Jump to content

Skandas mājas ballītēm


Ralpyy
 Share

Recommended Posts

Kaspars12

Kevinam par pacietību izglītot cilvēkus audio jomās pienākas kāds boot.lv ordenis :) Vienmēr cenšas pat trakākajam logitech trollim apskaidrot lietas būtību, tas vienmēr ir priecējis!

 

Man jau kā spainiss2 interesē bildes, kā nekā pašmāju ražojums :) Cik vispār tāda komplekta pašizmaksas ir neskaitot tavu zināšanu un laika ieguldījumu ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kevins

    60

  • Ralpyy

    30

  • Partyman

    26

  • alusbundza

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konstatators

Davaj Kevins, bildes studijā, man ar interesē kā izskatās tāds systems, kuru (ņemot vērā, ka tas nav Hi-End izstrādāums ar klucīšiem paliktiem zem sudraba vadiem, bet gan komplekts tesienam) arī Torņa kungs atzinis par labu esam pat saviem smalkajiem gurmāņu ierakstiem. :)

 

Jo līdz šim es bij' domājis, ka ir jāizvēlas vai nu starp labu vai skaļu skanējumu, abi kopā neiet (vai iet, bet tad par bāāisāko ciparu)...

Link to comment
Share on other sites

http://content25-fot...-2008-2/222.jpg

Nu nekaa mega interesanta te nav. Parasta PRO 3 joslas kaste, apakshaa veel zem taas ir ceturtdaljkubikmetra subs.

te ir vienigaa bilde kas man shobriid ir kopaa ar subu, bet briidinu uzreiz, ka bilde ir ljoti sliktas kvalitaates, un labaakas vienkārši nav.

http://content26-fot...20072012008.jpg

Ir dazhas bildes no izstraades procesa, piem

http://content26-fot...2/279022173.jpg

http://content6-foto...as/P1010130.jpg

http://content6-foto...as/P1010160.jpg

vai piem neliela dalja no pasiivaa filtra

http://content6-foto...125-1.sized.jpg

 

Kas attiecas uz "labu vai skalju" --- taads ir bijis arii mans moto, protams, ieveerojot kautkaadu elementaaru veselo sapraatu.

Cita lieta, ka te ir kur augt , vareeja iztikt bez pasiivaa filtra, un darbinaat to visu aktiivi un ieguut veel labaaku detalizaaciju un caurspiidiibu , vienkārši man vairaak interesee pats tehnologjiskais process, ne tik daudz taas nianses, uztaisiit aktiivu kasti un iedot kaadam sareguleet dsp jau var jebkursh no mums.

Tai pat laikaa zinu dzekus, kuri arii maajaas sev taisa liidziigus komplektus [ tiesa, citur ne-transporteejamus, vai aara apstaakljos nelietojamus ] , un pienjemu ka vinjiem arii sounds ir veel labaaks [ subjektiivi ] par sho [ objektiivu iemeslu deelj ] .

Par skaljrunju izveeli ---- pamataa esmu izveeleejies pietureeties pie mazas akustiskaas masas [ cik nu vieglus tos skaljrunjus var atrast konkreetajos izmeeros ] un liela magneetspeeka. Bet tas jau nav nekaads tabu ---> katrs [ kaa pie hi-fi pienjemts ] klausaas to, kas pasham patiik

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Jā, piestrādāts ir pamatīgi. Es pats droši vien vairāk pa kādu pilnjoslinieku nebūvētu, tur tikai skaļrunis un kaste, ar to pat es pēc parauga varētu tikt galā.

Interesanti, kā izdodas integrēt aktīvo subi ar 'pamata skandām. Es kādreiz savā laikā mēģināju ilgi un dikti, līdz pieņemam rezultātam tā arī netiku. Atmetu tam visam ar roku, un vispār kopš tā laika esmu diezgan skeptisks pret suba izmantošanu stereo. Lielāka problēma bija, ka dažādiem skaļumiem nepieciešama katram savs suba regulējums, kā arī visu laiku bija sajūta, ka kaut kas nav īsti kā vajag. Kā izslēdz subi, uzreiz viss atkal kārtībā. Fāzes pie vainas nebija, visu ko izmēģinājos. Varbūt vienkārši gaumes lieta.

