Jump to content

Audio no pc uz stereo pastiprinātāju


 Share

Recommended Posts

Ja reiz no tā tik tiešām nav pilnīgi nekāda praktiskā labuma, tad vai tur tiešām ir kāds sliktums, ka mūsdienu tehnika atļauj operēt ar daudz augstākas precizitātes skaitļiem? Plus vēl integŗwetas kaut kādas citas labas iespējas. Nu. varbūt pats čips mazliet dārgāks, bet tās ir tikai kapeikas salīdzinot uz visa gatavā aparāta cenu. Ko tad tiem inženieriem darīt? Viss ir izgudrots, slēdzam šķuni ciet un ejam mājas? Kuras būtu tās jomas audio tehnikā, kur tiešām prasītos pēc progresa?

 

Ne jau tikai audio jomā ir šādas problēmas. Katru gadu jauna alus un desas škirne, katru otro gadu jauni face-lift auto, ekonomikai 0% izaugsme - totāla katastrofa, utt. Tāds mums laiks, visiem vajag vairāk un vairāk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aivars.m.

    10

  • martinno

    19

  • Inspektors Caps

    11

  • RudeWolf

    12

Inspektors Caps

 

 

Kuras būtu tās jomas audio tehnikā, kur tiešām prasītos pēc progresa?

Korektu shēmu, PCB un gudru un modernu vispārīgo risinājumu izstrāde, kas spēj izmantot komponenšu sniegtās iespējas. Tas, ko te tagad stumj ar visādiem Smart TV, ir totāls craps pret to, ko tehnoloģijas jau sen varētu. Inženieri nejēdz pat jēdzīgus GUI izstrādāt, kur nu par shēmām un iekārtām kopumā runāt... Pat populārākajai Windows platformai nav LABA audio/video pleijera! Ir tikai apmierinoši dažās prasībās, bet neapmierinoši citās.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
aivars.m.

 

 

vispār Dune Base 3D būs labāks modelis. sarunāju veikalā paņemt uz testu Dacmagic100 un Dune, tad jau redzēs vai ir kāda jēga no ārējā dac. Pieļauju, ka uz sava Rotel Ra-840 BX3 pastiprinātāja ar Monitor audio MR6 skandām es atšķirību nesadzirdēšu.

 

Citējot sevi, atļaušos pavēstīt, ka testa rezultātā tiešām nesadzirdēju atšķirību Dune Base 3D analogās izejas skanējumā un Dacmagic100 skanējumā. Vēl vairāk, mans lētais Egreat R6S Plus plejeris no analogās izejas skanēja tāpat kā Dacmagic100..... Visi vadi ir labi, dēļ tiem nevarēja nekas mainīties. Domāju, ka skandas gluži vienkārši nespēj atskaņot labāk tām padoto signālu no Dacmagic un tāpēc atšķirība nav sadzirdama. Katrā ziņā biju ļoti pārsteigts, kad pieslēdzot pastiprinātāja trīs ieejām dažādus signāla avotus, nesadzirdēju nekādu atšķirību. Arī salīdzinot 16bit/44 kHz un 24/192 failus būtiskas atšķirības nedzirdēju.

 

Testam izmantoju divus hdd, vienu pieslēgtu Egreat, otru - Dune ar vienādām failu kopijām. Ieejās - 1.Egreat analog, 2.Dune analog, 3. Dune coaxial-Dacmagic-amps. Skaļuma līmeņus katrā plejerī uzstādīju tā, lai būtu vienādi.

Izmantotie albumi (flac, vinil rip 24/192)-

Reference Recording RR-96CD Rachmaninoff: Symphonic Dances,

Diana Krall CD Love Scenes, Jethro Tull Thick as the brick (flac un vinil rip versijās), Opeth Ghost Reveries, PF Dark Side...(flac un vinil rip versijās).

 

Mans secinājums, lai novērtētu ārējā DACa iespējas, būtu jāiegādājas augstāka līmeņa skandas.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

ediots, on 29 May 2013 - 23:16, said: Kuras būtu tās jomas audio tehnikā, kur tiešām prasītos pēc progresa? Korektu shēmu, PCB un gudru un modernu vispārīgo risinājumu izstrāde, kas spēj izmantot komponenšu sniegtās iespējas. Tas, ko te tagad stumj ar visādiem Smart TV, ir totāls craps pret to, ko tehnoloģijas jau sen varētu. Inženieri nejēdz pat jēdzīgus GUI izstrādāt, kur nu par shēmām un iekārtām kopumā runāt...

 

apgaismosi, kāds audio tehnikai sakars ar smart tv? un kāpēc neesi pieteicies samsungā vai citā vēl progresīvākā ražotājā par shēmu izstrādātāju, ja reiz visi tik tupi izņemot tevi?

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Jā, varu apgaismot tos, kuri paši nav spējīgi domāt. SmartTV funkcionāli ir tas pats HTPC, tikai jau integrēts pašā TV/monitorā.

 

Kāds sakars kaut kādam širpotreba hlamu lipinātājam ar progresu? Viņi tur aitas cērp un naudu taisa, viņus neinteresē inovatīvi un kvalitatīvi produkti, un tātad viņus neinteresēju arī es. Un vispār - ja man ir labas idejas un spējas realizēt lietas, tad kādēļ man to visu vērtīgo atdot kaut kādiem biznesmeņiem, kurus nekas labs neinteresē?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...