Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , jankoboy teica:

Oriģinālvalodā vairs nekā nekur nav.,ja nu vienīgi pa naudām.

 

Vabūt Kodi tur bija filmas latviski un vecās latviešu filmas ja nemaldos tas bija ( plugin.video.filmaslatviski) un (plugin.video.dzivaistv)

Link to comment
Share on other sites

2017.09.28. , 22:44, bonis33 teica:

Krievu valodā tv priekš Android ir Vostorg tv,vivat tv  atmūķēti  vel Torrent stream controller ar +18 kanāliem 

tv.vostorg.tvset-v17 No GP.apk

Vivat-tv-v1-15-mod.apk

torrentStreamControllerv1.6.24.apk

Pamēģināju, vissakarīgākais izskatās Vostorg. Vienīgi nekādīgi nesaprotu kā ieiet menu un tikt līdz žanra izvēlei filmu meklētājā uz Xiaomi Mi box.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā uz Xiomi bet man Huawei p10 un M8s+ android tv box aukšējā stūrī ir divi tristūriņi gan pa kreisi gan pa labi ar tiem arī maina tēmas.Tieši man vairāk interesēja tv  IMG_20171003_192939.thumb.jpg.4881edd2d5f771e9708405aa62b99b59.jpg

Labots - bonis33
Link to comment
Share on other sites

jankoboy

Vostorg gadijumā nebija tests uz 14 dienām tikai un tad blocked un pay?Cik atceros vareeja tur muhļīt ar mac adrešu maiņu bet neesmu mēģinājis.

 

Labots - jankoboy
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jankoboy teica:

Vostorg gadijumā nebija tests uz 14 dienām tikai un tad blocked un pay?

āāāāāāā... bļins :(

Link to comment
Share on other sites

jankoboy
pirms 7 stundām , ivo teica:

āāāāāāā... bļins :(

Pēc tam 5.73 Eur vai 390 rubļiki menesī.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu, jā nav bezmaksas, bet par tādām naudām gandrīz bezmaksas.  Labs ka sākumā bezmaksas- uzinstalējam uz mobīlā, pieslēdzam mobīlo pie TV ar Miracast un .. kad beidzās vienam mobīlajam termiņs, ņemam nākošā gimenes locekļa mobīlo un atkal 14 dienas.  Ja vēl TV ar smart (maģisko) pulti kas faktiski strādā kā datorpele, tad ko vairāk vajag. Ideāla kombinācija.  Interesanti vai vēl kādam citam ir kaut kas līdzīgs par šādām naudām? Ja ir - padalāmies.

Link to comment
Share on other sites

jankoboy

Tad jau labāk paņem Edem TV .Tur laikam bija viens zaļais mēnesī.Samaksā 12 zaļos un skaties visu gadu.Varbūt kādam jau ir?

Link to comment
Share on other sites

Laikam tu Jankaboy nemāki latviski lasīt .Vivat tv ir atmūķēts un tas nozīmē mūžigais triāls.Vostorg testēju paies 14 dienas pateikšu vai tam labojumi palīdzēja.Un par krievu tv es nemaksātu ne centa  jo tas ir brīvi piejams daudzās aplikācijās,čas tv;Planer tv;Bison tv un tā talāk  un brīvi piejami playlisti visos formātos.Te ir vel viena atmūķēta android tv apk

ViNTERA.TV_2.3.4_cracked.apk

Labots - bonis33
Link to comment
Share on other sites

jankoboy
pirms 10 stundām , bonis33 teica:

Laikam tu Jankaboy nemāki latviski lasīt .Vivat tv ir atmūķēts un tas nozīmē mūžigais triāls.Vostorg testēju paies 14 dienas pateikšu vai tam labojumi palīdzēja.Un par krievu tv es nemaksātu ne centa  jo tas ir brīvi piejams daudzās aplikācijās,čas tv;Planer tv;Bison tv un tā talāk  un brīvi piejami playlisti visos formātos.Te ir vel viena atmūķēta android tv apk

ViNTERA.TV_2.3.4_cracked.apk

Sorry palaidu garām tavu maģisko vārdu -atmūķēti.

Link to comment
Share on other sites

Ar Vostorg tv ir tā ka negrib mainīt automātiski mac adresi reizēm bet ja pārinstalē apk tad viss notiek tikai ar šo apk.Man te iedeva onlain tv adresi pats nēsmu parbudījis Tivix onlain tv.Un vel viena android tv ar sky kanāliem angļu,vācu,franču un tt. Te es iepriekš jau rakstīju par playlist finder te ir Lat iptv plylist ar ko var 

Vostorg tv1.7_mod_apk.apk

T2web4.0bETA_(1).apk

 

Lattelecom_LLC_Riga (2)_05.1.m3u

Labots - bonis33
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , bonis33 teica:

Te es iepriekš jau rakstīju par playlist finder te ir Lat iptv plylist ar ko var 

Man kaut kā nesanāca - laikam rokas līkas.

P.S. Tevis ieliktais pleilists kādu stundu gāja... :D Iespējams tāpēc, ka ieliki publiski. Priekšlikums - ja atrodi, tad padalies, ka Tev ir un biedri, kuri vēlas,  Tev varētu PM uzjautāt. Ja tas Tevi pārāk apgrūtinās, tad neko...