Interesanti, ka pie tik lielām pamatskandām tomēr vēl ir subis. Vai tas mūzikai tiešām ko jūtamu dod? Varbūt fronti ir apzināti ierobežoti ar basiem? Nekādu nevēlamu blakusefektu nav?

Link to comment
Share on other sites

Fronts speciaali ir taisiits kaa midbass[ ieveerojami uzlabo paareejo konkreeto skaljrunju speeleejamo diapazonu, ja neizmanto/ neforsee zemo galu ] . Speelee pamataa no 70hz, var nolaist no 55-60Hz. Vai vajag subu -- protams, ka vajag subu[ bez suba vesela oktaava iztruukst ] . Prieksh salaagoshanas ir speciaals dsp, kur ir gan delay katrai joslai, gan iipasha phase piegrieshana uz krosa F, salaagot probleemu nekaadu nav. Turklaat subu izmantoshana stereo --- tas ir uz woow. ja gribeetu izmantot tikai 1 subu, tad naaktos to likt pa vidu abaam fronta kasteem, tas buutu korekti, bet konkreetajaa telpaa tas nav iespeejams un nepraktiski. Savukaart ir kaudziite dziesmu, kur dazhaadas zemaas bundzinjas speelee nobiidiitas nost no centra , un ir patiikami sajust taas pilnaa spektraa tur kur taas ir, nevis tikai tur kur subs staav.

Tornis jau noteikti iztiktu arii bez suba, ibo, vinja konceptaa midbasu kastes buutu piereguleetas zemaak, un subu neprasiitos. Mans bez suba nevar :) [ kautgan dazhreiz klausos arii bez suba ]

 

Starp citu, par to -- kaa izsleedz subu taa viss kaartiibaa --- kaadu nedeelju apakalj biju vienam [ boot ] biedram iedevis savu dsp, kursh gribeeja piedziit savus aktiivos subus pie frontiem. Izraadiijaas, ka visu laiku bija kautkaadu 90deg nefaazi klausiijies, jutis ka kautkas nav, un nevareejis saprast, kas tieshi. Tagad cilveeks subiem, kuriem nav grozaama phase knoba, peerk speciaalu faazes griezeeju, lai tikai vareetu sadziit kopaa, jo dzirdeeja beidzot to atshkjiriibu, kaa ir, kad viss speelee laikaa salaagots .....

Taakaa-- visiem silti iesaku aktiivos subus njemt ar grozaamu phase, nevis tikai paarsleedzamu 0/180

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Nu, ja skandām apakšas nogrieztas, tad tiešām vajag subi. Lai gan arī varu apstiprināt, ka atslogojot plauktinieces no apakšām, skanējums bija labvēlīgi interesants.

Jā, diviem subiem stereovariantā ir nozīme, man arī bija divi. Varbūt ar aparatūras palīdzību tiešam salāgot var ideāli. Man savā laikā uz ausi nesanāca. Ja ir tikai pārslēdzama fāze, vēl var mēģināt izlīdzēties ar novietojuma maiņu, bet tas droši vien radīs kādas citas problēmas. Otra lieta, ko grūti noregulēt uz ausi, ir suba skaļums. Iznāk, ka ir jāsalāgo divi dažādi pastiprinātāji. Interesanti vai 'volume control' un 'gain control' , kā raksta uz subiem, ir viens un tas pats? Man nepatika, ka klausoties mūziku skanot klusām basa nav, bet griežot skaļāk atkal par daudz. Ja būtu speciāla telpa mūzikai, prom no citiem (kā tas izskatās kevinam), uzliktu pastiprinātāju vienā noteiktā, normālā skaļumā un vairs neaiztiktu.

Link to comment
Share on other sites

Galigi nesaprotu par ko ir runa...vai nav vienkarshak iegadaties 2 labas skandas un nekadus subus???Stereo sistemai kadi vel divi subi???Nu jaa,katram sava dzives telpa...te droshi vien ir runa par "dzives telpu" ap 80- 100km2

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

pāķi-mens būtu nu vispirms apskatījies, par kāda līmeņa tehniku te ir runa un tad stāstijis par savām "divām labām (kaķu saplēstām) tumbām"...

