Jump to content

TV neuzķer kanālus


SyncMaster
 Share

Recommended Posts

Dlītājs ir īstais, tikai cena neadekvāti augsta. Depo ir gan dalītaji un arī barošanas adapterim vajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Didzis

    36

  • SyncMaster

    11

  • janispauls

    15

  • viesulis

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dalītājs man stāv vel no seniem laikiem mājās, tagad man vajag tikai barotāju... sanāk vienu galu spraužu rozetē un otru savā TV un tad tajā galā iekšā antenu?

Link to comment
Share on other sites

Barblokam obligati jāatrodas pirms slitera un tad uz TV iet divi kabeļi. Ja antenu izmanto uz vienu TV, tad adapteri elektrībā, bet antenas kabeli jau vieno klāt pie konkrētā barbloka insertera. Tur ir dažādi varianti, kāds nu konkrētajam barblokam. Es vienkārši nezinu, kas tai Depo var būt, jo nekkad celtniecības bodēs elektroniku neperku. Gan jau veikalā paskaidros un iedos vēl vajadzīgos štekerus un F konektorus.

Link to comment
Share on other sites

Antena->kabelis->sadalītājs->kabelis-><-barotājs-> TV... pareizi sapratu?

un otrs kabelis no sadalītāja pa taisno ārējā dekoderī... RICHTIG?? :D

 

Barblokam obligati jāatrodas pirms slitera un tad uz TV iet divi kabeļi. Ja antenu izmanto uz vienu TV, tad adapteri elektrībā, bet antenas kabeli jau vieno klāt pie konkrētā barbloka insertera. Tur ir dažādi varianti, kāds nu konkrētajam barblokam. Es vienkārši nezinu, kas tai Depo var būt, jo nekkad celtniecības bodēs elektroniku neperku. Gan jau veikalā paskaidros un iedos vēl vajadzīgos štekerus un F konektorus.

 

kāpēc sadalītājs nedrīkst būt pirms barošanas?? Ja caur ārējo dekoderi antena rāda televīziju? Bija doma sadalītāju ārpus mājas atstāt un viens kabelis ienāk pa vienu mājas stūri iekšā un otrs pa otru! Jo istabas ir katra savā stūrī un pa visu māju vilkt cauri kabeli uz pretējo istabu negribās... :D

Link to comment
Share on other sites

Nē un vēlreiz nē! Caur spliteri barošana neiet cauri. Tātad kabelim, kurš pa taisno nāk no antenas, pievieno barošanas adapteri un adaptera izeju jau tālāk pievieno spliterim. Splitera izeju tālā padod uz televizoriem. Vislabāk ir pirkt barošanas adapteri, kuram ir F konektori. Tad viegli visu savienot. Visgrūtāk pievienot Poļu barbloku.

Link to comment
Share on other sites

ooo... beidzot kļūst viss skaidrs... :)

 

tik vēl viens jaut, kas ir F konektori?

Link to comment
Share on other sites

http://en.wikipedia.org/wiki/F_connector

Iesaku tikai F konektorus visur izmntot. Arī antenas štekeri ir tādi, kurus uzskrūvē uz F konektrora. Ar citem stekerim un ligzdām ir baigais čakars pievienot to barbloku. Jāpērk pārejas uz F konektoru, jo antenas kbelis savienojas tikai ar šiem konektoriem.

Link to comment
Share on other sites

brrr.... ārējais dekoderis?

 

http://en.wikipedia....iki/F_connector

Iesaku tikai F konektorus visur izmntot. Arī antenas štekeri ir tādi, kurus uzskrūvē uz F konektrora. Ar citem stekerim un ligzdām ir baigais čakars pievienot to barbloku. Jāpērk pārejas uz F konektoru, jo antenas kbelis savienojas tikai ar šiem konektoriem.

 

izrādās, ka es zinu, kas ir F konektors.. :D

ja godīgi, kaut ko jau saprotu, bet tie Jūsu tehniskie nosaukumi man nav zināmi.. (blush)

kabelis, kas ieiet antena ir ar F konektoru, otrā galā ar ir F konektors, tik galā uzskrūvēts vēl kaut kāds Konektors, lai varu iespraust TV vai Dekoderī...

Labots - viesulis
Link to comment
Share on other sites

Tad jau viss OK, štekeris ir pareizais. Ir jau spliteri, kuri laiž cauri barošanu, bet tā manta ir ļoti specifiska un celtniecības bodēs tādus netirgo. Lai arī kā nebūtu, ja divi TV, tad vienalga vajag atsevišķu barbloku, citādi, ja izslēgs dekoderi, kurš baro antenu, otrs TV parstās rādīt. Ja taisa kabeļsistēmu, tad tas jādara pareizi un ta sbarbloks tak neko nemaksā.

