Jump to content

Par drunk_lizard


kinga
 Share

Recommended Posts

kazarma

"Nezināt nav kauns, tiesa. Kauns ir vēlēšanās nezināt."

 

Tieši tā man patīk tie gudrie, kas nod*** visus par to, ka kaut kas nesanāk, bet paši neko nemēģina darīt.

 

Par D_L varu teikt tikai to labāko. Dažreiz ir jāpasaka rupji vai jāsadod pa pieri, lai saprastu. Un uzskatu, ka katrā forumā tādam vienam ir jābūt un šajā tas ir D_L. Bez tam neatceros nevienu instanci, kad stingrāks vārds ir bijis nevietā, kā arī D_L ir arī parasti normāli posti, kurus saturīgi var lasīt.

 

Tā kā neredzu jēgu šim topikam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sky_High

    11

  • Mezavecis

    10

  • kazarma

    9

  • Amazons

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

raiviic
Tāpēc ka viņi lielākoties ir bērni/pusaudži kuri tikai mācās/izglītojās
Nu, nu. Mācās/izglītojas jau gan, tikai ko ? (Nē, nu protams, liela jauniešu daļa ir ar pozitīvu ievirzi, bet to tekstus arī nebūs grūti atšķirt no forumu p0kēm). Labi, ar tevi diskutēt bezjēdzīgi - noņem rozā brilles, palūkiojies apkārt - varbūt sāksi redzēt reālo dzīvi. Pāslaik rodas sajūta, ka pats esi ja ne tīņa, tad nesen no šī vecuma izkļuvuša gados vecumā un uzturējies tikai morāli un intelektuāli sterilā sabiedrībā. Bet ir arī cita sabiedrības daļa, kur vajadzīga "tieša" pieeja, lai saprastu, vai vismaz sāktu domāt. Jo tagad tirliņiem ir tiesības, bet to, ka eksistē arī jēdziens "pienākumi" - vairums nav pat dzirdējuši. Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Sky_High
Tiem, kuri ir pietiekami saprātīgi, lai spētu pieklājīgi noformulēt savu nezināšu (jautājumu), domājams, neviens saprātīgs cilvēks neliegs saprātīgu un pieklājīgu atbildi.

OK, bet ko darīt tiem, kas nespēj pieklājīgi noformulēt savu jautājumu? Tiem ir jāmācās to darīt, pareizi? Jautājums ir: kādu piemēru viņiem rādīt?

Vai tiešām ir tik grūti saredzēt to atgriezenisko saiti, ka, kādu vidi es veidoju, tādā pašam būs jādzīvo?

Ja pieklājība netiek turēta cieņā, tad kāds pamats to gaidīt no citiem?

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu. Mācās/izglītojas jau gan, tikai ko ?

Pēc rupjas atbildes mācās ka lamāties ir forši un vajag. Rodas ķēdes reakcija, nenopietna attieksme utml.

Link to comment
Share on other sites

Nekurnevilks

Rāšanās pati par sevi nav ne ļauna, ne laba. Viss atkarīgs no mērķa/funkcijas.

 

Ja ar rāšanos tiek uzlabota fōruma kvalitāte vai kāds alternatīvi apdāvinātais tiek vests pie prāta, tad kāda problēma?

 

Savukārt, ja rāšanās ir tikai un vienīgi patalōģiska tvaika nolaišana, turklāt, papildus apsaukāšanās lēkmēm nekas prātīgs ārā nenāk, tad tas jau ir stāsts par reptiļiem. Autoritāte, bļa!

Link to comment
Share on other sites

kazarma

@WXY @SKY_HIGH <-ironisks niks ņemot vērā manu postu :D

 

Nē tieši otrādi, pēc rupjas atbildes ir skaidrs, ka jautājums greizs. Problēmas jāsāk meklēt vispirms SEVĪ , bet mūsdienās ir pavisam otrādi, ka katrs uzskata sevi par pasaules centru. Tāpēc problēmas meklē citos nevis sevī. Ironiski ir arī tas, ka D_L ironizē izmantojot melno humoru, viņš cenšas palīdzēt, saprast problēmu, bet ja tu negribi neko iemācīties un gribi dabūt kā bebis karoti mutē tad protams, aizvainojums būs liels, jo redz tevi nepabaroja tā kā tu vēlējies....

