Jump to content

Par drunk_lizard


kinga
 Share

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sky_High

    11

  • Mezavecis

    10

  • kazarma

    9

  • Amazons

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

5. es turpinaasju rakstiit translitaa, jo saaku to dariit tad, kad vairums no jums bija tikai projektaa :> tas nenoziimee, ka es nemaaku iesleegt latvian qwerty. tad, kad es saaku rakstiit interneta veestkopaas, ircaa un pirmatneejos forumos, taads latvian vienkaaresji neeksisteeja... sjobriid tas ir taads kaa mans brends :>

Kas par "hujņu"? Viens no šiem?!

Tikai sēdus čurājošas bābas raksta bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Te nu mēs redzam mūsdienu jaunatnes kārtējo "ģenialitāti". Nezināt kas ir translits ir apmēram tas pats, kas nezināt, kas ir A un B disks datoros (un šķiet, nezin jau arī).

#Murlo un citiem klauniem: Beerni, translitu veel neviens nav atceelis un tas devinjdesmitajos gados, iipashi pirmajaa pusee bija vieniigais normaalais veids, kaa latviski (un ne tikai) rakstiit. Pats ilgi nevareeju pierast pie garumziimju lietoshanas. Cita lieta - translitam jaabuut pareizam, nevis kā te tagadējie ģēniji lieto - 7ven, karo4, u.t.t. kretīnismus. Tā kā mācieties vēsturi bērni, vai izmantojiet izdevību paklusēt par leitām, kur nav sajēgas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Леший

Par translitu: protams, tas varbūt ir nesmuki, bet ja paskatīties uz DL postiem, tad viņa translits ir gramatiski pareizs. Tas ir, ī vietā ir ii, š vietā ir sj utt, bet viss ir korekti. Ja viņa tekstus transliterēt, tb aizvietot ii ar ī utt, tad sanāk ļoti gramatiski korekts teksts.

Par pašu DL: man palaimējas ar viņu pastrādāt, un varu teikt, ka viņs vienmēr ir gatavs palīdzēt un īpašos gadījumos arī piesēgt, viņš zin, par ko ir runa. Vienkārši viņš visu pasniedz ar savu humoru un cinismu, ko daudziem ir grūti pieņemt.

Link to comment
Share on other sites

Hi hi... vienas kjirzakas deelj shitaada njemshanaas :p ... Nja... dziive ir skarba... un domaashana ir kljuvusi par pretdabisku paraadiibu, es zinu.... darbs taads...

 

Nja... cik reizes esmu uzdzinis kokaa "speciaalistus" ar jautaajumu - a kapee tieshi C disks, ne a ne b ...

 

un starpcitu F1 tak a neviens nav atceelis....

 

Ai nu ko tur dazudz... DL arii man ir uzbreecis, un es zinu par ko... un dziive ir skaista...

 

nu ja... SERVUS

Link to comment
Share on other sites

5. [..] sjobriid tas ir taads kaa mans brends :>

 

 

hau!

 

atlikt diršanu! man kaut kad vēl tepat bootaa bija paraksts "es nemaaku rakstiit latviski".

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ieleja, iespējams, biedrs (biedrene) ir vēroja gadiem un pacietības mērs kļuva pilns :)

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Bet tomeer domaaju, ka D_L juutas pacilaats, jo tikai vinna vaards vien uzcepj 4 lapas ar postiem vienaa dienaa, balsossanu un debates :D

Link to comment
Share on other sites

delta128

Man šķiet labākais piemērs, kas notiek ar forumu, kur tiek likvidēti ķirzaki un atstāti pokemoni ir datuve.lv, kur šobrīd plosās mcb ar djtelemundosiem.

Link to comment
Share on other sites

delta128

Jā, taču tikai tikmēr, kamēr tas ir viens unikāls gadījums. Kad sarodas liels daudzums klonu, pie kam ar šārētu intelektu, rezultāti nav glīti.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Paga stop viens piemērs! Neesmu ne čurājoša bāba ne viens no tiem urlabāniem. Ko tad man darīt kad rakstu no telefona. Tur latviešu valoda nav kā suga. Telefons gan pirkts tepat pie LMT pirms gada un viss kulē, tik Latviešu valodas nav! Rakstu translitā!

