Jump to content

Audio no pc uz stereo pastiprinātāju


 Share

Recommended Posts

Ko varat ieteikt, lai klausītos flac, wav no pc vai USB atmiņas uz stereo pastiprinātāju?

 

Man ir WD TV Live un Egreat R6S tīkla plejeri ar analogajām izejām, Egreat ņem pretī arī 24/192 kHz failus (bez downgrade), bet vai plejeros esošais DAC ir pietiekami labs - nav ne jausmas.

Resīvers protams ņemtu pretī ciparu audio signālu, bet es gribētu tieši stereo pastiprinātāju.

Tas viss tiks darbināts ar Yamaha A-S500 un skandām Yamaha NS-F500 (apmēram tāds komplekts varētu būt, ņemot vērā cenu līmeni 300 Ls pastiprinātājs, 400-500 Ls skandas).

 

No lētā gala ārējā DAC laikam jēga nebūs? Var jau ņemt, piemēram, Marantz NA7004, bet nu tas cipars neierakstās nekādos bužetos...

 

Vēl es skatījos uz šo, bet atsauksmes par tīkla lietošanas ērtumu nav diez ko labas:

http://www.eu.onkyo.com/en/products/tx-8050-43158.html

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aivars.m.

    10

  • martinno

    19

  • Inspektors Caps

    11

  • RudeWolf

    12

Partyman
(labots)

Par sho temu baigi pratigi,jo driz bus klat Inspektors Ceplis&JDajs un par katru kludainu teikumu plosisies,ka traki,bet konkreti par modeliem un to tehniskiem risinajumiem nepateiks absoluti neko... :)  :)  :)

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Tas viss tiks darbināts ar Yamaha A-S500 un skandām Yamaha NS-F500 (apmēram tāds komplekts varētu būt, ņemot vērā cenu līmeni 300 Ls pastiprinātājs, 400-500 Ls skandas).

Īsti neiebraucu - šis jau Tev ir vai Tu esi to noskatījis kā versijas?



Ja vēl neesi iegādājies, tad paskaties Onkyo A9050 - lien cenā un ir jau ar DAC.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

Būs ko brīvdienās palasīt.

tas bija absoluti bezjedzigs topiks....divaini,bet nevienam nav apsoluti nekadas koncepcijas,ka to labak dabut gatavu,par skanas izmainam(ar DAC) nemaz nerunajot...



Varbut perc lietotu pastiprinataju,bet lielaku summu ieguldi DAC?

http://www.hi-fi.lv/categories/lv/97/sort/1/filter/0_0_0_0/page/1/Digitālie-Audio-Pārveidotāji-DAC.html

Link to comment
Share on other sites

aivars.m.

Komplekts vēl nav nopirkts, es patlaban meklēju variantus. Paldies, izskatās cerīgs tas Onkyo, nezināju, ka mēdz būt pastiprinātāji ar DACu.

Link to comment
Share on other sites

Tornis

Tas ONKYO nebija ar modificēti impulsnieku - D klasi izejā?

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

nezināju, ka mēdz būt pastiprinātāji ar DACu

Baigi lielā izvēle nav. Budžeta versijās ir tikai šis Onkyo un Harman Kardon HK3490. Vismaz neesmu citus atradis. 

Link to comment
Share on other sites

aivars.m.

Torni, neuzdod man tik sarežģītus jautājumus :)

 

Ir vēl tāds modelis NAD C356BEE, bet mazliet dārgāks. Vispār es saprotu, ka labam ārējam DAC noteikti būs labāka kvalitāte, bet tā kā visu uzreiz es nevaru pavilkt, tad ņemšu labu pastiprinātāju ar iekšējo dac, un pēc tam (ja nu dikti būs vajadzība) var arī ārējo dac piepirkt.

 

Tīkla iespēja pastiprinātājam, tad ir pilnīgi nevajadzīga, jo strīmošanai varu izmantot plejeri.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Ir vēl tāds modelis NAD C356BEE, bet mazliet dārgāks.

+200Ls ir "biku" dārgāks?!  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ne jau visiem 200 Ls ir kosmiska summa, īpaši izvēloties tik nozīmīgu lietu kā aparatūru muzikas atskaņošanai.

Vari arī ņemt klasisku pastiprinātāju bez DAC un sākotnēji iztikt ar pleijeros iebūvēto (ar domu nākotnē piepirkt ārējo). Tad izvēle būs krietni lielāka. Ja vēl nav nekas pretī pret lietotiem aparātiem, tad cenā līdz 100 Ls vari dabūt labu labo.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

Ja vēl nav nekas pretī pret lietotiem aparātiem, tad cenā līdz 100 Ls vari dabūt labu labo.

faktus,Ivo,ludzu!

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Ne jau visiem 200 Ls ir kosmiska summa, īpaši izvēloties tik nozīmīgu lietu kā aparatūru muzikas atskaņošanai.