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Piesavienojos. @Racer

Ļoti noderētu instrukcija tā plejlista faindera iegādē un lietošanā.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Es ar playlist fider atradu daudzus lattelecom playlistus, bet vairāk neviens nestrādā, laikam nobloķēta mana ip adrese. Ja ir vēl kādi citi, nelattelecom, tad es arī laprāt saņemtu PM

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 22 minūtēm , uldii12345 teica:

Es ar playlist fider atradu

 

Neturi sveci zem pūra. Uzraksti, ka īso tutoriāli kā to verķi apkalpot.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Starpcitu, uz android var uzlikt baltcom aplikāciju un tur bezmaksas versijā var redzēt Latvijas bezmaksas kanālus, LTV1 un LT7 ir pat arhīvs.

 

Playlist finder novilku no šejienes http://ad-file.com/8j2Tn5mvy

 

Tad ielādēju tur lattelecom playlistu un nospiedu search. No daudzām atrastajām vismaz uz brīdi darbojās, tās, kam pie info parādījās E2.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 28 minūtēm , uldii12345 teica:

Tad ielādēju tur lattelecom playlistu un nospiedu search

 

muchos gracias

Link to comment
Share on other sites

Rastiet P.M jo publiski fiksi bloģē un vel soda naudu par pirātismu uzliks.Te ir play list finder fails  man liekas ka ielādēju no foruma vk.com.Atver exe failu tad aukša ir network tur ieliekam playlisti ko skenēsi tad spiežam start un gaidam  un kad kād būs ķeksītis tad nospiežam play un pārbaudam  uz vlc player vai tas veras vaļā un neraustas ja ir ok tad save as.... tikai saglabājot norādam vietu un galā uzrakstam( .m3u )  To var būt dauz bet paliek pāris un iet no pāris stundām lidz 30 dienām tas ir ilgākais kas man rādīja.

playlistfinder_1_18.zip

Labots - bonis33
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10/9/2017 , 07:05, bonis33 teica:

Ar Vostorg tv ir tā ka negrib mainīt automātiski mac adresi 

nesen viens puika to ir izlabojis, proga pati randomā maina mac adresi pēc triala laika beikām...sanāk mūžīgs trial version. 


10/9/2017 , 14:51, uldii12345 teica:

uz android var uzlikt baltcom aplikāciju

 

 

sveiks, PM var iedot to apk vai linku nomest PM?

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
Pirms 4 minūtēm , rolixxx teica:

,

Vienkārši google marketā novelc, ieraksti meklētājā Baltcom, izvēlies zilo aplikāciju ar 6 pa vidu.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
Pirms 42 minūtēm , rolixxx teica:

nesen viens puika to ir izlabojis, proga pati randomā maina mac adresi pēc triala laika beikām...sanāk mūžīgs trial version.

Kur var nokačāt progu?

Link to comment
Share on other sites

ballbreaker
pirms 1 stundas , GE (DX) teica:

Ja kādam ir pieeja bezmaksas LV kanāliem, atmet PM.

Man ar lūdzu varētu atsūtīt uz PM.

Paldies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , ballbreaker teica:

Man ar lūdzu varētu atsūtīt uz PM.

Paldies.

Man a.

paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Līdz ar ukrainā ar  krievu mēdiju aizliegumu vostorg un vivat  tv iepriekšējie uzlabojumi ir beiguši darboties.Ja kādam interesē ir veidi kā skatīties jeb kuru kanālu kas ir internetā caur  ace stream  https://acestreamsearch.com/en/index.php ieraktam meklēto kanālu  un skatāmies.Jabūt intalētam ace skript vai ace stream player un vlc var uz windows un android.Vel ir GetSee multimēdijas programa getseesetup.exe un android versija

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , VebKamera teica:

 

Tavs linx neiet. Naf tur exe.

Bez exe. tu nevienu programmu uz windows nepalaidīsi .Android ir apk.Vismaz informātikas pamatus iemācies un pēc tam nafigojies.Tā programma par lielu lai te ielādētu 126mb te var ielādēt līdz 17mb .Te var ielādēt pa taisno

http://getsee.tv/

Labots - bonis33
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Jums arī priecīgu un līksmes pilnu dienu, mīļie! Visiem laimi, harmoniju, sauli un daudz ommmm!

 

Bet par komentu - ja liec programmas nosaukumu ar exe, es pieņemu, ka liec linku uz exe failu. Foruma dzinējs arī tā domā.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

RenegadeX
2017.10.9. , 07:05, bonis33 teica:

varbūt kādam ir kāda svaigāka liste ko skenēt? šo to nozvejoju, bet vel daudz jāliek kopā. PM par detaļām

 

esmu uzveidojis savu listi, kas ietver dažādus kanālus.

bet ir tā ka man atsevišķi kanāli pēc laika vairs nerāda jo nomainījusies ir adreses daļa aiz M3u?

 

ir kāds risinājums, lai automātiski meklē ar izmaiņām adresēs?

 

Labots - RenegadeX
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Racer unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...