Jump to content

Skandas mājas ballītēm


Ralpyy
 Share

Recommended Posts

nekas mega jau nav jaaskruuvee. ja labi pameklee, tad

514315240.jpg

 

sheit savukaart redzams, kaa izskataas ZFskaljrunis.

73329353.jpg taalaak ieksha kastee ir redzams 20cm skaljrunja magneets, taatad kastiites tur nav. taalaak veel kastee redzams taalaaks box, kas ir midrange skaljrunim, bet nu sheit pilniigi izskataas, ka ar kasti tas 20cm nodaliits nav. taatad rupja tehniska lazha . skarbi.

 

par filtru, man izskataas taa. Kreisajaa pusee apakshaa lielaa menlaa ir LPF spole zemajam galam, taalaak 2 kondjori paraleeli uz zemi. Otraa kaarta. Attieciigi. Kondjoram paraleeli iziet 2 paari vadu. Mineeshu, ka tie buus ZF un MB skaljrunis, samesti paraleeli uz viena filtra. Augshpusee ir midranges HPF otraa kaarta [ ar lielo spoli uz zemi un mazo spoliiti LPF ] Apakshaa labajaa stuurii piikstulim otraa kaarta. HPF filtraa Kjiinieshu poliestera kondensatori, kas patiesiibaa ir labaakais, ko RRR buutu vareejis atljauties [ objektiivu iemeslu deelj ] un prasti spoliite uz zemi.

Nezinu ko lai te pasaka .... man truukst vaardu... Es to filtru vareetu taisiit , bet tad tas ir jaapaartaisa pilniibaa pa jaunam, jo peec izstraades liimenja skatoties, varu dereet, ka tie skaljrunji iespeejams pat krosa zonaas arii nesummeejas iisti labi.

Par to kaa nosargaat MB skaljruni no ZF gala mehaaniski [ nevis elektriski ] , buus jaapalauza galva ......

Skumji, ka ir cilveeki, kam shaada draza der un liekaas laba

 

Lielisks piemeers/ ziime, kaapeec/ ka midrange un piikstulis korekti nesummeejas, ir tas, ka tie abi skaljrunji abi pret LF galu ir preteejaa polaritaatee. Polaritaati vareetu mest apkaart, ja dziljumaa skaljrunju spoles buutu ar kaartu nobiidiitas, bet sheit vinjas ir +- vienaa plaknee .... Skaidrs, ka to putru, kas rodas abiem ZF blakus uz viena filtra esot, nevar midranges krosu savaakt ......

 

patiesiibaa, ja kaads shiis kastes grib prepareet, tad jaasaak ir ar to ka jaaizpeeta, kaa to MB skaljruni fiziski nodaliit, cik lielu kasti/ kaa tur var izveidot utml ... un peec tam , kaa skanees zemais gals peec paaris litru tilpuma atnjemshanas . ja to var korekti izdariit un zemais gals mega neciesh, tad ir varbuut arii jeega prepareet to filtru , bet principaa no taa filtra te diezvai kas buus izmantojams, te viss buus jaataisa pa jaunam, turklaat taa ir 4 joslu kaste............$$

 

Es nesaprotu :( :( :(

200+ apskatiijumu 24h laikaa, un nevienam nav ko piekomenteet ???

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kevins

    60

  • Ralpyy

    30

  • Partyman

    26

  • alusbundza

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konstatators

Kevins

 

Nu a ko tur komentēt? Tipisks RRR piegājiens...

 

Saistībā ar šo mani gan visi ignorē :sarkasms: , bet man vairāk interesē kā skan un RRR iebāzis ir tajās FS Gold, par štuku+ pārī. Ja tur tāpat ir smirdīgs, un tehnoloģiski nepareizs skaidenes korpuss un tikpat skaisti filtri, tad es būtu maigi izsakoties uz D un prasītu, kas, galīg akujelji??!

