Jump to content

Skandas mājas ballītēm


Ralpyy
 Share

Recommended Posts

cervin -wega ir riktigas rokeru tumbas,pirms gadiem 8 gaju ar saviem cd(deep purple,black sabbath,slayer,judas priest)pie viena choma klausities,modeli neatceros(tam ir liela nozime jo shiem ir loti atskirigi veidojumi)bet nu tesiens bija labs...vareja mazu koncertzali apskanot...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kevins

    60

  • Ralpyy

    30

  • Partyman

    26

  • alusbundza

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu jā, ar Harman/kardon 655 Vxi, kuram nominālā jauda 90W bija par īsu lai skanētu...

Lai dabūtu tesienu, būs jāliek amps ar nominālo 150W uz kanāla. No sadzīves verķiem tādu daudz nav, būs jāņem pro amps.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

tur vajadzeeja nedaudz piestraadaat pie taam kasteem, bet cilveeks vienkārši negribeeja chakareeties ...90w tur patiesiibaa nnjepricjom

Link to comment
Share on other sites

Starp citu... Mūzika,protams,skanēs visa bet pārsvarā klubņiki:

; Skrillex gabali ;

nu ķipa tavo.

 

Paldies visiem par ieteikumiem,taču gaidu vēl! Un par pastūžiem: Jo lielāka jauda kādu pastiprinātājs dod ārā,jo skaļāk/kvalitatīvāk skanēs tumba? (Ja neskatās uz pašas skandas kvalitāti)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Ralpyy, ja esi Kurzemnieks, tad varu piedāvāt par vienu Cēsu aliņu četrpaku atbraukt pie manis un paklausīties, kā skan s400m

Link to comment
Share on other sites

Tak neklausies to pārtīmēnu,,labi,pieņemu pastūzi vari paņemt lietotu,bet nu skandas lietotas un vēl atskaņot klubenieku-tur nekas prātīgs nebūs,jebkurā gadījumā vajadzēs aktīvo subi.Es no tiem 700ls pa pastūzi atdotu max.70Ls un par atlikušo divas grīdenieces ar kārtīgu sabu...kādus ražotājus? Latvijā tirgus ir mēms,izvēla ļoti ierobežota un preces,kas ir veikalos,ir stipri pārcenotas ,salīdzinot ar piem.ar Angijlu.Skaties internetā Vācijas vai Anglijas saitos atkarībā,kuru valodu labāk pārvaldi.Veiksmi. Personīgi ņemtu divus komplektus ar šīm http://www.superfi.co.uk/p-3250-wharfedale-diamond-91-speakers-sw150-subwoofer-21-speaker-package.aspx

Link to comment
Share on other sites

Jo lielāka jauda kādu pastiprinātājs dod ārā,jo skaļāk/kvalitatīvāk skanēs tumba?
Nu nav viss tik vienkārši, jauda protams ir svarīga, bet pastūzim ir citi parametri, kas nosaka cik labi skanēs - harmoniku koeficiens, dempiga faktors u.c. Jaudu arī var mērīt ļoti dažādi, iesaku skatīties uz nominālās jaudas ciparu, nevis max norādīto pie THD ar kārtu 15%.
Link to comment
Share on other sites

(mani ieteikumi Ralpyy)

Pirmkārt, 2.0 un 5.1. ir pilnīgi atsevišķas sistēmas (vēlams atsevišķi pastiprinātāji + tumbas). 2-kārt, no parastajām Monitor Audio Tu nekādu baiso tesienu laukā nedabūsi - viņas vairāk paredzētas nelielai telpai, un vairāk filmu/kino apskaņošanai.

Ja Tu vēlies 2.0 - tad pērc parastu, jaudīgu Stereo pastūzi (viņiem praktiski visiem jaudīgākajiem būs A+B tumbu izejas) - var lietotu, nebūs nekādas vainas (100Ls iekļausies mierīgi). Klāt piepērc 4 jaudīgas tumbas (vēlams vienādas un virs 8 omi, jo A+B gadījumā pastiprinātājs viņas samet paralēli) + nomet katru savā stūrī. Nu un... grabini. Tumbas var pirkt lietotas - šajā gadījumā gan nav garantijas nekādas... Ja vēlies vienkārši ballīti, tad nemaz jau arī tās S-90 tik sliktas nav - īpaši pie Lielākiem skaļumiem. 35-40kv.m telpai vajadzētu pietikt (20kv.m telpā ar 4-ām S-90 mušas sprāgs nost, pie pietiekami jaudīga pastiprinātāja).