Link to comment
Share on other sites

Kur tik lielu uz diviem :)

http://web.argus.lv/...ALL/hwindex.htm

 

tas tak nekas... :D mājā man ir 6 istabas, moš vēl TV gribēšu ielikt.. :D

 

Tad jau viss OK, štekeris ir pareizais. Ir jau spliteri, kuri laiž cauri barošanu, bet tā manta ir ļoti specifiska un celtniecības bodēs tādus netirgo. Lai arī kā nebūtu, ja divi TV, tad vienalga vajag atsevišķu barbloku, citādi, ja izslēgs dekoderi, kurš baro antenu, otrs TV parstās rādīt. Ja taisa kabeļsistēmu, tad tas jādara pareizi un ta sbarbloks tak neko nemaksā.

 

Protams, ka nav dārgs un tā arī darīšu... Pag, bet no barotāja vajag vēl minimāli īsu kabeli izvilkt un tad likt sadalītāju jeb var uzreiz sadalītāju savienot ar barbloku??

 

 

 

BIG paldies par atsaucību un pacietību atbildēt uz visiem "gudrajiem" jautājumiem... :D

 

ja salikšu to visu, tad man iebūvētajam dekoderim 110% jārāda būs, ja?

Jo interesanti, ka tagad iebūvētais rāda kaut kādus īpašos kanālus, ne to bezmaksas paku, ne to pamatpaku, ne to ekonomīsko.. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja būs F-F pāreja tad starp barbloku un spliteri var kabeli nelikt. Spliteri uz čtri, ja tikai divi TV ,nevajag izmantot. Tad signās uz esošo TV būs daudz vājāks. Vajag dalītāju uz divi. Kad būs vēl telelevizori, tad arī var uzlikt citu spliteri un var gadīties, ka vajadzes citu pastiprinātāju.

Link to comment
Share on other sites

Ja būs F-F pāreja tad starp barbloku un spliteri var kabeli nelikt. Spliteri uz čtri, ja tikai divi TV ,nevajag izmantot. Tad signās uz esošo TV būs daudz vājāks. Vajag dalītāju uz divi. Kad būs vēl telelevizori, tad arī var uzlikt citu spliteri un var gadīties, ka vajadzes citu pastiprinātāju.

 

Super..... PALDIES..

iepirkšu vajadzīgo, salikšu un tad noziņošu aizgāja vai nē...

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Ja vairāk dalīs, jo vājaks signāls no antenas,varbūt sešas vietas tava ktīvā antena ar pastiprinātāju pavilks

Link to comment
Share on other sites

@Didzis,Janispauls

nu protams ka nevajag spliteri uz 4,

kad vajadzees piesleegt tresho buus cilveekam iespeeja veel uz bodi pastaigaat

 

IMHO kaskadeejot divniekus signaals zudiis vairaak kaa arii ieguutas tikai 3 izejas

 

un visai skeptiski attiecos pret aktiivajiem daliitaajiem,

savaa "kolhozaa" aiz samaisiita(caur filtru) eetera antenas + Baltkom MMDS ->

pirmais staav pasiivais daliitaajs uz 6 ->

2vas izejas briivas;

2vas uz kaiminju tv

2vas uz saviem tv, pirms kuriem veel staav spliters uz 4, jo jaaiedod signaals Driimboksha diviem tuneriem

pie viena no saviem tv veel tiek piemaisiiti 24v(a varbuut 30v) Baltkom antenas pabaroshanai

Link to comment
Share on other sites

nu es augstaak raxtiiju,

spliteri kas laizh baroshanu cauri un lai tas aareejais dekoders kas tev jau ir baro to antenu

viss

Link to comment
Share on other sites

nu es augstaak raxtiiju,

spliteri kas laizh baroshanu cauri un lai tas aareejais dekoders kas tev jau ir baro to antenu

viss

 

kad tas dekoderis būs izslēgts, tad man istabā TV neies, ja?