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

nu jaa, par sho cenu jau nevar atljauties s400m ne bubljiku 8'' MB uzlikt, ne paaris liekus krievu laiku kondjorus , ne kaut paaris kaut suudiigas spoles ielikt [ kaut taadaa pashaa izpildiijumaa ] . Jo kaada jeega tad ir taisiit 4 joslas, kas nestraadaa kaa 4 joslas ?? Ieprieksheejos produktos vismaz katra josla, lai kaada, bija sava josla , ne taa kaa sheit ...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu RRR 3,14š kapeiku, nu loģiski, tapēc haltūrē, kur vien iespējams. Es piemēram par 320Ls nepirktu tādas s400m, jo tā nemaz nav tik maza summa, par to jau var atrast buržuju alternatīvas, kas IMO ir kvalitatīvākas gan izpildījuma gan skanējuma ziņā.

 

P.S. Vienreiz intereses pēc jāparauj vaļā savas Yamahas grīdnieces, jāpalūr, kas tur iekšā darās, moška vēl lielāki kapi kā RRR... :mrgreen:

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

P.S. Vienreiz intereses pēc jāparauj vaļā savas Yamahas grīdnieces, jāpalūr, kas tur iekšā darās, moška vēl lielāki kapi kā RRR...

Vienmer ar neviltotu prieku lasu Konstatatatora komentus(это просто праздник какой-то)...otrs aspratigakais cilveks ieksh sha foruma :)

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

200+ apskatiijumu 24h laikaa, un nevienam nav ko piekomenteet ???

Ko te komentēt - paskatoties uz to filtra izpildījumu vien jau slikti paliek...

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Latviešu hai ends ibio.....kā patriots,kad kāds draugs prasīja padomu skandu iegādē, vienmēr piedāvāju rrr ražojumus bet tagad esmu mainījis domas!

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

Point - 2 - point montāžai jau nebūtu vaina, ja būtu smuki izpildīta un tā komponentu izvēle arī tāda... "aizgāju uz LaDgalīti, salasīju, kas večiem bija, filtru uztaisīju". Redz, korekts tāds filtrs četrjosliniecēm pusi no tām tuNbām izmaksāt var īzī...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man atkal ir filtru lietās ir viens cits jautājums. Kāda tad ir katra skaļruņa pretestība? Ko darīt ja katra skaļruņa pretestība ir 8 omi. Ja dos iekš sīnusu, tad pastiprinātājs redzēs 8 omu slodzi. Ja dos iekšā troksni, tad pastiprinātājs redzēs 2 omu slodzi. Tātad vajag pastiprinātāju kurš, tur divus omu vai vēl mazāku slodzes pretestību. Tāds pastiprinātājs arī maksā naudu. rezultātā tur vairs nebūs pat 2500 EUR bet krietni vairāk par komplektiņu...

Link to comment
Share on other sites

JDAT. tev gan ir dzelzhaina logjika. Vareetu domaat, ka caur piikstuli iet tikpat/ vairaak straavas kaa caur wooferi. :) Savulaik RU neizmantoja tik daudz Lpadus, bet lika vienkārši lielaakas pretestiibas skaljrunjus augstaakos diapazonos [ primaari juutiibas salaagoshanai, nevis slodzes pretestiibas uzlaboshanai ]

Link to comment
Share on other sites

Jā, jūtibas salogošana arī eksistē. Vienkārši biežāk redzu sistēmas kur ir biamp,triamp utt aiz DSP ieslēgts, bet tas ir cits stāsts. Nū... Pats saproti. Neesmu mēģinājis iedziļināties filtru niasēs. Tikai uzmest aci, bet nedomāt kāpēc tā un ne citādi uztaisīts.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Purva brideej---> SM300 peec buutiibas ir S90 tikai ar vienu modifikaaciju jaunaakiem skaljrunjiem. Jaadomaa, ka filtrs buus aptuven taads pats kaa sim s400m vai jau Kaspara12 ieliktajaam XLINE