Es ne jau par 200Ls kā tādiem :)

Es par faktu, ka budžets ir 300Ls un biku dārgāk ir 500Ls... šitas neiet kopā :mrgreen:  

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Es arī ieteiktu šo variantu, jo te vairāk ož pēc vecā labā teiciena "krutie audio keksi teica, ka tā vajag". Iespējams, reāli klausoties mūziku atkritīs vajadzība pēc 200Ls vērta DAC. Personīgi esmu izticis un ar savām ne-audiofīļa ausīm, ne-audiofīliskām RRR tumbām, ne-audiofiliskā Kenwood resīveri un ne-audifīliskām Pioneer austiņām neesmu sajutis papildus vajadzības. 

 

 

Vari arī ņemt klasisku pastiprinātāju bez DAC un sākotnēji iztikt ar pleijeros iebūvēto (ar domu nākotnē piepirkt ārējo). Tad izvēle būs krietni lielāka. Ja vēl nav nekas pretī pret lietotiem aparātiem, tad cenā līdz 100 Ls vari dabūt labu labo.
Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

martinno

@, vajadzību neesi sajutis, jo nezini, ka var būt labāk :) Bet tas pareizi - nav ko iedziļināties tādās lietās, kas nav aktuālas. Tam DAC par 200Ls gan jau ka jēga būs, BET jautājums - vai skaņas uzlabojums būs to 200Ls vērts?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

DAFUQ, noteikti, ka ir labāki varianti, labāka aparatūra, bet atšķirībā no dažiem labiem, nauda kabatu man nespiež un stipri pārdomāju pirktās mantas lietderību. Lasot šo topiku man neradās pārliecība, ka tēmas autoram tiešām vajag DAC.

Link to comment
Share on other sites

Autors jau grib klausīties arī augstas izšķirtspējas mūziku, tam minēto media pleijeru analogā izeja diez ko piemērota nebūs, bet ārējais DAC + lietots pastiprinātājs budžetā iekļautos.

Link to comment
Share on other sites

Lidz šim man nebija ne jausmas par to ka mūzikai ir izšķirtspēja :D

Link to comment
Share on other sites

aivars.m.

Pēc "tirgus izpētes" esmu palicis pie Monitor Audio MR6 skandām un NAD 326 vai Denon 720 pastiprinātāja. Ko lai iesāk ar dac pagaidām nezinu, bet skaidrs ir, ka visu klausīšos  no pc. Ja skaņas kvalitāte caur pleijera analogo būs slikta, meklēšu ārējo dac. To varēs viegli salīdzināt, kaut vai ar skaņu no cd atskaņotāja.

Par to cenas starpību uz NAD C356BEE, jau var atrast ārējo DACu.



 

 

Vari arī ņemt klasisku pastiprinātāju bez DAC un sākotnēji iztikt ar pleijeros iebūvēto (ar domu nākotnē piepirkt ārējo). Tad izvēle būs krietni lielāka. Ja vēl nav nekas pretī pret lietotiem aparātiem, tad cenā līdz 100 Ls vari dabūt labu labo

īstenībā , varu tikai piekrist Ivo. Domāju,ka sākumā paņemšu skandas Monitor Audio MR6 (jo tām nav konkurentu pēc 4 audiosalonu apmeklēšanas, tā gan ir tīri gaumes lieta) un pēc tam jau varēšu notestēt mājas apstākļos gan jaunu,gan lietotu pastiprinātāju.



bet idejas par ārējo DACu ir joprojām gaidītas. ja kāds var ieteikt konvertoru no optiskā uz analogo (ar 24/96 kHz atbalstu) būtu pateicīgs. Patlaban cenšos no Egreat supporta izspiest plejerī esošā dac nosaukumu un parametrus, bet pagaidām esmu saņēmis tikai tādu atbildi: Attached file is the spec you wanted ,pls check it . And we also have a test for connection with external device like you said ,DAC is good ,pls note.

Link to comment
Share on other sites

osscar

imho tas marantz skanēs labāk par Egreat. Vismaz man liekas, ka atšķirību vajadzētu varēt saklausīt. Ja nevar saklausīt, tad imho nav jēgas no labāka ārējā Daca. Mani novērojumi - parasto resīveri ar saviem dac un lētajiem iebūvētajiem pastūžiem skan sliktāk par labu vai vidēju CD aparātu + sakarīgs pastūzis. Bet pašam viss jāizvērtē un jānonāk pie savas atziņas. Pats paņēmu savu laik arcam rdac un esmu apmierināts pēc barokļa nomaiņas (ar oriģinālo impulsnieku, pāris reizes uzkārās - ar lineāro ne reizes pa gadu), vismaz pagaidām neprasās pēc nekāda upgrade. No kompja vispār skan super.



labu DAC gribēju tāpēc lai var izmantot vairākus signāla avotus - kompi, mediju pleijieri vai CD aparātu.



vienīgi, protams vizuāli būtu labāk ja tas būtu standarta komponenšu izmēros - kā rudewolfa Dacs, šis tāds mazs un īsti nav kur viņu izvietot tā sakarīgi:

 

DSC00077.jpg

Link to comment
Share on other sites

Partyman
(labots)

Vel variants,butu piem,shis Canton skandas:

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/dynamics/bfkldc.html

lietots Sony

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/debpn.html

un CAMBRIDGE AUDIO DIGITAL MUSIC DacMagic 100 Black

galvenais gan skandas,gan pastiprinataju iespejams sarunat paklausities,varbut cenu nokaulet un butu visai iespaidiga stereosistema...ipashi Canton skandas...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

martinno

Runājot par DAC-iem. Vai ir tādi, kuriem var piespraust divus signālus un nomest kaut kur dziļumā - un ir vai nu divas izejas vai automātiski šis saprot, pa kuru "ieeju" nāk signāls un pats to ieslēdz?