 

Kas par "hujņu"? Viens no šiem?!

Tikai sēdus čurājošas bābas raksta bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm.

 

Par D_L ... viņš mums tāds tikai viens. :pooh_honey: Tā jau gudrs savā lietā. Izteiksme tāda parupja, bet var ierēkt reizēm!

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Outsider

tie, kas ir cītīgi pret ķirzaku, laikam nav redzējuši boot laikus, kad bez nervu zālēm topikus nevarēja vērt vaļā..

Link to comment
Share on other sites

Sky_High
Vērsīšos rupji un nesaudzīgi.

Labi, bet man šķiet, ka tam ir izdomāts speciāls vārds:

 

vulgārs -ais; s. -a, -ā;

1. Tāds (cilvēks), kura āriene ir bezgaumīgi, pārspīlēti spilgta, arī nesakopta, uzvedība skaļa, piedauzīga, pieņemtajām normām neatbilstoša.

//
Tāds, kurā izpaužas šādas īpašības.

//
Ļoti vienkāršs, nepilnīgs, arī apzināti vienkāršots

//
Tāds, kura būtība ir rupja, arī banāla (piemēram, par kādu faktu, cilvēka darbību).

//
Tāds, kura saturs ir rupjš, neatbilst labas gaumes prasībām (piemēram, par tekstu).

//
Tāds, kas neatbilst laba stila prasībām, tāds, kas pieder pie zema, rupja stila (par izteiksmes līdzekļiem).
Link to comment
Share on other sites

mazulis

Ir tāda krievu anekdote:

 

Lūk šeit es kategoriski nepiekrītu. Nopietnā forumā var dabūt "lasītāja karti" par nepareizi lieliktu komatu, betēmu un nesakarīgu topika tekstu.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Lūk šeit es kategoriski nepiekrītu. Nopietnā forumā var dabūt "lasītāja karti" par nepareizi lieliktu komatu, betēmu un nesakarīgu topika tekstu.

Ja mēs šitā sāktu knosīties, šeit paliktu 8 cilvēki un miris forums. Nav te plašā Krievzeme.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Kas par "hujņu"? Viens no šiem?!

Tikai sēdus čurājošas bābas raksta bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm.

A vot uz translitu Tu te nepļerkšķi. Atradies te auseklītis.

Tikai sīkpirži nezin, kas ir translits, un tas viņus uztrauc.

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Tad labāk lai tas forums mirst, nevis pārvēršas par kārtējo "urlaku" valodas perēkli.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Atvaino, bet tikai idioti saista translitu ar urlām un krievu valodu.

Link to comment
Share on other sites

mazulis: tev būtu šoks ieraudzīt *pavisam vecās* paaudzes datorpareizrakstību, kur "garumziHmes" aizstāja ar h burtiņu. Un tas ir stils (savulaik - nepieciešamība), nevis akūta nespēja sākt lietot elektrību, e-pastu, mobilo telefonu, garumzīmes vai ko citu "tikpat modernu". Te ir cits gadījums.

 

Un lūdzu paskaidrot, kur te valda translits? par vispārēju translita vai, vēl trakāk, urālu valodas izplatību ("jou, pļe, kore6, kakova srajona ti, 4o pa žizņi tu dari?") te ir bezjēdzīgi runāt. Tāpat kā par vispārēju kaķu izplatību avataros ;)

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

nnoname

es uzskatu, ka šim absurdajam topikam vajadzētu pārsist tik pat absurdo topiku par auto pirkšanu postu skaita ziņā

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Āmen,

 

Pietiks uzturēt 2 aktīvas tēmas. Balsojums pārliecinošs - 83% PAR DL palikšanu. Līdz ar to būt vai nebūt jautājums atcelts no dienas kārtības.

 

Cits stāsts par formu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...