Link to comment
Share on other sites

MartiniB, es jau vienreiz teicu, ka var barot antenu no uztvērēja, bet tā darīt nav tehniski korekti. Uztvērēju tad nevarēs slēgt arā. Vienkārši, ja taisa ko, vajag uztaisīt pareizi. Īpaši, ja tas barbloks nemaksā miljonus. Tu vari būt skeptisks pret aktīvajiem dalītājiem, bet ,ja tornis 50km attālumā, tad signāls no gaisa ir pārāk vājš un, pirms dalītāja uz vairākiem TV, noteikti vajag pastiprinātāju. Rīgā, ja pa logu torni redz, tad tiešām pastiprinātāju nevajag un tas pat ir kaitīgs. Katrā vietā jau savs tehnisks risinājums. Un vēl, ja ir tikai divi TV, tad nafig vajag likt dalītāju uz četri. Kad radīsies vajadzība vel pēc viena antenas gala, uzliks dalītaju uz trīs. Tak tas štrunts maksa 80 santīmus. Vienkarši, es praktiski neesmu redzējis neviena treknolaiku mājā pareizi savilktu antenu tīklu. Visur Tavi varianti ar spliteriem uz seši, ar nenoslogotām izejām, rozetes ar filtriem un dalītajiem. nu murgs vienkārši.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

ja pavisam izsleegts tad noteikti neraadiis, ja gaidstaavee tad ????

 

izmeegjini, noliekot dekoderi uz briidi blakus tv un iesprauzhot antenas kabeli dekoderii un tad no dekodera antenas signaalu uz tv

Link to comment
Share on other sites

Es ju pašā sākumā ieteicu tā izmēģināt. Visdrīzk jau strādās, bet tas tāds pagaidu variants uz šo vakaru.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

diemžēl, man nav tā RF konektora vai kā viņu tur sauc, kas iznāk no dekodera, tāpēc rīt iepirkšu barbloku un drošības pēc vēlvienu sadalītāju. Kas notiks, ja man būs barbloks + vēl sadalītājs, kas to strāvu vada, nuķip tas, ko MartiniB ieteica?

Link to comment
Share on other sites

Diez vai Tu svētdienā nopirksi spliteri kurš laiž cauri barošanu. Tos parastās bodēs netirgo. Ja nu vienīgi ladgalītes tirgū. Mammas tipa antenas štekeris ar vadu nāca līdzi jebkuram videomagnetafonam. Tādi vadi parast kautkur atvilknē metajās, kaut viģiks sen izmests

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Diez vai Tu svētdienā nopirksi spliteri kurš laiž cauri barošanu. Tos parastās bodēs netirgo. Ja nu vienīgi ladgalītes tirgū. Mammas tipa antenas štekeris ar vadu nāca līdzi jebkuram videomagnetafonam. Tādi vadi parast kautkur atvilknē metajās, kaut viģiks sen izmests

 

Vot man atvilknē mētājas viģiks, bet tāds vads nav ir tik štekeri ar ko saslēgt pie TV.. :D

Link to comment
Share on other sites

Uzprasi kimiņam. Viņš būs priecīgs, ka nebūs uz misksti jānes

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vēl jo projam aktuāla problēma.. nesaprotu, vai esmu iegrābies vai tizls...

 

iepirku cienijamā DEPO šitādu dranķī: http://www.semicom.lv/TV_SAT_DIGITAL/DVB_T_Virszemes_ciparu_TV_dekoders/Istabas_antenas/TV_sign%C4%81la_regul%C4%93jams_pastiprin%C4%81t%C4%81js_ANT_AMP2_ar_div%C4%81m_izej%C4%81m_547874_1399.html

Labots - viesulis
Link to comment
Share on other sites

vo vo... karoč ir barbloks ar sadalītāju bet tolks nekāds LV 4 bezmaksas nerāda ne pa kam.. :@

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Kāda velna tev to kasti-pastiprinātāju vajadzēja ,ja antena nedod neko ārā :superstition:

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Kāda velna tev to kasti vajadzēja ,ja antena nedod neko ārā :superstition:

kāpēc antena nedod ārā? ar antenu viss ir super iebūvētais dekoderis čakarē prātu.. :superstition:

Link to comment
Share on other sites

janispauls

ABM 4551 antena. Samsung atbalsta centrs teica, ka iebūvētais dekoderim ir par vāju signāls un tāpēc neuztver.. negribu ticēt tam, jo nekur nav nekādi rādītāji par to, ko un kur uztver tas iebūvētais...

To tak pats rakstiji

Link to comment
Share on other sites

Nu vot pasakiet man, kur cilvēki šitos sū** rauj? Tev tak nafig nevajag vēl vienu pastiprinātāju, bet vajag nobarot jau esošo, kurš iebūvets antenā. Nes atpakaļ uz bodi un maini pret barosanas bloku antenas pastiprinātājam un spliteri. Jā vēl, nu nekad nepērciet mūsdienās antenas pastiprinātājus un citus pričendaļus, kuriem nav F konektori. Ja nav F konektori, tas jau vien liecina, ka izstrādajums ir sū**.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vot pasakiet man, kur cilvēki šitos sū** rauj? Tev tak nafig nevajag vēl vienu pastiprinātāju, bet vajag nobarot jau esošo, kurš iebūvets antenā. Nes atpakaļ uz bodi un maini pret barosanas bloku antenas pastiprinātājam un spliteri. Jā vēl, nu nekad nepērciet mūsdienās antenas pastiprinātājus un citus pričendaļus, kuriem nav F konektori. Ja nav F konektori, tas jau vien liecina, ka izstrādajums ir sū**.

