Jump to content

+15 km/h


 Share

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • serioussam909

    24

  • Ronalds

    32

  • e = d

    33

  • Jesus

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.delfi.lv/...m.d?id=42759378

 

”Tie gājēji gan ir dulli. Brien viens tumsā un lietū melnās drēbēs, es ar atļautajiem 90 km/h gandrīz šo samīcīju.”

 

Izcili. Tā, lūk, ”fotoradaristi” ir izspieduši no ļautiņu apziņas fundamentālo jēdzienu ”drošs ātrums**” un aizstājuši to ar ”atļautie 90”. Kuri dundadzniekam nebūt nebija droši. Tāpat kā ”atļautie 70” nebija droši šoferītim Granīta ielā, kurš sabrauca no stāvoša autobusa ēnas iznākušu gājēju. Tāpat kā ”atļautie 50” nav droši pie gājēju pārejas, ja tuvumā grozās kāds dzejnieks. Ieborējuši, ka nedrīkst braukt 120 km/h pa tukšu un saulainu šoseju, bet drīkst 90 km/h tumsā, lietū ar pusplikām (atļautie 1,8 mm protektora!) riepām. .. Aplami. Primitīvi. Man un daudziem nepieņemami, jo pat sakārtoti ātruma limiti un papildus ierobežojumi (Latvijā tādu nav) nekad nespēs pilnībā aizstāt laba autovadītāja labu izvēli.

Link to comment
Share on other sites

Ieborējuši, ka nedrīkst braukt 120 km/h pa tukšu un saulainu šoseju
Uz sakārtotajiem/labajiem un tukšajiem ceļiem arī uz 120 maucu. Vispār Rīga-Jelgava arī jau 120 varētu uzkārt, tas nekas ka 2x ir 70, pa starpām varētu normāli vālēt.
Link to comment
Share on other sites

Tāpec, ka Latviajs ceļi tam nav piemēroti.

kāda vaina Latvijas ceļiem? man šķiet +/- ir OK.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
”fotoradaristi” ir izspieduši no ļautiņu apziņas fundamentālo jēdzienu ”drošs ātrums**”

Nelaime tā ka pie vienādiem ceļa apstākļiem katram vadītajam ir savs viedoklis par to cik daudz ir "drošs ātrums".

Labots - serioussam909
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
mickys

Tīnūži - Koknese ir brīvs, tas priecē, vismaz neizskatās, ka būs naudas slaukšanas nolūkos...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nepriecājies, tur kur ir brīvs no stacionārajiem fotoradariem, var parādītes kāds no pārvietojamiem. Manas puses fotoradaru punkti labi zināmi un var teikt, ka viņu atrašanās tur ir pamatota.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nē nu ko tur daudz...

 

Sen jau ir pierādīts ka fotoradari nepalielina drošību uz ceļiem, bet pamatīgi palielina iekasēto soda naudu apmēru! Bet jebkura valsts neatteiksies no papildus piķa....

 

Waze/cityguid būs mūsu draugi!

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Manā ceļā uz darbu gan tikai viens, pie Šmerļa. Bet nu gan dīvaiņi, Tur tie "daudzie negadījumi" tak nenotiek dēļ lidošanas bet gan dēļ luksoforiem, pie kuriem uz dzelteno kāds strauji bremzē, bet nākamais, cerēdams "gan jau divatā pārlidosim" dabon pārsteigumu.

Radars šo problēmu neārstēs.

Otrs iemesls - labajā joslā stopēja busi, kuriem tur nebija kabatas un dažs labs, neskatoties, pēra busam garām, iekšā otrā joslā.

Tagad, kad busi novirzīti pa paralēlo ieliņu, tur neesmu redzējis nevienu avāriju, lai gan braucu tur no rīta katru darbadienu. 

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
pie kuriem uz dzelteno kāds strauji bremzē, bet nākamais, cerēdams "gan jau divatā pārlidosim" dabon pārsteigumu. Radars šo problēmu neārstēs.

Luksofora kameras ar sodiem tiem, kas iebrauc deltenā beigās, gan risinās.

Dēļ tādiem lidotājiem Valdemāra/Briāna stūris ir nāves numurs gatavais...

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Izstrādājot radaru atrašanās vietas, analizēta un ņemta vērā .. CSN.

Vot šito gan varēja nepieminēt.

Būtu vienkārši pateikuši - izvēlējāmies vietas, kur biežāk tiek pārkāpts ātrums un viss.

A tur kaut kadi CSN pa 3 gadiem saskaitīti, vietām pat nav 10 gadījumi reģistrēti. Da i tie 30-40 pa 3 gadiem ir maz, lai būtu vērts pieminēt.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Un kāds gan ir labums no tā ka visi velkas? Korķi lielāki???

Statistika neuzrādīja nekādu avāriju skaita samazināšano!