5.1. (vai 7.1.) - atsevišķa sistēma, nepieciešams resis. Šeit uzsvars ir uz telpas apskaņošanu, nevis jaudu. Lielākajai daļa resīveru tā jaudiņa ir norādīta aptuvena - tas nozīmē, ka Tev nenāks pa visiem 5-iem kanāliem vienlaicīgi laukā 100W. Viņi pārsvarā ir paredzēti filmu apskaņošanai - uzsvars uz fronti, aizmugurē tikai nelieli mazjaudas efekti. Šeit ieteiktu priekšā jaudīgākas tumbas (loģiski), aizmugurē nelielas uz statīviem, kādā stūrī sabu. Tam vajadzētu apmierināt Tavas vēlmes.

Aptuveni šādi.

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

ja protams ideala varianta ir 4 gridnieces,vienigi es nespeju iedomaties kurs spes ilgak par minuti izturet tada istaba,kur 4 skandas uzgrieztas uz maksimalo...es savas 2 skandas uzgriezhot skalumu par 50%jau baidos,ka nesabruk dzivoklis...jaudigakais pastiprinatajs no pashlaik piedavatajiem ir manis ieprieksh minetais Kenwood Latvijas audio tirgu un cervin wega bassa joma ir istais

http://www.cerwinveg...kers/ve-8f.html vai http://www.cerwinvega.com/home-audio/floorstanding-speakers/ve-15f.html

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

...īpaši jaudīgas viņas nav - priekš klausīšanās ir Ok.

Bet nu ja Tu gribi baigo tesienu? Nu nezinu.

Link to comment
Share on other sites

afftar (ne pa tēmu) - tu privātmājā to bumbumbum esi iecerējis taisīt, jebšu dzīvokli?

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau autoram ieteiktu "apredeljitsa" vai viņš vēlas sadzīves akustiku + sadzīves past. vai tomēr pro tehniku. Miksēt šīs lietas, piemēram, paņemt jaudīgu pro akustiku un slēgt pie ~100 - 120W sadzīves past. (jaudīgāki ir retums un dārgi) nevajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

Es jau domāju, ka vajag apstāties pie sadzīves tehnikas - 35-40kv.m telpa nav nekas mega-Liels, un šo visu mierīgi var pavilkt bez PRO tehnikas... tad Tev vēl tur EQ pa vidu vajadzīgi labam skanējumam, mikserpultis un vēl nez kas. Pārāk specifiski tas būtu privātmājai.

(viedoklis prastais, vulgaris).

 

Labas, attecīgi jaudīgas tumbas par šo budžetu sagrabināt laikam tas grūtākais. Atkārtošos, labāk 4-as vienādas + pa stūriem.

Lietots, jaudīgs pastiprinātājs - tā nebūtu problēma. Ir viņi tirgū.

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

Kas ir jaudīgas tumbas? - pavisam vienkārši, jo jaudīgākas/jo labāk.

Tas pats par pastiprinātāju - tam jābūt atbilstošam tumbu parametriem, lai varētu viņas pavilkt.

 

Palasies te augstāk... Cilvēkam pie dotas telpas izmēra (35-40kv.m) citi iesaka prastu sabu + plauktinieces. Da jūs ko?...

Te uzreiz skaidrs, ka bez 4 grīdiniecēm cauri netiksi (un attiecīgas jaudas pastiprinātāja).

Tālākā komplektācija - cik nu kurš finansiāli var pavilkt + ko sludinājumos prot sameklēt.

Link to comment
Share on other sites

tikai taapeec, ka cilveekam pasham iisti nav koncepta, ko tad vinsh veelas. varbuut jaasaak ar saviem draugiem/ pazinjaam/ boot biedriem, jaanjem alus paka rokaas un jaa-apbraukaa "skaljaakie" komplekti un jaasaprot, kas ir tas ko veelies/ der.

Melvins --- ar ko atshkjiras plaukta kastes + subs no griidinieces ????????

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Es taču jau pateicu ko vēlos! Tumbas mājas ballītēm,kuras var droši griezt skaļāk,līdz pats cilvēks vairs negrib ilgi uzturēties šajā telpā!

 

Protams,arī kvalitātei jābūt (ar to es domāju nebaršķēt un nesist cauri/ārā bassus!)

 

Esmu bijis visādās ballītēs.

