Jump to content

Par drunk_lizard


kinga
 Share

Recommended Posts

martinno

Tur komati ir vietā - vienīgi nav garumzīmes, kuras aizstātas ar lasāmu tekstu.

 

Un, ja būtu latviešu valodas eksāmens, d_l, atšķirībā no citiem eksemplāriem, to noteiktu nokārtotu

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sky_High

    11

  • Mezavecis

    10

  • kazarma

    9

  • Amazons

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sky_High
Un, ja būtu latviešu valodas eksāmens, d_l, atšķirībā no citiem eksemplāriem, to noteiktu nokārtotu

Nesaprotu saturu. Vai noteikumos jāievieš punkts, ka, tie, kas nokārtotu latviešu valodas eksāmenu, turpmāk drīkst rakstīt visu, kas ienāk prātā?

Ir dažādi valodas stili:

  • zinātniskās valodas stils;
  • lietišķo rakstu valodas stils;
  • publicistikas valodas stils;
  • sarunvalodas stils;
  • daiļliteratūras valodas stils.

Neredzu tur "mātes valodas" stilu.

Ja mērķis nav šokēt, pārsteigt vai apzināti vulgarizēt, tad tādu labāk nelietot.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nepareizi, mums ir daudz Čaku Norisu. Haiduks ir tikai viens, kas arī ir Čaks Noriss :)

atstaajiet haidukveidiigos

Link to comment
Share on other sites

Taisam referendumu par DL, iznākums pie reizes arī parādīs Čaka norisu īpatsvaru forumā.

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

jakslis

kinga

jau uzsācis topiku ne par D..L zināšanu līmeni,bet gan par izteiksmes stilu.

Kad komentārs nesastāv no apvainojumiem un lamuvārdiem(ir lasāms),tad ir redzams ,ka cilvēks(ķirzaks :)) ir zinošs.Tas šaubas nerada.

Labots - jakslis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Teorētiski jau šito pieGdienas tipa tēmu arī prasītos slēgt, jo jābut acī p1stam, lai neredzētu, ka autors uzcepis šo murgu tikai, lai pakašķētos par bijušajām tēmām un lamu vārdiem, bet nekā (lamas, strīdi) konkrēta no personīgās pieredzes ar d_l , tad par ko cepiens? Šādi topiki būtu jāslēdz defaultā, bez ierunām!

Link to comment
Share on other sites

Citāts no noteikumiem forumā:

Ja gribi, lai Tevi neizsmej un ņem par pilnu, rīkojies šādi:

  • Topika nosaukumu taisi tādu, lai to izlasot uzreiz būtu skaidrs, par ko būs runa;
  • Rakstot teikumus ievēro pareizrakstību. Ja ar komatiem ir problēmas, tad rīkojies šādi:
    • Raksti īsus un vienkāršus teikumus;
    • Teikuma pirmais burts ir lielais, pārējie mazie;
    • Teikumu beidz ar punktu.
    • Ieteicams lietot pareizu latviešu valodu, nevis vārdus no sērijas "tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos vob6em wisu wakaru 4akarejas kompis"

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Arklis, lai jau cilvēki izsaka savu sāpi. Bet nu ikdienā personisko nepatiku pret kādu konkrēti var un vajag kārtot privāti, nevis publiski mazgāt veļu.

Link to comment
Share on other sites

raiviss

ko tur liegties, drusku piever acis uz d_l lietotajiem vārdiem un rakstību, bet tā visādi citādi viņš netraucē

Link to comment
Share on other sites

Tad jau jums ir arī pieņemams ka esi ieradies kādā iestādē ar jautājumiem par konkrēto preci/pakalpojumu un pretī tevi nolamā ka tu esi slims cilvēks un losis un vispār RTFM?

Pieklājības normām ir jābūt. Acīmredzami cilvēks ir zemas kārtas pārstāvis, ka nolaižas līdz zemei ar lamām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

dainis61

Ķirzaks ir vajadzīgs tāds,kāds viņš ir! Un tur nav ko apspriest!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Outsider

kādi jautājumi tādas atbildes, bieži vien tos pokebrīnumus savādāk nevar vest pie prāta, vismaz nākošreiz 10x padomās pirms savus brīnumus forumā rakstīs....bet tā pret pašu d_l nekādu pretenziju, vismaz kāda dzīvība forumā.

Link to comment
Share on other sites

Fēniks

Nevar nepiekrist wxy. Nav pieļaujams ka kāds(a), kādu personu apvaino nolamā. Nav runa tikai par ķirzaku.Ķirzaka vienkārši kritis par upuri tāpēc ka bieži lieto rupjus izteicienus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Amazons

NU [slēpts] es arī esmu rupjš, da [slēpts] par man neviens nerunā, [slēpts]

 

[slēpts] vēl manu tekstu [slēpts] arī cenzē, [slēpts]

Link to comment
Share on other sites

Neviens nepiedzimst ar zināšanām, ja cilvēks no pc galīgi nejēdz reizēm grūt pareizi uzdot jautājumu. Tāpēc uzreiz jālamā?

