Jump to content

TV neuzķer kanālus


SyncMaster
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tika iegādāts jauns TV, ar dig. uztvērēju, pievienoju pie tā majas antenu, liku meklēt kanālus, bet neko neatrod, tagad nevaru saprast kapēc, mainot antenas atrašanās vietu, tāpat nekas nemainas.

TV ir šāds - Philips 32PFL5406H/58

Labots - SyncMaster
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Didzis

    36

  • SyncMaster

    11

  • janispauls

    15

  • viesulis

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lietotāja rokasgrāmata līdzi nebija? Tad jāiet uz veikalu un jāprasa lai iedod.

Link to comment
Share on other sites

Antena nav gadījumā vēl no krievulaikiem? Vispirms ir točna jāzin vai antena paredzēta visam decumetru viļņu diapazonam, vai tā pareizi uzlikta un vai kabelis kartībā. Ceru ka zem vārdiem "mājas antena" nav domāta istabas antena?

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Amm, thats right, antena stāv man istabā pie TV..

Dzīvoju Rīgā, domāju ka ar signāla ķeršanu visam jabut o.k

Antena nav no krievu laikiem, tas toč..

Link to comment
Share on other sites

Ar to tavu šito antenu Tu jauv tai savā vietā esi DTV uztvēris (ar kādu citu device)?

 

Piegdien oftopic.

 

Pljē, jums nepaveicās. man caur tām šit reklāmāmam man pat izdevās "pieteikties"

 

Apsolos savas liedienu dāvanas iepirkt tikai pēc vasarsvētkiem no tiem, kuri līdz tam būs izdzīvojuši...

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Nu kā sanāk, es kad liku meklēt savus kanālus, izvēlējos lai meklē ar Antenu un miers.. Ar nekādām citām device neesmu ņēmies..

Link to comment
Share on other sites

nu vot pasaki, kam Tev Rīgā vajag aktīvo antenu ar 36dB pastiprinātāju? Tak izmet to sū** miskastē un uzliec pasīvo antenu. Tad varbūt arī ko uztversi. Iespraud kaut pliku vadagalu antenas ligzdā, nevis izmanto antenu ar tadu vajprāta pastiprinatāju.

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Nu sākumā antena tika izmantota Rīgas rajonā, tagad man te..

kaut ko pliku? Kas tas būtu?

Link to comment
Share on other sites

Tu uz mani neapbižojies, tās manas pēdējā rindkopa ir veltīta šejienas reklāmas baneriem.

 

Bet ja to antenu esi pirmo reiz pietartējis kopā ar pirmoreiz startētu TV, nu tad... viss atkarīgs no tevis paša inteliģences...

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Es to antenu esmu pievienojis un atvienojis, nekas nemainas :@

Kkas pliks, iespraudu kabeļa vadu tur, tapat, meklējot kanalus, neko neatrod..

Labots - SyncMaster
Link to comment
Share on other sites

Nu vispār, ja esi kaut kur apakšējos stāvos, dzelzbetona celtņu, tramvaja/trolejbusa vadu u.c. krāmu ielenkumā - ar istabas antenu var arī nekas neķerties. Ja augšstāvs ar tiešo redzamību uz torni - nu tad pat ar sarūsējušu naglu būtu kaut kam jāparādās :D.

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Nu, man maja tieši pie krustojuma, kur garam staigā tramvaji, bet nui nevajadzetu but problemai.. 500m attaluma ir Agensklana tornis

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Zaķusalas torni tak vajag.

Link to comment
Share on other sites

Ar tevi viss skaidrs. Uzliec normālu āra antenu un pagriez uz Zaķusalu. Interesanti, ko ceri ieraudzīt no vecā torņa, kur ir tikai radio raidītāji (nez vai tagad ir vēl TV5, kādreiz bija, bet tas vienalga kodēts).

Link to comment
Share on other sites

Iespraud kaut pliku vadagalu antenas ligzdā, nevis izmanto antenu ar tadu vajprāta pastiprinatāju.