Link to comment
Share on other sites

Pierēķināji satiksmes intensitāti, kas pēckrīzes gados bija daudz zemāka salīdzinot ar šodienas treknajiem gadiem?

Link to comment
Share on other sites

visas tās vietas kartē ir adekvātas, kur ātrums būtu jāievēro.

vajadzētu gan poličiem arī pārvietojamos un ar tiem tiešām vajadzētu padežurēt pie skolām un dzīvojamās zonās. ir vietas, kuras atsaldeņi izmanto kā šortkatus un mauc nedomādami ne par bērniem, ne iedzīvotājiem.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kā arī visiem pilsoņiem būtu jānēsā ķiveres lai samazinātu sadzīvisku traumatismu.

 

Cartman-Special-Olympics-256x256.png

Labots - Jesus
Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Nez kāds ir biežākais iemesls vai vadītāju skaidrojums par to dienvidtilta joslas atdalošo šņukuru/amortizatoru sastumšanu čokurā. Ļoti bieži novērojams, ka atkal saliktas zīmes riņķī vai arī vienkārši tas amis ir sastumts vienā čupā. <- skatos, ka uz dienvidnieka ar būs radars.

Eku zebras video par otro fotoradaru piegājienu: 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Esmu par +15 toleranci, ja tiek pazemināts atļautais braukšanas ātrums par tiem pašiem 15 km/h...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 10 months later...

 

 

radaru tolerance latvijā ir +20km/h

 

Ned1rs bumbiņas!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ieleja, ne jau ātrums ir galvenā problēma!

 

Vakar skaldīju malku un skatījos uz šoseju. Lielākā daļa šoferu neievēro distanci! Pēc drošas braukšanas principiem distancei jābūt 2 -3 sekundēm - attālums ko auto nobrauc 2-3 sekundēs.

Apmēram puse auto tur distanci 1 sekunde, tik retais drošo 2 sek, bet pārējie brauc pilnīgi pakaļā - distance pāris metri..


 

 

esi saņēmis kādu zem +20km/h ?

 

Jā, es saņēmu iepriekšējo radaru laikā.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Latvijā +15km/h? Kur???

Pa visām vienjoslas šosejām ir labākajā gadījumā 75-80kmh zosu gājieni, kas ir -10-15. Tātad: īstā problēma ir -10 :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

un ar "+15 km/h" būs pāris reizes vairāk līķu

 

Ja jau nav statistikas, no kurienes šāds pieņēmums? Izskalotas smadzenes? (skat topiku par smadzeņu skalošanu) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, es saņēmu iepriekšējo radaru laikā.

es par šiem radaru laikiem. bet no 8 sodiem neviens nav bijis par +19km/h visi tikai 21 un uz augšu

 

visi gan ir uz lietuvas šosejas ārpus pilsētas pie 70 un 90 zīmēm.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Kāds ir vispār no jaunajiem, kaut ko ir saņēmis? Tāda sajūta ka butaforijas stāv, un detektors arī klusē!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Vari bildi ielikt? Un kur vietā tevi pārsteidza?

Link to comment
Share on other sites

NU bet tad jau tas ir kaput-ar s, 92, un cik tad paņēma?


ā aiz pārbīļa neredzēju ka ir 70! Tad jau pa godīgo, te nevar sūdzēties!

Link to comment
Share on other sites

Bet kļūda 3% iespārda gan, viņi jau vēl auto kļūdu 5% neskaita!


Nu reālais 95, cik spidometra bija, es barcu pēc GPS, bet zinu ka uz vasaras man melo par 1-3 km stundā un uz augšu!

Link to comment
Share on other sites

auto nekad dzīvē neesmu redzējis, ka rāda mazāk kā vajag, parasti tikai vairāk vai precīzi salīdzinot ar gps spidometru (izņemot gadījums ar pārāk lielām riepām vai nestrādājošiem spidometriem). un esmu braucis ar ļoti daudz

 

 

 

Nu reālais 95, cik spidometra bija, es barcu pēc GPS, bet zinu ka uz vasaras man melo par 1-3 km stundā un uz augšu!

 

tāds arī spidometrā bija, man waze un volvja spidometri ir ar 1km nobīdi

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Neesmu redzējis nevienu mašīnu, kas rādītu mašīnas ātrumu zemāku kā reālo, stāž 29 gadi, un nemaz mašīnas ir brauktas!

Redzi dažādas pieredzes!

Link to comment
Share on other sites

Man besī apdzīvotās vietas tur, kur reāli pāris šķūņi ceļa malā stāv. Kāpēc tur vajag ātrumu samazināt?

Link to comment
Share on other sites

Tādēļ ka nav norobežota ceļa mala un tur aug mazi bērni un suņi! Pašam nepatīk, bet tā ir dzīves realitāte!


Neesi pa Polija ceļiem braucis, mums te vispār nav par ko sūdzēties!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...