Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

pirms 3 stundām , dnr teica:

Var lūdzu man arī .m3u failu.

:) ja var, tad es arī piesakos uz šo :)

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Janis 9
(labots)

Sveiciens, kādam varbūt ir iespēja lūdzu padalīties PM ar latviešu 360TV iptv linku?

Uz to jauno kanālu 360TV hokejs laikam mazas cerības, bet ja nu tomēr, priecāšos arī par to.

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Ppc, atkal viss par velt LTV un atkal visiem slikti.. Dievs, nogrābsties..

Link to comment
Share on other sites

Latviski LTV, gribi HD, pilns nets ar krievu strīmiem... 360 iptv, tāpat kā vsb nedalās īpaši, jo tur sūdi var sanākt arī īpaši... :D

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Ar visiem 4K litrs Brāļa alus pa virsu vairs īpaši neatškirs atškirību..:D

Link to comment
Share on other sites

Janis 9
(labots)
pirms 8 stundām , Stasss teica:

Ppc, atkal viss par velt LTV un atkal visiem slikti.. Dievs, nogrābsties..

Grābsties vai negrābsties, bet nav man šobrīd pieejams Lattelecom. Līdz ar ko, manuprāt, normāls jautājums, ja vēlos skatīties arī citas spēles ar latviešu komentētājiem, jo LTV7 nerādas visas tās pašas :)

 

Priecīgus svētkus un, lai Dievs nogrābstās un Tu neesi tāds īgņa arī ikdienā! :)

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

shortcut.lv - samaksā un būs.. kur problēma? nahaļavu jau visu vienmēr nevar dabūt :D

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, man tas hoķis nav tik aktuāls tieši lv valodā, attiecīgi skatos savādāk, bet nu 6 eiras bez čakara ir salds piedāvājums, pie tam, nemaz nevajag ltc tīklu. :)

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Tos Latvijas IPTV linkus uztaisīt vispār nav problēmu, bet viņiem būs konekciju limits un pēc ielikšanas šeit tiks bloķēta gan metode, kas strādā jau gadiem, gan problēmas sanāks.. :)

Ja kādam ir pieejams serveris, kurš spēj paņemt vienu strīmu un transkodēt viņu tālāk priekš citiem cilvēkiem, tad varētu nostrādāt, bet citādi nekā. Pieņemu ka te forumā apgrozās arī pietiekami daudz dažādu TV firmu darboņi un autortiesību aizstāvji.

Link to comment
Share on other sites

Maitas, no ltv lapas tam hd strīmam m3u maina katru dienu, vakar rādīja, šodien nē, es dāčā ar android kasti, replay aplikācija tikai sd rāda, jāskatās caur web ltv, lai dabūtu HD. Kompis nav līdz, lai m3u strīmu dabūtu. 


Moš kāds var savākt no ltv lapas un iemest te? Tas nekas īpaši nelegāls. :)

Link to comment
Share on other sites

nez.. man iekš kodi ivara playstream ltv7 rāda 720p HD bez nekādām buršanām..

Link to comment
Share on other sites

Bhh, man prāta nepietika caur KODI paskatīties, jo tur tiešraides neskatos. Vajadzēja pa sarežģīto... :D Paldies. 

Link to comment
Share on other sites

ArnisR

Kāds nezin, kādā kvalitātē shortcut 7 dienu arhīvā var noskatīties LTV1? Un vai ir iespēja ar roku veiklību palīdzību saglabāt no turienes uz datora?
Nepiefiksēju un palaidu garām lielisku dokumentālo filmu par streļķiem "Astoņas zvaigznes". Gribēju bērnam iedot noskatīties pirms vēstures eksāmena.
Iekš lsm.lv ir bet tā kvalitāte paštruntīga 640x360.

Link to comment
Share on other sites

Jā var 720x576. Izmanto chromes pluginu fbdownloader. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiki

 

Interesē caur datoru (netu) skatīties labā kvalitātē, bez reklāmām - tobiš ne kādi Soapcasti utml match tv u.c. ntv futbola kanālus, apmēram nedēļu-2 nedēļas (varu maksāt mēneša maksu). Lai pašam nav jāmaina IP adrese.

 

Ja kāds piedāvā šādu pakalpojumu, lūdzu PM. 

Link to comment
Share on other sites

Baigi interesē, lai varu PČ futbolā noskatīties bez stresa, lai zinu, ka paņemšu alu, ieslēgšu netu un redzēšu spēli 90 min. un HD kavlitātē. Un bez Kreipāna un Kasink. tarkšķēšanas. Esmu gatavs par to samaksāt.

kas par velti, tas parasti neatbilst pirmajai rindkopai.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Dinamo teica:

kas par velti, tas parasti neatbilst pirmajai rindkopa

Nepaslinko , papēti kas ir tajā linkā. Es parāk nepētiju, tik nesen uzmetu aci un konstatēju ka lielākā daļa ejošu. Lielākā dāla no tiem pie mums pa bargu naudu visādiem operatoriem.