Pāris reizes ir nācies šeit pat vaicāt par pilnīgi man pilnīgi nesaprotamām, ar datoriem maz saistītām lietām. Neviena lamuvārda. Jo liekas dabiski, ka jautātājam ir pašam jāizrāda ieinteresētība un atbilžu kaudzē jāsaprot kopējās tendences, par ko uzdot papildjautājumus, līdz tipveida risinājumi ir skaidri.

 

 

wxy: jā!!! tieši tā!!! ja esi ieradies uz ielas, tad tev ir tiesības saņemt no garāmgājējiem atbildi uz jautājumu "man vakar kompis saibis sa4akarējās, ko man tagad darīt???".

Uztver šo kā iespēju pieiet pie zinošu cilvēku bariņa un pajautāt interesējošo ar lielu iespēju, ka uzzināsi no viņiem visu vajadzīgo, ja nebūsi uz mutes kritis un spēsi noformulēt jautājumu.

Iestāde ar preci/pakalpojumu iestājas tad, kad esi samaksājis par to, lai tev skatās mutē un no tevis izdibina, kas par kompi un kas tur sa4akarējās un kas darīts pirms tam un kad tas sākās un kas ir mēģināts".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Amazons ir ļoti noslēpumains cilvēx :pardon:

Ierosinājums - sametamies visi T-kreklam, ko uzdāvināt D_L. Uz muguras "boot.lv" logo uz vēdera " F**k me, I'm famous!" :yahoo:

Labots - snefelss
Link to comment
Share on other sites

Amazons

Es 'pī' jau pusgadu mēģinu 'pī' satikties ar 'pī' ķirzaku uz vienu kopīgu dropi 'pī' lai apspriestu 'pī''pī' foruma 'pī'pī'pī' naglas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

wxy: jā!!! tieši tā!!! ja esi ieradies uz ielas, tad tev ir tiesības saņemt no garāmgājējiem atbildi uz jautājumu "man vakar kompis saibis sa4akarējās, ko man tagad darīt???".

 

Tātad, ja kaut ko pajautāsi kādam uz ielas (kaut vai virzienu pateikt), tad tev, pilnīgi pieņemami būs ka viņš tevi nolamās par labs cilvēku un losi ka nevari piezvanīt 1188?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Aizej uz VID vai jebkuru valsts iestādi, saņemsi tādu attieksmi. Problēmu formulēt ir jāprot, neatkarīgi no tā, kur tu ej, kur atrodies.

Tad jau jums ir arī pieņemams ka esi ieradies kādā iestādē ar jautājumiem par konkrēto preci/pakalpojumu un pretī tevi nolamā ka tu esi slims cilvēks un losis un vispār RTFM?

Link to comment
Share on other sites

Tad jau jums ir arī pieņemams ka esi ieradies kādā iestādē ar jautājumiem par konkrēto preci/pakalpojumu un pretī tevi nolamā ka tu esi slims cilvēks un losis

Tur tu esi potenciālais klients kur apčubinās no visām pusēm lai tikai pārdotu preci.

Link to comment
Share on other sites

Tātad, ja kaut ko pajautāsi kādam uz ielas (kaut vai virzienu pateikt), tad tev, pilnīgi pieņemami būs ka viņš tevi nolamās par labs cilvēku un losi ka nevari piezvanīt 1188?

 

wxy... ja Tu pajautāsi viņam : " tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos, kā nokļūt līdz krustojumam?", loģiski nolamās par labs cilvēku, jo Rīgā krustojumu ir dafiga. Un tieši tādi arī ir liela daļa jautājumu, par kuriem D_L un citi sacepas.

Labots - snefelss
Link to comment
Share on other sites

Aizej uz VID vai jebkuru valsts iestādi, saņemsi tādu attieksmi. Problēmu formulēt ir jāprot, neatkarīgi no tā, kur tu ej, kur atrodies.

Ja arī tevi nolamā kādā valsts iestādē, tas nav normāli. Tāpēc jau nevajag nolaisties līdz viņu līmenim un turpināt.

 

wxy... ja Tu pajautāsi viņam : " kā nokļūt līdz krustojumam?", loģiski nolamās par labs cilvēku, jo Rīgā krustojumu ir dafiga. Un tieši tādi arī ir liela daļa jautājumu, par kuriem D_L un citi sacepas.

 

labs cilvēks, losis, tu nesaprati ko es teicu, idiots.

 

Forša sajūta, ne?

Labots - wxy
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

wxy, es arī neturpinu un izbeidzu diskusijas, kur sasniegts kritiskais līmenis. Bet cilvēki ir dažādi un dažādi reaģē.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda krievu anekdote:

Американский форум. Задаёшь вопрос, потом тебе отвечают.