 

Sākšu jau ar to,ka tādas tumbas kā,piemēram, http://www.ss.lv/msg...kers/dgggj.html , man būs grūtības kaut kur iestūķēt lai netraucētu! Bet tornīši būs labāk,taču atkal viņiem nav tā jauda tik liela,tāpēc uzreiz subis jāpērk klāt,jo gribēsies taču padrebināt putekļus! To visu es zinu kā ir kad iedzēris gribās skaļāk un vēl un vēl. Tāda ir mana doma! bet jūs jau te sākat bombīt par offtopiku,kā vienmēr. Saprotu,protams,tas viss ir svarīgi un vajag saskaņot! Tieši tāpēc es nāku šeit un prasu padomu!

 

 

LAI GAN! Izskatās laba komplektācija. Tikai vai šo varēs piešaut PC? http://www.eurobaltronics.com/lat/produkcija/jb-tsx-15-set.html

Labots - Ralpyy
Link to comment
Share on other sites

wharfedale pro gala kastes ir riktiigie suudi, par kuriem nav jeegas izdot naudas. hifi kastes vinjiem sanaak daudz labaak, diemzheel

kas attiecas uz trauceeshanu ---> izmeers kaa parasti nosaka lielaa meeraa arii basa daudzumu. buus maza kaste, nebuus nekaada tesiena. to likumu pa lielam nevar apgaazt, ar to ir jaareekjinaas

Ralpyy-- par to JB -- tie visi ir leetie komplekti. jaa, ar to bumsiishanai varbuut arii der. bet nekam vairaak tas nav domaats. ikdienas klausiishanai buus paaraak prastas.

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Nevis JBL bet JB. taas ir 2 dazhaadas lietas. Un ikdienas klausiishanai shitie leetie 2 joslu komplekti ir garaam. ok, var ietuseet, jaa, bet ja ikdienaa arii jaaklausaas, tad ir skarbi

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

tās neņem, paņem no Ivo vai Torņa stero pastūzi, kur var slēgt klāt tumbas ar 4 om pretestību, un uz kanāla ir vismaz ir 100 w, sameklē ss.lv 2 rrr s 90, un ja nauda ir paņem vēl 2 rrr s400m un ballīte būs okey

Link to comment
Share on other sites

Domaju,ka autoram ir jadod kila un ar minetajiem pastiprinatajiem jaskraida pa skandu tirgotavam,tikai man neaiziet,ka var nepietikt ar 2 skandam 20kmetru istaba,kas butiba nav baigais stadions...varbut vienkarshi autors nav dzirdejis,ka skan jaudigas skandas?

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

alusbundza. iedomaajies. dzekam privaatmaaja. vasaraa uz jaanjiem iznesiis aaraa. kas no taam s400 tur skanees ? vajadzees basu uzbuustot, jo nebus telpas, kuraas atstarojas / sienas/ griidas, kas paliidz.....knapi piikstees taas kastes . tagad iedomaajies tajaas pashaas telpaas. ok, sanaak 40kvm telpaa kaadi 15-20 draugi tuseeties, 5 nostaajaas pie viena stuura , 5 pie otra stuura, un taam kasteem nav ne augshu, ne vidu, ne midbasu... kautkur kautkaads basinjsh neliels varbuut ir, un viss....un taads buus tas krutais tuss, kuraa iegrieziiis tik skalji, ka gribeesies griezt klusaak ? vai ka jaamuuk aaraa no telpas ???? stipri shaubos .....

jaa, 20m2 nav stadions, 20m2 var atljauties meegjinaat pieksruuveet taas pie sienas / griestiem stuurii...

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Pie šīs dziesmas it kā ar šīm tumbām iekšas rīb un drēbes arī raustās. :D Nu labi,vispār jau visa māja vibrē,bet otrā mājā noteikti nebūtu šis efekts.

 

Link to comment
Share on other sites

jaa, 20m2 nav stadions, 20m2 var atljauties meegjinaat pieksruuveet taas pie sienas / griestiem stuurii...

s400m???

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
LAI GAN! Izskatās laba komplektācija.
s.....i, neņem, ikdienā nevarēsi vispār paklausīties

 

man liekas, ka uz tusiņa vakaru aparatūru var arī iznomāt

Link to comment
Share on other sites

Ralpyy-- es tev piedaavaaju variantu . par iisu nebuus nekad. un skanees arii. 90% boot lietotaaju taa buutu sapnju kaste. par tiem paareejiem 10% vareetu diskuteet ir labi vai nav.

Link to comment
Share on other sites

No visas shis ziepju operas es pamaniju interesantas akustikas Jbl studio 190!Vai ir kads dzirdejis un redzejis?

post-92452-0-26552800-1351513313_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...