Baigi attur tā source spaidīšana - pults šiem taču nav...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nav jau problēma ieejās - viņiem visiem ir divas vai vairāk ieejas. Jautājums bija par opciju, ka nav pašam jāpārslēdzas starp tām ieejām.

Link to comment
Share on other sites

Tornis

... vispābā dažiem, ja ne lielākajai daļai, ir implementēta ieeju prioritāte. AFAIR vienam manam kitam bija USB ūber alles, ja USB NAV piesprausts nemaz, tad varēja lietot optiku, līdz uz coax kaut kas parādījās.

Link to comment
Share on other sites

martinno
(labots)

@@Tornis, nezini, specenē diez tāda lieta ir norādīta? 


Teorētiski, varētu paņemt šitādu un paskatīties...http://www.whathifi.com/review/dac-1

Rakstīts, ka pats pārslēdzas un maksā kapeikas.(Nē, izrādās tomēr, ka tur ir switchs.) Vienīgi vai ir jēga no tāda salīdzinot ar iebūvēto DAC resīverā?


Katrā ziņā, šis izskatās pēc risinājuma, kurš nebūtu sliktāks par esošo... Var sākt meklēt stereo ampu :)

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

shpokas

 

 

Nav jau problēma ieejās - viņiem visiem ir divas vai vairāk ieejas. Jautājums bija par opciju, ka nav pašam jāpārslēdzas starp tām ieejām.

 

pats kādu laiku par šo domāju http://www.audioauthority.com/product_details/1177A

 

līdz nopirku Marantz NA7004, kurš no LAN (AirPlay) ienākošu signālu paņem automātiski un pārslēdzas uz AirPlay, t.i., arī tad, ja skan kaut kas cits, piemēram web radio vai tiek lietots Digital COAX input.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tas switchers kārtējā papildus kaste... Ja tomēr ir tādi, kam var salikt prioritātes, tad tādu kasti naf nevajag.

 

Tas Marantz pleijeris laba štelle, bet nav vajadzības pēc tāda.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
RudeWolf

Uz datašītiem var īpaši nespringt.

Link to comment
Share on other sites

Athlons

jo?

Link to comment
Share on other sites

aivars.m.

vispār Dune Base 3D būs labāks modelis. sarunāju veikalā paņemt uz testu Dacmagic100 un Dune, tad jau redzēs vai ir kāda jēga no ārējā dac. Pieļauju, ka uz sava Rotel Ra-840 BX3 pastiprinātāja ar Monitor audio MR6 skandām es atšķirību nesadzirdēšu.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nū... Jo ir arī pāris citi tehniskie mezgli, kas pamatīgi ietekmē skanējumu! Digitālais uztvērējs, analogā izejas pakāpe...

 

Beigu beigās prieka daudzumu, ko sniegs kādas ierīces iegāde neuzrādīs neviena lapa.

 

P.S. Kamēr nav sācies trobels- datu lapa var parādīt čipa iespējas, bet es ļoti šaubos, vai šāda līmeņa ietaisēs čips būs galvenais, kas nosaka veiktspēju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt kāds izmanto Popcorn Hour A400? tam ir diezgan labs dac un analogā izeja.

Vismaz starpība ar 2x0, 300-to sēriju ir, un uz labo pusi, ar Dune neesmu salīdzinājis.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

sarunāju veikalā paņemt uz testu Dacmagic100 un Dune

Tatad gaidam testa rezultatu detalizetu izklastu..................... :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es, ja kas, pasūtīju Fiio D03K - šonedēļ būs pie manis - paskatīšos vai ir tik labs, cik runā apkārt cilvēki :)



Šodien saņēmu Fiio D03K... pirmais iespaids:

1) Mazāk basu

2) Zemāks izejas līmenis, līdz ar to jāslēdz skaļāk resis (sīkums, protams)

3) Skaņa tīrāka - balsis palikušas skaidrākas, augšās atšķirību nemanīju, kopējā skanējumā arī nekādas manāmas izmaiņas nemanīju. tomēr skan manāmi patīkamāk, pat parādās šādas tādas detaļas dziesmās, kuras pirms tam netika pamanītas :)

4) Neko citu nepamanīju.

 

Kopsummā patīk vairāk nekā reša DAC.

 

Pa lielam izskatās ļoti cerīgs variants uz šo priekš TV -> amps... būs ļoti labs.

Līdz ar to priekš muzona jāskatās kaut kas nedaudz nopietnāks.

 

Un var beidzot meklēt AMPU :)

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...