Labots - kazarma
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Kazarma,

daļa boot.lv foruma lietotāju pragmatiski uzskata, ka saturs ir svarīgāks par formu, ka ir pieļaujamas atkāpes no protokola par formu, ja saturs ir pietiekami labs.

Pragmatisma mērķis ir lielāka efektivitāte, bet "mātes stilam" nekāda palielināta efektivitāte nav novērojama, gluži pretēji, es domāju, ka tas ir destruktīvs, jo degradē vidi. Jebkurš cits stils salīdzinoši ir daudz efektīvāks, jo adresē problēmu pēc būtības, nevis autora personību, raksturu, vecumu un intelektu.

No kā izriet, ka šāds uzskats nemaz nav pragmatisks, kā sākotnēji varētu šķiet. Tā domāt ir maldi. Tam pat ir zemāka efektivitāte, jo ir viegli redzēt, ka no tā, ka kādu pasūta na***, šis kāds zinošāks nepaliek. Šī atbilde lai ir kā piemērs: kā es atbildu salīdzinot ar to, kā es varēju atbildēt divos vārdos.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu kāāāmon, dzīvojam demokrātiskajā valstī, kam neder DL stils, lai palasa kā viens pērk auto uz 20 lapām, uzdodot vienus un tos pašus jautājumus pa 10 reizēm...

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Nu bet kāpēc viss ir jāņem personiski? Tu domā, ka D_L nav ko darīt kā kādam uzstāstit? Tas, kas grib saņemt atbildi to saņems tas , kas grib kasīties kasīsies. Tev tak ir tik daudz opciju ignorēt nepatīkamos postu, izlabot jautājuma problēmas, uzklausīt utt. Cepties par bezpersonisku tekstu ir muļķīgi....

Link to comment
Share on other sites

spotinsh

topic autors(e?) neesmu es :>

manis peec banojiet. atstaajiet haidukveidiigos un viss buus jauki :>

starp citu pamatotas aizdomas, ka topic veidojis tiesji haiduks...

Garumzīmes iemācies lietot, āksts.

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Nja grib, lai velta laiku viņa problēmai, bet aprakstīt to, ko darījis, ko mēģinājis, ko lasījis nevar un tad katram specam ieskaitot D_L jāvelk ārā no biksēm lielās kristāla bumbas un jāzīlē.

 

Meklējam ekstrasensu, kur pieteikties paši zināt! :D

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Sky_High
paklau, tu, ja tev ir tik augsts liimenis, ka tu vari izlasiit un saprast sjiis lietotaaju daljas postus, tad zjeelo tos un atbildi!

savukaart es uzskatu, ka man nav jaalasa puslapa kjiiselja ar helpu saakumaa un beigaas

Bet kāpēc tu domā, ka tavas spožās atbildes kādam būtu jālasa? Ar ko tās ir labākas?

Es domāju tā: ja teksts neatbilst nosacījumiem, tad taisnīgi būtu, ja tam vienmēr sekotu atbilstoša rīcība. Nešķirojot, vai tā ir atbilde, jautājums, vai autors esmu es, tu vai vēl kāds cits.

 

Starp citu, pamanīju pārpratumu: ar pragmatisko lietotāju daļu biju domājis nevis tos, kas nemāk uzdot jautājumus, bet tos, kas atbildot domā, ka viņiem ir atļauts rakstīt vienalga kā, ja tikai atbilde pēc būtības ir pareiza.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Tiem ir jāmācās to darīt, pareizi? Jautājums ir: kādu piemēru viņiem rādīt?