xgphc7p3atmibgv8dyc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Man atkal ir filtru lietās ir viens cits jautājums. Kāda tad ir katra skaļruņa pretestība? Ko darīt ja katra skaļruņa pretestība ir 8 omi. Ja dos iekš sīnusu, tad pastiprinātājs redzēs 8 omu slodzi. Ja dos iekšā troksni, tad pastiprinātājs redzēs 2 omu slodzi.
Tāpēc jau tie filtri ir, rezultātā nekas paralēli tur nesiet, tik kaut kur ap dalījuma frekvencēm nokritīsies nedaudz zemāk. Pie tam, 8omi skaļrunim būs kaut kur ap tā Fs, frekvencei augot Z kāpj debesīs, vienkārši sakot, līdz ar to, tur kur pikstulim būs 8omi, basam jau būs vairāki 10omi.
Link to comment
Share on other sites

NNoname -- tas aarpraats ir "4 joslu" S400m. Alusbundza laikam nav iebraucis, kas es taas bildes jau netaa atradu, taakaa diezvai jeega ir ko skruuveet. Runa nav par apsprieshanu, censhos radiit aktivitaati, varbuut kaadam ir veelme kautko dariit shiis kastes labaa, kaut no otras puses, kaa cilveeki te mineeja, progresiivaak buutu taas kastes nopaardot kaadam kas neko nesaprot un vietaa panjemt kaadu aarzemju razhojumu ....

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu loģiski, pārdot un sirdī iemājos miers. Bet retoriski neatbildēts paliek jautājiens kā tās s400m skanētu pie pareizi pārbūvēta korpusa un korekta filtra.

 

Nav runa par to ko tas izmaksātu, un vai to vispār ir jēga darīt, bet ko būtu iespējams panākt, ja -->1)... 2)... 3)...

Link to comment
Share on other sites

būtu jēga imho. bet daudz ko nāktos darīt empīriski...jo ne visiem tiem skaļruņiem ir datu lapas , kā arī iespējama baigā atšķirība tajos...bet tā ar Kevina pieredzi + mērot -varētu kas sanākt. Nu ja rēķina jaunas smukas kastes + smukus filtrus + smukus konektorus - tad pa ļubomu gribēsies arī labākus skaļruņus ielikt :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, Lembergini , savaa zinjaa tas jautaajums IR vietaa.

Ja mees neskatamies uz skaljruniem kaa taadiem, tad

1. uzlabosies aatrums/ precizitaate basa galaa

2. uzlabosies aatrums/ precizitaate midbasa galaa, midrange krosa zonu ieskaitot [ ieveerojami ] [ pazudiis putra veselu 2 oktaavu platumaa ]

3. pamatiigi uzlabosies skaneejums pie lielaakas jaudas, kur midbass aardaas aaraa gan deelj filtra, gan deelj kastes neesamiibas.

4. sleeptaas lietas/ defekti midranges/ piikstulja krosaa, kas tiktu salabotas

 

Diemzheel, ko es nevaru un kas nav no manis atkariigs--- skaljrunju kvalitaate un to tehniskie parametri.

Diemzheel jaasecina, ka shie ir taadi pashi tik bik jaunaaki RRR skaljrunji , bez nekaadaam iluuzijaam , ka vinji ir iipashi labaaki par tiem ko naacies dzirdeet, kas savukaart noziimee, ka pa lielam shis darbs visdriizaak buus bezjeedziiga liidzeklju ieguldiishana

 

Vareetu buut reaala shaada darbiiba. Kaads atbrauc kautkad ar savaam divaam s400m, viena no taam tiek izjaukta, MIDB uztaisiita kastiite, woofers midb un atsevishki mid+tw tiek darbinaati ar saviem ampa kanaaliem, un kroseeti aktiivi, un tadvar paklausiities, cik liela ir taa starpiiba un vai taa atbilst iespeejamajai cenai par taadu remontu ....

PS [ Oskaram ] - jaunas smukas kastes taisiit shiem neatmaksaasies. tas ir 100%. tad toch nav jeegas

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

nu jā tā jau ir. man ar kā reiz bija doma ka varētu mēģināt viņas aktīvi krosēt un tad pieregulēt pēc labākiem rādījumiem/skanējuma.

