Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

neesmu no turienes neko sūtījis - tāpēc nevaru komentēt. Cik zinu ir speciālie usa modeļi - parasti labāki, bet citur netiek piedāvāti...

Kaut kas no orient ir šajā EU  veikalā - ātrs free šipings etc...

https://www.seriouswatches.com/

Link to comment
Share on other sites

creation watches ar vēl papildus kodu "bfsale" ir -15% (virs 150). Seiko SKX009k1 par 151 eiro.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Rīgā baigo izvēli neesmu nekur manījis - bet neesmu speciāli meklējis.  Pats visas 100% sūtu no ārzemēm - ebays un šeit esmu ņēmis :

 

https://www.thestrapshop.co.uk/collections/all?page=1

 

https://www.thestrapshop.co.uk/collections/all?page=2

 

Kvalitāte uk veikalam bija ok. Ebajā nevar ņemt lētākās, bet jāskatās tādas sakot no 20 eur +-. ja plānās un biezās attiecīgi dārgāk...lētās ir nekvalitatīvas - sprādzes švakas, šuvums nekāds...āda slikta etc...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

tiem kuriem interesē G - shock :

 

Atnāca iepriekš minētais gd30 - par to naudiņu ko samaksāju ( 45 eur apm) . - super. Ekrāns pozitīvais un ļoti labs kontrasts  ja salīdzinu  ar gx56. Apgaismojums ar 2 led apakšā, kādam var likties par spožu. Konstrukcija ok, izmērs nav monstrīgs. Baterija velkot 10 gadi ja pārāk bieži nelieto vibe alarm un gaismu.Konstrukcija protams na tik robusta kā gx56 - kuram ir dubults korpuss, daudz biezāka sprādze un stiprinājumi , bet tāpat jams ir ļoti izturīgs domājams. 

Dažas bildes:

 

IMG-20171214-192458.jpg

 

 

DSC00235.jpg

 

DSC00237.jpg

 

 

DSC00238.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Long John

Man šomēnes atnāca Ebajos nopirktais  GA-110-1BER-01 - ar visu  sūtīšanu izmaksāja 49 Eur.  Patiešām mazlietots- nekādas ekspluatācijas pēdas nemana. Kastīte ar papīriem ir, nebija tikai hologrāfiskā garantijas talona, bet pēc feika tā kā neizskatās.. 

Izpētīju iespējas, uzregulēju laiku un noliku, lai stāv vasarai. Tāpat gana daudz ko nēsāt. Pats vēl nesabildēju, ielieku svešo bildi. 

 

Vēl vasarai pagājušajā mēnesī biju Ebajā noķēris manuprāt simpātisku amurikāņu Timex'u T49940 - tas bija diezgan lēts- 28 Eur. Arī kā jauns, pat viņu firmas Indiglo gaismiņa deg pilnā sparā.

 

     

Timex T49940m.jpg

GA-110-1BER-01c.jpg

Link to comment
Share on other sites

L-J - gan jau ka legit tavs kasio....:vodka:

 

es biju solījis , ka vismaz līdz vasarai neko jaunu nepirkšu - taču tad creationwatches.com ieraudzīju  oranžo M forece (oranžu vienmēr esmu gribējis - oranžais nāk no doxa pulksteņiem - jo  tie bija 60-tajos izpētījuši, ka to labāk nolasīt zem ūdens/vajā apgaismojumā, protams nevar aizmirst slaveno seiko orange monster) :

cena par jaunu iepakojumā vienkārši bija mega laba - 170eur + pvn. Tas pulkstenis maksāja kādreiz 700eur, pat tagad nekur viņu zem 300-400 neatrast. amazonē melnais iet par 300 apm...+ pvns vēl būs.

Tādu nu pašam sev zs dāvaniņa:

Dabā izskatās  krietni labāk kā bildēs, vienkārši bomba - seiko monster tur nobāl. Smuks pulējums/matējums. Lunete no 2 veidu tērauda matēta+ pulēta kants un melnā  PVD apdare, kura ir kā atsevišķi ielikts elements -   tā nav krāsa,  konstrukcija tā teikt divdaļīga. iso stdiving standarti + antimag + shock proof - power reserve indikators max 40h.

safīra stikls, 46mm, 210gr  - bet ērta forma un  labi turas uz rokas.  Viens jau man bija gatavs atpirkt to pulksteni - būtu "varka" , bet pašam patīk.