 

tik atkal nepārproti, draudziņ, tas jau vien humors tavā stilā... :)

Link to comment
Share on other sites

tik atkal nepārproti, draudziņ, tas jau vien humors tavā stilā...

tas jau ir uzbrauciens nevis humors un manuprat es jokoju daudz smalkak :mda: ...bet nu lab cilveks ar nepanesamo esibas vieglumumu nav man konkurents humora joma...runa nav par mana cat apestajam tumbam,bet kadu vajag telpu lai pareizi izvietotu bez divam skandam vel divus subus...

Link to comment
Share on other sites

man prieks ka veidojas diskusija.

Kakju cilveek, viss ir elementaari. Iedomaajies 4 joslu akustiku , Par cik kasteem ir arii tesiens nevis tikai hifi, tad vinjas ir lielaakas izmeeraa. Nu, kaa lai es vinjas transporteeju kautkur, ja vajag ? vienu veselu tu pat no vietas nevareetu pakustinaat. Tpc komplekts ir sadaliits 3 daljaas. vai tad tas ir tik gruuti/ sarezhgjiiti ??? Es saprotu, ka cilveekiem ir antipaatija pret subiem, bet nu shie , sorri, nav klasiski maajas subi pa 200Ls ...

Link to comment
Share on other sites

MiksLauvens
Es saprotu, ka cilveekiem ir antipaatija pret subiem, bet nu shie , sorri, nav klasiski maajas subi pa 200Ls ...
+1 :thumbsup:

Jums vienkārši tas ir jādzird, lai saprastu.

Link to comment
Share on other sites

+1 Jums vienkārši tas ir jādzird, lai saprastu

 

Labi ka vismaz viens S400 bumsiitaajs ir vests pie praata :p

Link to comment
Share on other sites

Varbūt man vajag tās leģendārās S-400 vienreiz vismaz dzirdēt? Moš es kaut ko esmu palaidis garām?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tornis

 

Da labi, remasterētas s90, kas tad cits. Bet kā zināms remasters ne vienmēr ir labāks par oriģinālu. Šinī gadījumā vēl sliktāk, jau oriģināls ir neteiksim ka sūc, tad nasings spešels gan. IMHO ir divas lietas, kas s90 un visus tā klonus, tā plaukta izstrādājumus paceļ tādā popularitātes saulītē iekš LV... 1) padomju slavas rēgs, kas vēl joprojām ir spēkā attiecīgās aprindās 2) tīri ciešams price/performance (VECAJĀM)

 

Labāk izroc kaut kur tos jaunos RRR brīnumus FS Gold par nepilniem 1200Ls komplektā. :) Vēl arvien neviens no tiem, kam ir blats/gals nav izveikuši kaut subektīvu testu un šeit padalījušies ar citiem. Kam interesē 200Ls RRR malka, a šutka+, tā summa tomēr ir IMO milzīga priekš RRR standarta, tak što tas gan ir insanti, kas tur ir sabrūvēts, lai tādu piķi prasītu...

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

RRR veikalā Imantā jau nu gan varēja aprīkot vienu telpu, kur piedāvāt nodegustēt savus ražojumus potenciālajiem klientiem, baigi neattapīgie laikam tur strādā, kaut gan paši saka, ka ražo galveno kārt priekš krievijas un pārejām nvs valstīm

Link to comment
Share on other sites

Kevin, tev šī pēdējā izstrāde jāliek uz ražošanu, un miers. Piedāvāju arī investīcijas (miljoni man nav, bet sākumam varētu pietikt).