 

Redz, piemēram, manas pacietības un laipnības rezerves nav neizmeļamas. Var jau pokemonam vienu reizi pieklājīgi aizrādīt, var (ja pagadījies labs garastāvoklis), otru, bet , ja arī pēc šiem aizrādījumiem seko "tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos man te kompix 4akarejas palidzi zb lox" , tad ir jāņem rokā miets, jo liberāla pieeja šajā virzienā nedarbojas.

Labots - Animall
Link to comment
Share on other sites

kazarma

@SKY_HIGH

 

Tu vērtē katru postu atsevišķi, bet ņem visu kopā, ja kādam pēc 6 postiem nav vēl skaidrs ko viņš grib vai ko viņš šeit dara, tad 7 postā būs D_L, kas paskaidros skaidri un gaiši. Normāla hierarhija ar lielisku efektivitāti. Atceros mums te vienu brīdi bija DJ XXXX bums ar super tekstiem, kas uzlaboja garastāvokli, bet nu pieriebās, jo tādi sāka uzrasties kā sēnes pēc lietus padarot šo forumu par bērnudārzam līdzīgu sociālu vietni, kur katrs kam nav slinkums izrādīja savas augstās zināšanas konkrētajā jomā. Piemēram atceros audio specu, kurš nezināja, kas ir dipolu antena, ja pareizi atceros..... Un tādu ir daudz, kuri neatverot nevienu grāmatu vai neizlasot nevienu rakstu sauc sevi par speciem un lāpa savu slinkumu nākot uz šejieni ar tik pat greiziem jautājumiem.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši ir cilvēki, kam nepieciešams visu laiku justies baigi svarīgiem un to viņi panāk, nepārtraukti cenšoties komunicēt ar citiem dažādos forumos. Tak lielum lielai daļai jautājumu, kas tiek uzdoti bieži vien debīlā formā un rakstībā, atbildes ir bijušas miljoniem reižu, atliek vien googlē ieklikšķināt pirmos burtus, bet nē - vajag, lai skaidro atkal un atkal, un tieši konkrētajam slimam cilvēkam, jo citus viņš ignorē, viņa problēma ir vienīgā un pati svarīgākā, tā nevar gaidīt un iedodiet viņam visu ar karoti mutē, jo pats ir par slinku, lai pameklētu, jo tā ir no bērnības pieradis, ka citi visu dara viņa vietā.

 

Tāpēc nevajag brīnīties, ka vienreiz tas piegriežas un kļūstam rupji. Forums, protams, ir domāts palidzēšanai ar IT saistītiem ļaudīm, un arī netik saistītiem, bet nevar taču iemācīt pilnīgi no nulles apieties ar datoru cilvēkam, kas neprot/negrib mācīties ne lasīt ne rakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High
Normāla hierarhija ar lielisku efektivitāti.

Hmm, un kā šī lieliskā efektivitāte izpaužas? Kādi mērķi tiek sasniegti?

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Pievienojos tiem, kas ir pret DL. Viņa rupjie komentāri nav nevienam vajadzīgi. Administrācija ir domāta tam, lai forumā viss būtu kārtībā un tēmas būtu skaidri izklāstītas un latvski rakstītas. Arī, tas ka google ir 106 atbildes nenozīmē, ka jānomelno autors, varbūt labāk iemāci viņam meklēt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Kur ir trešais variants: nedrīkst lamāties pat tad, ja ļoti, ļoti gribas? :stink:

Link to comment
Share on other sites

Lasot boot forumu drunk_lizard regulāri kādu aizskar, apvaino. Cik ilgi tā var turināties?!

 

BOOT forums ir kļuvis tik populārs, ka lietotāji īpaši reģistrējas, lai pajautātu, cik ilgi tas var TURināties?

:party:

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Eddyboi esi viens no tiem kam viss ar karoti mutē jābāž?

 

VIL ar to biju pamanījis, bet negribēju aizskart raksta autoru. Jo saprotu, ka ar šo personu ir īpaši "delikāti" jārunā, ja nu sāk raudāt....

 

Neticu tam, ka cilvēks prot piereģistrēties forumā aptipināt @pastu, bet neprot lietot google ....