 

 

awb kamerai nevar precīzi to toni noķert - šis vistuvāk:

 

 

DSC00243.jpg

 

 

DSC00282.jpg

 

ķēdei arī posmu apakšas ir pulētas, kaut pati ķēde ir paplāna ...korpuss - pulēts un daļēji matēts - labā kvalitātē

DSC00280.jpg

 

Lume ir laba, tikai paši pārklātie laukumi nav ļoti lieli, citiem nepatīk, ka bultas ir plānas...man tas netraucē.

 

DSC00262.jpg

 

vienkārši labākais kvalitāte/cena imho par tādu cenu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

zs eglītes lampiņa -  out of focus

 

te vairāk - esmu lume fans ar biku:

 

DSC00261.jpg

Labots - osscar
nemāku rakstīt.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Priekš manis psc cik čigānisks....ja jau šādi patīk tad labāk invicta - būs lētāk..bet šim gan jau izmērs 50mm...ja nav roka 21cm - izskatīsies psc  uz rokas///

un visi tie knibuļi aizsargi - a ūdensizturības ta nav...

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ahā. 21 cm domā rokas apkārtmēru?

Papētīju Invicta- it kā līdzīgu neatradu, kas ietu pie sirds.

Link to comment
Share on other sites

jā, man roka ir kaut kur 20,5 - 20,7 co un 50mm ir max ko uzliktu.šādi izskatās gandrīz 50 uz manas rokas ( lielai daļai vidējas rokas/auguma cilvēkiem jau 45mm ir par daudz un izskatās nekādi..):

 

DSC00304.jpg 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , osscar teica:

a ūdensizturības ta nav...

Nu kā tad nav 100M, pilnīgi ir ok! Bet nu izmērs ir baigi liels :shok:

Link to comment
Share on other sites

100m nav nopietni tādam kur's izskatās uz 1000m un vēl piebilde do no push buttons under water....jebkurš g shock ir 200m un push cik gribi pogas zem ūdens...

Link to comment
Share on other sites

Nu viņš tak nav daivers :biggrin:. Es tiešām nirstu zem ūdens jau vairāk par 15 gadiem, bet man prātā nav bijis uzspīlēt zem ūdens mehānisko pulksteni, kompis visu rāda auto režīmā :biggrin:

Nejauksim lietas un vietas!

Link to comment
Share on other sites

katram savs, bet man šādi ponti nepatīk - priekš kam pirkt ala diveri kurš nav daivers ? es snorkelēju, ar baloniem 1x tik esmu niris, bet man patīk ja ir uzrādītā ūdens drošība. es nearvienu pulksteni neauklējos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , osscar teica:

pirkt ala diveri kurš nav daivers

Nu daivers jau sākās tikai no 200M, simtnieks tas ir ūdens izturīgs un ne vairāk, lai jau nu kā ražotājiem patīk to pasniegt :biggrin:

 

original.jpg

Link to comment
Share on other sites

tas gan - īstais divers ir tas kuram rakstīts divers 200 vai air diver etc - kā seiko u/c/ Protams daudzi mikro brendi ražo diver pulksteņus 200m bez nekādām sertifikācijām. Ja ir divers 200 - tas automātiski nozīmē, ka pulkstenis ir iso standartam atbilstošs un pārbaudīts. Tajā pat laikā pat high end pulksteņi var nebūt iso pārbaudīti... man patīk ka ir iso ....

seiko saviem raksta - for scuba divers 200m , citizen 300m - for mixed gas diving, orient - air divers 200m.  tas ir tiem kuri ir iso sertificēti. Katrā ziņā iso sadārdzina ražošanu, jo katrs ir jāpārbauda atbilstoši specifikācijai,,,

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Reāli Air diver limits ir 55m. Faktiski dziļāk par 30 nevienu bez īpašas apmācības nelaidīs. Tā kā der jums jebkurš no tiem 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

Faktiski dziļāk par 30 nevienu bez īpašas apmācības nelaidīs

Faktiski jau uz 30 vajag AWD, standarta OWD ir tikai 18 metri Ar PADI AWD+Deep atļautais 40 metri :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
versatile

40327763294_da21ca361d_b.jpg

Palietoju mazliet vairāk kā 2 nedēļas, tai skaitā 6,5h ar GPS. Baterija bija vēl mazliet virs 20% atlikusi - imho, cienīgs rādītājs.