Link to comment
Share on other sites

oskar-- saakumaa vienkārši ir jaasaprot, kaa tas skan, kad ir sakroseets normaali. Resp- vai ir jeega vispaar taisiit to pasiivo versiju. Tjipa -- jaa, skanj afigetj [ saliidzinot ar to origjinaalo ] , tad ir jeega kautko dariit

Link to comment
Share on other sites

nu jā es jau tā arī to sapratu, vēl jo vairāk ja tev ir dzelži priekš tā visa.

Link to comment
Share on other sites

jautājums Viens - ja šeit ir salasījušies Pasaules Labākie skandu konstruktori, kā arī pašlaik izklausās :)

tad ko visus šos gadus ir paveikusi RRR skandu konstruktoru sadaļa?

Link to comment
Share on other sites

domāju, ka neko . nav tur vairs tādas nodaļas imho tas tāds švaks diy tur pašlaik notiek uz vecām izstrādēm :D

 

atkārtošos :

 

IMG-6902.jpg

 

kaut gan otras puses ja paskatās LV pirktspēju - imho ir ok....jo ja būtu dārgāk - pirktu Kodu vai analogus....

Link to comment
Share on other sites

Melvin, nu bet bildees jau ir iredzams. Kautkur atkal vienaa vietaa redzeeju tekstu, par ko ilgi domaaju, ka augstaakaa inzhenieru maaksla nav uztaisiit kautko par $$, bet gan sdelatj lutshevo ot tovo, cto imeetsja v nalichiji. Luuk, par sho tekstu, varam spriest, ka RRR taisa no taaa, kas palicis atlikumos ...

bet neatkariigi no cenas , man piemeeram ir kauns , ka piem shaads uzraksts [ made in latvia ]

447763515.jpg

 

ir uzlikts zem shaada izstraadaajuma

http://www.boot.lv/f...40#entry1572210

Manupraat, vispaar kautko vajadzeetu lietas labaa, lai negrautu Latvijas kaa razhotaajvalsts / exporteetaaja prestizhu. Jo piekriitam, ja agraak "razhots kjiinaa" skaitiijaas suuds, tad shobriid diemzheel taa situaacija ir pamainiijusies..... :(

 

Manupraat, probleema ir taada, ka tajaa konkreetajaa kantorii vairs nav neviena nozares entuziasta ......

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

ok, biku offt. - ja RRR sia sāktu ražot kaut ko reāli konkurētspējīgu - tāpat nāktos meklēt lielos tirgus ārzemēs. pietam RRR ir tāds savācējs, jo savu skaļruņu ta nav.....vienīgais kas man patīk pēc cenas ir jaudīgākie RRR sabi no viņu klāsta, filmām es neko lētāku ar tādu jaudu nevarētu savākt....

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kevinc

 

Nu loģiski, ka gribētos lai LV ražo tikai augstākās klases izstrādājumus, lai RRR būtu Hi-end ražotājs kas uzražo pārsimt sistēmas gadā par beššenno naudu. Visi būtu lepni ka Latvidžai ir tāds ekskļuzīvs ražotājs, ko atļauties var tikai retais. Bet realitāte ir tāda kāda ir. Krievu internetos lasot par citām lietām uzgrūdos vienam tekstam, kas labi iederās šajā tēmā.

 

сегодня после инженеров-акустиков и экспертов к проекту подходит господин Маркетинг и начинает удешевлять изделие, "вписывать" его в ценовую нишу, убивая замысел проектировщиков.

 

Un tas RRR velk dzīvību kā nu prot. Mēģina ekonomēt, kur vien iespējams, kur patērētājs neredz. Tāpat kā visi. Kā nu sanāk, tā ir cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

Lembergini ---- paskaties luudzu uz savu audiosisteemu, uz savu draugu, uz boot lietotaaju sistemaam. tur mieriigi vareeja buut arii vieteejie razhotaaji, bet iespiedushies anglji, zviedri, amerikaanji, daanji, norveegji, un kaa vinjus tur visus sauc [ C-- Ceplis ].... un te nav runa par taupiishanu, bet par haltuuru un attieksmi pret savu darbu . Novaakt noteceejushos alvas pikuchus no lodaamura jau nu gan neko nemaksaa ....

