites

2017.07.28. , 14:44, SweeC teica:

biju uzlicis lai iet arhivā, meneša laikā nevienu raidijumu no arhiva nepaskatījos

Man atkal visi sievišķi un radi pa LTC iPTV arhīvu vien dzīvojas. Tā varot izbēgt no reklāmām un dinamiski izvērtēt un slēgaties starp ienteresējošajiem kontentiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pirms 15 minūtēm , MasteR's teica:

Oriģinālvalodā nav?

Oriģinālvalodā vairs nekā nekur nav.,ja nu vienīgi pa naudām.

 

Labots - jankoboy
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Filmas var skatīties  arī Chromē ar paplašinājumu Movian un tur izvēlas plaginus to ir daudz  un valodu tikai atkal trūks Lv.valoda.Android versija 

movian-5.0.487.apk .

Labots - bonis33
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Racer unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...