 

Kāda ir starpība starp lamāšano un vienkāršu valodu? Cik atceros, lai šeit piereģistrētos vajadzēja būt kaut kādam vecumam 13 gadi? Šajā vecumā cilvēks domāju jau atšķir lamuvārdus un prot lamāties, ja man grib ieskaidrot, ka lamuvārdi kaut ko bojā vai maisa uzlabot, tad noteikti skolā neesi gājis tur katru dienu lamuvārdi lido uz visām pusēm. Es uzskatu, ka jāzina kur var lamāties un kur tas ir vajadzīgs, jo skaņa un informācijas nodošana no tā nemainās mainās kā tu to uztver un vai tas palīdz. Protams, ja iespējams ir jāiztiek bez lamāšanās, bet laika visiem ir tik cik ir un ja sāc kaitināt citus ar savu nezināšanu tad gatavojies dabūt belzienu pa galvu...

 

Atkārtošos :

 

Nē tieši otrādi, pēc rupjas atbildes ir skaidrs, ka jautājums greizs. Problēmas jāsāk meklēt vispirms SEVĪ , bet mūsdienās ir pavisam otrādi, ka katrs uzskata sevi par pasaules centru. Tāpēc problēmas meklē citos nevis sevī. Ironiski ir arī tas, ka D_L ironizē izmantojot melno humoru, viņš cenšas palīdzēt, saprast problēmu, bet ja tu negribi neko iemācīties un gribi dabūt kā bebis karoti mutē tad protams, aizvainojums būs liels, jo redz tevi nepabaroja tā kā tu vēlējies....

 

Kā arī atceros labu teicienu: Nav laba vai ļauna vārda ir svarīgi, kā tu to izmanto.

Labots - kazarma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nez, es domāju, ka mēs vērojam kārtējo ciklu. dl uzrodas-> paliek par moderu -> tad moders ir nost -> tad viņš uz visiem apvainojas un pazūd uz pusgadiņu, Pēc tam ir atkal atpakaļ ar jaunu ciklu, ja pareizi atceros, tad tagad ir trešā cikla beigas :>

 

Pa lielam nevajag banot, jau pierasts pie viņa izteiksmes veida un vājības dot citiem savu vērtējumu un mētāties ar medicīniskām diagnozēm :sarkasms:

 

Daudz svētīgāk būtu izbanot naher visus tos norisus, tie lielāku ļaunumu dara.

Link to comment
Share on other sites

Mjā... izskatās ka daži spiež sevi būt liberāli pat tad ja viņiem riebjas.

Vai tā nebūtu slimība?

 

P.S. Drunk Lizards dod iespēju dažiem būt rozā un pūkainiem jo viņš skaļi pasaka to ko viņi tikai padomā :on_the_quiet:

Nebūtu viņa, vai nu nāktos visu paturēt sevī vai arī dot ārā pašiem :mrgreen:

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Nekurnevilks

"D_L ir arī parasti normāli posti, kurus saturīgi var lasīt.

 

Studijā!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Drunkam būt!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kazarma

@Nekurnevilks

 

Aber lūdzu: http://www.boot.lv/f...25#entry1518825

 

http://www.boot.lv/f...21#entry1507521

 

http://www.boot.lv/f...91#entry1512891

 

Nākamreiz meklē pats un izlasi manus iepriekšējos postus par slinkumu.

 

Kā arī, ja var izteikties par to balsošanu tā muļķīgi zinot kāds būs rezultāts 90% foruma biedru jau sen ir pieraduši pie miermīlīgā D_L es pat, ja tā godīgi vairs nepamanu tos lielos ļaunos tekstus par kuriem šeit visi raksta un plēšās...

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Drunks ir normāls vīrietis ar pautiem. Viņam ir savs viedoklis un redzējums, viņs saka to ko vēlas, nevis laizīs kādam paka** lai tik izpatiktu kādam vai arī vienkārši noklusēs.

 

Fakts vien, ka par šādām lietām "cepjas" virtuālajā vidē ir smieklīgs.