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Izvēloties tehniku, man noteicošais ir price/performance. Un tādā secībā. Diemžēl. Es balsoju ar savu kabatu, patriotisms tur kaut kur tālu tālu, bet bišķi tomēr ir...

 

Šitās s400m jau nu ir budžeta variants pa lielam. Bet nu teiksim tie paši Giant FS100, nu kāda vaina? Ja labi grib, tad arī RRR var uztaisīt OK līmenī. Domāju, ka skan viņi daudz labāk par manām budžeta Yamahām, bet nu maksā arī daudz labāk. Būtu rocība, i čehal es uz fričiem un jeņķiem, ņemtu ciet.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi klausījies tos Giant?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Purva bridējs uzgājis manis likto miljona bildi ar interesanto griestu apdari :D

 

Padalīšos arī savā subjektīvajā viedoklī par RRR. Manuprāt lielākā problēma ir apstāšanās attīstības procesā, tehnika ir vecāka par vidējo vecumu Latvijā :D Nerunājot par darbiniekiem. Otra lieta ir mānīgais priekštats par labo price/performance, kas pašam ilgu laiku likās ļoti labs, bet nu pamēģinot vairākus produktus no RRR viss ir skaidrs. Plauktiniecēs rrr smagi izgriež Tannoy Mercury F1 un Warfedale diamond 9.1, kas gan cenā, izskatā un pats galvenais skanējumā ir daudz pārākas. Ir noteikti daudz vēl ES ražotāju, kas ir pārāki. Bet konkrētos esmu klausījies vs rrr plauktiniecēm. Ok, grīdas skandas no rrr, piemēram RIGONDA S FS 5.3, laba cena utt, bet reāli tie paši pioneer CS 5070 skan ar kārtu vieglāk, un dinamiskāk + cena ir labāka. Ir visādi Jamo utt, kas būs arī labāki gan cenā, gan skanējumā. X-Line FS 10.1 likas ok, bet atkal, ja paskatas uz cenu tie ir 300ls/pāris, kur noteikti kāds ES ražotājs var piedāvāt kaut ko ne tik basīgi uzmācīgu. Pārējie RRR produkti gan nav bijuši pašam lietošanā, tikai klausīti, Giant likās pat ļoti labi, bet atkal jārunā par cenu :D

 

No RRR vismazāk apspriestās ir Sakta FS 8.2, kas vizuāli liekas pat ļoti ok, nekas nav pārspīlēts ar skaļruņu un joslu skaitu. Cena arī ap 300ls. Filtra dalījums uz 300Hz un 4kHz. Bet Nekad neko neesmu ne no viena dzirdējis par tām.

FS-8.2.jpg

 

Pirms diviem gadiem tika būts RRR, viss pamiris, gatavo tikai uz pasūtījuma citiem korpusus un Baltkrieviem uz to brīdi bija pasūtījums plates gatavot. Skandas tiek tirgotas no labo laiku uzkrājumiem. Tās Gold arī uz to laiku jau bija viņiem gatavas, bet sauca gan par Krāslavu. Testu jeb klausīšanas istabā ir Jamo un vēl kaut kāds konkurents no ES, aizskars smuki strādā, var veikt aklos testus. Mērījumu kabīne arī ir, vai kas ko veic ir cits jautājums un cik atbilstoša ir tehnika mūsdienu līmenim, bet pati kamera ir.

 

Pievienoju dažas bildes vizuālam baudījumam rar failā.

http://failiem.lv/u/lfmpqkt

 

Izskatās tīri labs komplekts pa to naudu, kurš, tad no boot.lv to tirgo ? http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/ffhcl.html

Link to comment
Share on other sites

Izskatās tīri labs komplekts pa to naudu, kurš, tad no boot.lv to tirgo ? http://www.ss.lv/msg...kers/ffhcl.html

 

Kaada jeega home kastee no pro selenium supertweetera, kursh augstaak par 14K neko nespeelee ??? [ be taada jau bija doma, vinju liekot, jo tas RU platjoslinieks jau nedara tieshi to pashu ....... ] :rus_roulette:

PS- liidziiga koncepta skaljrunis ir Beymai CP21, un ir ar kaartu labaaks izstraadaajums par to seleniumu, bet nu jaa --> seleniumu jau var " pa leeto " latvijaa uz vietas iepirkt ....