Juglā nerullē, vajag vismaz kaut kādu antenu. Brīvos kanālus uztver, tikai signāla stiprums lēkā.

Link to comment
Share on other sites

Viss tak atkarīgs no vietas, kur atrodies. Man Lielvārdē ķer ar pāris sprīžu garu vadagabalu antenas ligzdā, tikai jāpieregulē virziens. Viens gan skaidrs, nu nevajag izmantot aktīvas istbas antenas digitalās TV uztversnai un vel ar tādu milzīgu pastiprinājumu. Kam nu kam, bet istabas antenā izmantot pastiprinātāju ir stulbuma kalngals. Ja pati antena nav uztķērusi signālu, tad nevienam pastiprinātājam nav ko pastiprinat! Tas tak ir tik elementāri, bet vienalga cilvēkiem nepielec. Antenai jāatrodas uz mājas jumta un tad problēmu nebūs.

Labots - Didzis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Iegādāta jauna antena, rezultātu nekādu :S

 

Ok, atrada gan.. 4 kanalus, LTV7,LTv1, TV3, LNT tiem ir jabut visiem?

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Iegādāta jauna antena, rezultātu nekādu :S

 

Ok, atrada gan.. 4 kanalus, LTV7,LTv1, TV3, LNT tiem ir jabut visiem?

Iiegādāsies CAM Conax moduli un karti rādīs vairāk,bet atrast tos kanāus vajadzēja vairāk

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

CI modulis nekaadi nepaliidzees ja kanaali nav uztverti, jaasaak ar normaalas antenas uzstaadiishanu

 

btw briivo kanaalu frekvence tiek raidiita savaadaakaa rezhiimaa un Riigaa uztverama + - ar naglas galu

paareejaam frekvenceem nepiecieshama antena!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sveiki! Kas varētu būt par iemeslu, ka ar iekšējo dekoderi man uztver pāris kanālus (bezmaksas neuztver), bet piespraužot ārējo dekoderu visus kanālus rāda? Esmu 50km no Valmieras un man ir āra antena....

Link to comment
Share on other sites

Gan jau TV vajag iestadīt pareizo valsti. Otra problēma varētu būt, ka Tev aktīvā antena ar pastiprinātāju. Dekoderis dod 5V barošanu pa kabeli uz pastiprinatāju, bet TV nedod. Kāda antena?

Link to comment
Share on other sites

Gan jau TV vajag iestadīt pareizo valsti. Otra problēma varētu būt, ka Tev aktīvā antena ar pastiprinātāju. Dekoderis dod 5V barošanu pa kabeli uz pastiprinatāju, bet TV nedod. Kāda antena?

 

ABM 4551 antena. Samsung atbalsta centrs teica, ka iebūvētais dekoderim ir par vāju signāls un tāpēc neuztver.. negribu ticēt tam, jo nekur nav nekādi rādītāji par to, ko un kur uztver tas iebūvētais...

Link to comment
Share on other sites

Tev ir aktīvā antena un tai obligāti vakag barošanas spriegumu 5V. Tu vari pieslēgt dekoderu antenai un tālāk no dekodera RF izejas padot uz TV antenas signālu. Tad dekoders darbosies kā barbloks. Vai nu pērc atsevišķu barbloku. Protams, apskaties TV menu, vai nevar ieslegt barošanu pastiprinātājam, bet visdrīzak jau tādas fīčas nebūs. Vārdu sakot, bez barošanas tā antena nevis pastiprina signālu, bet pavājina un nekas Tev tur merādīs.

Link to comment
Share on other sites

beidzot, kāds var man ko paskaidrot. Paldies! kāds man tas barošanas bloks ir vajadzīgs un kur jāpievieno? (blush)

 

TV man ir Samsung T22 A350...