Mīnuss, nesaprot latviešu simbolus. Ir vēl arī citi, bet baterijas darbības laiks, iebūvētais GPS un cena - atsver visu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , versatile teica:

nesaprot latviešu simbolus

Ko viņš rāda to vietā?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Jautājumzīmes. Principā mani pārāk tas nesatrauc, bet nu tāda lieta ir. Gan jau ka, ja parakājas forumos, atradīsies kāds fonts, kas atbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Manā klāstā parādījusies klasika - seiko skx007- viss ir forši..askētisks, klasisks...precīzs..jubilee oem ķēde ir viegla un biku lēta, bet ērta...ir daudz dažādu aftermarket šim pieejamas + 100 moodu opcijas...manam viss sakrīt perfekti- lunete, iekšējā ciparnīca etc...manai rokai varēja būt biku lielāks par 42mm...ir pabiezs priekš tāda ...apm 13mm. Stock ķēde man derēja neizņemot nevienu posmu...ja roka lielāka par 20,5 cm..varētu nederēt...

 

DSC00344.jpg

 

DSC00340.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

tā kā skx ar saviem 42 mm  likās par mazu - paņēmu tā klonu:

 

deep Blue 300m nato.  Safīra stikls, melns PVD,  44mm. seiko mehānisms.

 

DSC00477d.jpg

 

 

DSC00484.jpg

 

 

DSC00540.jpg

 

 

DSC00499.jpg

 

 

DSC00476.jpg

 

nu - tāds palielināts skx 007., man patīk.

 

kopā abi-

 

 

IMG-20180421-224142.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vai tik gadījumā tas klons arī nebūs pa mazu? Atradu perfektu pulksteņa variantu priekš tādiem kā tu - ar lielummāniju..

 

publicenemy-306-1372265423.jpg.6cdefa46a309ca03e7675f8c7f2e1f8b.jpg

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
2013.04.21. , 14:19, hyk teica:

1. Dārgie pulksteņi ir arī kā sava veida kapitāls. Rolex arī Āfrikā ir Rolex un var gan izlīdzēt gan kalpot kā banka.

 

Uz doto brīdi ir sasniegts tāds līmenis, ka ķīnietis var pa 500 USD uztaisīt Rolex, kuru pat profesionālis ar grūtībām indetificēs kā kopiju. Tātad ja ķīnietis var pa 500 USD, kas tajā Rolex ir to 10k vērts? Rolex tagad ir ātri jādomā kā no šīs situācijas iziet. Un kāpēc Rolex tieši pēdējos gados strauji pacēla savu izstrādājumu cenas?

 

 

Ja par interesantiem "lētiem" pulksteņiem runājam, tad es no šējienes http://www.creationwatches.com/ nesen iegādājos Seiko SKX 011 un Orient Mako II.

 

Seiko SKX manuprāt ir nepamatoti uzaudzēta popularitāte, bet nu tā pulkstenis ir OK, dienā ap +3 s.

 

Orien Mako II vai Ray II, ir vislabākais mehāniskais pulsktenis ko šajā cenu kategorijā var dabūt. Nostrādāts viss perfekti, un nedēļu valkājot precizitāte arī laba. 

 

Vēl man ir divi Vostok mehāniskie brīnumi, tiem arī nav ne vainas, bet nu protams zemā cena arī norāda uz atbilstošu izpildījumu.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , andza teica:

ja ķīnietis var pa 500 USD, kas tajā Rolex ir to 10k vērts?

ķīnietis pa tiem 500EUR nospiež to rolex vai tml, ko rolex inženieri ir izstrādājuši, droši vien, vairākus gadus. 

Un gan jau tam ķīnietim tur pašizmaksa ir labi ja 10EUR, bet, tā kā ļoti laba kopija, tad var arī 500 paprasīt. 