Vispaar te ir veel paaris lietas kas prasaas peec pasmadzenjoshanas. Tam piikstulim ir virziendarbiiba vertikaalajaa plaknee 40 graadi, taatad 20 uz katru pusi [ resp, pie tiem 20deg garantees -6dB ] . Sheit "razhotaajs" ir uztaisiijis kasti ar skatu uz augshu , taatad sanaak, ka maximums kaajaas staavot varbuut var nokjert augshas ap 0dB liimeni, bet seezhot kautkur diivaanaa , atljaushos apgalvot, ka tur buus stabili vairaak pa 6dB kritums augshaas ... vai nu arii klausiishanaas punkts ar kjebli shiim akustikaam ir piekaarts kautkur pie sienas/ griestos ? Soore, esmu skeptisks .... :(

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

sakarā ar pīkstuļa izvietojumu nupat ebay ieraudzīju šo te http://www.ebay.co.uk/itm/DYNAUDIO-CONSEQUENCE-LOUDSPEAKERS-ORIGINAL-PRICE-17-000-IN-SUPERB-CONDITION-/321030545077?pt=UK_AudioVideoElectronics_HomeAudioHiFi_HiFiSpeakers&hash=item4abee95eb5

Diez kāds tur ir aprēķins novietojot pīkstuli gandrīz pie grīdas? Aprakstā bija minēts, ka basinieks novietots augšā, lai labāk salāgotu laikus, par pīkstuli nebija nekas, bet kādam ir jābūt pīkstulim, lai tas veiksmīgi strādātu novietots tik zemu?

Link to comment
Share on other sites

nu straadaat jau vinjsh var. ja tu seedi diivaanaa, tad iespeejams tieshaam signaals no tiem 4 briinumiem pie tevis nonaak vienaa laikaa , cita lieta, ka kaajaas staavot ar augshaam tur buus suudiigi, tas vienkārši jaasaprot. UN otra lieta, ka shaads koncepts labi var straadaat tikai tad, ja uz griidas ir miiksts biezs tepikjis. savaadaak taa skanja vienkārši ir zaraa...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu dīvaini jau mazliet ir, bet man ir aizdomas, ka Dynaudio, atšķirībā no RRR, ir cilvēki, kas saprot ko un kapēc viņi dara... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Lembergini, es jau nesaku , ka tur buutu cilveeki kas nesaprastu. noteikti ka ir kaads specifisks projekts/ doma bijusi, kpc taads ir uztaisiits, bet es neteiktu, ka tas ir kautkaa iipashi pareizaak vai labaak . Padomaa no stereofoniskaa viedoklja. Smagie instrumenti [ bungas piem ] vienmeer ir bijushi pie zemes. Kaa / cik augstu izskataas skatuve shaadaa gadiijumaa, kad bungas buus kautkur pie galvas, bet smalkie trijstuuriishi uz griidas ??? Man tas kautkaa neliekas pareizi .... Iespeejams, ka ir labaak, ja tas subs tiek kroseets extra zemu [ 50-60hz ] , bet neizskataas [ tiiri peec diametra ] , ka taa midbass/ midrange buutu speejiiga speeleet tik zemu.

ja tas viss staaveetu veel uz kaada vismaz pusmetru vai vairaak podesta .....

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

selenium supertweetera, kursh augstaak par 14K neko nespeelee

tad man ir jautājums, ko nozīmē termins "supertweeteris". Ja parastais "tweeter vulgaris" velk līdz 18-20 kHz, tad pēc manas izpratnes tas ir kaut kas tāds, kas atskaņo vēl augstākas frekvences.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...