Link to comment
Share on other sites

Juri, peedeeejo tu domaaji to kas man ir jeb toposho ? ja toposho, tad tas ir veel jaauztaisa. ja to kas jau ir , tad esmu reaals --- pie muusu cilveeku maksaatspeejas un tirgus apjoma ieksh LV tas noziimee samazinaat izmaksas vismaz par 1/3 ja ne uz pusi , bet kaa jau tu zini, man nepatiik "kompromisu" varianti .... kaut teoreetiski, pie apjoma jau 10 kastes taas izmaksas iespeejams vareetu nodziit vismaz par 1/4 dalju uz leju ... [ frontiem ]

Link to comment
Share on other sites

Protams, par šo civilo versiju, kas top, iet runa. Arī bez eksporta jebkurā gadījumā pasākums neatmaksātos.

Link to comment
Share on other sites

akd. Te vēl kaut kas notiek. :D

 

Par cik ir bijušas svarīgākas lietas darāmas,tad pagaidām vēl neko neesmu iegādājies.

 

Un,cilvēki... Kuro reizi atkārtoju - man nepavisam nevajag kaut ko tādu,ko kevins rādīja bildēs.

 

1. Man neko tādu nebūs kur likt.

2. Tik spēcīgus agregātus man nevajag.

 

Ar maniem nosauktajiem (kas pašlaik ir) ir čut čut pa maz! Gribās basu lielāku un DB pacelt un arī nopirkt tiešām SAVAS tumbas,nevis no kaut kā aizņemtas. ;) (palasiet atpakaļ par ko es runāju)

Tāpēc gaidīju jūsu ierosinājumus tādā virzienā,nevis taisīt custom super skaņas tumbas un tādas lietas. Ikdienā arī vēlēšos klausīties. Šīs skandas,kuras man te ir,priekš ikdienas ir kak-raz. (tieši laikā). Bet priekš skaļākiem pasākumiem drusku par īsu.

 

Šoreiz norijam to,ka tās ir RRR... http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/cplnd.html

Ko šim pielikt klāt/noņemt? Protams,vajag stiprekli pielikt.

Link to comment
Share on other sites

Es par sho peedeejo Rallpy komentu objektiivi un konstruktiivi kluseeshu, jo visu esmu pateicis :) Varbuut cilveekam kautkad naaks apskaidriiba. Bet ja nenaaks, arii labi, ietaupiisies daudz naudas :p

PS_ ralllpyy--- shiis bildes, kas tika raadiitas, netika raadiitas tev. vienkārši sakritiibas peec vinjas ir tavaa topikaa, un tikai ....

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Ralpyy, var braukt arī pie manis, man vizmas ir dūšīgs stipreklis, tikai vēl nav telpa iekārtota, vis ir procesā

Link to comment
Share on other sites

MiksLauvens

Es domāju to ko ralpy grib, viņam pilnīg pietiek.

Paspēlējās ar izstabas izkārtoju, un visādus brīnumus var redzēt. :)

Link to comment
Share on other sites

Interesē vēl viena lieta: Kāpēc viņi uz jaunajiem ražojumiem neraksta virsū RADIOTEHNIKA, bet gan SUPERSOUND?

Link to comment
Share on other sites

Bet kāpēc nav uz pašām tumbām? Tas SUPERSOUND uzreiz asociējas ar 999999999W ķīniešu mūzikas centriem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu tā ir reklāma, un katrā ziņā skan labāk par ķīniešu ražojumu

man bija doma izjaukt vienu tumbu un nofotogrāfēt krosoverus un ielikt priekš speciem vērtešanā, atskrūvēju to plastmasas paneli, bet tur nekā nav, tas nozīmē, ka ir dziļāk, un jāskrūvē ārā skaļruņi, bet nezinu, vai kādam tas intrēsē?

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Alusbudza.

man interesee tik, ka tu izskruuvee aaraa wooferi, ja var, iznjem platiiti ar visiem pienaakoshiem vadiem, un nofochee hi-res, un kasti no iekshpuses, cik var, ar domu --- no lejas uz augshu, lai redz, vai 8'' draiverim ir kastiite, un ja nav, lai saprastu, cik daudz tur ir vietas. Un krossoveru jaa, var safocheet vairaakaas bildees, un vai nu iemest publiski, vai atmest man linku, es vareetu paskatiities un padomaat, vai tur ir veerts kautko prepareet un cik tas vareetu $

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...