 

o bļ** stulbais pārdevējs.. es tak teicu viņam, ka man vajag barošanas bloku un sadalītāju, kas laiž cauri strāvu un šis man teica, ka vajag šito mēslu... :superstition:

Link to comment
Share on other sites

Vo! Jau sākās! Nu Tu arī gudrnieks gatavais! :rus_roulette: Vainosi pārdevēju, lai gan pašam viena trūkst, lai iepriekš noskaidrot, kas vajadzīgs konrētajā situācijā.

Pārdevējs piedāvā un rekomendē, bet pirkumu izdara katrs pats! Vai tikai problēma nav tā pati, kas šeit, ka vienkārši un ar pirmo reizi neproti izstāstīt, kas tur īsti ir un kas tur nav? :thumbdown:

 

P.S.

Bet pārdevējs - malacis! Konkrētiem keksiem konkreti pirkumi.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Vo! Jau sākās! Nu Tu arī gudrnieks gatavais! :rus_roulette: Vainosi pārdevēju, lai gan pašam viena trūkst, lai iepriekš noskaidrot, kas vajadzīgs konrētajā situācijā.

Pārdevējs piedāvā un rekomendē, bet pirkumu izdara katrs pats! Vai tikai problēma nav tā pati, kas šeit, ka vienkārši un ar pirmo reizi neproti izstāstīt, kas tur īsti ir un kas tur nav? :thumbdown:

 

P.S.

Bet pārdevējs - malacis! Konkrētiem keksiem konkreti pirkumi.

 

Vispār es viņam pateicu skaidri un gaiši: "Man vajag barošanas bloku un sadalītāju kas laiž cauri strāvu!" es tak viņam neprasīju sadalītāju kam iekšā iebūvēts pastiprinātājs...

kas ģēnī te ir nesaprotams?

 

Domāju, ka tāpēc pārdevēji- konsultanti ir veikalā, lai iedotu to ko prasu nevis pasaka, re ņem un čau. atzīstos šajās lietās neko daudz nerubijju tāpēc jautāju pārdevējam...

Labots - viesulis
Link to comment
Share on other sites

Pasaki vēl, ka pārdevējs bija tas, kas tavā vietā, ģēnij, apskatījās ko viņam piedāvā, atvēra maciņu un samaksāja :lol:

Strāvu cauri laiž arī vecātēva pīpeskāts.

 

Vai tiešām tik grūti ienākt forumā pirms došanās uz bodi un noskaidrot, ka vajadzīgs spliteris antenai ar pastiprinātāju un nekas cits?

Šoreiz nav runa par ētiku, vienkārši tracina, ka vispirms dara un tikai tad sāk domāt, bet vaino citus.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Pasaki vēl, ka pārdevējs bija tas, kas tavā vietā, ģēnij, apskatījās ko viņam piedāvā, atvēra maciņu un samaksāja :lol:

kā jau teicu, man nav biju saskarsme ar barošanas blokiem un kaut ko tamlīdzīgu, tāpēc ticēju "kompitentam" pārdevējam, kurš zin ko piedāvā...

Link to comment
Share on other sites

Pasaki vēl, ka pārdevējs bija tas, kas tavā vietā, ģēnij, apskatījās ko viņam piedāvā, atvēra maciņu un samaksāja :lol:

Strāvu cauri laiž arī vecātēva pīpeskāts.

 

Vai tiešām tik grūti ienākt forumā pirms došanās uz bodi un noskaidrot, ka vajadzīgs spliteris antenai ar pastiprinātāju un nekas cits?

Šoreiz nav runa par ētiku, vienkārši tracina, ka vispirms dara un tikai tad sāk domāt, bet vaino citus.

 

vecīt, palasi augstāk, es konsultējos forumā par to ko vajag un man pateica, ka vajag barošanas bloku un sadalītāju, kas laiž cauri strāvu... tā nu es devos uz bodi un tieši to prasīju.. vakar atbraucu mājas saslēdzu bet nekas nemainījās un jautāju šeit, vai neesmu nopircis ne to... tagad zinu, ka nav tas ko prasīju un ka jābrauc mainīt...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...