Tātad - faktiksi, pērkot ķīnieti, tu pārmaksā vairāk reizes, nekā pērkot oriģinālo.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tas Submariner modelis ir ražošanā kopš 1953. gada. Maksāja tas pulksenis ap 3-4k gadus 15 atpakaļ, kas būtu normāla cena. No kurienes ir mūsdienu cenas 8k +? Un kur Rolex kā kantoris beigs, ja bez speciālista slēdziena, kas noteikti makās arī daudz, lietotu nemaz nevar pirkt. 

 

Un tas pats Seiko, Orient, Citizen. Viņiem ir pašiem savi mehānismi, savas tehnoloģijas kas pat ir senākas par Šveices pulksteņiem. Tā ciklēšanās uz Šveici ir vienkārši mārketings.

Link to comment
Share on other sites

Imho pērkot feiko rolex cilvēks mēģina pacelt savu statusu....tobiš parādīt ka viņam ir piķis....tad nafig pirkt feiku, ja pa 100 plus var ķīnieti bez rolex uzraksta nopirkt...

 

Pašam ar 2 jauni dzelži:

1.tīri testam nopirkts čaina ar safīru, miyota 9015.pliks mehn.ebayā 80 eur maksā..a te viss pulkstenis gearbestā bija pa 90.

Otrs m force bravo- salda cena un no jspānas bez pvn un muitas tku cauri....220 eur.

 

DSC00595.jpgDSC00592.jpgDSC00559.jpgDSC00620.jpg

Link to comment
Share on other sites

Par to Cadisen, Tu esi pārliecināts, ka tā nav Miyota 9015 kopija? Pliks mehānisms ap 100 USD maksā. Un ir viņam tie 28800 bph? Tas Orient ir manā nākamo pirkumu sarakstā.

Link to comment
Share on other sites

Ir ir miyota.vismaz cik es varu novertet. Vinam bija 50% sale gearbestā.es no youtube pulksteņu kanāla šo nošpikoju....

Šie tur baigi slavēja. Nedomāju ka tādā līmenī ar visām dekorācijām kāds klonētu mijota ja pa 30 eur var seiko mehānismu ielikt... Bīti ir vairāk kā seiko vai orient standart mehānismiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , andza teica:

Tas Orient ir manā nākamo pirkumu sarakstā.

Šis man sākumā nepatika, bet jo vairāk video paskatījos- iepatikās..un visi trīs. .melnais, zilais un oranžais.tā kā ņēmu to kurš pirmais gadījās. Šis no m force ir vismazākais 45mm , bet smags dēļ ķēdes, kura ir biezāka kā citiem m force ...tas dod svaru. Ar plānāku būtu biku foršāk. Bet man svars netraucē. Tagad m force vietā ražo ala skx - orient triton...43mm...un aizmugurē "Epson"....jaunais orient ovners....

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kristofers

Kādam ir ieteikumi, kā labāk noskaidrot, vai pulkstenis nebūs super liels,  ir lietošanā viens Vostok Komanstāstikie, sanāk 42mm ieskaitot kroni, liekas, der ideāli manai nelielajai rokai(~7cm), bet tagad skatos kaut ko zolīdāku, daži 43mm modeļi izskatās milzīgi, varbūt, tās demonstratīvās rokas ļoti mazas? 

Labots - Kristofers
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Kristofers teica:

Komanstāstikie,

Iespārda vārda командирские interpretācija.

Tas ir klasiskais pulkstenis ar pederizāciju, jebšu kvarcenieks, rokaspulkstens naf jau gadus padsmit.

Link to comment
Share on other sites

Kristofers

Wow, nav ne jausmas kā es kaut ko tādu uzrakstīju :D Galvā bija viens, sanāca kaut kas cits.  

Link to comment
Share on other sites

Komanstāstikije ir diezgan mazs izmēros, es pat teiktu par mazu priekš mūdsdienu modes, bet nu reti neglīti viņi visi pārsvarā. :D Galvenokārt vai pulkstenis uz rokas izskatās liels ir atkarīgs arī no tā biezuma. Līdz 45 mm vajadzētu būt visiem +/- ok.

 

Un inteens, nav komandiskije kvarcinieki, tie ir mehāniskie.

 

Labots - andza
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...