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Nu katram savs.... Bet ne jau par to iet runa. Vai arī vēlies pastrīdēties par to kam būtu jāpatīk vai kam nebūtu?

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Administrācija ir domāta tam, lai forumā viss būtu kārtībā un tēmas būtu skaidri izklāstītas un latvski rakstītas.

Administrācijai tagad vajadzēs tulkot lāmju postus saprotamā valodā?

Link to comment
Share on other sites

Man viedoklis ir šāds:

Ir dīvaini, ka viena persona drīkst rakstīt dajebko un viņu par to slavina, bet ja identiski izturas cits, tad par to ķer warningus. Kopš kura laika rupjības un aizskaroši vārdi skaitās normāli? Bet nē, slavina joprojām. Priekškam mums moderatori, kuri var "foruma likumu" ietvaros organizēt šo forumu, ja aktuālāks ir viens vietējais Ivanāns? :D Vai tā ir zaļā gaisma pārējiem foruma dalībniekiem, ka viņiem ir tiesības paust savu viedokli dajebkādā formātā?

Un otra lieta. Tiem, kuriem viņš sagādā problēmas, iedomājieties, ka viņš izskatās reālajā dzīvē aptuveni šādi un dators=dzīve -> http://greenobles.co.../n.e.r.d-08.jpg <- un vienkārši pasmaidiet par viņa nejaukajiem postiem. Es krenķi neķeru par viņa rakstīto ;)

Labots - mullja
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Nē protams, brīdinājums un pārlasīt noteikumus tiem, kas veido šīs tēmas.

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Muļļa, man patīk tas, ka Tev ir viedoklis. Tikai, gribas teikt - Tavs viedoklis ir Tavs, OK?

 

p.s. Ļoti labi ir tas, ka ieliki linku uz savu bildi. Respect un uvažuha.

Link to comment
Share on other sites

WildGun es tak rakstīju, ka tas ir mans viedoklis. Nevajag apvainoties nu par to, ka ieliku ilustratīvu attēlu :) Es tik saku, ka nevajag forumu uztvert par reālo dzīvi un stresot, ka kāds datorists nemāk pieklājīgi uzvesties forumā. Nu lai tak ņemas un lamājas. Dzīve ir ārpus datora tak. Ienāc forumā, iegūsti informāciju un atgriezies savā dzīvē pie ģimenes un draugiem :) Piedodiet atvainojiet, bet daļiņu spilgto foruma personību nemaz savādāk nevar uztvert kā tajā bildē redzams. Man vismaz reālajā dzīvē tā zināmie cilvēki neuzvedas. Tāpēc arī iesaku uztvert pozitīvi un pasmaidīt par to visu nevis bojāt sev vakaru :)

Link to comment
Share on other sites

d_l nav simpātisks tikai analfabētiem un haidukiem, kuri speciāli piereģistrējas, lai paprasītu, kur jāsprauž kontaktdakša. Nesaprotu kāpēc vispār vecbiedri šeit cenšas kādu pārliecināt, ka d_l ir labs. TG/AM.

 

DRUNKAM BŪT!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms vairākiem gadiem es kādu laiku apmeklēju Gentoo krievu forumu. Tas man atstāja iespaidu par dzelžainu disciplīnu. Jautājumu drīkstēja uzdot tikai tad, ja jautātājs vispirms bija iepazinies ar gentoo tehnisko dokumentāciju un visu informāciju, kas par doto jautājumu jau bija apspriesta forumā. Tad jautātāji atsaucoties uz to, ka ir izdarījis visas iepriekš nosauktās darbības, lūdza būt žēlsirdīgam un atbildēt uz kādu iespējams primitīvu jautājumu. Ja arī kāds gadījās, kas bija pārkāpis to visu un uzdevis kādu jautājumu, kas nevadzīgi atņemtu "specu" laiku, tika stingri nostrostēts un ieteikts vispirms izdarīt visas iepriekš nosauktās darbības. Tomēr es neatceros, ka būtu bijusi apsaukāšanās un necenzēta lamāšanās.

Labots - Aigars
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...