Израильский форум. Задаёшь вопрос, потом тебе задают вопрос.

Русский форум. Задаёшь вопрос, потом тебе долго рассказывают,

какой ты мудак.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

unknovn

Nu nezinu, man Ķirzaks patīk, viņš pieness normālu odziņu šim forumam. Visādi Čaki Norisi arī ir odziņas, bet, atvainojos, tupas.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

#why: Uz ielas nez vai kāds nepazīstamam cilvēkam centīsies uzdot jautājumu, ar kuru sevi nostādītu pamuļķa lomā. Arī viselementārāko lietu var gan pajautāt tā, ka saņemsi laipnu, izsmeļošu atbildi, gan tā, ka labākajā gadījumā tevi pasūtīs. Diemžēl forumos vairums cenšas pielietot otru formātu - parādīt savu stulbumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kādreiz hubu laikos bija vecais labais eMal.exe priekš lāmēm. Tad lāmes ņēma virsroku un emal tika nobanots. Te atkal stulbums kārtējo reizi mēģina celt galvu

Link to comment
Share on other sites

Es arī par tāda tipa spečukiem forumos, kā ķirzaka. Jautrībai, jokiem jābūt visur dzīvē, kur nu vēl ne forumos.Droši vien meistariem tiek piedots arī vairāk....Vienīgais man ļoti traucē kroplā latviešu valoda arī daudzos citu biedru postos.

P.S. Es visumā cenšos rakstīt pieklājīgi, tā arī nesaprotot, kāpēc tas brīdinājums mani tik ilgi pavada...?

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl forumos vairums cenšas pielietot otru formātu - parādīt savu stulbumu.

 

Tāpēc ka viņi lielākoties ir bērni/pusaudži kuri tikai mācās/izglītojās. Esam taču pieauguši, vismaz nerādīsim viņiem tādu pašu priekšzīmi.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Ja ir iebildumi pret mūsdienu jaunatni, tad nevajag aizmirst tos, kas viņus audzināja.

Audzina joprojām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

wxy, tu gan esi optimists. Ir tādi kā McBetons un daži sprukstiņi, kas gadiem veido līkus topikus un nekad nav spējuši izglītoties.

Link to comment
Share on other sites

kādreiz hubu laikos bija vecais labais eMal.exe priekš lāmēm. Tad lāmes ņēma virsroku un emal tika nobanots. Te atkal stulbums kārtējo reizi mēģina celt galvu

 

Droši vien toreiz tevi pārņēma lepnums ka tu esi kādam, datorus nepārzinošam cilvēkam, ieriebis tā ka vairs nevar datoru ieslēgt.

 

wxy, tu gan esi optimists. Ir tādi kā McBetons un daži sprukstiņi, kas gadiem veido līkus topikus un nekad nav spējuši izglītoties.

Tieši tāpēc viņi arī ir izbanoti no citiem forumiem. Es viņus pielīdzinu drunk_lizardam, nevis datorus nepārzinošam cilvēkam.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

kādreiz hubu laikos bija vecais labais eMal.exe priekš lāmēm. Tad lāmes ņēma virsroku un emal tika nobanots. Te atkal stulbums kārtējo reizi mēģina celt galvu

 

Pieaugušam cilvēkam būtu jākaunās, ja viņš pašapliecinās šādā veidā.

Ja vēl neesi pieaudzis, tad strādā pie sevis, tu neesi pat labāks par USB-HDMI pārveidotāju, drīzāk "pērtiķis ar granātu" līmenis.

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

uzdoto jautājumu atbildes ir trīs postus tālāk, vai arī googles tante izmet 106 atbildes uz doto jautājumu

 

Interesanti kā tās atbildes tur Google nokļūst ja ne vien kāds uz tām jēdzīgi atbild? Atbildot uz jautājumu ar beztēmu arī google meklējot pēc tam uzdursies uz atbildēm bez satura. Ja nervi netur tad nav jāatbild uz jautājumiem, kas ir zem paša personīgi iedomātā intelekta līmeņa sliekšņa vai arī jāprasa, lai jautājumu pārformulē. Jaunie useri nav pelnījuši sodu par veco useru nekulturālību.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka viņi lielākoties ir bērni/pusaudži kuri tikai mācās/izglītojās.

 

Nezināt nav kauns, tiesa. Kauns ir vēlēšanās nezināt. Tiem, kuri ir pietiekami saprātīgi, lai spētu pieklājīgi noformulēt savu nezināšu (jautājumu), domājams, neviens saprātīgs cilvēks neliegs saprātīgu un pieklājīgu atbildi. Lūk, un Ķirzaks jau pārsvarā rej uz tiem otrajiem. Tiem, kuri ne tikai nespēj noformulēt jautājumu, bet arī uz jebkādām pamācībām visu laiku tupi atkārto frāzes no sērijas "tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos vob6em wisu wakaru 4akarejas kompis".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...