 

negribu pirkt vēl vienu dekoderi tāpēc vajag barošanas bloku, bet kas, ko un kā nezinu! :(

Labots - viesulis
Link to comment
Share on other sites

kamdeelj veelvienu, tu raxtiiji ka viens jau ir

baroshana uz antenu jaapadod tikai no viena(no daudziem) signaala njeemeejiem

Link to comment
Share on other sites

TV ir iebūvētais, caur kuru arī gribu palaist.

Ir otrs ārējais, bet tas ir otram TV citā istabā, paņēmu tik pieslēgt pārbaudīt, vai ārējais ar neatradīs...

kā es varu padot barošanu antenai no TV jeb tas nav iespējams?

Link to comment
Share on other sites

Pag, Tev pie vienas antenas ir divi TV? Kā tad Tu signālu sadalīji. Caur parastu spliteri tak španungs cauri neiet. Pareizs slēhums ir tāds- kabelī no antenas ieiek to barošanas adapteri un tālāk jau var dalīt kaut uz pieciem TV. Citu variantu vienkārši nav. Barošanas adapteri var nopirkt Yota, Argus, Lattelekom bodēs. Gan jau vēl citās elektronikas bodēs arī atradīsi,

Link to comment
Share on other sites

nē pagaidām man ir katram TV sava antena.. :D

bet doma ir saslēgt abus TV pie vienas antenas, jo vecā antena nevelk...

barošanas apdapteris? Vari atmest linku kā tas zvērs vsp izskatās? (blush)

Uzliekot to barošanas apdapteri, mans TV ar iebūvēto dekoderi sāks rādīt? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja gribēsi pie vienas antenas, tad iegādājies labu antenu bez pastiprinātāja. Labu kabeli un spliteri, kas sadalīs signālu uz diviem TV.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas verķis izskatās aptuveni šitā(konkrtais verķis ir ar pastiprinātāju), bet man slinkums tai bardakā meklēt. Tak jebkurš antenu pārdevējs zin, ko Tev vajag. Visos tirgos, kopā ar poļu antenām, tirgo tos adapterus. Tai antenai ir pofig vai 5V, vai 12V

 

Mafijs, antena jau viņam ir un gana laba. Vajag tikai barošanu padot un spliteri uz diviem TV pēc barbloka ielikt. Varēs vēl kaimiņu TV pievienot pie tās antenas.

Link to comment
Share on other sites

Spliteris ir tas saucamais sadalītājs, ja? ķip, šitas: http://www.euronics....ectors/00044123 ?

 

Tagad es netieku uz antenu veikaliem bet TV gribu lūrēt.. tas barotājs Depo varētu būt? :D Tur vnm visādi brīnumi ir!

Laikam esmu no mēness un neko tālak, par to sadalītāju nesaprotu. Vienīgo barbloku zinu, ka ir rozete iespraužama kastīte ar vadu, ķip kā lādētājs... (zinu stulbs un vēl stulbāks) (blush)

 

p.s. oo atradu, man laikam šito štruntu vajag: http://www.semicom.lv/TV_SAT_DIGITAL/DVB_T_Virszemes_ciparu_TV_dekoders/Baro%C5%A1ana_ant%C4%93n%C4%81m/TV_antenas_baro%C5%A1anas_avots_12V_0_1A_stabiliz%C4%93ts_ar_TV_kontaktdak%C5%A1i%C5%86u_ZS12_100Z_LEM__548485_2043.html ??

 

Ja gribēsi pie vienas antenas, tad iegādājies labu antenu bez pastiprinātāja. Labu kabeli un spliteri, kas sadalīs signālu uz diviem TV.

 

tāds jau man bija tas plāns, bet sākumā pievienoju to antenu savam TV ar iebūvēto dekoderi un neko nerāda, ja viss būtu rādīts, tad būtu iemetis starpā sadalītāju un pieslēgtu otru TV ar ārējo dekoderi, bet redz, ka iebūvētajam dekoderim vēl pastiprinātāju vajag... :(

Labots - viesulis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...