 Nu ir vēl tads apk mobīlajiem torrent stream controller. Nu palaid , pieliec miroru uz tv un skaties. Es kadreiz tā paspēlējos līdz nopirku androida kastīti ko pieštepselēju pie tv ar HDMI. Softs tas pats.

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Laba pleilste, atlasi sport, 27 kb un skaties, paspēlējos uz telefona, rāda labi arī HD

Link to comment
Share on other sites

Iptv zone Tur ir daudz bet tikai uz isu bridi.Te ir dazadas playlistes ari atjaunojosas  http://podkola.net/iptv-playlist .Tikai es to 1/2/3  playlisti ar HD kanaliem varu atvert ar vlc player.

Labots - bonis33
Lai saprastu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Sveiki!

Patestēju bonis33 jūnija postā dotajā saitē esošās m3u uz sava Orange openelec kodi. Kas strādā, tas strādā labi. Vai nav pieejams patestēt m3u priekš vietējiem kanāliem? :blush2:

 

 Uz PM!

Link to comment
Share on other sites

Varu arī palūgt m3u vietējiem kanāliem? Visu jau esmu izmenklējies! Būšu ļoti pateicīgs. ☺️

 

PM lūdzu...

Labots - Sjak
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Varbūt kāds ir uztaisījis jaunu INI failu priekš WebGrab+Plus (programma EPG  XMLTV ģenerēšanai)? 

 

Esošais skripts ir no 2015. gada un nesatur pārāk daudz informācijas. Prasītos pēc zirnekļa kādai no jaunajām TV programmu lapām, kas satur pārraides bildi, gadu, statusu (tiešraide, premiere), kategoriju u.t.t. Tādi dati ir pieejami tādos saitos kā skatieslv, tvlv un citos. Lattelecom programma ir pārāk plika.

 

Ja kādam tāds ejošs INI fails vismaz LV kanāliem ir pieejams, varu iemainīt pret LV playlisti, kas jau vairāk kā 3 gadus strādā. :D 

 

Par XMLTV formātu un tagiem: https://www.xmltvlistings.com/help/api/xmltv

Zirnekļa piemērs LTC kanāliem: http://www.webgrabplus.com/sites/default/files/download/ini/info/siteini.pack/Latvia/lattelecom.lv.ini 

Link to comment
Share on other sites

2018.02.26. , 14:02, labinais teica:

 

vaŗeu man arī atsūtit latviešu kanālus

Man arī lūdzu!

Link to comment
Share on other sites

  2018.02.26. , 14:02, labinais teica:

 

vaŗeu man arī atsūtit latviešu kanālus

Man arī lūdzu! Esu meklejis ari par maksu bet isti tur nevar saprast vai arī dārgi.Principā interesē pārsvarā Best4 sports

 

Labots - osis2
Link to comment
Share on other sites

Jhon kasparson

Krievijas Torrent-tv portālā starp tiem 1600kanāliem kas viņiem ir..... ir arī daži Latvijas(latviešu valodā) kanāli LTV1,Kanāls 2,Tv6  varbūt arī citi ir pagaidām neesmu meklējis bet tur pēc torrenta principa jo vairāk  cilvēku skatās jo labāka straume!Var pieslēgt VIP statusu pa maksu(3 rubļi jeb 0.03centi  par diennakti)bet atšķirību sevišķu pagaidām neesmu manījis)

Link to comment
Share on other sites

Vai es arī  varētu pm palūgt to m3u pleilisti LV kanāliem? Paldies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Jhon kasparson teica:

Krievijas Torrent-tv portālā

Es uzliku bet man nestrādā, atver praktiski nekustīgu bildi. Kas par problēmu varētu būt? Tur kāds proksis jāiebaksta kaut kau vai kā?

Lasu viņu lapā par kaut kādu TS Proxy bet nesaprotu, kas tas tāds ir. Man tas vajadzīgs lai rādītu?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Jhon kasparson

ivo

Nē, TS Proxy nav obligāts ! Ja uz Android gribi palaist tad vajag installēt viņu oficiālo aplikāciju

http://soft.1ttvwidget.top/android/ru.torrenttv.app-latest.apk 

un installēt

Noxbit ja telefonā jeb datorā

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noxbit.noxbitengine

jeb

Ace Stream Media aplikāciju ja ir TV Box

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.acestream.media

 

 

 

Labots - Jhon kasparson
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Racer unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...